Oldal: 14 / 26 ElsőElső ||| 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 326 - 350 (644 összesen)
  1. #326
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    tudna valaki segíteni? A másodlagos 160G-s régi vinyómból most csak ennyit lát az új WIN7.
    Mi lehet ez? És miért csak 30G lett belőle? És mi az a RAW?

    Próbáltam már recovery programokkal, de nem nagyon ismer semmit, a RAW-ból vissza tudott hozni kb.30G-t amit lát, de összességében fullon volt a vinyó.
    Szerintetek mi lehet a megoldás? Formázzam meg, és próbáljam meg úgy helyreállítani a fájlokat?



    http://imm.io/Ae0V
    Régebben (jó pár éve) én is jártam így. Azt hiszem, ilyenkor a partíciós tábla sérült. TestDisk programot próbáltad már. Úgy emlékszem én is azzal hoztam rendbe. Ha jól emlékszem a HDD-t is nyugdíjaztam utána, mert újra előfordult.


  2. #327
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88

    kérdés

    Szeva!

    Amikor a monitorom elfeketetik kb 2-3 mp.-re a VGA döglődik? Minimális tuning van 30Mhz GPU fleki +.

  3. #328
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Dűzni írta Hozzászólás megtekintése
    Szeva!

    Amikor a monitorom elfeketetik kb 2-3 mp.-re a VGA döglődik? Minimális tuning van 30Mhz GPU fleki +.
    nVidia kártya? Ha igen, milyen típus? Mindig csinálja, vagy csak ISI motor alatt?


  4. #329
    Fazekas Árpád Versenyző
    Csatlakozott
    2007. 04. 20.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    88
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    nVidia kártya? Ha igen, milyen típus? Mindig csinálja, vagy csak ISI motor alatt?
    Nvidia GeForce GT220.
    A race07 alatt rendszertelenül.

  5. #330
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg Dűzni írta Hozzászólás megtekintése
    Nvidia GeForce GT220.
    A race07 alatt rendszertelenül.
    Szedd le hozzá a legújabb drivert, és az nvidia vezérlőpultban a 3D beállításokban válaszd az "egymegjelenítős teljesítmény mód"-ot.
    100%-ban lehet nem szünteti meg a gondot, de én ennél jobbat nem tudok. (nekem is így van és már nem sokszor csinálja).

  6. #331
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok!

    Újabban sima windows használat közben alapjáraton is elkezd krisz-krasz-okat rajzolgatni a videókártyám, úgy, mintha túlhajtanám.... pedig a 4850 még vissza is veszi az órajelét ilyenkor.

    Hűtés probléma nem hiszem, hogy lehet, egy ilyen hűtő van rajta:
    http://logout.hu/bejegyzes/frescho/4..._s1/friss.html


    Ötlet?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 04. 27. 17:41.

  7. #332
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Csak az asztalon szenved, vagy ha egy játékkal meghajtod, akkor is?
    Passzívan megy azaz Accelero, vagy van rajta plusz venti, esetleg házventi? Kezd melegedni az időjárás lehet ezért jön elő.

  8. #333
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Újabban sima windows használat közben alapjáraton is elkezd krisz-krasz-okat rajzolgatni a videókártyám, úgy, mintha túlhajtanám.... pedig a 4850 még vissza is veszi az órajelét ilyenkor.

    Hűtés probléma nem hiszem, hogy lehet, egy ilyen hűtő van rajta:
    http://logout.hu/bejegyzes/frescho/4..._s1/friss.html


    Ötlet?
    Szerintem azért nézd meg a szenzor adatokat, mert ez határozottan hardware probléma gyanús.
    http://openhardwaremonitor.org/

  9. #334
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Újabban sima windows használat közben alapjáraton is elkezd krisz-krasz-okat rajzolgatni a videókártyám, úgy, mintha túlhajtanám.... pedig a 4850 még vissza is veszi az órajelét ilyenkor.

    Hűtés probléma nem hiszem, hogy lehet, egy ilyen hűtő van rajta:
    http://logout.hu/bejegyzes/frescho/4..._s1/friss.html


    Ötlet?
    Most nézem a linket, esélyes hogy haldoklik valamelyik memoria chip-ed...

  10. #335
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Most nézem a linket, esélyes hogy haldoklik valamelyik memoria chip-ed...
    Azt hiszem megvan a hiba, két chip-ről levált a kis mini hűtő borda, most visszaragasztottam, remélem ez lezárja a dolgot..

  11. #336
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem megvan a hiba, két chip-ről levált a kis mini hűtő borda, most visszaragasztottam, remélem ez lezárja a dolgot..
    Memória lesz, nekem is volt már, sajna nekem akkor az a kártya kuka lett... :/

  12. #337
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg gyorda írta Hozzászólás megtekintése
    Memória lesz, nekem is volt már, sajna nekem akkor az a kártya kuka lett... :/
    Igen, azok a fekete izék a memóriák a GPU körül:


    ...és két ilyen mini hűtő borda vált le nálam:


    ...ez a nagy cucc alól, amin nekem forog egy nagy venti is:



    Úgy látszik csak a venti nem volt neki elég még böngészéshez sem, mindenképpen kellenek a pici hűtőbordák is, ma futamon direkt húzva gyötörtem, így már nem volt gond!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 02. 08:16.

  13. #338
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Na, úgy látszik a fenti probléma mégsem oldódott meg teljesen, tud vki egy jó tippet mondani, mivel tesztelhetném le atom biztosra a VGA kártyát, hogy nem omlik-e össze terhelés alatt?

    A FurMark-ot ajánlottak, leszedtem a legfrissebb verziót, csak nem tudom, hogy milyen beállításokkal kéne futtatnom (felbontás, AA, pucukák, miegymás..) , hogy vmi korrekt stablity teszt folyjon ki belőle a végén?

    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 05. 26. 20:53.

  14. #339
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene! Olyan gondom van hogy asszony gépe egyre gyakrabban kap kék halált, és már vagy háromszor újraraktam a gépét, de a probléma nem szűnt meg. Szívem szerint kivágnám az ablakon a gépét. Szinte az én gépem is ugyan az mint az övé. Keresgéltem a hibakódokat hogy mi micsoda lehet, nem találtam. A cod: stop: 0x00000101 (0x0000000000000061,0x0000000000000000,0xFFFFF8800 09E8180,0x0000000000000001
    Előre is köszi a segítséget.

  15. #340
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene! Olyan gondom van hogy asszony gépe egyre gyakrabban kap kék halált, és már vagy háromszor újraraktam a gépét, de a probléma nem szűnt meg. Szívem szerint kivágnám az ablakon a gépét. Szinte az én gépem is ugyan az mint az övé. Keresgéltem a hibakódokat hogy mi micsoda lehet, nem találtam. A cod: stop: 0x00000101 (0x0000000000000061,0x0000000000000000,0xFFFFF8800 09E8180,0x0000000000000001
    Előre is köszi a segítséget.
    Ilyenkor kapásból egy alapos memória teszt.


  16. #341
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Laca írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Egy kis segítség kellene! Olyan gondom van hogy asszony gépe egyre gyakrabban kap kék halált, és már vagy háromszor újraraktam a gépét, de a probléma nem szűnt meg. Szívem szerint kivágnám az ablakon a gépét. Szinte az én gépem is ugyan az mint az övé. Keresgéltem a hibakódokat hogy mi micsoda lehet, nem találtam. A cod: stop: 0x00000101 (0x0000000000000061,0x0000000000000000,0xFFFFF8800 09E8180,0x0000000000000001
    Előre is köszi a segítséget.
    A dump file-okban találsz infót.

    Ha mostanában kezdett el fagyni, akkor érdemes megnézni a hőmérsékleteket.
    http://openhardwaremonitor.org/

  17. #342
    Nagy László Versenyző Laca logója
    Csatlakozott
    2009. 06. 08.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    1.134
    Köszönöm! Mérgemben megkerestem az eredeti XP-t és azt tettem fel, azóta nincs kék halál. Az asszonynak jó az is.

  18. #343
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Sziasztok!
    Leírom a "bajomat" hátha valakinek lenne ötlete a megoldásra.
    A monitorom , egy LGM2350D kapott némi túláramot (feltehetőleg) egy másik eszköz hibája miatt, amitől a következő bajai lettek. HDMI csatin nem kommunikál a videókártyával, csak a hagyományos monitorcsatin. Mindent tud, felbontás frissítés, színek, de csak egy csatlakozón keresztül. Nem tudom táviránítóval vezérelni (ez nem probléma, mivel TVként egyáltalán nem használom, csak hátha valakinek ötletet ad a megoldásra). És a legnagyobb baj, hogy nem tudja magáról, hogy kiféle miféle és a Win7 is csak általános nem PnP monitorként ismeri fel. Nagy nehezen le tudom nyeletni vele a saját drivert, de nem érek vele semmit, mert az ATI grafikai központja továbbra sem "hiszi el" neki, hogy az, ami.
    Az alkalmazások nagy részében (gameken kivül minden, GTR2, Burns, GSC, RF2Demol stb.) semmi probléma nincs, de a Race sorozat egyik eleme sem hajlandó elindulni. Ha indítanám, akkor feljön a config ablak, ahol a felbontást és a frissítést lehetne beállítani, de ott semmilyen értéket nem lehet kiválasztani és az ablak oda is "fagy" a képernyőre...nincs tovább... kilép.
    simbin.jpg

    Felhívtam az LG szervízt (a cucc nem garis), ahol rögtön rávágták, hogy panelhibás és 25e+5e forintért tudnák javítani, ami nyílván értelmetlen, mert majdnem egy új áráról van szó.
    Emiatt a gond miatt nem szívesen cserélnék monitort, de ha pl. jövőre nem lesz más lehetőség csak a WTCC bajnokság, akkor ott mennék és ahhoz meg kellene valamilyen megoldás.

    Bármilyen ötletet szívesen fogadok, kipróbálok...de nekem sajnos nincsen.

    Köszi előre is!
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  19. #344
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Segítséget kérek:

    Tegnap a videókártyám a drivert frissítette. Ma el akartam indítani a játékot. A Steam elindul, azonban a játék nem hajlandó. Aki ezt átélte, annak a Steam-et+játékokat újra kellett rakni? A videóbeállításba sem enged be! A Race07-el próbáltam indítani...

  20. #345
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérek:

    Tegnap a videókártyám a drivert frissítette. Ma el akartam indítani a játékot. A Steam elindul, azonban a játék nem hajlandó. Aki ezt átélte, annak a Steam-et+játékokat újra kellett rakni? A videóbeállításba sem enged be! A Race07-el próbáltam indítani...
    Nekem volt már ilyen, közvetlenül indítsd el a config.exe-t, ne Steam-böl.

  21. #346
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt már ilyen, közvetlenül indítsd el a config.exe-t, ne Steam-böl.
    Köszi, kipróbálom. Ma miután beírtam ezt a szösszenetet éppen eszembe jutott, hogy a Steam-mappában van egy config.exe, amit eddig figyelmen kívül hagytam. Remélem megoldja a problémát és este ottleszek (a végén)

  22. #347
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg szaboz80 írta Hozzászólás megtekintése
    Segítséget kérek:

    Tegnap a videókártyám a drivert frissítette. Ma el akartam indítani a játékot. A Steam elindul, azonban a játék nem hajlandó. Aki ezt átélte, annak a Steam-et+játékokat újra kellett rakni? A videóbeállításba sem enged be! A Race07-el próbáltam indítani...
    Először próbáld meg a tulajdonságok/helyi fileok/fileok épségének ellenőrzés opciót. De valószínűleg a helyi fájlok törlése / reinstall lesz a megoldás.

  23. #348
    Szabó Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 11. 01.
    Város
    Kozármisleny
    Üzenetek
    81
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Először próbáld meg a tulajdonságok/helyi fileok/fileok épségének ellenőrzés opciót. De valószínűleg a helyi fájlok törlése / reinstall lesz a megoldás.
    Köszi! Először megpróbálom Szabi megoldását (remélem, neki lesz igaza)... Ha ne jön be, akkor nagykalapács, majd a Te eljárásod következik

  24. #349
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Leírom a "bajomat" hátha valakinek lenne ötlete a megoldásra.
    A monitorom , egy LGM2350D kapott némi túláramot (feltehetőleg) egy másik eszköz hibája miatt, amitől a következő bajai lettek. HDMI csatin nem kommunikál a videókártyával, csak a hagyományos monitorcsatin. Mindent tud, felbontás frissítés, színek, de csak egy csatlakozón keresztül. Nem tudom táviránítóval vezérelni (ez nem probléma, mivel TVként egyáltalán nem használom, csak hátha valakinek ötletet ad a megoldásra). És a legnagyobb baj, hogy nem tudja magáról, hogy kiféle miféle és a Win7 is csak általános nem PnP monitorként ismeri fel. Nagy nehezen le tudom nyeletni vele a saját drivert, de nem érek vele semmit, mert az ATI grafikai központja továbbra sem "hiszi el" neki, hogy az, ami.
    Az alkalmazások nagy részében (gameken kivül minden, GTR2, Burns, GSC, RF2Demol stb.) semmi probléma nincs, de a Race sorozat egyik eleme sem hajlandó elindulni. Ha indítanám, akkor feljön a config ablak, ahol a felbontást és a frissítést lehetne beállítani, de ott semmilyen értéket nem lehet kiválasztani és az ablak oda is "fagy" a képernyőre...nincs tovább... kilép.
    simbin.jpg

    Felhívtam az LG szervízt (a cucc nem garis), ahol rögtön rávágták, hogy panelhibás és 25e+5e forintért tudnák javítani, ami nyílván értelmetlen, mert majdnem egy új áráról van szó.
    Emiatt a gond miatt nem szívesen cserélnék monitort, de ha pl. jövőre nem lesz más lehetőség csak a WTCC bajnokság, akkor ott mennék és ahhoz meg kellene valamilyen megoldás.

    Bármilyen ötletet szívesen fogadok, kipróbálok...de nekem sajnos nincsen.

    Köszi előre is!

    valaki? bárki? ötlet?
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

  25. #350
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg vapetike írta Hozzászólás megtekintése
    valaki? bárki? ötlet?
    Ha egyik game-ben sem jó, akkor az ATi drivernél érdemes keresgélni, google, stb. Sorry, csak ennyire futotta

Oldal: 14 / 26 ElsőElső ||| 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •