Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (71 összesen)

Téma: Magny Cours GTL Élmények

  1. #26
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    jah, és várom a replayt, megnézném mit müveltem konkrétan.

  2. #27
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Már vártam Tilus hozzászólását, gondoltam kiemelten fog írni a 2. futamon történt "csatánkról", amihez a végén Zsebe Gabi is csatlakozott. Nem akarom én is leírni saját szemszögemből a történéseket, de azért néhány észrevételem nekem is van.
    Alapjába véve tetszett a csata, ami elsősorban a különböző autóválasztásnak volt köszönhető. Tudtam, hogy egyenesben jobb a Falconom, ezért arra koncentráltam, hogy kigyorsításkor nehogy keresztbeálljon az amúgy kevésbé stabil "szörnyeteg". A gumikra is vigyáznom kellett, az első futamon is megzabálta őket, így "lájtosabban" próbáltam vezetni másodjára.
    Nem volt könnyű vigyázni rájuk úgy, hogy az íveket zárnom kellett előtted. A "festékmintavételezéseid" - átlagban 1 körönként tuti volt - tetszettek egyetlen kivétellel. Az pedig az az ominózus eset, amikor kilöktél. Hogy hogy történt pontosan, kár beszélni róla, majd visszanézzük a replay-en.
    De ami feltűnt már a bajnokság eleje óta az az, hogy mindig "megtalálsz" valamilyen formában. Anderstop-ban pár tized különbség volt köztünk a végén, de akkor Te voltál Falconnal, én pedig Cortinával. Én is elveszíthettem volna akkor a türelmemet, de nem tettem, pedig alattad is csúszkált a Falcon rendesen... Aztán Doningtonban egy hajtűbe kitettél oldalra, bocsánatot kértél, NoProblem. Aztán tegnap egy 10-12 körös csata után történt, ami történt. (Monza a kakukktojás, de ott nem indultam).
    Szóval csak azt akarom kihozni az egészből, jó lenne egyszer, ha úgy előznél meg, hogy én nem a kavicságyba kötök ki. Csupán ennyi a kérésem, remélem nem megoldhatatlan... Lehet, hogy nem hiszed, de pont azon gondolkoztam a vége felé, hogy az uccsó körben elengedlek, nem akarok beleavatkozni a Viktorral való csatátokba a bajnokság megnyeréséért.
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést érte, nem volt fair dolog továbbmenni, de Zsebe Gabi kapásból kihasználta. Remélem nem vesztettél sok poziciót vele.
    . Mivel Zsebe Gabi kapott StopandGo-t, így bejöttem utánad a harmadik helyen.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ha úgy gondolod óvd meg, ha mégse teszed akkor legközelebb pályán lerendezhetjük
    Nem hiszem, hogy ez a bajnokság arról szólna. Majd a pályán lerendezzük... (remélem nem érted félre).

  3. #28
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Azt hiszem az hogy megtaláljuk egymást egy dolognak köszönhető, Zsebe Gabi, Te és én kb egy ritmust megyünk.

    Sajnos Viktort én nem tudom megverni, már elégszer probáltam, és spa-n illetve imolán kivül a többi futamra nem is szeretnék annyit készülni, hogy véletlenül sikerülhetne. Ebből kiindulva a bajnokság állása hidegenhagy, szeretek GTL-ezni, és keményen vezetni - versenyezni, ezért jövök, beindul az adrenalin. Ha már élőben nem futja üzni a dolgot legalább virtuálisan kitombolom magam. Ebből kiindulva ha legközelebb mögöttem vagy nem kell kimélni, ha nem töröm szarrá a gépet akkor minden belefér

    Tudom, hogy sajnos ebbe nekem néha belecsuszik egy egy elhibázott vagy tulkeménykedett előzés, próbálok is jobban figyelni.
    Teljesen öszintén mondom, hogy ha gokartal megyünk, 2-3 ilyen kör után a porba tesz a mezőny 90%-a GPL-ben pedig 50 körön át se tudtalak volna megelőzni, mert ott Gentleman racing van, és törékenyek a kocsik.
    Viszont főleg GTRben volt nehéz megtalálnom az egyensúlyt a lökháritós fullcontact és a fair versenyzés között.


    Andrestorpban könnyü volt tartani a kissebb autókat, a keresztbe csuszó 3x olyan nehéz Falcon megelőzése eleve életveszély, és óóóóriási előnyt lehetett szerezni az első 2 egyenesben, amit csak a kör végére sikerült ledolgoznod, egyébként te sem kimélted a falconok fényezését

    Itt most duplázta a frusztrációt, hogy minden kanyarban bele kellett fékezni, mert állva maradt az iven egy falcon

  4. #29
    Várkonyi Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Üzenetek
    194

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Szerintem jó volt a verseny bár még kezdővagyok a szakmában .
    Dehát 1 kis gyakorlással talán jobb lessz az eredmény.
    Majd edzünk a KovácsSanyi-val...................talán
    Na goo tréning.

  5. #30
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése

    Itt most duplázta a frusztrációt, hogy minden kanyarban bele kellett fékezni, mert állva maradt az iven egy falcon
    Hát a Falconok már csak ilyenek, a kanyarokban szeretnek "állva maradni". Aztán az egyenesben behoznak mindent. De a Falconok nem fognak változni, nekünk kell alkalmazkodni hozzájuk. Ettől csak még érdekesebbek lesznek a futamok.

  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Van vmi info a replayről? Jó kis házimozi szokott lenni

  7. #32
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Van vmi info a replayről? Jó kis házimozi szokott lenni
    Sajna skacok replay hianyában szenvedek én is.De a 2. futam videója kész csak még várom az 1 futam replayét.Mert hogy néz az ki hogy 2. aztán 1..Fura nem?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  8. #33
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Nerm vagyok türelmetlen nem azért.Csak mikor lesz replay?
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  9. #34
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Nerm vagyok türelmetlen nem azért.Csak mikor lesz replay?
    Amit lehetett megtettem.
    Mindenféle üzenetet küldtem a Ferinek, de valamiért még nem tudta feltenni. Lehet hogy külföldön van, vagy a családdal mozdult ki valamerre. Ez van, kénytelenek vagyunk várni.
    Addig én sem tudok eredményt hírdetni.
    Türelmeteket kérem.

  10. #35
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg FerAttis írta Hozzászólás megtekintése
    Hát a Falconok már csak ilyenek, a kanyarokban szeretnek "állva maradni". Aztán az egyenesben behoznak mindent. De a Falconok nem fognak változni, nekünk kell alkalmazkodni hozzájuk. Ettől csak még érdekesebbek lesznek a futamok.

    Khmm, nem akartam végső következtetést levonni replay nélkül.
    Most megnéztem, khmm.

    Azért kerültél féktávon a füre mert blokkolni akartad a belső ivet amin én is rajta vagyok, kanyar még seholse volt, le akartál szoritani, nekemjöttél és továbbmentél egyenesen.
    Én bevettem szépen a kanyart, de az én ivem a te egyenesen füvön fékezésedet keresztezte, ezért megtoltalak egy ici picit, de a soderben azért kötöttél ki, mert Zsebe Gabi megtolt engem is hátulról, igy én se tudtam elfordulni és megtoltalak még 1x.

    Felhivnám a figyelmed hogy nem elöször fordult ott elő, hogy le akarsz szoritani a fübe, és akkor se lettem volna elkeseredve ha egy ilyen után én tollak ki a porba. Nem vártalak be, és igy utolag megnézve jól tettem, de azért fasza csata volt
    Ha másképp látod tényleg óvj, vagy pályán majd leharcoljuk
    Utoljára módosította: Tilus; 2007. 05. 23. 13:10.

  11. #36
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Mivel tegnap még csak az első futamot sikerült megnéznem a szerver replaye alapján,most csak erről tudok beszámolni...

    Magnyra én az Alfát választottam,és összeségében nem is volt rossz választás,de kezdjük az elejéről...
    Egész jól sikerült besetupolnom a GTAt,és ennek köszönhetően az időmérő 5.helyére sikerült poziciónálnom magam Zsebszi mögé.
    Rajt után Zsebszivel rögtön "megtaláltuk volna egymást",ha Horváth Attis az amcsi vassal csúnyán belém nem jön,és úgy kiforgat ,hogy megpróbálva "összeszedve a technikát" sikerül is megállnom menetiránnyal szemben az út közepén,aminek eredményeként a fele mezőny "lebombázz",nem kis kalamajkát okozva ezzel a mögöttem jövőknek.
    Ezek után megpróbálva "poraimból feltámadva" a mezőny után eredetem,és lassan be is értem a hátsó mezőnyt,ahol finom kis csatákkal fűszerezve folyamatosan tudtam feljönni egészen a 10.helyig,ami Hadházy Sanyi büntetését figyelembe véve valójában a 9.helyet jelentette a futam legvégén.
    Sajnálatos módon Puskás Zoli,és Barta Tibi iszonyúan lagoltak - amely látható a replayben is - ,és ezért nagyon nehezen tudtam őket leküzdeni,mert valójában nem tudthattam hol is vannak ,plusz még Falconnal is voltak...jópárszor oda-vissza előzgettük egymást,szóval komoly volt

    Továbbá szeretnék elnézést kérni Várkonyi Tibitől,hogy a verseny első harmadában egyszer meglöktem,és kiforgott,de utánna megvártam,és visszaengedtem...
    Kunszabó Sándor

  12. #37
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Rajt után Zsebszivel rögtön "megtaláltuk volna egymást",ha Horváth Attis az amcsi vassal csúnyán belém nem jön,és úgy kiforgat ,hogy megpróbálva "összeszedve a technikát" sikerül is megállnom menetiránnyal szemben az út közepén,aminek eredményeként a fele mezőny "lebombázz",nem kis kalamajkát okozva ezzel a mögöttem jövőknek.
    Sancy! Megnéztem az esetet, mivel egyálatlán nem emlékeztem rá, hogy a rajtnál kalamajkát okoztam volna. Szóval Te már előtte összementél Zsebszivel, amitől az Alfát "benyeklett" balra, aztán jobbra. Való igaz, utána meglöktelek, de mit tudtam volna ott abban a helyzetben tenni?????
    Elkerülni nem tudtalak már, túl közel voltál, mint ahogy a többiek sem, akik beléd mentek. Sajnálom a dolgot, mert ezzel elszálltak az esélyeid az első futamon, de nem érzem magam felelősnek a történtekben.

  13. #38
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Khmm, nem akartam végső következtetést levonni replay nélkül.
    Most megnéztem, khmm.

    Azért kerültél féktávon a füre mert blokkolni akartad a belső ivet amin én is rajta vagyok, kanyar még seholse volt, le akartál szoritani, nekemjöttél és továbbmentél egyenesen.
    Én bevettem szépen a kanyart, de az én ivem a te egyenesen füvön fékezésedet keresztezte, ezért megtoltalak egy ici picit, de a soderben azért kötöttél ki, mert Zsebe Gabi megtolt engem is hátulról, igy én se tudtam elfordulni és megtoltalak még 1x.

    Felhivnám a figyelmed hogy nem elöször fordult ott elő, hogy le akarsz szoritani a fübe, és akkor se lettem volna elkeseredve ha egy ilyen után én tollak ki a porba. Nem vártalak be, és igy utolag megnézve jól tettem, de azért fasza csata volt
    Ha másképp látod tényleg óvj, vagy pályán majd leharcoljuk
    Azt hiszem ezt az esetet kitárgyaltuk már, a véleményem nem változott azóta.
    Más szemszögből nézzük az eseményeket - mindenki a magáéból -
    valószínüleg ezért elfogultak is vagyunk mindketten. A kérésem továbbra is csupán annyi, ha már előzni próbáljuk egymást, ne a kavicságyba kössünk ki. Ha a GTR2-ben ezt meg tudjuk csinálni, szerintem a GT Legends-ben is. Hmmmmmmmm.

  14. #39
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg FerAttis írta Hozzászólás megtekintése
    Sancy! Megnéztem az esetet, mivel egyálatlán nem emlékeztem rá, hogy a rajtnál kalamajkát okoztam volna. Szóval Te már előtte összementél Zsebszivel, amitől az Alfát "benyeklett" balra, aztán jobbra. Való igaz, utána meglöktelek, de mit tudtam volna ott abban a helyzetben tenni?????
    Elkerülni nem tudtalak már, túl közel voltál, mint ahogy a többiek sem, akik beléd mentek. Sajnálom a dolgot, mert ezzel elszálltak az esélyeid az első futamon, de nem érzem magam felelősnek a történtekben.
    Az a problémám,hogy el sem vetted a gázt,egy pillanatra sem.Ez kiderül a replyaből...csak legyaktál mint állat.
    Kunszabó Sándor

  15. #40
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg FerAttis írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem ezt az esetet kitárgyaltuk már, a véleményem nem változott azóta.
    Más szemszögből nézzük az eseményeket - mindenki a magáéból -
    valószínüleg ezért elfogultak is vagyunk mindketten. A kérésem továbbra is csupán annyi, ha már előzni próbáljuk egymást, ne a kavicságyba kössünk ki. Ha a GTR2-ben ezt meg tudjuk csinálni, szerintem a GT Legends-ben is. Hmmmmmmmm.
    1 módon volt elkerülhető a dolog, ha nem jössz nekem. Első kontaktot te okoztad a többi következmény.

  16. #41
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Az a problémám,hogy el sem vetted a gázt,egy pillanatra sem.Ez kiderül a replyaből...csak legyaktál mint állat.
    Ha lett volna időm, hidd el, elvettem volna. Ha nem hiszel nekem, ott az óvás...

  17. #42
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    1 módon volt elkerülhető a dolog, ha nem jössz nekem. Első kontaktot te okoztad a többi következmény.
    Gondolom a többi "száz" esetben is én löktelek meg. ...és a többi csak következmény.

  18. #43
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Gyerekek ne vitatkozzatok már szépen kérlek titeket.Mindenki saját szemszögből látta.Elmúlt rossz volt de nem kell rá többet gondolni.Olyan mint egy rossz pattanás ha kinyomod elmulik.Na ez ki lett már nyomva rendesen.
    Mindenkit megértek mert engem minden versenyen kilöknek ehhez már hozzászoktam.Csak arra kérlek titeket ne vitatkozzatok mert dá dá lesz a vége.Ez a bajnokság finom hangulatú és jó lenne ha az is maradna.Szóljon ez a bajnkság arról milyen jó eggyütt lenni és ne arról ki hányszor hogy és miként előzőtt.Persze vannak kivételes események én azt is megértem de ennek van egyszerűbb formája is.Nem sértésnek szántam!
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 05. 23. 19:31.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  19. #44
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Igazad van Rolika (mint mindig), csak ha megszólitják az embert, arra illik válaszolni (mindenkinek vérmérséklete szerint). De attól még nem feltétlen haragszom a másikra.

  20. #45
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Én csak arra szerettem volna felhívni a figyelmet hogy nehogy elmenjetek egy rossz irányú hangvételebe.Csupán ennyi.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  21. #46
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg FerAttis írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolom a többi "száz" esetben is én löktelek meg. ...és a többi csak következmény.
    hmm, ezek után szerintem óvd meg, kiváncsi vagyok a versenybiróság véleményére.

  22. #47
    Horváth Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    109

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    hmm, ezek után szerintem óvd meg, kiváncsi vagyok a versenybiróság véleményére.
    Ha kiváncsi vagy rá, óvd meg Te. Azt mondtad, leszorítottalak, ennek köszönhetően löktél ki.
    Ui.: Ez volt az utolsó hozzáfűznivalóm a témához, az utolsó szó jogát átadom.

  23. #48
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg FerAttis írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van Rolika (mint mindig), csak ha megszólitják az embert, arra illik válaszolni (mindenkinek vérmérséklete szerint). De attól még nem feltétlen haragszom a másikra.
    Ne haragudj, de én töredelmesen elnézést kértem előre replay nélkül arra az esetre ha mégis én voltam a hunyó.

  24. #49
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Roli,privi ment replay témában...
    Kunszabó Sándor

  25. #50
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Magny Cours GTL Élmények

    Idézet Eredetileg FerAttis írta Hozzászólás megtekintése
    Ha lett volna időm, hidd el, elvettem volna. Ha nem hiszel nekem, ott az óvás...
    Rendben,elhiszem,és nem fogok óvni most...bár eléggé habzik a szám emiatt,gondolhatod
    Kunszabó Sándor

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •