Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (117 összesen)

Téma: Simsport TV

  1. #1
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Szeretném megkérdezni, hogy közben meddig jutott a GTR online közvetítése. Főleg Hajmási Norbit szeretném kérdezni, hogy mennyire működik jelenleg a dolog. Főleg a versenyzőre váltás megoldása érdekelne. Illetve az, hogy hol érdemes szervert üzemeltetni, és annak kb. mik a költségei. Mert ugye a kiszolgáláshoz majd az is kell.

    Első körben azt hiszem felvételről menne a közvetítés, mivel a futamok időpontjában nem sokan néznék meg élőben. Illetve az összevágott videók kerülnének még úgymond műsorra. Persze szeretném majd az összes létező bajnokságot meginvitálni a site-ra (simsporttv.hu), eredménytáblákkal, riportokkal stb.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  2. #2
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR2 videók

    Ebben én is szívesen segítenék ha beindul a dolog

  3. #3
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR2 videók

    És most jön az 1 millió Ft-os kérdés: Ki a fenét érdekel ez?
    Hiszen még a futam videókra is elég gyászos az igény...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  4. #4
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És most jön az 1 millió Ft-os kérdés: Ki a fenét érdekel ez?
    Hiszen még a futam videókra is elég gyászos az igény...
    Ez már nemcsak nekünk készülne hanem egy tágabb szimes közönségnek.
    Ha sikerül bejáratni az oldalt, akkor nem lesz vele gond mert lenne sztem rá igény.
    Persze nemcsak videókkal foglalkoznánk lenne egyéb szimes témánk is.... pl.
    De ez csak egy ötlet ha egyáltalán lenne ebből valami.

  5. #5
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    És most jön az 1 millió Ft-os kérdés: Ki a fenét érdekel ez?
    Hiszen még a futam videókra is elég gyászos az igény...
    Mert ezt is, mint minden mást a mai világban "el kel adni". Totalcar adásait is rengetegen megnézik a neten. Csak azt kell elérni, hogy szurkoljon valakinek a kedves néző. Tippelhessen, nyerhessen pl gtr sapkát stb. Sokkal inkább üzleti szemmel kell nézni, és akkor lesz néző is. Ja meg persze nemzetközi bajnokság, angolnyevű felület is kell, oszt máris azon kapjuk magunkat, hogy összeomlik a rendszer a sok nézőtől. És persze nem csak GTR, meg Race, hanem az összes jó bajnokság, és nem csak movie, meg majd élő adás, hanem adatok, érdekességek. Technikai sportokat rengetegen szeretik, és ebben még akár részt is vehet az emberfia. És neki meg (remélhetőleg) vannak barátai, akik drukkolnak neki....
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  6. #6
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Ebben én is szívesen segítenék ha beindul a dolog
    Szuper!
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  7. #7
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Mert ezt is, mint minden mást a mai világban "el kel adni". Totalcar adásait is rengetegen megnézik a neten. Csak azt kell elérni, hogy szurkoljon valakinek a kedves néző. Tippelhessen, nyerhessen pl gtr sapkát stb. Sokkal inkább üzleti szemmel kell nézni, és akkor lesz néző is. Ja meg persze nemzetközi bajnokság, angolnyevű felület is kell, oszt máris azon kapjuk magunkat, hogy összeomlik a rendszer a sok nézőtől. És persze nem csak GTR, meg Race, hanem az összes jó bajnokság, és nem csak movie, meg majd élő adás, hanem adatok, érdekességek. Technikai sportokat rengetegen szeretik, és ebben még akár részt is vehet az emberfia. És neki meg (remélhetőleg) vannak barátai, akik drukkolnak neki....
    Na jó, kezdesz meggyőzni!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  8. #8
    Molnár Botond Regisztrált Jacek logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 23.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    192

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó, kezdesz meggyőzni!
    )

  9. #9
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Elkezdtem a munkálatokat, idáig jutottam: http://www.simsporttv.com
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  10. #10
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Elkezdtem a munkálatokat, idáig jutottam: http://www.simsporttv.com
    Egészen jól haladsz sztem jó lesz, csak valahogy reklámot kellene neki csináni, mint mondtam ha kell segítség én szívesen segítek ebben az egészben.

  11. #11
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 videók

    Honk, mi a célja ennek az site-nak? Hosszú távon is érdekelne...

  12. #12
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Honk, mi a célja ennek az site-nak? Hosszú távon is érdekelne...
    Leginkább oda szeretnék eljutni, hogy működjön. Ha működik, akkor pedig a játék készítők és egyéb érdekeltek ne tiltakozzanak ellene.
    Azt szeretném megvalósítani, hogy mondjuk ha nem is teljesen élőben, de futam replay-ek használatával, kommentátorral megadott időpontban amolyan futamközvetítéseket tudjunk csinálni. Illetve szeretnék riportokat is készíteni a versenyzőkkel. Kicsit szélesebb réteg elé "kipakolni" ezt a sportot, hogy az igazán tehetséges emberkéket esetleg majd megtalálják azok, akik igazi autókba is be tudnák ültetni őket. Természetesen szeretném a legérdekesebb, legizgalmasabb bajnokságokat mind megkeresni. A versenyzők meg a barátaikkal, meg a családjukkal nézetik meg majd reményeim szerint magukat. ...hátha.

    Majd a segítségedet is szeretném kérni a Simbin véleményének, illetve engedélyének kérésében. Simbin-éktől azt is szeretném majd megtudni, hogy az autók skin-elése, esetleg pályagrafikák változtatása mennyire lenne ellenükre. Mert replay alapján készült közvetítésekben simán lehet mod-olni, de ez már lehet hogy sérti az Ő érdekeiket illetve szerződéseiket. De ez majd egy következő lépcsőfok.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  13. #13

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Leginkább oda szeretnék eljutni, hogy működjön. Ha működik, akkor pedig a játék készítők és egyéb érdekeltek ne tiltakozzanak ellene.
    Azt szeretném megvalósítani, hogy mondjuk ha nem is teljesen élőben, de futam replay-ek használatával, kommentátorral megadott időpontban amolyan futamközvetítéseket tudjunk csinálni. Illetve szeretnék riportokat is készíteni a versenyzőkkel. Kicsit szélesebb réteg elé "kipakolni" ezt a sportot, hogy az igazán tehetséges emberkéket esetleg majd megtalálják azok, akik igazi autókba is be tudnák ültetni őket. Természetesen szeretném a legérdekesebb, legizgalmasabb bajnokságokat mind megkeresni. A versenyzők meg a barátaikkal, meg a családjukkal nézetik meg majd reményeim szerint magukat. ...hátha.

    Majd a segítségedet is szeretném kérni a Simbin véleményének, illetve engedélyének kérésében. Simbin-éktől azt is szeretném majd megtudni, hogy az autók skin-elése, esetleg pályagrafikák változtatása mennyire lenne ellenükre. Mert replay alapján készült közvetítésekben simán lehet mod-olni, de ez már lehet hogy sérti az Ő érdekeiket illetve szerződéseiket. De ez majd egy következő lépcsőfok.

    Hmm...ez egy nagyon szuper ötlet!!! Ténleg!
    Ha kell valamiben segíteni, én is szívesen segítek, főleg grafikai vonalon tudnék...

  14. #14
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Zizics János írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm...ez egy nagyon szuper ötlet!!! Ténleg!
    Ha kell valamiben segíteni, én is szívesen segítek, főleg grafikai vonalon tudnék...
    Előre is köszönöm. Minden segítség jól jön majd, mert a legtöbb szükésges dologhoz én csak elég felületesen, vagy egyáltalán nem értek. Mint az a készülő oldalon is látszik inkább csak az ötletet szeretném kibontakoztatni, hogy mindenki láthassa, mi is az elképzelés. Meg persze a fogadtatás lemérésére is így van csak mód.
    Aztán jöhet majd a komplyabb munka. A futamközvetítésekhez majd egyszerre lesz szükség több emberre, kommentátorra, rendezőre. Illetve nagyon szeretném majd a versenyzők saját nevét az autókra, esetleg saját festését is megoldani. Persze ez a Race-ben a kódolt file-ok miatt már a Simbin teljes bevonásával oldható csak meg, de a többi játékban csak a vele járó munka, meg a játékkészítők aggályai a leküzdendő feladat. Mondjuk remélem nem sok ellenérv szól a játékok egyértelmű reklámja ellen.
    Aztán majd jöhetnek a kormány, meg videokártya gyártók reklámjai is.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  15. #15
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Na mostanra úgy néz ki, hogy működik a simsporttv.hu szervere, megy is rajta az "élő adás" jelenleg az általatok készített videók mennek egymás után.

    Szeretnélek titeket megkérni, hogy segítsetek letesztelni a szerver tűrőképességét azzal, hogy a ma esti Race futam előtt, mondjuk 20.30 és 20.45 között aki csak tud nézzen be az "élő adás" részbe, és nézze kicsit a műsort, hogy szaggat-e stb.
    (internet explorer ajánlott)

    Ha minden igaz legalább 100 nézőt el kell viselnie egyszerre, most ugyan biztos nem leszünk annyian, így remélem akadásmentesen jön is majd mindenkinek.
    Az észrevételeiteket a site fórumába írjátok meg legyetek szívesek.
    Előre is köszi.

    Aztán meg jöhetnek a kommentes adások is, amihez kb 384-512 feltöltési sebességű netkapcsolat szükséges. Vagy otthon saját gépen is el lehet készíteni a replay-ből készített közvetítést, és utána ftp-n lehet feltölteni a szerverre.
    Utoljára módosította: Honk; 2007. 05. 16. 13:31.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  16. #16
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    628

    Re: GTR2 videók

    Ez nagyon zsíííír!
    Már regisztráltam is!

  17. #17

    Re: GTR2 videók

    Óriási!!!!
    Tessék behírezni a főldalon!

    Csatlakozhatunk LFS szekcióval is???

    Gratula, nagyon nagy ötlet!
    tHUNder Racing

    "Lehetetlen nincs, csak tehetetlen "

  18. #18
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: GTR2 videók

    Ott leszünk...

  19. #19
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Na mostanra úgy néz ki, hogy működik a simsporttv.hu szervere, megy is rajta az "élő adás" jelenleg az általatok készített videók mennek egymás után.

    Szeretnélek titeket megkérni, hogy segítsetek letesztelni a szerver tűrőképességét azzal, hogy a ma esti Race futam előtt, mondjuk 20.30 és 20.45 között aki csak tud nézzen be az "élő adás" részbe, és nézze kicsit a műsort, hogy szaggat-e stb.
    (internet explorer ajánlott)

    Ha minden igaz legalább 100 nézőt el kell viselnie egyszerre, most ugyan biztos nem leszünk annyian, így remélem akadásmentesen jön is majd mindenkinek.
    Az észrevételeiteket a site fórumába írjátok meg legyetek szívesek.
    Előre is köszi.

    Aztán meg jöhetnek a kommentes adások is, amihez kb 384-512 feltöltési sebességű netkapcsolat szükséges. Vagy otthon saját gépen is el lehet készíteni a replay-ből készített közvetítést, és utána ftp-n lehet feltölteni a szerverre.
    Na, Linuxon Epiphany (Gecko) böngészőben nem nagyon mozgott semmi az élő adás oldalon.

    Annyit kérhetek, hogy csak szimplán "HGPLM bajnokság" esetleg "Hungarian GPL Masters" néven szerepeljünk a bajnokságok között? Illetve a Zandvoort GP (Zolee) videón kívül egyelőre nincs más összefoglalónk, a másik két videónak nincs köze a HGPLM-hez, azokat kiveheted. Köszi
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #20
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Na, Linuxon Epiphany (Gecko) böngészőben nem nagyon mozgott semmi az élő adás oldalon.

    Annyit kérhetek, hogy csak szimplán "HGPLM bajnokság" esetleg "Hungarian GPL Masters" néven szerepeljünk a bajnokságok között? Illetve a Zandvoort GP (Zolee) videón kívül egyelőre nincs más összefoglalónk, a másik két videónak nincs köze a HGPLM-hez, azokat kiveheted. Köszi
    Sajna nekem explorerrel sem sikerült.

    És én is szeretném kérni, hogy a HGTRM GT Legends bajnokság legyen a nevünk. Mégiscsak idetartozunk...

  21. #21
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Na, Linuxon Epiphany (Gecko) böngészőben nem nagyon mozgott semmi az élő adás oldalon.

    Annyit kérhetek, hogy csak szimplán "HGPLM bajnokság" esetleg "Hungarian GPL Masters" néven szerepeljünk a bajnokságok között? Illetve a Zandvoort GP (Zolee) videón kívül egyelőre nincs más összefoglalónk, a másik két videónak nincs köze a HGPLM-hez, azokat kiveheted. Köszi
    Ok. Sajnos internet exploreren kívül a legtöbb böngészővel akadnak még problémák.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  22. #22
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna nekem explorerrel sem sikerült.

    És én is szeretném kérni, hogy a HGTRM GT Legends bajnokság legyen a nevünk. Mégiscsak idetartozunk...
    Javítom ezt is.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  23. #23
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: GTR2 videók

    Én ott voltam a kért időpontban!
    Ja és non faja az oldal!
    GRAT!!!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  24. #24
    Majer Tamás Szervertag GPL Amandil logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Tótvázsony
    Üzenetek
    149

    Re: GTR2 videók

    Bátorkodom bejelenteni, hogy a Simsport TV elkezdte sugározni az első kommentárral is ellátot műsorát. Remélem nem orralnak meg rám az illetékesek, hogy ingyenráklomozok.

    http://www.simsporttv.hu/
    "Rossz idõket érünk, / Rossz csillagok járnak. / Isten ója nagy csapástól / Mi magyar hazánkat!" - Arany János: Zách Klára

  25. #25

    Re: GTR2 videók

    Idézet Eredetileg Amandil írta Hozzászólás megtekintése
    Bátorkodom bejelenteni, hogy a Simsport TV elkezdte sugározni az első kommentárral is ellátot műsorát. Remélem nem orralnak meg rám az illetékesek, hogy ingyenráklomozok.

    http://www.simsporttv.hu/
    Itt az élőadás mit jelent? A most látható "buggy" futam élőben megy és nem felvételről?
    (hülye a kérdés, de úgy tudom elég sokat agyaltak az illetékesek a real time adásokon)

Oldal: 1 / 5 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •