Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (55 összesen)

Téma: Monza, GTL, Élmények

  1. #26
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Szolgálok és Végem!

    Na, ne poénkodjunk!!!

  2. #27
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Hadházy Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Leírom nekem hogy tűnt a bukósiska mögül:

    Sajnos gond volt nekem, hogy szinten mindenki vagy sárga vagy piros panterával nyomult, kb. a célegyenesben volt fogalmam arról, hogy kb. ki lehet előttem-mögöttem. Sajnos nem látom a tükörben, hogy mögöttem azonos körben mennek, vagy épp leköröznének. Ez volt a gond a 2. lesmo után, amikor végre Rolika mellé kerültem az enyhe balosban, közben meg külsőn jött Rádi Peti, hogy lekörözzön minket. Bocs mindenkinek, de nem maradt hely, és már Rolika mellett voltam, amikor ez kiderült.
    Sándor! Ha problémád van a játék beállításaival, szólj és segítünk.
    Sok funkciót érdemes a kormányra rátenni, így vezetés közben nem kell a klaviatúrán keresgetned a gombokat.
    A képernyőn nagyon sok információnak meg kellene jelennie. Például,amikor leköröznek, villognia kellene egy kis kék lámpának!
    Ha kérdésed van, ne habozz....

  3. #28
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Ha kérdésed van, ne habozz....

    Ha mégis, akkor szólnunk kell az orvosnak, hogy oltson be veszettség ellen!

  4. #29
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Akkor én kérdeznék

    Cockpit viewban én nem látom a kék lámpácskát. Sem az üzemanyagot, sem a hőfokjelzőt (ezek ugye a külső nézeteken jelennek meg)

    A sebességfokozatot be tudtam kapcsolni, úgyhogy az megvan, de be lehet esetleg a többit is?

    Köszi
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  5. #30
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor én kérdeznék

    Cockpit viewban én nem látom a kék lámpácskát. Sem az üzemanyagot, sem a hőfokjelzőt (ezek ugye a külső nézeteken jelennek meg)

    A sebességfokozatot be tudtam kapcsolni, úgyhogy az megvan, de be lehet esetleg a többit is?

    Köszi
    A .plr file-ban lehet beállítani.

    [ Graphic Options ]

    Allow HUD in cockpit="1"

  6. #31
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Életkor
    30
    Üzenetek
    542

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Hát az én futamom azt hittem, hogy nagyon jól fog sikerülni és szerzek pontot de nem így lett.

    A qual.-on 13. leetem és rajtnál feljöttem aszem 3. helyre (átgázoltam a mezőnyön ) Aztán a nyújtot balosban a porios ívre kerültem és elmentek meletem 3-an. A következő körben a célegyenes utáni sikánban megforogtam (mint Kovács kolléga is említetem) Visszaestem ahonan kezdtem a 13. helyre feljötem a kiesőknek köszönhetően a 11 helyre és a parobilca előtti sikánnak a kigyorsításánal sikerült megforogni és belevágódni a falba(érdemes megnézni nagyot kapot az autó). A motor leállt és a futómű is bánta az esetet, ESC.

    Bár sikerült volna végigmenem a futamon de valahogy nem jön össze nekem, mindig az elején kiesek. DE NEM ADOM FEL.
    Utoljára módosította: G-kart; 2007. 05. 11. 15:13.

  7. #32
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Monza, GTL, Élmények

    [quote=Gaben75;33598]A sikán előtt Kunszabó bajtárs megkoccolta Kolozs urat, aki mandínerből rámpattant és letört a hátsó szárny . Hát ezért szálltam el a jobb kanyarban és ezért csúszott mindig a hátulja fékezéskor. Most legalább értem, mert 29 körön keresztül gondolkoztam, hogy miért nem úgy megy az autó, mint a héten azelőtt.

    Gaben,én nem emlékszem erre az incidensre...Tomi,tényleg meglöktelek?
    Amire emlékszem,hogy Kovács Sanyi kartárssal meccseltünk,és "bekopogtattam" hozzá néhányszor,de nem löktem ki senkit sem!
    Biztos hogy én voltam?
    De majd a replyaből kiderül...
    Kunszabó Sándor

  8. #33
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Életkor
    53
    Üzenetek
    125

    Re: Monza, GTL, Élmények

    [quote=sancyy;33641]
    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    A sikán előtt Kunszabó bajtárs megkoccolta Kolozs urat, aki mandínerből rámpattant és letört a hátsó szárny . Hát ezért szálltam el a jobb kanyarban és ezért csúszott mindig a hátulja fékezéskor. Most legalább értem, mert 29 körön keresztül gondolkoztam, hogy miért nem úgy megy az autó, mint a héten azelőtt.

    Gaben,én nem emlékszem erre az incidensre...Tomi,tényleg meglöktelek?
    Amire emlékszem,hogy Kovács Sanyi kartárssal meccseltünk,és "bekopogtattam" hozzá néhányszor,de nem löktem ki senkit sem!
    Biztos hogy én voltam?
    De majd a replyaből kiderül...
    Én se tudom pontosan ki volt,de valakitől az elején tényleg kaptam egy hátsót.Lehet ,hogy Te voltál,de majd a replay megmondja az igazat.

  9. #34
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Monza, GTL, Élmények

    [quote=sancyy;33641]
    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    A sikán előtt Kunszabó bajtárs megkoccolta Kolozs urat, aki mandínerből rámpattant és letört a hátsó szárny . Hát ezért szálltam el a jobb kanyarban és ezért csúszott mindig a hátulja fékezéskor. Most legalább értem, mert 29 körön keresztül gondolkoztam, hogy miért nem úgy megy az autó, mint a héten azelőtt.

    Gaben,én nem emlékszem erre az incidensre...Tomi,tényleg meglöktelek?
    Amire emlékszem,hogy Kovács Sanyi kartárssal meccseltünk,és "bekopogtattam" hozzá néhányszor,de nem löktem ki senkit sem!
    Biztos hogy én voltam?
    De majd a replyaből kiderül...
    Én még a verseny után (felpörögve de mégis fáradtan) néztem meg a saját gépemen a replay-t és a Te nevedre emlékszem. Az bizti, hogy egy Corvette-volt aki meglökte a "dominót"

    Ha nem Te voltál, akkor bocs.

    Egyébként nem volt jelentős ütközés egyik sem, ha valami német technikával vagyok, biztos megmarad a szárny, de az olaszok csak a dizájnra mentek rá és szokásukhoz híven hanyagul rögzítették a tartozékokat
    Utoljára módosította: Gaben75; 2007. 05. 11. 17:58.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  10. #35
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    A TAB-ot használva minden kocsi fölé írja, hogy ki az és hanyadik helyen van. Ezt még azzal tetőzheted, ha beállítod magadnak a hátranézést és máris láthatod, ki jön mögötted és hanyadik. Ezáltal fogod tudni, hogy azonos körben vagytok-e vagy sem.
    Úgy is lehet tudni, hogy ki fog körözni, ha hibátlanul mész, és 1xcsak megjelenik egy kocsi a tükrödben.................tuti, hogy le fog körözni, és nem megelőzni akar!!!!
    Plusz még as kék lámapa is villog a fülkébe.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  11. #36
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Lehet hogy nem jó a hely és az idő pont.A replayt visszanézve a 2726.129-es résznél található az eset.Az incidens már két kör óta tartott mert Rádi Peti körözni akart de nem engedték el.Mikor element végre és aztán mellém ért akkor meglökött full egyenesbe Hadházy Sanyi és nekimentem Petinek és ő ezért elszállt.Egyenesbe lökni nem egészséges mert van azon az auton fék is.Az én autom is kapott egy gyenge pofont és rosszabb is lett de nem ez a lényeg.Mert már több sebből vérzett.Hanem az hogy nem volt eddig olyan futamom ahol ne szagultak volna meg hátulról eddig finoman elnéztem, de egyenesbe na ott felment a pumpa.Szeretném ha kivizsgálnák Hadházy Sándor esetét.Elnézést a hangnemért vagy mások megbántásáért és hogy el kezdem az óvásokat.Szerettem volna ezt elkerülni de ugy vagyok vele ha én tudok vigyázni másra akkor más is vigyázzon már én rám.Előre is köszönöm.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 05. 11. 22:26.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  12. #37
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Monza, GTL, Élmények

    A másik az hogy ha nincs tab se hátranézés valahogy előfordulhat de nem tom hogy.De szegény Rádi Peti idegességében úgy fénykürtözött ez látszott a tükörben.Szóval nekem a lekörözés egyértelmű volt na ezzel le is zárom a témát részemről.A versenybírok határozatát megvárom és ennyi.Majd a következő futamon.Csak kár hogy a versenyen időmérős setuppal jöttem nem a verseny beálitással ezért fogytak el a gumik gyorsan.Elfelejtettem átállitani kár mert igy nem tudtam ott maradni ahol voltam pedig üldöztem a corvettet a 5 helyen.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  13. #38
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    Na most ÓVÁST szeretnék tenni!
    Roli! Van egy óvás topic, itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1335

    Az itt található instrukciók betartásával tedd meg a kifogásodat legyél szíves!

  14. #39
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Kovács Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Roli! Van egy óvás topic, itt:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthread.php?t=1335

    Az itt található instrukciók betartásával tedd meg a kifogásodat legyél szíves!
    Bocsi ezt látod nem tudtam.Köszi a felvilágosítást.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  15. #40
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    A másik az hogy ha nincs tab se hátranézés valahogy előfordulhat de nem tom hogy.De szegény Rádi Peti idegességében úgy fénykürtözött ez látszott a tükörben.Szóval nekem a lekörözés egyértelmű volt na ezzel le is zárom a témát részemről.A versenybírok határozatát megvárom és ennyi.Majd a következő futamon.Csak kár hogy a versenyen időmérős setuppal jöttem nem a verseny beálitással ezért fogytak el a gumik gyorsan.Elfelejtettem átállitani kár mert igy nem tudtam ott maradni ahol voltam pedig üldöztem a corvettet a 5 helyen.

    Roli,ha óvni akarsz akkor légyszi NE IDE!
    Kovács Sanyi nyitott neki megfelelő topicot,oda please...

  16. #41
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Monza, GTL, Élmények

    De az a pörgés a teszt versenyen nem volt semmi aki látta tudja miről beszélek.Mint ha superman lettem volna úgy fordult meg a detomaso vagy ötször a tengelye körül.Kár hogy lemaradtam az elmentéséről.
    Utoljára módosította: Rolika; 2007. 05. 11. 22:27.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  17. #42
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Rolika írta Hozzászólás megtekintése
    De az a pörgés a teszt versenyen nem volt semmi aki látta tudja miről beszélek.Mint ha superman lettem volna úgy fordult meg a detomaso vagy ötször a tengelye körül.Kár hogy lemaradtam az elmentéséről.
    Én láttam!
    Öcsém mekkora repülés volt! Kár hogy nem léptél ki és mentetted el, mert a szezon végi zúzós crash összefoglalóba igencsak belefért volna!
    Upsz! Megint adtam egy ötletet.
    Én akkor azt hittem, hogy mindenkit szarrá törtél. Nem hittem hogy emberek ott még tovább mennek. És De!

  18. #43
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Mindenekelőtt köszönöm Kiss Attilának a remek setupot, ezzel már vezethető volt számomra is a Pantera. A saját setupommal (setupnak nevezni, haha, nevetséges) csak estem-keltem és még lassabb is voltam.
    Az időmérőn szokásos formámat hoztam (középmezőny), de arra gondoltam, hogy a verseny ideje egy óra, ha nem csúszok ki / löknek ki, akkor talán még előrébb is végezhetek.
    A rajtot elóvatoskodtam, jópáran meg is előztek, de nem akartam senkibe se beleszállni.
    A taktikám bejönni látszott, előttem kicsúsztak néhányan, én meg szépen, lassan jöttem fel, á'la talajvíz.
    Azután a 4. körben utolértem és megelőztem Monori Gyulát, aki egy kicsúszásból tért vissza a pályára. Valamiért bennem volt a félsz, hogy esetleg baj fog történni. Fene a jóstehetségemet, történt. Az Ascari kanyarból kijövet Gyula meglökött hátulról, nekimentem a falnak, pörögtem párat, egy ártatlan versenyző még nekem jött, mert nem tudott kikerülni és letört az autóról a hátsó szárny (persze ezt akkor még nem tudtam). Khm. "Kissé" ideges lettem.
    Mindegy, összekapartam magam és mentem tovább. A Parabolicát persze elszúrtam, majd a célegyenes utáni sikán utáni (szép megfogalmazás) gyors jobbos kanyart kilinccsel előre támadtam meg. Majd a következő körben szintén. Ezután mentem ki a boxba, ahol 70 másodpercig javították/tankolták stb. az autót. Közben majd' mindenkitől kaptam egy kört.
    A box után egyedüli esélyem az volt, hogy lehetőleg hiba nélkül menjek végig, ez majdnem sikerült is, és végül nem is rossz helyezést sikerült elérnem (de ez nagyrészt a setupnak köszönhető szerintem).
    Még a végére annyit, hogy az esetet megóvtam, de csak azért, mert az utóbbi 3 versenyen (Donington 1. 2. futam, Monza) valaki mindig belém jött, és már kicsit elegem lett ebből.

  19. #44
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Életkor
    32
    Üzenetek
    402

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Barta Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenekelőtt köszönöm Kiss Attilának a remek setupot, ezzel már vezethető volt számomra is a Pantera. A saját setupommal (setupnak nevezni, haha, nevetséges) csak estem-keltem és még lassabb is voltam.
    Az időmérőn szokásos formámat hoztam (középmezőny), de arra gondoltam, hogy a verseny ideje egy óra, ha nem csúszok ki / löknek ki, akkor talán még előrébb is végezhetek.
    A rajtot elóvatoskodtam, jópáran meg is előztek, de nem akartam senkibe se beleszállni.
    A taktikám bejönni látszott, előttem kicsúsztak néhányan, én meg szépen, lassan jöttem fel, á'la talajvíz.
    Azután a 4. körben utolértem és megelőztem Monori Gyulát, aki egy kicsúszásból tért vissza a pályára. Valamiért bennem volt a félsz, hogy esetleg baj fog történni. Fene a jóstehetségemet, történt. Az Ascari kanyarból kijövet Gyula meglökött hátulról, nekimentem a falnak, pörögtem párat, egy ártatlan versenyző még nekem jött, mert nem tudott kikerülni és letört az autóról a hátsó szárny (persze ezt akkor még nem tudtam). Khm. "Kissé" ideges lettem.
    Mindegy, összekapartam magam és mentem tovább. A Parabolicát persze elszúrtam, majd a célegyenes utáni sikán utáni (szép megfogalmazás) gyors jobbos kanyart kilinccsel előre támadtam meg. Majd a következő körben szintén. Ezután mentem ki a boxba, ahol 70 másodpercig javították/tankolták stb. az autót. Közben majd' mindenkitől kaptam egy kört.
    A box után egyedüli esélyem az volt, hogy lehetőleg hiba nélkül menjek végig, ez majdnem sikerült is, és végül nem is rossz helyezést sikerült elérnem (de ez nagyrészt a setupnak köszönhető szerintem).
    Még a végére annyit, hogy az esetet megóvtam, de csak azért, mert az utóbbi 3 versenyen (Donington 1. 2. futam, Monza) valaki mindig belém jött, és már kicsit elegem lett ebből.
    Bocsánat hülye voltam!!!!!!!
    BOCSI!!!Az óvást természetesen elfogadom.

  20. #45
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Az mennyire normális, hogy az innen letöltött replay-ekenél nálam ugrálnak az autók, mintha vki pattogtatná őket......

  21. #46
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az mennyire normális, hogy az innen letöltött replay-ekenél nálam ugrálnak az autók, mintha vki pattogtatná őket......
    Az elvileg csak a rajtnál pattog.Ha tovább is akkor nem tom mi lehet a baj de én hmarabb kilépek hogy menteni tudjak.Ha neked is fontos a replay akkor ne sokat tétovázz és köszönj el.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  22. #47

    Re: Monza, GTL, Élmények

    TAB-ot és kék lámpát beállítom a köv. futamra. Meg az autót. Meg magamat is.
    Logitech Driving Force PRO

  23. #48
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Hadházy Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    TAB-ot és kék lámpát beállítom a köv. futamra. Meg az autót. Meg magamat is.
    Sanyi, hamarosan megkereslek privátban is.
    Kérlek, amennyiben a játékbeállításokkal kapcsolatban gondjaid vannak, kérj segítséget!
    Legyen az bármilyen bagatellnek tűnő probléma is!

  24. #49
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Én azt hiszem azért pattognak az autók a serverreplayen mert nem maximálisra van állitva a minőség, talán tul nagy fileokat eredményezett?

  25. #50
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Majdnem "az én versenyem volt"...

    Eléggé tartottam ettől a versenytől,de az időmérőn újra sikerült egy PB-t mennem,ami bár csak a 11.helyre volt jó a végelszámolásban (2:01:868),de az előtte lévő edzésen sikerült végre jól belőnöm a fékerőt az amúgy szinte "fék nélküli" Corvetten.
    A startnál előttem egy piros Pantera beragadt,és nem tudtam elmenni mellette a fűvön,többen meg is előztek,így a nagy tülekedésben az első kanyarban 15.nek fordultam,de vigyáztam rá,nehogy meglökjek valakit.Mivel gondoltam,hogy ez egy hosszabb "túlélő" verseny lesz,óvatosan kezdtem.
    Ennek ellenére rögtön az első 2 körben rögtöm kaptam két figyelmeztetést a második sikánban pályalevágás miatt,ami később meg is bosszúlta magát.Ekkor már a 8.helyen voltam Pantera szendvicsben,előttem Kovács Sanyi,mögöttem Puskás Zoli pushingolt,aki a célegyenes végén fűnyíróként belement Sanyiba,aki utánna ki is állt,bár nem emiatt.Nem volt semmi ez a manőver előttem,rendesen meglepett az akció. (P7,P8,P9 - 314nél!)
    Ezek után egy darabig Pechnig Rezsesszel karöltve toltunk az amcsiknak,majd miután szegényke elváltotta magát szinte 1dül autóztam tovább egy darabig,de egy újabb kissé elmért féktáv miatt a csúnya 2.sikánban kaptam 1 stop&go-t. 8.-ként visszajőve próbáltam egy biztonságos,egyenletes tempóban haladni,mögöttem több mint 20 mp-re,előttem meg vagy 30ra voltak,de a verseny kb.féltávja után kaptam még 1 büntit (már megint a 2es sikán ),illetve a hátsó egyenesben megérkezett Kiss Ati mögém,akit miután elengedtem elnéztem a fékpontot,és a parabolicában kicsit kimentem homokozni még a kiállás előtt.De szerencsére legalább az autó nem sérült meg...
    Majd újra visszajőve 7.ként,előttem-mögöttem ismét csak nagy volt a különbség,megint 1dül róttam a köröket,de a vége előtt még szükségem volt egy kis benyára,így kimentem tankolni a vége előtt 2 körrel.Jól tettem,mert pont nem bírta volna ki,viszont a gumikat sikerült nagyon jól beosztanom,ezért azt nem kellett cserélnem.Boxolás után sikerült még Kolozs Tomi előtt visszajönöm az 5.helyre,ami meg maradt is a végére.

    Ja,és a verseny alatt folyamatosan kapcsolatba voltam többek között Kolozs Tomival Ventrillón,így tudtuk egymást tájékoztatni,ami sztem segít a "téjékozódásban" versenyen.
    Szóval köszi Tomi








    Kunszabó Sándor

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •