Találatok: 1 - 7 (7 összesen)
  1. #1

    Hogyan tudok jelentkezni?

    Hali! Lenne egy kérdésem. Hogyan tudok jelentkezni WTCC versenyre azaz a bajnokságra? Tudnillik szeretném magam kipróbálni. Köszönöm.

  2. #2

    Re: Hogyan tudok jelentkezni?

    Idézet Eredetileg Németh Pál írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! Lenne egy kérdésem. Hogyan tudok jelentkezni WTCC versenyre azaz a bajnokságra? Tudnillik szeretném magam kipróbálni. Köszönöm.
    itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...?t=1256&page=7

  3. #3
    Kovacs Marek Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 01. 03.
    Város
    Ersekújvár
    Üzenetek
    1

    Re: Sziasztok,új vagyok.Help!!!

    Sziasztok Marek vagyok Szlovákiábol.Mit csináljak?Online-on új vagyok,vagyis netem is csak 2 napja van de a GTR-t imádom megvan a 1 meg a 2-tes ha ez számít valamit.Ez nekem kínai,hogy tudok menni egy pár kőrt.

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Sziasztok,új vagyok.Help!!!

    Idézet Eredetileg Kovacs Marek írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok Marek vagyok Szlovákiábol.Mit csináljak?Online-on új vagyok,vagyis netem is csak 2 napja van de a GTR-t imádom megvan a 1 meg a 2-tes ha ez számít valamit.Ez nekem kínai,hogy tudok menni egy pár kőrt.
    Kedves Marek!

    Ahhoz hogy fel tudj lépni a szerverre velünk körözgetni, ahhoz szervertaggá kell válnod, amit itt tudsz megtenni: Szervertagság 2009/2010

    Persze olykor rendezünk nyílt futamokat is, de ilyenre várhatóan nyárig már nem kerül sor.

    Ha a GTR bajnokságba szeretnél csatlakozni, akkor az ehhez megfelelő topikot itt találod:
    GTR-Masters Fórum --> Fórumok --> Bajnokságok --> HGTRM - GTR2 Bajnokság --> HGTRM7 Bajnokság

    (Egyébként van még nálunk RACE07, GT Legends és Grand Prix Legends Bajnokság is)


    Ha kérdésed van tedd fel bátran, de én azt javaslom, előtte kicsit ismerkedj meg a fórum felépítésével, mert itt egyébként minden szükséges infót megtalálsz
    Utoljára módosította: neilszab; 2010. 01. 04. 05:00.

  5. #5

    Re: Hogyan tudok jelentkezni?

    Az még külön adalékinfó, hogy a szerverünk sávszélessége erősen korlátozott külföld irányába...
    Tisztelettel:
    Horváth Gábor

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387

    Re: Hogyan tudok jelentkezni?

    Idézet Eredetileg Ronny írta Hozzászólás megtekintése
    Az még külön adalékinfó, hogy a szerverünk sávszélessége erősen korlátozott külföld irányába...
    Én úgy tudom ez ügyben már vannak erősen pozitív ellenpéldák... ha esetleg megvan a GT Legends is, akkor ma este ki lehet próbálni a nyílt futamon, hogy vannak-e sávszélesség problémák...

  7. #7
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Re: Hogyan tudok jelentkezni?

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom ez ügyben már vannak erősen pozitív ellenpéldák... ha esetleg megvan a GT Legends is, akkor ma este ki lehet próbálni a nyílt futamon, hogy vannak-e sávszélesség problémák...
    Szlovákiából biztos nem lesz gond. Egyszer próbáltuk már. Illetve nálunk Sárai Robi fél évig Svédországból csatlakozott. Ott néha volt egy kis lag, de semmi komoly probléma.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •