Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 71 (71 összesen)

Téma: Magny Cours GTL Élmények

  1. #51
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Elmentem a bótba, mire visszajöttem , majdnem polgárháború tört ki...

  2. #52
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Elmentem a bótba, mire visszajöttem , majdnem polgárháború tört ki...
    Sanyikám én probáltam rendet rakni de látod nem halgattak rám.Mi tehettem volna egyem a szíved?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  3. #53
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet hogy nehogy elmenjetek egy rossz irányú hangvételebe.Csupán ennyi.
    Roli, megtennéd hogy csinálsz a vitás esetről egy 10-15mp kis videot felső nézetből? Óvni nem akarok, de kiváncsi vagyok a versenytársak véleményére. Zsebe Gabi szemszögéből felülről tökéletesen látszik minden.
    Utoljára módosította: Tilus; 2007. 05. 23. 20:55.

  4. #54
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Roli, megtennéd hogy csinálsz a vitás esetről egy 10-15mp kis videot felső nézetből? Óvni nem akarok, de kiváncsi vagyok a versenytársak véleményére.
    Én megnéztem a replay-t.
    Szerintem fifty-fifty. Ami FerAttis mellet szól, hogy az előző körben ugyanúgy belülre húzodott, pedig akkor Te a másik oldalán voltál. Szóval nekem nem tünt úgy, hogy le akar szorítani szándékosan, inkább csak a holtterében lehettél.
    Utána tényleg erősen jobbra tart, de az szerintem már az első kocc következménye
    Azt nehéz megítélni, hogy Te elkerülhetted volna-e az első ütközést. Talán, de nem vagyok biztos benne.

    Utána viszont FerAttis inkább keresztbecsúszott a pályán mint bekanyarodott, Ti meg jöttetek íven és ott már nem nagyon lehetett mit csinálni. Az is tény, hogy téged is belelöktek.

    Szóval szerintem ne veszekedjetek, nem látszott egyértelmű rosszindulat egyik részről sem, viszont fogtok még egymással annyit csatázni, hogy fontos a jóviszony.

    És akkor már beleszólnék a FerAttis vs Sancyy ügybe is. Szvsz Attila arra számított, hogy Sancyy a koccanása után szépen kipörög balra, és a helyén elporolhat, de aztán Sancyy csúszása hirtelen irányt váltott és akkor már tényleg nem volt mit tenni.

    Hát így láttam én aki ott sem volt...
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  5. #55
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Én megnéztem a replay-t.
    Szerintem fifty-fifty. Ami FerAttis mellet szól, hogy az előző körben ugyanúgy belülre húzodott, pedig akkor Te a másik oldalán voltál.

    Mint ahogy elötte már vagy 8-10 kör óta minden EGYENESBEN belülre huzódott.
    Korábban azért nem mentem ott belülre mert már 1x megprobáltam és ugyanigy összeértünk, csak akkor hátrébb voltam és elvettem.

    Kivülről nem voltam elég gyors, és tökéletes lövőhelyzetben voltam belülről, mit kellett volna csinálnom? hagyni hogy letoljob a nagy falcon a fübe, vagy fékezni mert ő ott zárni akarta az utolső utáni pillanatban az ajtót (ami egyébként a szabályzatban kiemelten tilos és balesetveszélyes) ?

  6. #56
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    mit kellett volna csinálnom?
    Elengedni Zsebe Gabit, aztán belelökni FerAttisba és akkor most ők veszekedének, Te meg elillanhattál volna.
    (Bocs, ez viccnek is rossz, senki ne csináljon ilyet)

    Komolyra fordítva nem tudom, nem néztem végig a versenyt, csak azt a két kört, abból is inkább csak azt az egy kanyart. Az alapján írtam a véleményem.

    Lehet, hogy a teljes versenyt figyelembe véve másképp néz ki. Majd a nálam tapasztaltabbak segítenek.

    Akkor is peace.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  7. #57
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Szerintem a videó nem jó ötlet lenne sok szempontból is.Azt most nem ecsetelgetem miért mindenki sejti hogy miért.A másik ti ketten nekem a Forma 1 1988 - as szezonára emlékeztettek amikor Senna meg Prost csinálta ezt.Csak ott egy Forma 1-es világbajnoki cím volt a tét.Itt meg legfeljebb a dicsőség jár a győztesnek semmi egyéb szóval kár rágodni a témán.Ha valaki vérre megy akkor a pontjait elemezze és bujja azokat mint annak idején Sennáék tették és számolgasson meg ehhez hasonlók.De nekem inkább az élvezetes versenyzésről szól mint a veszekedésekről.De ti tudjátok.Nem sértésként de már kicsit unalmas ezt hallgatni mert ez már lerágott csont.Na én ezzel lezártam több hozzászólást nem válalok.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  8. #58
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Roli, ezt a vitát nem én kezdtem, eleve elnézést kértem ha mégis én okoztam volna valamit, most hogy látom mi történt Ő nem mondaná azt hogy, ja tényleg nem gondoltam hogy ott vagy....vagy valami

  9. #59
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Csináljak én videót?

  10. #60
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Csináljak én videót?
    Futam videó lesz de ami a vitatott esewtről szól külön nem lesz.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  11. #61
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Roli, megtennéd hogy csinálsz a vitás esetről egy 10-15mp kis videot felső nézetből? Óvni nem akarok, de kiváncsi vagyok a versenytársak véleményére. Zsebe Gabi szemszögéből felülről tökéletesen látszik minden.
    Ezt én is szeretném kérni...
    Kunszabó Sándor

  12. #62
    Zsebe Gábor Versenyző Zsebszi logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    204

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Annyiszor emlititek a nevem, hogy már kezdek félni.

  13. #63
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Zsebszi írta Hozzászólás megtekintése
    Annyiszor emlititek a nevem, hogy már kezdek félni.
    Nem ok nélkül.
    Azzal próbálják elaltatni a gyanúdat, hogy egymásnak esnek, pedig valójában rád fáj a foguk...
    Igazából Te voltál aki, belehajszoltad őket ebbe a csatározásba.
    Ha nem jössz mögöttük, egyikük lassabban mehetett volna, de Te rászorítottad egymásra őket. Ha véletlen óvnának, én rajtad verem el a port....
    Megértem, hogy félsz.

  14. #64
    Zsebe Gábor Versenyző Zsebszi logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    204

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Ugye ezt viccből mondtad? Nem érzem magam bűnösnek. Én csak vártam a megfelelő pillanatot.

  15. #65
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ok nélkül.
    Azzal próbálják elaltatni a gyanúdat, hogy egymásnak esnek, pedig valójában rád fáj a foguk...
    Igazából Te voltál aki, belehajszoltad őket ebbe a csatározásba.
    Ha nem jössz mögöttük, egyikük lassabban mehetett volna, de Te rászorítottad egymásra őket. Ha véletlen óvnának, én rajtad verem el a port....
    Megértem, hogy félsz.

  16. #66
    Zsebe Gábor Versenyző Zsebszi logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    204

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Na megnéztem a replayt én is. 1.Hármunk közül én voltam az egyetlen aki ideális íven próbált fordulni. 2. Tilus légyszíves ne takarózzál velem, mert egyértelműen látszik, hogy én éppen hogy lekocoltalak. 3. Az is egyértelműen látszik, hogy utána letoltad az előtted lévőt. (Nem akarom szítani a vitát csdak ha ennyit beszéltek rólam is akkor leírom a véleményem.) Egyébként meg összefoglalva én sima versenybalaesetnek látom a kettőtök dolgát.

  17. #67
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Zsebszi írta Hozzászólás megtekintése
    Ugye ezt viccből mondtad? Nem érzem magam bűnösnek. Én csak vártam a megfelelő pillanatot.
    Gábor én csak akkor vagyok komoly, amikor hivatalosan járok el. Egyéb esetekben képtelen vagyok az lenni.

  18. #68
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    És akkor ez most komoly:
    Az alábbi részlet a Kunszabó Sanyival a mai napon folytatott levelezésünkből lett kivágva:


    "...Mégyegyszer mondom, én nem láttam az esetet. Ez csak egy látatlan szemlélő, szemlélő szöge.
    Te biztosan máshogy érzed, mert elszenvedted.

    Viszont ha már itt tartunk, megkérnélek valamire. Tegnap Roli kétségbesetten keresett meg este priviben, hogy azt kérik tőle csináljon már egy videót az esetről. Mit tegyen? Ő nem akart beleszólni, csak békíteni akart.
    Mondtam neki, eszébe se jusson. Illetve csinálhat, de engem nem fog érdekelni. A VB minden esetben a szerver replay alapján hoz döntést. Semmilyen más összeállítást a jelenlegi szabály szerint nem vehet figyelembe. Akinek vitája van a másikkal, az rendezze le, ha tudja, de minden vitának az alapja a szerver replay kell hogy lehgyen. Más szemszögekből elkészített összeállításokat ugyan lehet csinálni de az már nem szubjektiv.
    Ha valaki óv, akkor csak a szerver replayre hivatkozhat, és nem hivatkozhat a Roli, vagy bárki által készített anyagra, mert egyszerűen nem vesszük figyelembe. Meg jó lenne, ha ez a videókészítés nem menne el olyan irányba, hogy azért jönne létre az anyag, hogy be tudja egyik fél bizonyítani, hogy a másik elbaszta és igen is a másik a hibás. A Roli nem ezért csinálja, hanem a feeling miatt, valamint azért, mert szeretne adni valamit a közösségnek. Szeretne valamivel Ő is hozzá járulni a GTL-es közösség életéhez. Éppen ezért nem tartom helyénvalónak, ha VB tag létünkre ilyen összeállítás elkészítésére kérjük fel őt.
    Légy szíves ne!..."


    És ez most tényleg komoly volt. Ha valaki óvni akar, óvjon!
    Természetesen az jó, hogy kiengeditek a gőzt és igyekeztek megbeszélni. Remélem, hogy sikerül is tisztázni is a helyzetet és mindketten higgadtan álltok ma este rajthoz.
    Kíváncsian várom, hogy melyikőtök lesz olyan érett, hogy először nyújt békejobbot a másiknak.
    Ha nem megy, akkor óvjatok, csak lépjetek már túl rajta!

  19. #69
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Na akkor ezt itt le is zárhatnánk. Mindenki készüljön inkább Dijon-ra.

    Azután úgyis csak arról fogtok értekezni, hogy hogy lehet, hogy WR idővel megszereztem a pole-t és utána csak akkor láttatok, amikor lekőröztem mindenkit
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  20. #70
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Nyugalom, nyugalom, nyugalom, lépjünk tovább.

  21. #71
    Zsebe Gábor Versenyző Zsebszi logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    204

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Gábor én csak akkor vagyok komoly, amikor hivatalosan járok el. Egyéb esetekben képtelen vagyok az lenni.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •