Oldal: 26 / 26 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26
Találatok: 626 - 644 (644 összesen)
  1. #626
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Gyakorlatban is szokot kék halált dobni a rendszer?

    Ha alap értékeken vannak a beállítások, a foglalatok tiszták, a modulokat próbáltad másik foglalatban is, kisakkoztad hogy melyik 1db modul rossz, ami mindig dobja a hibát (a dos-os, boot memtest), akkor az szerintem már csereérett, garis dolog.

  2. #627
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlatban is szokot kék halált dobni a rendszer?
    Azzal indult az egész, hogy az ASUS bevezetett egy új opportunista fícsört, ami az AMD gyári boost algoritmusán ülve picit javítja az egy szálas teljesítményt, ennek a tesztelése közben kaptam kétszer is kékhalált. De láthatóan semmi köze nem volt a terheléshez (két óra játékot simán bírt, aztán böngészés közben halt meg).

    Az, hogy melyik modul hibás pontosan, annyira nem is releváns perpill, mert kiteket csak egyben lehet gariztatni.

  3. #628
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal indult az egész, hogy az ASUS bevezetett egy új opportunista fícsört, ami az AMD gyári boost algoritmusán ülve picit javítja az egy szálas teljesítményt, ennek a tesztelése közben kaptam kétszer is kékhalált. De láthatóan semmi köze nem volt a terheléshez (két óra játékot simán bírt, aztán böngészés közben halt meg).

    Az, hogy melyik modul hibás pontosan, annyira nem is releváns perpill, mert kiteket csak egyben lehet gariztatni.
    Az hardware hiba lesz.
    Ha biztosra akarsz menni:
    - Biost tedd safe beállításra, ha nincs akkor a default.
    - Vedd ki a rammokat, tisztísd meg az érintkező felületeket. A slotokat is érdemes kifújni, vagy kitisztítani. Utána ellentétes sorrendben vissza tenni.
    - A tápból kijövő csatlakozókat újra csatlakoztatni és ellenőrizni hogy egyik sem mozog.
    - bios-ból (ha van) indítsd a mem test-et. Vagy letölthetsz egy linux distro-t amiben van memtest mód. (pl UBUNTU live) usb-re kiírod és felbootolsz róla. https://distrowatch.com/

    Ha ez után hibás, vissza viheted, többet nem tehetsz.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2020. 12. 13. 14:25.

  4. #629

    G25 usb probléma

    Sziasztok! Az új laptopomon csak USB 3-as aljzatok vannak, amikbe hiába dugom be a G25-öt, nem látja a windows a kormányt. Beszéltem a Logitech supporttal, arra biztattak erősen, hogy USB 2-es be dugjam és ott jó lesz (ez igaz is a régi laptopomon), viszont az újon nincs ilyen aljzatom. Van-e esetleg valakinek valamilyen megoldása erre? Hátha

  5. #630
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg ppohl írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Az új laptopomon csak USB 3-as aljzatok vannak, amikbe hiába dugom be a G25-öt, nem látja a windows a kormányt. Beszéltem a Logitech supporttal, arra biztattak erősen, hogy USB 2-es be dugjam és ott jó lesz (ez igaz is a régi laptopomon), viszont az újon nincs ilyen aljzatom. Van-e esetleg valakinek valamilyen megoldása erre? Hátha
    Esetleg egy USB 2-es HUB hasznalata? A problema amugy valos, USB 3-on nem mukszik G25.

  6. #631
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg egy USB 2-es HUB hasznalata? A problema amugy valos, USB 3-on nem mukszik G25.
    Köszönöm! Éppen kipróbáltam egy egyszerű USB hosszabbítót, azzal is megy!

  7. #632
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg ppohl írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm! Éppen kipróbáltam egy egyszerű USB hosszabbítót, azzal is megy!

  8. #633
    Sziasztok

    Bárki aki G923-al nyomja az tapasztal kormányszög beállítási gondokat mostanában ?
    értem ezalatt hogy amióta elkezdték frissítgetni a G HUB-ot azóta összevissza működik nekem a dolog!
    hiába állítok be X kormányszöget mindenhol, sokszor olyan mintha mégis 900 fokkal mennék, volt hogy frissítés után teljesen megszünt az FFB és mintha rugóvisszatérítésű kormány lett volna akkor csak egy G HUB reinstall oldotta meg!
    most viszont úgy működik mintha a sebességfüggő kormányzás be lenne kapcsolva (pedig nincs) és bármit csinálok mindig ugyan az van!

    tudom hogy hülye vagyok hozzá de eddig meg tudtam oldani viszont már elfogytak az ötleteim ugyhogy ha valakinek van valami ötlete annak örülnék!

  9. #634
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Esetleg a régi driver vissza? "Logitech gaming software", vagymivolt a neve.

  10. #635
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg a régi driver vissza? "Logitech gaming software", vagymivolt a neve.
    Ja asszem az volt majd lehet megpróbálkozom vele hátha ! de majd holnap mert mára már elegem volt logitechékből...
    Köszi a választ !

  11. #636
    Kiss János Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2018. 09. 12.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    66
    Nekem is volt FFB problémám, bár az csak sima G29, az F1 22 telepítése után hülyült meg. Nálam is ilyan "rugós kormányként" viselkedett, a váltásjelző ledek sem működtek. Próbálkoztam mindenféle driverrel, nekem nem javult meg.

  12. #637
    Helló,


    Íme néhány javaslat, amely segíthet a probléma megoldásában:


    Ellenőrizze a G HUB beállításait: Ellenőrizze, hogy a G HUB szoftverben minden beállítás helyesen van-e beállítva. Győződjön meg róla, hogy a kormányzás szöge a megfelelő értékre van beállítva, és hogy más beállítások, például az erővisszacsatolás és a sebességfüggő kormányzás ki vannak kapcsolva, ha nem szeretné, hogy aktívak legyenek.


    Telepítse újra a G HUB szoftvert: Néha a G HUB szoftver újratelepítése segíthet az ilyen problémák megoldásában. Próbálja meg a G HUB szoftver eltávolítását, majd a Logitech weboldaláról származó legfrissebb verzió újratelepítését.


    Kalibrálja a kereket: A kalibrálás fontos lépés a Logitech G923 kerék megfelelő beállításához. Próbálja meg újra kalibrálni a kereket, hogy megbizonyosodjon arról, hogy megfelelően van-e beállítva és középre állítva.


    Vegye fel a kapcsolatot a Logitech ügyfélszolgálatával: Ha a probléma továbbra is fennáll, megpróbálhat kapcsolatba lépni a Logitech ügyfélszolgálatával további segítségért. Ők talán tudnak segíteni a probléma diagnosztizálásában és megoldást kínálni.


    Remélem, hogy az alábbi javaslatok valamelyike segít abban, hogy a Logitech G923 kerék ismét megfelelően működjön.

  13. #638
    Ja azóta már megoldódott

    az érzékenységgel volt a probléma ! csak azt azért nem próbáltam mert amita a 923-van azóta nem kellett hozzá nyúlnom csak volt egy frissítés és fel kellett vinnem 100%-ra az 50-ről és akkor volt jó! majd pár nappal később megint hülyén viselkedett akkor viszont vissza 50%-ra azóta ott van !
    szóval csak valami hülye uptade volt szerintem ami később javítottak!

  14. #639
    Értem, örülök, hogy megoldódott a probléma!

  15. #640
    Üdv

    csak egy rövid kérdést tennék fel mert érdekel a véleményetek!
    Szerintetek az normális ha a videókártya 65 c°-on üzemel játék közben vagy nem ?

    a beállításoktól szinte független, lehet minden high-on vagy medimuon ha beállítok FPS limititet ha nem!

    Amugy a típusa nVidia GeForce GTX 1060 3GB

    Előre is köszi

  16. #641
    Vásárhelyi Csaba Szervező
    Csatlakozott
    2017. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Máté Mihajlovics írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv

    csak egy rövid kérdést tennék fel mert érdekel a véleményetek!
    Szerintetek az normális ha a videókártya 65 c°-on üzemel játék közben vagy nem ?

    a beállításoktól szinte független, lehet minden high-on vagy medimuon ha beállítok FPS limititet ha nem!

    Amugy a típusa nVidia GeForce GTX 1060 3GB

    Előre is köszi
    Nekem a GTX 1660 Ti a laptopban 90C körül szokott lenni. Szerintem nincs azzal semmi baj. 😁

  17. #642
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    80-85c fok körűl van az egészséges limitje a GPU-knak. Amíg e fölé nem emelkedik a hőmérséklete addig nincs gond, normális. Afölött viszont már rövidülhet az élettartama, belassulhat, fagyhat, plusz hűtést igényelhet, stb.

  18. #643
    ohh értem Köszi a válaszokat !

  19. #644

Oldal: 26 / 26 ElsőElső ||| 16 22 23 24 25 26

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •