Oldal: 17 / 26 ElsőElső ||| 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 401 - 425 (644 összesen)
  1. #401
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Mert a 8as pin nem ugyan az mint a 6+2-es
    http://www.tweaknews.net/reviews/cor...iew/img/15.jpg
    Mind 2 más célra szolgál.
    Nem is értem a 6+2-est hogy tudtad a lapba beledugni
    Há úgy hogy pont oda illik.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #402
    Na nem reg en is irtam hogy a kep allandoan szetesett. Furcsa volt mert driver frissitessel jo lett egy honapra aztan megint fagyott de mar durvabban.
    Vegul vettem egy uj kartyat, es lőőn... Minden megjavult
    Aztan persze raktam be ssd-t is meg win8.1-et es mostmar akovetkezokkel van bajom.

    - a dvd jatekost utoljara raktam sata-ra es most nem latja a win. Biosban a satak kozott latszik. Ez miert lehet?
    - win8.1-ben hogy lehet az elejen a jelszot kiiktatni??? Hozza kellett rendelnem a microsoftos accountot...

    Koszii

  3. #403
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    - win8.1-ben hogy lehet az elejen a jelszot kiiktatni??? Hozza kellett rendelnem a microsoftos accountot...
    Futtatásba (windowsgomb + r) beírod, hogy netplwiz majd elindítod. Lesz egy sor, hogy " A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni " ez elől vedd ki a pipát. Alkalmazod, ha jól emlékszem utána be fogja kérni mégegyszer a jelszót, aztán kész. Alvó módból amikor felkelted viszont kérni fog jelszót, azt az energiagazdálkodási beállításoknál tudod kikapcsolni, ha laptopod van. ( kiválasztod a gazdálkodási profilt, speciális beállítások, jelszó kérése ébredéskor pipa kivesz)


  4. #404
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Még egy gondom van urak, bár ez nem akkora, de hamár.......

    Szóval van a fenti konfigom, a Gigabyte alaplappal. Most úgy néz ki minden rendben van már, de valamiért az előlapi mikrofon és hangszóró csatit egyszerüen nem birom életre kelteni.

    Minden gép szétszedésnél megnéztem, de a megfelelő csatik vannak az alaplap megfelelő helyére bedugva. Az alaplapi hangkártya driver fel van telepitve. Mégis, bármit csinálok, az előlapi csatikat egyszerüen nem akarja használni, hiába dugom bele bármelyikbe a hangszóró vagy a mikrofon dugóját, nem veszi észre a szoftver hogy ott van. A szintén ezen a kis előlapi részen lévő két usb csati tökéletesen müködik.

    Esetleg erre a gondra egy ötlet???
    Öregember nem gyorsvonat.......

  5. #405
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy gondom van urak, bár ez nem akkora, de hamár.......

    Szóval van a fenti konfigom, a Gigabyte alaplappal. Most úgy néz ki minden rendben van már, de valamiért az előlapi mikrofon és hangszóró csatit egyszerüen nem birom életre kelteni.

    Minden gép szétszedésnél megnéztem, de a megfelelő csatik vannak az alaplap megfelelő helyére bedugva. Az alaplapi hangkártya driver fel van telepitve. Mégis, bármit csinálok, az előlapi csatikat egyszerüen nem akarja használni, hiába dugom bele bármelyikbe a hangszóró vagy a mikrofon dugóját, nem veszi észre a szoftver hogy ott van. A szintén ezen a kis előlapi részen lévő két usb csati tökéletesen müködik.

    Esetleg erre a gondra egy ötlet???
    Vletlenül nem assus alaplapod van?

  6. #406
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy gondom van urak, bár ez nem akkora, de hamár.......

    Szóval van a fenti konfigom, a Gigabyte alaplappal. Most úgy néz ki minden rendben van már, de valamiért az előlapi mikrofon és hangszóró csatit egyszerüen nem birom életre kelteni.

    Minden gép szétszedésnél megnéztem, de a megfelelő csatik vannak az alaplap megfelelő helyére bedugva. Az alaplapi hangkártya driver fel van telepitve. Mégis, bármit csinálok, az előlapi csatikat egyszerüen nem akarja használni, hiába dugom bele bármelyikbe a hangszóró vagy a mikrofon dugóját, nem veszi észre a szoftver hogy ott van. A szintén ezen a kis előlapi részen lévő két usb csati tökéletesen müködik.

    Esetleg erre a gondra egy ötlet???
    BIOS-ban engedélyezve van? Csak egy ötlet.

  7. #407
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Futtatásba (windowsgomb + r) beírod, hogy netplwiz majd elindítod. Lesz egy sor, hogy " A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni " ez elől vedd ki a pipát. Alkalmazod, ha jól emlékszem utána be fogja kérni mégegyszer a jelszót, aztán kész. Alvó módból amikor felkelted viszont kérni fog jelszót, azt az energiagazdálkodási beállításoknál tudod kikapcsolni, ha laptopod van. ( kiválasztod a gazdálkodási profilt, speciális beállítások, jelszó kérése ébredéskor pipa kivesz)
    Koszi Isten vagy!

  8. #408
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Még egy gondom van urak, bár ez nem akkora, de hamár.......

    Szóval van a fenti konfigom, a Gigabyte alaplappal. Most úgy néz ki minden rendben van már, de valamiért az előlapi mikrofon és hangszóró csatit egyszerüen nem birom életre kelteni.

    Minden gép szétszedésnél megnéztem, de a megfelelő csatik vannak az alaplap megfelelő helyére bedugva. Az alaplapi hangkártya driver fel van telepitve. Mégis, bármit csinálok, az előlapi csatikat egyszerüen nem akarja használni, hiába dugom bele bármelyikbe a hangszóró vagy a mikrofon dugóját, nem veszi észre a szoftver hogy ott van. A szintén ezen a kis előlapi részen lévő két usb csati tökéletesen müködik.

    Esetleg erre a gondra egy ötlet???
    Így állítsd be:
    hang01.jpg

    hang02.jpg


  9. #409
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Vletlenül nem assus alaplapod van?
    Nem. Gigabyte.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  10. #410
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    BIOS-ban engedélyezve van? Csak egy ötlet.
    Biosban én nem láttam ennek engedélyezhetőséget.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #411
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Így állítsd be:
    hang01.jpg

    hang02.jpg
    A második képed segitett. Én marha azt hittem, hogy ha az nincs kipipálva, akkor van engedélyezve. Most müködik.

    Köszönöm szépen!!!
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #412
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése

    - a dvd jatekost utoljara raktam sata-ra es most nem latja a win. Biosban a satak kozott latszik. Ez miert lehet?
    Koszii
    Erre valaki nem tud megoldas?

    Annyi meg hogy a masodik vinyo es a dvd meghajto egy tap vonalon vannak es sata 1-2-3 is sorban megy, dvd a harmas.
    Meg most sem latja a win 8.1.

    Az alaplaphoz nem kene installalni valamit? Asus p5qpro van.
    Koszi

  13. #413
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Erre valaki nem tud megoldas?

    Annyi meg hogy a masodik vinyo es a dvd meghajto egy tap vonalon vannak es sata 1-2-3 is sorban megy, dvd a harmas.
    Meg most sem latja a win 8.1.

    Az alaplaphoz nem kene installalni valamit? Asus p5qpro van.
    Koszi
    Nézd meg ezeket:
    http://oprend.hu/viewpage.php?page_id=12
    http://support.microsoft.com/kb/314060/hu

  14. #414
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Erre valaki nem tud megoldas?

    Annyi meg hogy a masodik vinyo es a dvd meghajto egy tap vonalon vannak es sata 1-2-3 is sorban megy, dvd a harmas.
    Meg most sem latja a win 8.1.

    Az alaplaphoz nem kene installalni valamit? Asus p5qpro van.
    Koszi
    Normál esetben DVD-hez nem kell driver. De tehetsz egy próbát.

  15. #415
    Még egy köszi, ezek is segítettek! De azért elég gáz hogy parancssorba kell írogatni hogy legyen dvd meghajtó...

  16. #416
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Sziasztok!

    Nem tudjátok mitől lehet, az hogy 15 perc játék után egyszerűen kikapcsol a gépem? Lenovo G580AH-ról van szó. Újra is pasztáztam, és nem melegszik jobban mint régebben. Tudom, vegyek PC-t játszani.

    Esetleg lehet szoftveres probléma?


  17. #417
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem tudjátok mitől lehet, az hogy 15 perc játék után egyszerűen kikapcsol a gépem? Lenovo G580AH-ról van szó. Újra is pasztáztam, és nem melegszik jobban mint régebben. Tudom, vegyek PC-t játszani.

    Esetleg lehet szoftveres probléma?
    A biosban nincs túl alacsonyra állítva a cpu hővédelem?

  18. #418
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    A biosban nincs túl alacsonyra állítva a cpu hővédelem?
    Nem lehet ezeknél szinte semmit állítani BIOS-ban. Viszont ami érdekes, hogy amikor AIDA64-el futattom a Stress Test-et ( 100%-on nyomat mindent ) már több mint fél órája, felmegy ilyen 80-82-re és annál nem megy tovább és ki se kapcsol. 90 foknál throttlingol ez a proci. Hozzáteszem a gyári pasztával régen bőven elérte a 85öt is.


  19. #419
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem tudjátok mitől lehet, az hogy 15 perc játék után egyszerűen kikapcsol a gépem? Lenovo G580AH-ról van szó. Újra is pasztáztam, és nem melegszik jobban mint régebben. Tudom, vegyek PC-t játszani.

    Esetleg lehet szoftveres probléma?



    nekem az ilyesminek tobbnyire videokartyacsere lett a vege, de az nem laptop.


    (telefonrol)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  20. #420
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Csak játéknál vagy szimpla használat után is?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #421
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Csak játéknál vagy szimpla használat után is?
    Csak jatéknál. Nyomattam egy csomo ideig a cpu, gpu stress testet is, a homersekletek tok normalisak.. Majd futok egy kort a driverekkel holnap.


  22. #422
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Lenne egy kérdésem, nem tudom hardver, szoftver vagy semmi, igy hirtelen ide irtam.
    Két játéknál vettem észre problémát, az egyik az Euro Truck Simulator 2, a másik az AC. Mindkettőnél olyan jelenségem van, hogy bármit állitok be a videómegjelenitésnél, egy bizonyos távolságon túl minden vizszintes vonalam összetörik, csikosodik. Ez engem nagyon zavar, az Euro Truckban kipróbáltam hogy minden videó beállitás full maxon van, de igy is megvan a jelenség.

    AC-nál ugye nem tudok mindent maxra húzni, mert akkor leáll a játék.

    Nem tudok a jelenségről se képet se videót csinálni, ezért próbálom igy elmagyarázni. Ha valakinek lenne ötlete azt megköszönném.
    A videokártyám egy pár hónapos Nvidia Gigabyte GeForce GTX 760 2 GB rammal. Az alaplapom szintén Gigabyte, a processzor Intel Core i5-3570 3.400 Mhz.

    Még annyi, hogy csináltam 3dMark tesztet és ez a csikosodás akkor jött elő, amikor a CPU-t tesztelte.
    Utoljára módosította: Hezso; 2014. 08. 29. 16:14.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #423
    Zsolti, sikerult vegul megfejteni mi okozta ezt furisagot?

    (telefonrol)
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  24. #424
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nem. Sőt tegnap mar a Race-ban is észrevettem. Egyelőre marad így, se másik videokártyám, se másik alap lapom, ha szervizbe küldöm lehet hogy hetekig nem fogok tudni játszani. Róka fogta csuka helyzet.


    Küldve iPhone-ról Tapatalk használatával
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #425
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nem. Sőt tegnap mar a Race-ban is észrevettem. Egyelőre marad így, se másik videokártyám, se másik alap lapom, ha szervizbe küldöm lehet hogy hetekig nem fogok tudni játszani. Róka fogta csuka helyzet...

    Inkább gyorsan vidd vissza, minthogy a gari idő vége utáni első (max második) napig húzza a kártya...

Oldal: 17 / 26 ElsőElső ||| 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •