Találatok: 1 - 21 (21 összesen)

Téma: Barcelona 2005 01 28

  1. #1
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922

    Barcelona 2005 01 28

    Először is, nem óvni szeretnék... De lenne észrevételem az első körrel kapcsolatban.
    Kíváncsi lennék a VB, de a többiek véleményére is, hogy mint új ember mihamarabb megismerhessem a HGTRM elfogadott normáit.
    Az események érdemben nem befolyásolták a végeredményt. Személyeskedni nem célom és rosszindulatot, szándékosságot sem feltételezek senkiről a versenyzőtársak közül!
    Úgy érzem jobb ezekről beszélni mielőtt bárkiben is "kevésbé jóindulatú bizonyításkényszer" (törlesztés- pfujjj...) alakulhatna ki... ))

    Magammal kapcsolatban két szituációt szeretnék kiemelni, de általánosságban elmondható, hogy az első körben szép számmal hibáztak az emberek jelentős részben agresszivitásból kifolyólag...
    A zöld jelzést Király Andrással és Bagi Zsolttal jól elkaptuk és talán részben a rövid fokozataimnak is köszönhetően kissé el tudtunk nyúlni a többiektől. 200m-es táblánál úgy értékeltem, hogy nem vagyok olyan pozícióban, hogy a második helyet meg tudnám szerezni, biztosra akartam menni és korábban, 150 m-nél kezdtem egy laza féktávot. Ez lehet hogy helytelen volt? Kb. az 50m-es tábla előtti reklámtáblánál ért utól Horváth Zoli és lekoccolta az autóm bal hátulját. Nem értem miért kellett neki ilyen rövid féktávra érkezni, hiszen külső ívről, helyet neki nem hagyva akkora távolságból szerintem esélytelen lett volna érintő nélkül előzni! Nem is sikerült neki befordulni az első jobbosba akkora tempóból, pedig a koccolás is lassította...

    Pörögtek-forogtak a Ferrarik:
    célegyenes végén Hampel Gyula kamikáze akcióját Pongrácz Tamás bánta, Gyuricza Gábor éppen hogy megúszta, de nem okult belőle: az első jobbos visszafordító (Repsol) féktávján hasonlóképpen próbálta megelőzni Horváth Zoltánt, de csak magában tett kárt.
    Pataki Ádám a Würth kanyar kijáratánál fogta meg a betonfalat. Én mögötte érkezve a visszapattanó Ferraritól óvakodva elvettem egy pillanatra, így a következő kanyarban (Campsa) Horváth Zoli közelebb tudott hozzám kerülni és nem bírta ki, hogy ismét meg ne próbálja az előzést: a következő féktávon (La Caixa) Hampel Gyula célegyenesvégi berepülőakciójához hasonlóan homokágy és korlát lett a vége... A HGTRM replay pont az ő szemszögéből lett feltöltve. Véleményem szerint nem volt elegendő közelségben az előzéshez. A 100m-es táblánál még felváltott egy fokozatot és kibújt mögülem egy véleményem szerint kivitelezhetetlen kifékezős féktávhoz. Megnézném a kvalifikációs körét hogy ott hol fékezett... Szerencsére egy intenzívebb fékezéssel még előttem keresztevágódott a pályán és én megúsztam. Fél kör alatt másodjára... Ekkorra Hum Petinek sikerült mögém zárkózott, pedig harmadik helyről rajtoltam...

    Senkit megbántani nem szeretnék! Inkább véleményekre lennék kíváncsi. Legyen ez vitaindító, hiszen biztosan lesznek még hasonló esetek és okuljunk...

    Tóvári György
    Utoljára módosította: tvr; 2005. 01. 29. 23:46.

  2. #2
    Horváth Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 13.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    34

    Re: Barcelona 2005 01 28

    nem emlekszem hogy neked mentem volna de ha igen elnezest.
    H.Zoli

  3. #3
    Pongrácz Tamás Regisztrált Tommy logója
    Csatlakozott
    2004. 10. 11.
    Életkor
    45
    Üzenetek
    22

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Köszi Tóvári György!

    Jó volt az észrevételed. Én is ugyanilyen felfogással kezdtem meg az első kör első kanyarját, amikor a már általad említett pilóta elég jól belémtrafált, és kicsit úgy éreztem "itt a vége" , dehogy vége mondtam magamban, és megpróbáltam továbbjutni. Mikormvisszaevickéltem a pályára tudtam hogy utolsó pozícióban vagyok mivel már senki nem jött a kanyar bejáratánál. Akkor láttam, hogy 9 liter üzemanyag van a kocsimban, ezt nagyon nem értettem, mivel direkt beállítottam Warm-up után, hogy 37 percig elég a benzin. Pedig jó kis verseny lett volna, dehát ez így van rendjén, nekem is első versenyem volt a GTR-ben, előtte összesen szerdán meg csütörtökön játszottam a játékkal mert nem volt rugó a pedálomban, úgyhogy én már úgy álltam oda az időmérő edzés rajtjához, hogy jó lenne beférni a 110%-ba. Amit a végén nem jól értelmeztem, és ezért még 1x elnézést kérek, mert csak a másodperceket szoroztam be jó égő volt, aztán leesett, hogy miért annyi a 110%!

    Még elnézést szeretnék kérni Bagi Zsolttól, akivel a verseny kb. 3/4-énél ütköztünk a Würth kanyar után. Hátulról megtolt és sajnos Ő megpördült, amit nagyon sajnálok, mivel a 2. helyen autózott, és ezt követően a 3. helyre esett vissza. Én el akartam engedni még a jobbos előtt, mert láttam, hogy jön, ezért húzódtam félre balra, hogy az ideális ívet meghagyjam Neki, csak Ő is pont onnan akart kerülni engem, úgyhogy ezért még 1x bocs, de végül szerencsére visszakerült a 2. helyre, úgyhogy Grat Neki, és persze Mindenkinek! Köszönöm, hogy lehetőségem volt elindulni, és remélem nem akadályoztam nagyon senkit, így, hogy két napos tapasztalatommal elindultam a bajnokságban.

    Pongrácz Tamás

  4. #4
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Igazából egyetértek az elhangzottakkal.Biztosan elfékeztem magam Én is megnéztem.Szerintem mindenki tanult ebből az első versenyből.Miután teljesen végignéztem Én is elnézést kérnék pár embertől akit nem engedtem el egyből.Nem szivatni akartam az illetőket hanem törekedtem arra hogy biztonságosan megtudjanak előzni.Nekem az is nagy teljesítmény hogy végig bírtam menni.Jó volt és nagyon élveztem.Viszont a féktávokkal rengeteg embernek problémája volt a versenyen amit nem mindig volt felemelő érzés tudomásul venni.Főleg mikor ez az Én autóm hátulján derült ki.De nem probléma Én jól éreztem magam.

  5. #5
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Idézet Eredetileg Tommy írta
    Köszi Tóvári György!

    Még elnézést szeretnék kérni Bagi Zsolttól, akivel a verseny kb. 3/4-énél ütköztünk a Würth kanyar után.
    Pongrácz Tamás
    Semmi gond nincs, mert sikerült visszakerülnöm a 2. helyre. De ha nem jött volna össze akkor sem lenne semmi gond mivel én is odatekertem a replay-t ahol ez volt és többszöri visszajátszás után rájöttem, hogy az csupán véleltlen balszerencse, hogy mindketten egyszerre és ráadásként ugyanabba az irányba tértünk ki. Előfordul az ilyesmi a következő versenyeken biztos vagyok benne, hogy te is és én is sokkal jobban fogunk figyelni ha ilyen szituáció adodik!! Igaz??

  6. #6
    Horváth Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 13.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    34

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Tóvári György:
    A rajt után a célegyenes végén hamar fékezett és kicsit ráhúzott Horváth Zoltánra aki meglökte emiatt. Figyelmeztetést kap, mindig fontos hogy a pilóta eldöntse melyik (külső vagy belső ) ívet használja és ugyan legyen óvatos az első kanyarba érkezésnél, de ne legyen túl óvatos mert abból tömegbaleset is lehet. NC.
    :heyjoeani
    H.Z
    Utoljára módosította: ZoZo; 2005. 01. 31. 08:11.

  7. #7
    Hampel Gyula András Regisztrált Gyula logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 27.
    Város
    Leányfalu
    Életkor
    52
    Üzenetek
    12

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Sziasztok!

    Hát ezer bocsánatot kérek mindenkitől, akinek a verseny alatt fejfájást okoztam!
    A rajt indulásnál rögtön a célegyenes végénél nekimentem Pongrácz Tominak.
    Ezért Tamástól elnézést kérek most!
    Bocsánatot kérek.

    Sok autóversenyt néztem már a TV-ben és mindig a rajtnál láttam, hogy a versenyzők próbálják a legjobb pozíciókat megszerezni maguknak.
    Hát én is így próbáltam tenni, csak sajna elszámoltam magamat.
    Túl gyorsan jöttem be a célegyenes végét megnyitó kanyarba!
    Tévedtem, kicsúsztam és ezzel gondatlanságot okoztam másoknak!
    Hibámat elismerem, többet ilyen nem fog előfordulni!

    A chateléssel kapcsolatban, figyelmetlen voltam, nem vettem észre magamat.
    Legközelebb nem fogok a szabályokkal szemben kihágásokat elkövetni.
    A határozatokat, amelyek ellenem szólnak elfogadom.

    Mivel én lettem ezennel a B-Liga fekete báránya, ezért a következő futamon fekete "bárány" autóval fogok menni!!!

    Az elsőknek és akik végig tudták futni a versenyt, azoknak csak szívből tudok GRATULÁLNI!!!

    A következő versenyeken figyelmesebb leszek!

    Mindenkinek további jó versenyzést kívánok!
    Üdv,

    Hampel Gyula András

  8. #8
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Nos olvastam a versenybirosag donteset amivel vitatkoznek habar tudom semmi ertelme.
    "A 2. körben hátulról nekiment Gyuricza Gábornak, büntetése utolsó rajthely a következő futamon amelyen részt vesz"
    Nos ha vegignezzuk a felvetelt es a koccanas elotti 3-4 kanyart latszik, hogy vegig rovidebb fektavokat vettem,2 autot is megeloztem, a koccanas elotti kanyarnal sztem az is latszik, hogy szerintem tul koran fekezett Gabor. Elismerem, hogy elozeskor a feleloseg az enyem, de ha felelotlenul elobb fekezik az ember elottem, azt nem egyszeru eszrevenni es a fektav elerese utan mar nem tudom elkerulni a koccanast , probaltam is kijebb huzodni, de mar keso volt.Az elotte levo 2 kanyarban is latszik mennyivel elobb fekezett, szinte akkor is majdnem nekimentem hatulrol. Meg ugyanabban a korben megint elem kerult,mert tulhevult gumikkal a fektavom nem sikerult, szal elottem megint rontott es a kicsuszasbol visszahuzta az idealis ivre ahol en mentem volna el mellette joval nagyobb sebesseggel. Itt csak o huzta a rovidebbet. Nos en igy lattam a dolgot, nem erzem ugy, hogy teljes mertekben az en hibam lett volna a dolog, sot szerintem engem tartott fel a cselekedeteivel. Gabor amugy semmi bajom veled
    Varom az eszreveteleket.

  9. #9
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Jah masik:

    Gyulaval mindketten utolso helyrol rajtolunk, de hogy dontjuk el melyikunk rajtol hatrebbrol?

  10. #10
    Janos Zizics Adminisztrátor Zizics János logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 03.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    858

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Aki elsőnek kezdi meg a kanyar bementi ívét, akkor onnantól már az övé a kanyar, nem előzheted meg, mert biztos nem sikerülne tisztán.

  11. #11
    Gyuricza Gábor Regisztrált Daffy logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    127

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Zajcev Nekem sincs gondom Veled.:-)
    A versenybíróság döntésével nem biztos hogy egyetértek.A második balesetünk Zajcevvel legalább annyira múlt rajtam is.Elvileg látnom kellett volna a visszapillantóban hogy jön.Nem láttam.Én úgy gondolom hogy nem volt egészséges ráhúzni a kormányt.Nem direkt csináltam hanem nem láttam.Viszont az is tény hogy amig valakit nem tudsz biztonságosan megelőzni addig ne azzal akard nagyobb sebességre bírni hogy segítesz neki hátulról.Szerintem amíg Nekem nem jöttél addig szabályosan az íveket zártam előtted hogy ne tudj előzni.Hozzáteszem Nekem a féktávval semmi gondom,Én ezt a távolságot éreztem biztonságosnak.Nem voltam annyival lassabb hogy el kellett volna engednem Téged.Szerintem.

  12. #12
    Rajnóki Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 04. 07.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    735

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Hát igen! Az első verseny után mindenki meg szokott lepődni a versenybíróság keménységén! Én is így voltam anno!
    De nyugi, ez benne van a dolgokban. A következő versenyen hidd el majd jobban fogtok figyelni, nincs itt semmi gáz. Egyébként szerintetek mi lesz ma több, mint 20 fővel az A ligában...?

  13. #13
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Nos olvastam a versenybirosag donteset amivel vitatkoznek habar tudom semmi ertelme.
    "A 2. körben hátulról nekiment Gyuricza Gábornak, büntetése utolsó rajthely a következő futamon amelyen részt vesz"
    Nos ha vegignezzuk a felvetelt es a koccanas elotti 3-4 kanyart latszik, hogy vegig rovidebb fektavokat vettem,2 autot is megeloztem, a koccanas elotti kanyarnal sztem az is latszik, hogy szerintem tul koran fekezett Gabor. Elismerem, hogy elozeskor a feleloseg az enyem, de ha felelotlenul elobb fekezik az ember elottem, azt nem egyszeru eszrevenni es a fektav elerese utan mar nem tudom elkerulni a koccanast , probaltam is kijebb huzodni, de mar keso volt.Az elotte levo 2 kanyarban is latszik mennyivel elobb fekezett, szinte akkor is majdnem nekimentem hatulrol. Meg ugyanabban a korben megint elem kerult,mert tulhevult gumikkal a fektavom nem sikerult, szal elottem megint rontott es a kicsuszasbol visszahuzta az idealis ivre ahol en mentem volna el mellette joval nagyobb sebesseggel. Itt csak o huzta a rovidebbet. Nos en igy lattam a dolgot, nem erzem ugy, hogy teljes mertekben az en hibam lett volna a dolog, sot szerintem engem tartott fel a cselekedeteivel. Gabor amugy semmi bajom veled
    Varom az eszreveteleket.
    Nos valóban nem változtattuk meg még eddig se soha egyetlen döntésünket és ezután sem fogjuk.
    Ádám, még akkor is ha az elöl levő pilóta akivel folyik a pozicióharc a pályán sokkal lassabb nálad, és jóval hamarabb fékez egy kanyarhoz érve mint te akkkor is a te felelősséged hogy felvedd a ritmusát, és meggyőzödj arról, hogy hol tudod megelőzni, még ha ez akár 1-2 körig eltart is, és nem letolod a pályáról mint ahogy ezt tetted!
    Nem véletlenül szerepel a "Versenyzői magatartás a versenyeken / Előzések" rész a versenyszabályzatban: "Ne légy türelmetlen! Ha a saját autód épségét veszélyezteted az a te bajod. Amennyiben másokat is veszélyeztetsz akkor már büntetésre is számíthatsz. A felelősség 99%-a mindig az előzni kívánó versenyző kezében van."

  14. #14
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Idézet Eredetileg Daffy írta
    Zajcev Nekem sincs gondom Veled.:-)
    A versenybíróság döntésével nem biztos hogy egyetértek.A második balesetünk Zajcevvel legalább annyira múlt rajtam is.Elvileg látnom kellett volna a visszapillantóban hogy jön.Nem láttam.Én úgy gondolom hogy nem volt egészséges ráhúzni a kormányt.Nem direkt csináltam hanem nem láttam.Viszont az is tény hogy amig valakit nem tudsz biztonságosan megelőzni addig ne azzal akard nagyobb sebességre bírni hogy segítesz neki hátulról.Szerintem amíg Nekem nem jöttél addig szabályosan az íveket zártam előtted hogy ne tudj előzni.Hozzáteszem Nekem a féktávval semmi gondom,Én ezt a távolságot éreztem biztonságosnak.Nem voltam annyival lassabb hogy el kellett volna engednem Téged.Szerintem.
    A büntetés kizárólag az első balesetre vonatkozik, a második baleset versenybaleset volt.

  15. #15
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Idézet Eredetileg Gyula írta
    Sok autóversenyt néztem már a TV-ben és mindig a rajtnál láttam, hogy a versenyzők próbálják a legjobb pozíciókat megszerezni maguknak.
    Hát én is így próbáltam tenni, csak sajna elszámoltam magamat.
    Túl gyorsan jöttem be a célegyenes végét megnyitó kanyarba!
    Sajnos ez az ami az online simracingben a legtöbb problémát okozza kezdőknél! A rajt után lehet előzni de csak biztonságosan, a többiekre maximálisan vigyázva és egy 1 vagy 1.5 órás futamot nem az első kanyarban kell megnyerni, és nem is ott kell behozni az időmérőn elért pozició okozta hátrányokat! Senki sem örül annak amikor 1 hét kemény gyakorlás után kilökik a futam elején, és esetleg kénytelen befejezni a futamot pár kanyar után, vagy súlyos hátrányba kerül a mezőnnyel szemben.

    Természetesen a versenybíróság sem örül ha bütetnie kell, de mindenkinél hosszabb időt vesz idénybe - akár éveket - hogy tapasztalt és jó pilóta legyen belőle, és a cél az hogy olyan legyen a helyzet mint a GPL bajnokság utolsó szezonjaiban, ahol gyakorlatilag nem volt már büntetés.

  16. #16
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Idézet Eredetileg Zajcev írta
    Jah masik:

    Gyulaval mindketten utolso helyrol rajtolunk, de hogy dontjuk el melyikunk rajtol hatrebbrol?
    Beálltok egymás mellé a grid végén. (vagy feldobtok egy érmét )

  17. #17
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    "Nos valóban nem változtattuk meg még eddig se soha egyetlen döntésünket és ezután sem fogjuk.
    Ádám, még akkor is ha az elöl levő pilóta akivel folyik a pozicióharc a pályán sokkal lassabb nálad, és jóval hamarabb fékez egy kanyarhoz érve mint te akkkor is a te felelősséged hogy felvedd a ritmusát, és meggyőzödj arról, hogy hol tudod megelőzni, még ha ez akár 1-2 körig eltart is, és nem letolod a pályáról mint ahogy ezt tetted!
    Nem véletlenül szerepel a "Versenyzői magatartás a versenyeken / Előzések" rész a versenyszabályzatban: "Ne légy türelmetlen! Ha a saját autód épségét veszélyezteted az a te bajod. Amennyiben másokat is veszélyeztetsz akkor már büntetésre is számíthatsz. A felelősség 99%-a mindig az előzni kívánó versenyző kezében van."
    "Sajnos ez az ami az online simracingben a legtöbb problémát okozza kezdőknél! A rajt után lehet előzni de csak biztonságosan, a többiekre maximálisan vigyázva és egy 1 vagy 1.5 órás futamot nem az első kanyarban kell megnyerni, és nem is ott kell behozni az időmérőn elért pozició okozta hátrányokat! Senki sem örül annak amikor 1 hét kemény gyakorlás után kilökik a futam elején, és esetleg kénytelen befejezni a futamot pár kanyar után, vagy súlyos hátrányba kerül a mezőnnyel szemben."
    Péter! Te magad írtad le azt ami nekem is a fejemben volt! Adtatok egy figyelmeztetést ami részben elfogadható (értem hogy miért adtátok ) de nem enyém a teljes felelősség. A szituáció másik szereplőjének magatartására nem tértetek ki. Az első három körben háromszor csúszott ki, ebből kétszer az első fél körben... A második kicsúszásakor csak a szerencsén múlott, hogy engem nem kaszált el és az autója balra pördült ki... Olyan kiélezett előzést az A-liga elejéből kinézek, de a B-ligában ugyanolyan figyelmeztetésre érdemes lenne a fentiek tükrében, mint amit én kaptam...

    1. "A rajt után a célegyenes végén hamar fékezett " Van benne igazság, hozzátéve azt, hogy nem egy satuféket nyomtam, hanem először gázelvétel-motorfék és utána egy alacsony fékerővel indított fék. A 100m-es táblától (ahol általában fékeztek az emberek) kb 25m-rel hamarabb lassítottam. Egyébként talán érdemes lenne a Versenyszabályzatba belevenni a rajt során követendő szabályokat pl.: ívek megválasztása, kiszorítósdi, fékezési pont(egyik jön puha gumival 20 literrel, másik 60 literrel és kemény gumival, de lehet kicsit vizes pálya esetén lehet még nagyobb eltérés is gumiválasztásban-taktikában, ebből kifolyólag a fékezési pont megválasztásban)

    2. "és kicsit ráhúzott Horváth Zoltánra" kb 20. visszanézés után (a versenybíróság hányszor nézte vissza? ) sem értem, hogy ezt mit takar. A harmadik helyről rajtolva jobb ritmusban gyorsulva eltávolodtam a Horváth Zolitól. Ez az ő cockpit nézetéből egyértelmű. Én fokozatosan a pálya jobb oldaláról balra tartottam egyértelműen, de határozottan és nem hirtelen. Miközben senki nem volt a közelemben. Ezt a mögöttem levő is érzékelte és jobbra húzódott a nyomvonalam mögé. Nem húzódtam teljesen balra, nyilvánvalóan azért hogy ne kínáljak előzési lehetőséget a bélső ív felé. Az sehol a világon nincs leírva hogy vagy a jobb vagy a bal szélen kell közlekedni. Ha én vagyok elöl én választom meg a kanyar bejárati ívét nyilvánvalóan. Horváth Zoli ezek után visszatért balra a pálya szélére és egy extrém (B-ligás versenyzőtől a végeredményt látva mindenféleképpen az) külső íves előzésbe kezdett (ami kavicságyban végződött). Tehát én nem húztam rá senkire hiszen nem is volt kire

    3. "aki meglökte emiatt" Részben igen, emiatt, de részben a bevállalós, kivitelezhetetlen előzést megpróbáló magatartás miatt.

    4. "mindig fontos hogy a pilóta eldöntse melyik (külső vagy belső ) ívet használja " Erről a 2. pontban már írtam.

    Köszönöm a figyelmet!

    utóirat:

    Idézet Eredetileg ZoZo írta
    "NC."

    Legelső hozzászólásomban leírtam, hogy nem szeretnék személyeskedni, rosszindulatú lenni, bárkit megbántani... Ennek fényében elvárom hogy az aki nem tud időmérőn gyorsabb lenni nálam, a versenyen egy métert sem megy előttem, be sem fejezi azt, sőt kel-fekszik, ne találjon már meg NC-tel!

  18. #18
    Horváth Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 13.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    34

    Re: Barcelona 2005 01 28

    En nem sertodtem meg nem vettem magamra csak reagaltam.

  19. #19
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Idézet Eredetileg tvr írta
    2. "és kicsit ráhúzott Horváth Zoltánra" kb 20. visszanézés után (a versenybíróság hányszor nézte vissza? ) sem értem, hogy ezt mit takar. A harmadik helyről rajtolva jobb ritmusban gyorsulva eltávolodtam a Horváth Zolitól. Ez az ő cockpit nézetéből egyértelmű. Én fokozatosan a pálya jobb oldaláról balra tartottam egyértelműen, de határozottan és nem hirtelen. Miközben senki nem volt a közelemben. Ezt a mögöttem levő is érzékelte és jobbra húzódott a nyomvonalam mögé. Nem húzódtam teljesen balra, nyilvánvalóan azért hogy ne kínáljak előzési lehetőséget a bélső ív felé. Az sehol a világon nincs leírva hogy vagy a jobb vagy a bal szélen kell közlekedni. Ha én vagyok elöl én választom meg a kanyar bejárati ívét nyilvánvalóan. Horváth Zoli ezek után visszatért balra a pálya szélére és egy extrém (B-ligás versenyzőtől a végeredményt látva mindenféleképpen az) külső íves előzésbe kezdett (ami kavicságyban végződött). Tehát én nem húztam rá senkire hiszen nem is volt kire
    Az alapvető probléma az volt, hogy hamar fékeztél. Az "és kicsit ráhúzott" talán rossz megfogalmazás volt részemről, de a lényeg az hogy a lassú fokozatos balra húzódásoddal kicsit későn foglaltad volna el a helyed a külső íven, jobb lett volna ha hamarabb eldöntöd melyik ívet választod, és így biztonságosan elfoglalhattad volna a helyed a külső íven, nem sokkal a fékezési pont előtt még a pálya közepén voltál.

  20. #20
    Hampel Gyula András Regisztrált Gyula logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 27.
    Város
    Leányfalu
    Életkor
    52
    Üzenetek
    12

    Cool Re: Barcelona 2005 01 28

    Szia Mindenkinek!

    Péter!
    Természetesen nem direkt echte módon rohantam előre és nem akartam galibát okozni senkinek, de tanultam a hibámból és, mint újonc pilóta, had éljek azzal a jogommal, amivel a kis Baumgartner Zsolti is, hogy ifjú Forma 1-es pilóta révén, hadd tanuljon a nagyoktól, akár a következő futamokon.

    Magamban már lezártam a barcelonai futamot, szerintem nagyon nem kellene rágódni azon, hogy ki mikor és hogyan mit szúrt el, vagy mit csinált hűű de fergetegesen.
    Ez most már nem oszt, nem szoroz.
    Én rákészülök a francia Magni-Cours versenyre és mint mondottam összeszedettebben és figyelmesebben fogok vezetni.

    Még annyit csak röviden,

    Horváth Zolitól elnézést kérnék, amikor az egyik körben pont úgy csúsztam ki, hogy a farammal lecsókoltam a kocsijának az orrát, így miattam, egy picit hátrányból indult a kavicságyról!
    Remélem senkiben nincs felém harag!

    See you soon the next round!!!
    Best Regards,

    Hampel Gyula András

  21. #21
    Horváth Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 13.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    34

    Re: Barcelona 2005 01 28

    Np Gyula
    H.Z

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •