Oldal: 4 / 26 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (644 összesen)
  1. #76
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Pont mint nálam Annyi különbséggel, hogy május óta Win7 fut, de akkor sem azért tettem fel, mert behalt volna az XP, hanem kíváncsi voltam rá.

    Szerintem annyi a különbség, hogy Win alá több szirszart tudsz felrakni, mint Linux alá, és a sok fel-le telepítgetés egyszer azért csak hazavágja a rendszert. Én viszont már annyira kiábrándultam az ingyenszoftverekből, hogy kösz, inkább nem.
    Nincs nekem arra energiám, hogy egyrészt én vadásszam, hogy hogyan kell valamit Linux alatt megcsinálni, arra meg főleg nem, hogy a családtagok állandó nyavajgását hallgassam, ha valamit nem találnak.
    Egyébként is csak netezésre és GTL/Race07-re használom a Win-t, a netezésért pedig nem fogok külön egy Linuxot felrakni.
    Hát igen. Annyi kell csak, hogy ne tégy fel mindenféle ismeretlen progit, ne nézegess mindenféle ellenőrizetlen honlapot, és ennyi. Van ismerősöm nekem is, akinél havi program a win install. Ízlések, és pofonok.
    Linuxot meg én sem bírom megszeretni. Bármennyire grafikus, bármennyire jól használható már, valahogy más...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  2. #77
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850

    Re: Hardware probléma

    Sziasztok! Azt nem tudom hardver-e, de valamit választanom kellett.

    A következő egyre súlyosbodó problémám lenne: a gépem egyre gyakrabban nem indul el. Nem csippan egyet, hanem hosszabban sípol. Utána le is kapcsol vissza a monitor. Maga a gép bootol tovább (jön a szokásos floppyrezegés), csakhát kép meg semmi. Amikor x-edszerre "elkapja az ívet", jön a windows normál módú indítása szöveg.

    A másik eset, hogy eljut addig a pontig, amikor a windows xp feliratnál járkál balról jobbra a "snake", és egyszercsak megjelenik egy plusz pixelcsíkosodás, és lefagy.

    A 3. verzió az, hogy működés közben fagy le úgy, hogy elkezd kicsit vibrálni a kép, kisebbre ugrik az egész és itt is elkezd pixelesedni egy csíkban (és más színben). előfordult olyankor is, amikor cd-t kellett volna beolvasnia és olyankor is, amikor készenlétből kellett volna visszajönnie. És innentől semmi sem működik.

    Ehhez kapcsolódhat, hogy pár hete azt vettem észre a monitoron, hogy váltakozik az élessége: hol éles, aztán elmosódnak a betűk, aztán megint éles és így tovább. Lehet köze a 2 dolognak egymáshoz?

    Szóval miért lehet ez? Hardver? Monitor, videókártya, táp, floppy, merevlemez meghajtók, alaplap, vagy valami az usb helyek körül? Vagy szoftver? Újra kellene telepíteni a windowst, vagy driver, directx? Mondjuk nem új a gép már, 4 éves. És mellékelek egy reportot, amit az everest készített. Minden segítséget előre is köszönök!
    Csatolt képek Csatolt képek
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok



  3. #78

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    A következő egyre súlyosbodó problémám lenne: a gépem egyre gyakrabban nem indul el. Nem csippan egyet, hanem hosszabban sípol.
    Annó ezt még tanultam, de most hírtelen nem tudom, hogy pontosan mi a sorrend.

    Ha hosszan sípol akkor VGA és ha rövideket akkor RAM, vagy fordítva....
    Próbáld meg, hogy kiveszed a ramokat, mit csinál vagy kiveszed a VGA, akkor mit csinál.

  4. #79
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Azt nem tudom hardver-e, de valamit választanom kellett.

    A következő egyre súlyosbodó problémám lenne: a gépem egyre gyakrabban nem indul el. Nem csippan egyet, hanem hosszabban sípol. Utána le is kapcsol vissza a monitor. Maga a gép bootol tovább (jön a szokásos floppyrezegés), csakhát kép meg semmi. Amikor x-edszerre "elkapja az ívet", jön a windows normál módú indítása szöveg.

    A másik eset, hogy eljut addig a pontig, amikor a windows xp feliratnál járkál balról jobbra a "snake", és egyszercsak megjelenik egy plusz pixelcsíkosodás, és lefagy.

    A 3. verzió az, hogy működés közben fagy le úgy, hogy elkezd kicsit vibrálni a kép, kisebbre ugrik az egész és itt is elkezd pixelesedni egy csíkban (és más színben). előfordult olyankor is, amikor cd-t kellett volna beolvasnia és olyankor is, amikor készenlétből kellett volna visszajönnie. És innentől semmi sem működik.

    Ehhez kapcsolódhat, hogy pár hete azt vettem észre a monitoron, hogy váltakozik az élessége: hol éles, aztán elmosódnak a betűk, aztán megint éles és így tovább. Lehet köze a 2 dolognak egymáshoz?

    Szóval miért lehet ez? Hardver? Monitor, videókártya, táp, floppy, merevlemez meghajtók, alaplap, vagy valami az usb helyek körül? Vagy szoftver? Újra kellene telepíteni a windowst, vagy driver, directx? Mondjuk nem új a gép már, 4 éves. És mellékelek egy reportot, amit az everest készített. Minden segítséget előre is köszönök!
    Hát ez eléggé hardver gyanús. A pixelesedés VGA memóriára utal, az enyém is pár hete ezt csinálta, (másfél éves volt) míg megdöglött (aminek így utólag örülök, még jól is jártam). Simán lehet táp is, főleg ha az is 4 éves, csak ebben az a ciki, ha gyagyi a táp, magával ránthat sok mindent.


  5. #80
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Azt nem tudom hardver-e, de valamit választanom kellett.

    A következő egyre súlyosbodó problémám lenne: a gépem egyre gyakrabban nem indul el. Nem csippan egyet, hanem hosszabban sípol.

    A 3. verzió az, hogy működés közben fagy le úgy, hogy elkezd kicsit vibrálni a kép, kisebbre ugrik az egész és itt is elkezd pixelesedni egy csíkban (és más színben). előfordult olyankor is, amikor cd-t kellett volna beolvasnia és olyankor is, amikor készenlétből kellett volna visszajönnie. És innentől semmi sem működik.

    Ehhez kapcsolódhat, hogy pár hete azt vettem észre a monitoron, hogy váltakozik az élessége: hol éles, aztán elmosódnak a betűk, aztán megint éles és így tovább. Lehet köze a 2 dolognak egymáshoz?
    A hosszú sípolás memóriahiba vagy rossz memmodul érintkezés, a többi meg videókari probléma. Szedd ki őket, portalaníts, csatlakozókat takarítsd meg és nézd meg újra.

  6. #81
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Sziasztok!
    Segítsetek legyetek kedvesek!
    Nemrég vettem egy MSI G31-P35 alaplapot és működött is rendben egy hétig, aztán elkezdett a han szarakodni. Petompult, monoban szólt és pár csatorna eltünt. Beraktam egy Creative X-Fi Gamer kártyát, de a jelenség ugyanaz volt. A Winfos hangerőszabályzóját alig lehet hallani, amikor rákattintok a csúszkára, a kártya szabályzója pedíg mono, a játékokban pedíg a hangok felét nem is hallom, vagy nagyon tompán. A kártya berakása elött eltávolítottam az alaplapi audio drivert, de a HD audio valami mindíg feltelepült magától, pedig az alaplapon letiltottam a hangkártyát. Most talán sikerült kinyírnom, de erre PCI Device-t keres rajtam és nem is tudja telepíteni. A hang reggel jó volt, de tegnap is este, játék alatt gubancolódott. Több játékkal is kipróbáltam. Kérek segítséget, mit csináljak! Előre is köszönöm!!!!
    ( Az MSI lapján nem nagyon találtam hasznos infót )
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  7. #82
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Csempész írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Segítsetek legyetek kedvesek!
    Nemrég vettem egy MSI G31-P35 alaplapot és működött is rendben egy hétig, aztán elkezdett a han szarakodni. Petompult, monoban szólt és pár csatorna eltünt. Beraktam egy Creative X-Fi Gamer kártyát, de a jelenség ugyanaz volt. A Winfos hangerőszabályzóját alig lehet hallani, amikor rákattintok a csúszkára, a kártya szabályzója pedíg mono, a játékokban pedíg a hangok felét nem is hallom, vagy nagyon tompán. A kártya berakása elött eltávolítottam az alaplapi audio drivert, de a HD audio valami mindíg feltelepült magától, pedig az alaplapon letiltottam a hangkártyát. Most talán sikerült kinyírnom, de erre PCI Device-t keres rajtam és nem is tudja telepíteni. A hang reggel jó volt, de tegnap is este, játék alatt gubancolódott. Több játékkal is kipróbáltam. Kérek segítséget, mit csináljak! Előre is köszönöm!!!!
    ( Az MSI lapján nem nagyon találtam hasznos infót )
    Csak egy ötlet, ami valószínű, hogy csak az alaplapi hangkártya kiiktatását fogja megoldani, mégpedig az, hogy a biosban le kell tíltani az alaplapi hangkártyát. Ezek után kell telepíteni a külső hangkártya driverét, hogy ne keveredjen össze az alaplapival.
    Én is így használom, igaz hogy nem ilyen alaplapom van.

  8. #83
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Csak egy ötlet, ami valószínű, hogy csak az alaplapi hangkártya kiiktatását fogja megoldani, mégpedig az, hogy a biosban le kell tíltani az alaplapi hangkártyát. Ezek után kell telepíteni a külső hangkártya driverét, hogy ne keveredjen össze az alaplapival.
    Én is így használom, igaz hogy nem ilyen alaplapom van.
    Én is így próbáltam, de azért köszönöm szépen!
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  9. #84

    Re: Hardware probléma

    Az a gond, hogy a kimenet 5.1-re van téve, míg a játék csak 2.0-ra van állítva. Ettől lesz tompa a hang. Ha visszaveszed a Creative drájberében az alapértelmezett 5.1-et 2.1-re, megjavul minden. Sok sikert!
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  10. #85
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Az a gond, hogy a kimenet 5.1-re van téve, míg a játék csak 2.0-ra van állítva. Ettől lesz tompa a hang. Ha visszaveszed a Creative drájberében az alapértelmezett 5.1-et 2.1-re, megjavul minden. Sok sikert!
    Ezt abban a részben kell beállítani, ahol felkínálja a választási lehetőséget a hangrendszerek között? Már a telepítésnél rákérdezett és ott a fülhalgatót jelöltem, ugyanis azt használok és mindenhol az van beállítva. Közben elgondolkodtam valamin. Egy Radeon HD4850-es videókártyám van, XFX márkájú. Ennek is van hangdrivere a tv-vel való összekötési lehetősége miatt? Ha igen, azt hogyan tudom külön leszedni? Ezközkezelő? Lehet, hogy azzal gubancolódik?
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  11. #86

    Re: Hardware probléma

    Nem fülhallgatóra kell tenni, hanem 2/2.1-re! A "Game Mode" részben lehet ezt megadni! A Radeonnak ehhez nincs köze...

    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  12. #87
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fülhallgatóra kell tenni, hanem 2/2.1-re! A "Game Mode" részben lehet ezt megadni! A Radeonnak ehhez nincs köze...
    Kipróbáltam, de így is ugyanaz. Azért köszönöm. Az egészben az a pláne, hogy az alaplapi hangkártyával kezdte ezt csinálni, elötte teljesen jól működött, semmi beállítást nem változtattam, aztán az X-Fi-vel is ez a helyzet. Csak valami szoftveres gond lehet, de nem tudok rájönni, hogy mi. A fülhallgatóm jó.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  13. #88
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Nem fülhallgatóra kell tenni, hanem 2/2.1-re! A "Game Mode" részben lehet ezt megadni! A Radeonnak ehhez nincs köze...
    Lehet, hogy a mikrofon be van kapcsolva és az zavar be? Esetleg lehet-e olyan funkció, hogy a mikrofon miatt lehalkítja a hangot? Ez is most jutott az eszembe. Köszi a képet, megpróbálom ezen beállításokat, hátha jó lesz.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  14. #89
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Csempész írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet, hogy a mikrofon be van kapcsolva és az zavar be? Esetleg lehet-e olyan funkció, hogy a mikrofon miatt lehalkítja a hangot? Ez is most jutott az eszembe. Köszi a képet, megpróbálom ezen beállításokat, hátha jó lesz.
    A mikrofon okozhat ilyet nekem pl. ilyenkor lehalkítja a játékok hangját ha így van beállítva és a beszélgetéseket pedig kiemeli....

    A két hangkari drivere nem keverhet össze, mivel közük sincs egymáshoz én elég sok konfigot használtam már 2 hangkarival (DJ) és mondhatom jól működött mindig és nem voltak gondjaim. Próbáltad már újra telepíteni a windows-t? Na nem mintha csak ez lehetne a megoldás, de ezzel a driver és egyéb program hibákat ki lehet szűrni. Ha ezek után is csinálja akkor ott más gond lesz. És ez talán a leggyorsabb megoldás is.

  15. #90
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    A mikrofon okozhat ilyet nekem pl. ilyenkor lehalkítja a játékok hangját ha így van beállítva és a beszélgetéseket pedig kiemeli....

    A két hangkari drivere nem keverhet össze, mivel közük sincs egymáshoz én elég sok konfigot használtam már 2 hangkarival (DJ) és mondhatom jól működött mindig és nem voltak gondjaim. Próbáltad már újra telepíteni a windows-t? Na nem mintha csak ez lehetne a megoldás, de ezzel a driver és egyéb program hibákat ki lehet szűrni. Ha ezek után is csinálja akkor ott más gond lesz. És ez talán a leggyorsabb megoldás is.
    Köszönöm, akkor megpróbálom a mikrofont. A rendszerem egy hete lett újratelepítve gépfejlesztés miatt, de ha nagyon elegem lesz, megcsinálom mégegyszer.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  16. #91
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Úgy néz ki, megoldódott a hang gond. Hogy mi volt a pontos oka, azt nem tudom, de a rendszerviszaállítás megoldotta.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  17. #92
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Hardware probléma

    ÁÁÁÁ Bakker, ezt beszoptam
    Új gép, új oprencer (Win7), de előtte természetesen lementettem mindent, a régi gép vinyójára össze van csomagolva minden. Van itthon router, meg satöbbi, a régi gép is tud wifin netezni. És még van is itthon egy ócska monitor, amit csak rá kellene dugni a régi gépre, és át tudnám róla húzni a cuccot erre az újra, de van egy kis bökkenő. Annak a monitornak nem sima 220-as csatlakozója van, hanem olyan, amit a tápba kell dugni. Csakhogy a tápon már nincs ilyen dugó
    Bekapcsoltam, zúg, meg minden, de a hálózatban nem látom. Most kénytelen vagyok megvárni, míg feléled a család, hátha a másik szobában lévő szintén ócska monitor jó lesz.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  18. #93
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    ÁÁÁÁ Bakker, ezt beszoptam
    Új gép, új oprencer (Win7), de előtte természetesen lementettem mindent, a régi gép vinyójára össze van csomagolva minden. Van itthon router, meg satöbbi, a régi gép is tud wifin netezni. És még van is itthon egy ócska monitor, amit csak rá kellene dugni a régi gépre, és át tudnám róla húzni a cuccot erre az újra, de van egy kis bökkenő. Annak a monitornak nem sima 220-as csatlakozója van, hanem olyan, amit a tápba kell dugni. Csakhogy a tápon már nincs ilyen dugó
    Bekapcsoltam, zúg, meg minden, de a hálózatban nem látom. Most kénytelen vagyok megvárni, míg feléled a család, hátha a másik szobában lévő szintén ócska monitor jó lesz.
    Dugó levág, dugvilla rászerel. Hogy minden tuti legyen, idéznék a Yamada leírásból:
    "Ez biztonsági funkció. Ha önöknél nincs a háromvonalú
    összekapcsoló, akkor a villanyszerelőtől
    kér segitést a helyes összekapcsolóra. Ne
    rontsa el a földszintet érintő összekapcsoló
    biztonsági elvét."

    szerk.: egyébként milyen az új konfig? Az Alienware-től vetted?
    Utoljára módosította: Morgo; 2009. 10. 23. 09:40.


  19. #94
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Dugó levág, dugvilla rászerel. Hogy minden tuti legyen, idéznék a Yamada leírásból:
    "Ez biztonsági funkció. Ha önöknél nincs a háromvonalú
    összekapcsoló, akkor a villanyszerelőtől
    kér segitést a helyes összekapcsolóra. Ne
    rontsa el a földszintet érintő összekapcsoló
    biztonsági elvét."

    szerk.: egyébként milyen az új konfig? Az Alienware-től vetted?
    Nem, egy sima gép, csak vártam az összerakásával addíg, amíg meg nem jön a végleges win7.
    E7500-as proci, 2.9Ghz, 2Giga RAM, Sapphire Radeon 4670. És persze Win7

    Hasít mint állat .
    Próbáltam Curitibát, és szerintem sokat számít az, hogy itt van FPS bőven, még tartalékba is. Állítom, hogy méterekkel később kezdtem a féktávot, és bőven be tudtam fordulni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  20. #95
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Hardware probléma

    Egyébként megoldottam a helyzetet, mert a másik monitoron rendes csatlakozó volt, szóval már megy is a dolog.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #96

    Re: Hardware probléma

    Sziasztok !

    Az a problémám , hogy az otthoni gépemen a vinyóm átadta a lelkét a teremtőnek.Valószínűleg "csak" elektronika problémás , de mivel ezen vannak a hónapok óta bütykölgetett GTR skinjeim (meg csomó más),ezért mindenképpen szeretném működésre bírni. Első körben a fizetős adatmentést hanyagolnám .
    Ha van esetleg számtech boltos ismerősötök akik elrakják a rossz vinyókat náluk lehetne talán találni az enyémhez való nyákot . Ha megérdeklődnétek sokat segítenétek .
    Samsung SP1654N
    S/N: S0GEJR0Q800138

    Vagy ha tudtok valami okosságot , azt is várom . Előre is köszi !

  22. #97
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Hardware probléma

    Ajjajj...
    Erre szokták mondani, hogy backup. De előtte
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  23. #98
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Az a problémám , hogy az otthoni gépemen a vinyóm átadta a lelkét a teremtőnek.Valószínűleg "csak" elektronika problémás , de mivel ezen vannak a hónapok óta bütykölgetett GTR skinjeim (meg csomó más),ezért mindenképpen szeretném működésre bírni. Első körben a fizetős adatmentést hanyagolnám .
    Ha van esetleg számtech boltos ismerősötök akik elrakják a rossz vinyókat náluk lehetne talán találni az enyémhez való nyákot . Ha megérdeklődnétek sokat segítenétek .
    Samsung SP1654N
    S/N: S0GEJR0Q800138

    Vagy ha tudtok valami okosságot , azt is várom . Előre is köszi !

    Ha csak ez a baj, akkor a rosz alkatrészek pótlásával bizonyára megoldható a probléma. Ha a vinyón lévő adat is megsérült, akkor a GetDataBack nevű progival nagy sansszal meg lehet menteni. A fizetős adatmentés hatalmas rablásnak érzem, és ennél többet nagyon Ők se nagyon tehetnek érte sztem.

  24. #99

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha csak ez a baj, akkor a rosz alkatrészek pótlásával bizonyára megoldható a probléma. Ha a vinyón lévő adat is megsérült, akkor a GetDataBack nevű progival nagy sansszal meg lehet menteni. A fizetős adatmentés hatalmas rablásnak érzem, és ennél többet nagyon Ők se nagyon tehetnek érte sztem.
    Fő probléma , hogy a bios sem látja . Villany megpörgeti , valamelyik kis százlábú bigyó melegszik is , de nem létezik a gép számára.Ezért gondolok panel hibára.
    Egyébként az alaplap okozhat ilyen hibát ?Ez a 3-ik vinyóm ami behalt , az első két satásból az egyiket sikerült feltámasztani (bios látja) .A tápra is gyanakszom , bár az elvileg megfogja a hálózati túllövéseket (chieftech).Mintha az alaplapi vezérlők szállnának el időről időre és gányolnának maguk körül..

  25. #100
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Hardware probléma

    Nemtudom, a Samsung vinyókról mostanában nekem sincs túl jó véleményem.
    A mostani, 750Gigásat májusban vettem, remélem ha meg akar dögleni, azt az elkövetkező két és fél éven belül teszi. Csak azért, mert a korábbi gépemben elhalálozott már egy Samsung vinyó.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 4 / 26 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •