Oldal: 3 / 26 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (644 összesen)
  1. #51
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    s.o.s.
    Srácok mi lehet a baj? Race 07 közben sokszor megáll a kép, hang beragad, pár mp-ig semmi aztán vissza áll a kép de minden csunya.
    Ugyanez a gondom, most is emiatt léptem le a szerverről

  2. #52
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    s.o.s.
    Srácok mi lehet a baj? Race 07 közben sokszor megáll a kép, hang beragad, pár mp-ig semmi aztán vissza áll a kép de minden csunya.
    Ez nem hardver probléma hanem szoftver, méghozzá a Race07 és Evo. Más játéknál nem lehet ilyet tapasztalni.

  3. #53

    Re: Hardware probléma

    Navigáció frissítésben ki a jártas? Van egy iconX Nav n Go -val, nekiálltam a Naviextras toolbox-al frissíteni, volt térképfrissítés is meg iconx patch, de a végén behalt a cucc. Ha valaki csinált már ilyet, msn-en átbeszélném szívesen köszi

  4. #54
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Navigáció frissítésben ki a jártas? Van egy iconX Nav n Go -val, nekiálltam a Naviextras toolbox-al frissíteni, volt térképfrissítés is meg iconx patch, de a végén behalt a cucc. Ha valaki csinált már ilyet, msn-en átbeszélném szívesen köszi
    Nem pont IconX, inkább MIO, de a miofan.com oldalra nézz el, hátha tudnak segíteni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  5. #55
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Sziasztok!
    Nekem nem problémám van, csak szeretnék segitséget kérni a gépfejlesztésemhez. A következő cuccokat néztem ki, légyszi írjatok róla véleményt, figyelembe véve, hogy nem vagyok gazdag ember és ez az árkategória a kiszemelt.
    MSI G31TM-P35 alaplap
    Intel E6300 Core 2 Duo 2,8Ghz proci
    Gigabite 9400 GT 512Mb, vagy 1Gb.
    Kingmax valamilyen 2Gb. memória

    A proci terén vagyok teljesen kuka, mostanában nem követtem ezeket a dolgokat, jelenleg egy Celeron 2,8D- vel nyomom ami még 478-as foglalatú egy AGP-s AsRock alaplapban pihen egy MSI 1650XT 512MB.-os vidikártya és egy X-fi társaságában.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  6. #56
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Csempész írta Hozzászólás megtekintése
    Intel E6300 Core 2 Duo 2,8Ghz proci
    Gigabite 9400 GT 512Mb, vagy 1Gb.
    .
    Én a procinál egy komolyabbat vennék inkább egy E8400-as, AMD-t semmiképpen!!!!!

    A videokűártyánál inkább valam ATI-t vennék 1000000x-er jobb ár/teljesitmény 4770 vagy 4830 teljesen jó lehet ha komolyabb játékok FULL minőségen való futtatása a cél nagy felbontásban akkor 4850 vagy 4870!

    Jah amúgy ha szükös a keret azért maradtál ezeknél az alsó középkategoriás/alsókategoriás komponenseknél akkor videokártya:

    ATi 4550
    Proci: amit te is írál E6300

    Véleményem szerint inkább húzd még 1-2 hónapig a vásárlást és akkor lényegesen jobb konfigot tudsz összeállítani!

  7. #57
    Fehér Gábor Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 09. 27.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    474

    Re: Hardware probléma

    en meg nem raknam össze az atit es az intelt

  8. #58
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Fehér Gábor írta Hozzászólás megtekintése
    en meg nem raknam össze az atit es az intelt
    A legjobb párosítás 4850 E8400 hidd el, az van lassan egy éve semmi hiba, nincs fagyás viszont sebesség annál inkább

    Szinte minden ismerősöm akinek kicsit komolyabb gépe van Intel Procit és Ati kártyát vesz, mindenből a legjobb teljesítményt kell kihozni

  9. #59
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Gilb3rto írta Hozzászólás megtekintése
    Én a procinál egy komolyabbat vennék inkább egy E8400-as, AMD-t semmiképpen!!!!!

    A videokűártyánál inkább valam ATI-t vennék 1000000x-er jobb ár/teljesitmény 4770 vagy 4830 teljesen jó lehet ha komolyabb játékok FULL minőségen való futtatása a cél nagy felbontásban akkor 4850 vagy 4870!

    Jah amúgy ha szükös a keret azért maradtál ezeknél az alsó középkategoriás/alsókategoriás komponenseknél akkor videokártya:

    ATi 4550
    Proci: amit te is írál E6300

    Véleményem szerint inkább húzd még 1-2 hónapig a vásárlást és akkor lényegesen jobb konfigot tudsz összeállítani!
    Most is Ati kártyám van amint írtam és meg voltam vele elégedve, úgyhogy utána nézek az áraknak. A géépítést nem tudom tovább húzni idegekkel, mert egészen jól fut rajta a Race 07 kb negyed óráig vagy az első balesetig és utána diavetítés és ettől lelökte az agyam a szíjjat. Utána nézek az áraknak és ha belefér, veszek jobb procit. Minden attól függ, mennyiért tudom megjavíttatni az autómat, ami alól egy földön csúszó motoros kiverte a hátsó futóművet.
    Nagyon köszönöm a tanácsot!!!
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  10. #60
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    No meg is néztem a cuccok árát, de sajna pont a duplája, mint amennyit én szántam rá. No majd meglátjuk. Ha esetleg a gyengébb konfig mellett döntök, akkor azt még mindíg lehet fejleszgetni, ami a mostani helyzetben a 478-as foglalat és az AGP miatt lehetetlen. Valószínüleg az eddigi gépemhez képest ez is elég nagy teljesítményugrást fog eredményezni pl. a Race 07-ben.
    Mit lehet tudni az XFX nevű gyártóról??? Neki van 4850-es kártyája 25e. körül.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  11. #61
    Poszmik2 Gilbert Regisztrált Gilb3rto logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    166

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Csempész írta Hozzászólás megtekintése
    No meg is néztem a cuccok árát, de sajna pont a duplája, mint amennyit én szántam rá. No majd meglátjuk. Ha esetleg a gyengébb konfig mellett döntök, akkor azt még mindíg lehet fejleszgetni, ami a mostani helyzetben a 478-as foglalat és az AGP miatt lehetetlen. Valószínüleg az eddigi gépemhez képest ez is elég nagy teljesítményugrást fog eredményezni pl. a Race 07-ben.
    Mit lehet tudni az XFX nevű gyártóról??? Neki van 4850-es kártyája 25e. körül.
    Jó gyártó minőségi cuccok! Főleg alaplapok terén volt vele dolgom ott 10/11 az értékelés Videokártyában is tudják sztem hozni a szintet!

  12. #62
    Berencsi Péter Regisztrált Csempész logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Gilb3rto írta Hozzászólás megtekintése
    Jó gyártó minőségi cuccok! Főleg alaplapok terén volt vele dolgom ott 10/11 az értékelés Videokártyában is tudják sztem hozni a szintet!
    Köszi, akkor lehet, hogy egy erősebb kártya, gyengébb proci párosítás lesz egyenlőre. Már nem is tudom, melyik játékról olvastam, hogy cseréltek a tesztkonfigban procit jóval erősebbre, de csak 10% teljesítménynövekedést sikerült elérni, míg egy VGA cserével 45%-ot. Az erősebb kártyához visszarakták a gyengébb procit és így jött ki ez az eredmény. No majd meglátjuk. A lényeg, hogy végre tudjam normálisan gyakorolni a versenyzést, mert ezzel a konfiggal sosem tudok eleget vezetni szaggatás nélkül. Távlati terv, hogy induljak a bajnokságban.
    A nők nem vezetnek rosszul, csak elvárják az előzékenységet ( Még egymástól is )

  13. #63

    Re: Hardware probléma

    Én még mindig a Navi-val szenvedek.

    Amerikai térképet akarok használni, TOMTOM map-et már szereztem is, de nem vágom hogy mi a tomtom alapprogija... Van valakinek ilyen? Azt se tudom mit keressek...
    Köszi

  14. #64

    Re: Hardware probléma

    SOS! Az a nagy problem, h minden játéknál (GTR2, GTL, RACE07, RFACTOR)kifagy a gamma elég sokat. Megáll a kép és a hang 10-20 mp-ig aztán továbbmegy de már minden elvan torzulva a monitoron.

  15. #65
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    SOS! Az a nagy problem, h minden játéknál (GTR2, GTL, RACE07, RFACTOR)kifagy a gamma elég sokat. Megáll a kép és a hang 10-20 mp-ig aztán továbbmegy de már minden elvan torzulva a monitoron.
    A megállás után nyomj ALT-TAB-ot. Mikor visszalépsz, minden jó lesz. A megállás, sokunknál gond, de Én nem tudok róla, hogy lenne rá orvosság.


  16. #66

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    A megállás után nyomj ALT-TAB-ot. Mikor visszalépsz, minden jó lesz. A megállás, sokunknál gond, de Én nem tudok róla, hogy lenne rá orvosság.
    Ok rendben de ez verseny közben előjön akkor annyi is a racénak. Sajna mostanában elég sokat előjön. Gondoltam, h ujrakéne rakni a gépet mert már lassan 2 éve fut rajta a windows. Vagy memoriahiba lehet, nem tudom de erre megoldást kell találnom mire indulnak a bajnokságok. Nem szeretnék sok-sok óra gyakorlást egy pill alatt eldobni.

  17. #67
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Ok rendben de ez verseny közben előjön akkor annyi is a racénak. Sajna mostanában elég sokat előjön. Gondoltam, h ujrakéne rakni a gépet mert már lassan 2 éve fut rajta a windows. Vagy memoriahiba lehet, nem tudom de erre megoldást kell találnom mire indulnak a bajnokságok. Nem szeretnék sok-sok óra gyakorlást egy pill alatt eldobni.
    Nálam és legjobb tudomásom szerint másnál is (de majd remélem nyilatkoznak) csak egyszer jön elő Akkor sem mindig, mostanában nem), a játék indítása után kb. 10-20 percen belül. Ha Nálad is így van, talán tudsz időzíteni, de tényleg jó lenne tudni mi a bánat okozza, így azt is, hogy nálam most miért nem.
    Utólag eszembe jutott, Én is nem régen (pár hónap) telepítettem új rendszert.


  18. #68

    Re: Hardware probléma

    Előjött tegnap rfactorban nem 10-20 perc után. Előjött ma GTL-ben 1 óra után kb. Sajnos egyre többet elődordul. Szerintetek egy windows reinstall megoldhatja a problémát, csak régi már nekem nagyon?

  19. #69
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    SOS! Az a nagy problem, h minden játéknál (GTR2, GTL, RACE07, RFACTOR)kifagy a gamma elég sokat. Megáll a kép és a hang 10-20 mp-ig aztán továbbmegy de már minden elvan torzulva a monitoron.
    GPL-nél is? Ha nem, akkor nem probléma
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  20. #70

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Előjött tegnap rfactorban nem 10-20 perc után. Előjött ma GTL-ben 1 óra után kb. Sajnos egyre többet elődordul. Szerintetek egy windows reinstall megoldhatja a problémát, csak régi már nekem nagyon?
    Szerintem van köze hozzá. A két éves Windows elég súlyos...

  21. #71
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Előjött tegnap rfactorban nem 10-20 perc után. Előjött ma GTL-ben 1 óra után kb. Sajnos egyre többet elődordul. Szerintetek egy windows reinstall megoldhatja a problémát, csak régi már nekem nagyon?
    Nekem még sosem volt ilyen hiba gtr2-alatt. Igaz én félévente leformázom a windózt.
    Egyszer volt hogy szétesett a kép gtr2-alatt, de akkor meg is halt a videokártya.

  22. #72
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Előjött tegnap rfactorban nem 10-20 perc után. Előjött ma GTL-ben 1 óra után kb. Sajnos egyre többet elődordul. Szerintetek egy windows reinstall megoldhatja a problémát, csak régi már nekem nagyon?
    Format C:, aztán teszt. Egyenlőre nálam minden jó. Megnéztem, április 7-én telepítettem az XP-t. A W7-et is, ott sincs ilyen gond.


  23. #73
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Zoltán Almási írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem van köze hozzá. A két éves Windows elég súlyos...
    Attól függ ki mivel kínozza szegényt. Az itthonim is több mint 3 éves install, a munkahelyi pedig közel 4! Nem fagy, nem indul újra, működik! Kösz Bill!

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  24. #74
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Hardware probléma

    Ajánlom mindenkinek, hogy a köv format c-nél ossza két partícióra a vincseszterét: mindennapi életre linux, játékra win. Négy éve telepítettem az xp-t, félévente lefut egy töredezettségmentesítés, annyi.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  25. #75
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: Hardware probléma

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Attól függ ki mivel kínozza szegényt. Az itthonim is több mint 3 éves install, a munkahelyi pedig közel 4! Nem fagy, nem indul újra, működik! Kösz Bill!
    Pont mint nálam Annyi különbséggel, hogy május óta Win7 fut, de akkor sem azért tettem fel, mert behalt volna az XP, hanem kíváncsi voltam rá.

    Szerintem annyi a különbség, hogy Win alá több szirszart tudsz felrakni, mint Linux alá, és a sok fel-le telepítgetés egyszer azért csak hazavágja a rendszert. Én viszont már annyira kiábrándultam az ingyenszoftverekből, hogy kösz, inkább nem.
    Nincs nekem arra energiám, hogy egyrészt én vadásszam, hogy hogyan kell valamit Linux alatt megcsinálni, arra meg főleg nem, hogy a családtagok állandó nyavajgását hallgassam, ha valamit nem találnak.
    Egyébként is csak netezésre és GTL/Race07-re használom a Win-t, a netezésért pedig nem fogok külön egy Linuxot felrakni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 3 / 26 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •