Oldal: 15 / 26 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (644 összesen)
  1. #351
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt már ilyen, közvetlenül indítsd el a config.exe-t, ne Steam-böl.
    Hát nem ez volt nekem is a megoldás??? Köszi, még ha nem is nekem szántad
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  2. #352
    sziasztok,
    van valakinek ötlete mi lehet a probléma? Néha a képernyő szétesik,- le is fagy a gép. (néha egy kis idő múlva tudja folytatni, de legtöbbször kék halál lesz belőle).
    Win7.
    Volt már valakinek ilyen? hardware vagy inkább próbáljak először újrainstallálni mindent??
    köszi!

  3. #353
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok,
    van valakinek ötlete mi lehet a probléma? Néha a képernyő szétesik,- le is fagy a gép. (néha egy kis idő múlva tudja folytatni, de legtöbbször kék halál lesz belőle).
    Win7.
    Volt már valakinek ilyen? hardware vagy inkább próbáljak először újrainstallálni mindent??
    köszi!
    Sok minden okozhatja. Tulmelegedés, alacsony táp ellátás, hibásan müködö szoftware, elavult driverek, stb..
    Jo lenne ha szükitenéd ezt a kört, kizárásos alapon.
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 02. 08. 19:44.

  4. #354
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok,
    van valakinek ötlete mi lehet a probléma? Néha a képernyő szétesik,- le is fagy a gép. (néha egy kis idő múlva tudja folytatni, de legtöbbször kék halál lesz belőle).
    Win7.
    Volt már valakinek ilyen? hardware vagy inkább próbáljak először újrainstallálni mindent??


    köszi!
    próbáld meg ezzel megtudni hátha segít. http://www.i4s.hu/2009/09/bluescreen...l-esetere.html
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #355
    A bluscreen view valami vidkari drivert irt. Most ujraraktam az ati drivert, valamint neztem homersekletet ami olyan 80-90 kozott van de ez mindig ilyen magas volt.
    Meglatjuk, hatha nem lesz mar ilyen.
    Koszi az otleteket

  6. #356
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A bluscreen view valami vidkari drivert irt. Most ujraraktam az ati drivert, valamint neztem homersekletet ami olyan 80-90 kozott van de ez mindig ilyen magas volt.
    Meglatjuk, hatha nem lesz mar ilyen.
    Koszi az otleteket
    Agyon van húzva, vagy miért ennyi mindig? Én annyira nem lennék nyugodt emiatt. Főleg, hogy nyáron ez min. egy tizessel még több.

  7. #357
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    A bluscreen view valami vidkari drivert irt. Most ujraraktam az ati drivert, valamint neztem homersekletet ami olyan 80-90 kozott van de ez mindig ilyen magas volt.
    Meglatjuk, hatha nem lesz mar ilyen.
    Koszi az otleteket
    Szia, pontosan milyen videokártya ez?
    Jó lenne tudni hogy a 80-90fok természetes állapota-e. Van ilyen, de nem lennék én sem nyugodt miatta.

    Mindenesetre win update, driver update (utolsó nvidia picit instabil!!), directX upgrade.
    Ha még fennáll a probléma, akkor szobai ventit odaforditanék a gép felé, igy leellenőrizve hogy van e hűtés para.
    Ha még ekkor is kék halál akkor jön a kizárásos tesztelés, azaz táp, ram, videokártya csere, win reinstall, végül alaplap csere. Persze csak ha tartalék, vagy lehetséges cserealkatrész rendelkezésre áll, ha ilyenek nincsenek akkor a videokártyát kéne másik gépben kipróbálni.

  8. #358
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, pontosan milyen videokártya ez?
    Jó lenne tudni hogy a 80-90fok természetes állapota-e. Van ilyen, de nem lennék én sem nyugodt miatta.

    Mindenesetre win update, driver update (utolsó nvidia picit instabil!!), directX upgrade.
    Ha még fennáll a probléma, akkor szobai ventit odaforditanék a gép felé, igy leellenőrizve hogy van e hűtés para.
    Ha még ekkor is kék halál akkor jön a kizárásos tesztelés, azaz táp, ram, videokártya csere, win reinstall, végül alaplap csere. Persze csak ha tartalék, vagy lehetséges cserealkatrész rendelkezésre áll, ha ilyenek nincsenek akkor a videokártyát kéne másik gépben kipróbálni.
    Nagyon regi 4850-es. Az ujrainstallalt driverrel mostmar jo.
    Furcsa , mert eddig is friss volt es nem igazan valtozott semmi a gepen.

  9. #359
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236

    S.O.S. SEGÍTSÉG

    Hali urak.

    Van 1 állítólag erős gépem,és mégis ha már rá teszek 1-es anti-aliasingot már szaggat.
    Pedig vissza vettem a grafikát közepesre és már naon bután néz ki a Race07,de még is szaggat.
    Én nagyon buta vok a szárítógéphez kérlek segítsetek.

    Asrock fm2a55m-dgs alaplap
    AMD Athlon(tm)x4 750k Quad Core Processor 4.10 ghz
    AMD Radeon HD7700 1gb DDRIII videó kártya
    Kingmax 4gb DDRIII 1333MHz memó
    Win7 64
    Dx11
    106cm full hd tv
    Utoljára módosította: Stsunny; 2014. 03. 01. 13:10.

  10. #360
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Hali urak.

    Van 1 állítólag erős gépem,és mégis ha már rá teszek 1-es anti-aliasingot már szaggat.
    Pedig vissza vettem a grafikát közepesre és már naon bután néz ki a Race07,de még is szaggat.
    Én nagyon buta vok a szárítógéphez kérlek segítsetek.

    Asrock fm2a55m-dgs alaplap
    AMD Athlon(tm)x4 750k Quad Core Processor 4.10 ghz
    AMD Radeon HD7700 1gb DDRIII videó kártya
    Kingmax 4gb DDRIII 1333MHz memó
    Win7 64
    Dx11
    106cm full hd tv
    Hali.
    Gyanitom ez a te kártyád: http://www.sapphiretech.com/presenta...id=1723&lid=1#
    Mennyi a külömbség FPS-ben ki ill. bekapcsolt Anti-aliasingnál? Más játékoknál is ezt tapasztaltad? Gyanus hogy a 128 bites sávszélesség lesz a ludas.

  11. #361
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali.
    Gyanitom ez a te kártyád: http://www.sapphiretech.com/presenta...id=1723&lid=1#
    Mennyi a külömbség FPS-ben ki ill. bekapcsolt Anti-aliasingnál? Más játékoknál is ezt tapasztaltad? Gyanus hogy a 128 bites sávszélesség lesz a ludas.


    Köszönöm a gyors segítséget igazából nem játszom mással, és az FPS-t nem tom hogy kell megnézni,és ha a sávszéllel van gond mi a teendő.

    Ja igen és ez a kártyám

  12. #362
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors segítséget igazából nem játszom mással, és az FPS-t nem tom hogy kell megnézni,és ha a sávszéllel van gond mi a teendő.

    Ja igen és ez a kártyám
    FPS mérésre sok program létezik. A legegyszerübb és legkedveltebb a FRAPS progi. Ingyenes a demója. kiválasztod,hogy melyik sarokban mutassa, és ennyi. Rögziteni is lehet vele gameplayeket akár.
    Ha tényleg a 128 bites sávszélesség okozza ezt,akkor sajna ennyit tud a karid.

  13. #363
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    FPS mérésre sok program létezik. A legegyszerübb és legkedveltebb a FRAPS progi. Ingyenes a demója. kiválasztod,hogy melyik sarokban mutassa, és ennyi. Rögziteni is lehet vele gameplayeket akár.
    Ha tényleg a 128 bites sávszélesség okozza ezt,akkor sajna ennyit tud a karid.

    Köszönöm még1x megnézem az fps-t este aztán még leírom ide.
    A kártya miatt meg kicsit könnyes lett a szemem,de ha nincs más út veszek másikat. Mit tudnál ajánlani ami elérhető árú tekintve hogy anyagilag nem vagyok bő lére eresztve.

  14. #364
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm még1x megnézem az fps-t este aztán még leírom ide.
    A kártya miatt meg kicsit könnyes lett a szemem,de ha nincs más út veszek másikat. Mit tudnál ajánlani ami elérhető árú tekintve hogy anyagilag nem vagyok bő lére eresztve.
    Először javaslom ,aknázd ki a lehetőségeket. Nem mondom 100%-ra hogy ez okozza, de próbáld ki más játékokon is az anti-aliasing ki/be kapcsolását. Ha ott is ugyan ezt tapasztalod, akkor valószinüleg ennyit tud.
    Ha eldöntötted majd ,hogy tényleg lecseréled, akkor segitünk ,persze, csak jó lenne tudni mennyit is szánsz rá.

  15. #365
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Nekem 5770-el ment fullHD-ben, minden maxon, elsémítás nélkül, rezzenéstelenül a race07. Ami kártya biztó jóval gyengébb a 7770-nél. Nemtudok fps számot, de sztem elég erősnek kell lennie annak a kártyának egy ilyen régi játékhoz.

  16. #366
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 5770-el ment fullHD-ben, minden maxon, elsémítás nélkül, rezzenéstelenül a race07. Ami kártya biztó jóval gyengébb a 7770-nél. Nemtudok fps számot, de sztem elég erősnek kell lennie annak a kártyának egy ilyen régi játékhoz.
    A sávszélesség nálad is 128 bit volt?

  17. #367
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    ... és az FPS-t nem tom hogy kell megnézni...
    semmi segédprogi nme kell hozzá
    ctrl-F
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  18. #368
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    semmi segédprogi nme kell hozzá
    ctrl-F
    Nekem Race07-ben ezt sehogy sem sikerült előcsalogatnom, ellenben GTR2 és rF-nél mindig müködött...

  19. #369
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 02. 16.
    Város
    minimália
    Üzenetek
    236
    Köszi urak megnéztem 1 "anti-lisingel" és 43-53 közt van az FPS mégis szaggat picit.

  20. #370
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Stsunny írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi urak megnéztem 1 "anti-lisingel" és 43-53 közt van az FPS mégis szaggat picit.
    Akkor ott szoftveres gond lesz. Frissitsd a drivereket (DirectX, ati driver, stb) talán megoldja.

    UI:
    Egy win update-t is ajánlanék..
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 03. 01. 19:04.

  21. #371
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.058
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    A sávszélesség nálad is 128 bit volt?
    1GB gddr5
    128mbit membus
    1920*1200px
    Minden maxon, kivéve elsémítás (aliasing) nem volt, nem mértem fps-t, de vígan vitte a race07-et.

  22. #372
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Üzenetek
    243
    alvó állapotból nem akar felkelni a gépem, (valamelyik hütő néha nagyon szokott zúgni, nemtudom van-e köze hozzá), vajon egy win reinstall megoldhatnáa problémát?

  23. #373
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nekem a laptomon 6 -os /max/élsmításon van , Full HD -ban a kártya benne NVidia GF 630 M 2 GB -os és közepes grafon 60 FPS.. szóval ott valami más gubanc lesz. Nem akad véletlenül néha és nem szaggat? Nem ilyen meg -meg akadás / fagyás / jön elő?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #374
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Hát engem a jó isten igen nagy bottal ver. Vettem egy új videókártyát, nem is olcsót.
    http://www.aqua.hu/gigabyte-gv-n760o...on-235573.html

    Na most az a helyzet, hogy a kártya rövid játék után melegedik mint a disznó, elkezd a játék szaggatni, az FPS 40-ről leesik 7-8 köré. Ráadásul úgy néz ki hogy az alaplapom is megadta magát.
    http://www.aqua.hu/gigabyte-ga-z77-d...ap-172905.html

    Az alaplap már vétel után furcsa dolgokat produkált, ha be volt dugva az usb-be a játékvezérlő, nem volt hajlandó elindulni, illetve ha megpróbáltam belépni a biosba, kifagyott. Ezt akkor egy bios frissités megoldotta, eddig nem is volt gond vele. Most hogy rosszalkodott a vadiúj kártyám, gondoltam amig bevizsgáltatom, használom az alaplapi videochipet. Itt jött a nagy pofon, mert engedélyeztem a biosban, ezután a gép folyamatosan újraindult, képet nem volt hajlandó produkálni vele. Illetve azt vettem még észre, hogy maga a Bios chip forró az alaplapon.

    Most nagy gondban vagyok, mert van két rossz alkatrészem, viszont ez az egy gépem van. Ha beviszem őket garanciába átnézetni, lehet hogy hónapokig nem lesz gépem.
    Fogalmam sincs mit csináljak. Már azon is gondolkoztam, hogy beadom az alaplapot is kivizsgáltatni és veszek egy másikat. Ha megjavitják, vagy kicserélik, majd azt eladom. Más ötletem nincs.
    Ezt néztem ki de már tényleg nem tudom miben illetve milyen gyártmányban lehetne bizni.
    http://www.ipon.hu/webshop/product/a...xtreme4/200944

    Nem tudom van-e valakinek jó ötlete, én már kifogytam, három napja csak a géppel kinlódok, már ott tartok hogy felgyújtom az egészet.
    Ja és persze az előző videókártyámat tegnap vitték el, mielőtt ez az új beszart.

    A segitségeket előre is köszönöm.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #375
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Hát engem a jó isten igen nagy bottal ver. Vettem egy új videókártyát, nem is olcsót.
    http://www.aqua.hu/gigabyte-gv-n760o...on-235573.html

    Na most az a helyzet, hogy a kártya rövid játék után melegedik mint a disznó, elkezd a játék szaggatni, az FPS 40-ről leesik 7-8 köré. Ráadásul úgy néz ki hogy az alaplapom is megadta magát.
    http://www.aqua.hu/gigabyte-ga-z77-d...ap-172905.html

    Az alaplap már vétel után furcsa dolgokat produkált, ha be volt dugva az usb-be a játékvezérlő, nem volt hajlandó elindulni, illetve ha megpróbáltam belépni a biosba, kifagyott. Ezt akkor egy bios frissités megoldotta, eddig nem is volt gond vele. Most hogy rosszalkodott a vadiúj kártyám, gondoltam amig bevizsgáltatom, használom az alaplapi videochipet. Itt jött a nagy pofon, mert engedélyeztem a biosban, ezután a gép folyamatosan újraindult, képet nem volt hajlandó produkálni vele. Illetve azt vettem még észre, hogy maga a Bios chip forró az alaplapon.

    Most nagy gondban vagyok, mert van két rossz alkatrészem, viszont ez az egy gépem van. Ha beviszem őket garanciába átnézetni, lehet hogy hónapokig nem lesz gépem.
    Fogalmam sincs mit csináljak. Már azon is gondolkoztam, hogy beadom az alaplapot is kivizsgáltatni és veszek egy másikat. Ha megjavitják, vagy kicserélik, majd azt eladom. Más ötletem nincs.
    Ezt néztem ki de már tényleg nem tudom miben illetve milyen gyártmányban lehetne bizni.
    http://www.ipon.hu/webshop/product/a...xtreme4/200944

    Nem tudom van-e valakinek jó ötlete, én már kifogytam, három napja csak a géppel kinlódok, már ott tartok hogy felgyújtom az egészet.
    Ja és persze az előző videókártyámat tegnap vitték el, mielőtt ez az új beszart.

    A segitségeket előre is köszönöm.
    Így hirtelen csak annyi, hogy ez a kártya melegszik is. Nekem ugyan ez van, csak a 2-es verzió (http://www.aqua.hu/gigabyte-gv-n760o...on-244865.html fekete NYÁK), ami egy erősebb hűtést kapott, nem is meleg, hangja sincs.
    Megpróbálhatnád alap órajelen is.


Oldal: 15 / 26 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •