Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 55 (55 összesen)

Téma: Monza, GTL, Élmények

  1. #51
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Akkor ezekszerint nem Te lökted rám Tomit. Elnézést a tévedésemért. Megnézem mégegyszer a replay-t.
    JOBB LÁB A GÁZON, BAL LÁB A JOBBON!

  2. #52
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezekszerint nem Te lökted rám Tomit. Elnézést a tévedésemért. Megnézem mégegyszer a replay-t.
    Kb 20 szor néztem vissza azt az esetet alulról felülről minden szögből. Olyan pici lökés volt, hogy szinte észre sem lehet venni, hogy a két autó összeér. Ennek ellenére a mandíner megvolt. Sanyi még nem nézte vissza a replayt, ezért nem tért ki rá. De szerintem ő, ott, akkor észre sem vette.

  3. #53
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Lekörözésekkel kapcsolatban Bohus Ákost szeretném megkérni, hogy legközelebb próbálja meg picit dinamikusabban a dolgot.

    Volt egy incidensünk célegyenesben, ő már messziről észrevette, hogy jövök, behúzódott belső ivre és szinte állóra fékezte az autóját.
    Jóval messzebb voltam mint ahogy gondolhatta, mert ez sem volt elég, és pont begurult az ideális ivre mire én a kanyarba értem.
    Gondolhatjátok milyen 280rol satufékkel kikerülni egy iven parkoló autót, még az ivemet se sikerült megváltoztatni időben, egyenesen beleszálltam.

    Én nem kérek sokat a lekörözött versenytársaktól, csak annyit hogy tartsák az ívüket, és ha már mellettük vagyok akkor fékezzenek ici picit hamarabb. A többség már túl előzékeny, engem komolyan megleptek párszor a hirtelen elengedő manőverekkel.
    Nem kell kapkodni, hirtelen fékezni, kanyarban elrántani, stb és mindkettőnknek ez a leggyorsabb.

  4. #54
    Barta Tibor Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 04. 17.
    Város
    Ajka
    Életkor
    53
    Üzenetek
    298

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Monori Gyula írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat hülye voltam!!!!!!!
    BOCSI!!!Az óvást természetesen elfogadom.
    Gút, állesz okéj! Noproblémovácská, kejne harag!
    (Ahogyan a művelt andalúziai mór mondaná a közép-szuhaéli breton nyelvjárásban).

  5. #55
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Monza, GTL, Élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyszerűsödnek az autóválasztási dilemmáim.
    A csütörtöki versenyt egy Moszkvai út miatt hagyom ki , Hockenheim (GTC-65 Jún 14) pedig egy svájcinak esik áldozatául . Nem kell irigykedni, mind munka és sokkal unalmasabbak mint egy jó futam.
    Mély sajnálattal hallom Gabi hogy nem foksz jönni a következő futamon.De azért lélekbe velünk leszel és egyperces néma csenddel tisztelgünk elötted hogy nem vagy.Aztán tökiggázt nyomunk mintha semmi nem történt volna.De tudjuk hogy igen.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •