Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (35 összesen)
  1. #1

    Post Kiss-Wéber kettős

    Gratula fiúk! Csak így tovább!
    Mutassátok meg!

    http://www.origo.hu/auto/20070507kiss.html

  2. #2
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    540

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Grat fiúk!!!

  3. #3
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Én is gratulálok!

  4. #4
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Üzenetek
    699

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Szép volt fiúk,jól kenitek
    Kunszabó Sándor

  5. #5
    Szegletes Gábor Regisztrált SzegletG logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 17.
    Város
    Pest
    Üzenetek
    1.506

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Szép volt, és Michelisz Norbi is ott volt azért Clióban!
    Visszavonult GPL-es.
    GPLRank | Visszajátszások, beállítások



    Kihűlt a csirke, a szaftja hideg...

  6. #6

    Re: Kiss-Wéber kettős


  7. #7
    Ludvig Csaba Regisztrált Macska logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 29.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    124

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Grat srácok!

    Amúgy milyen a SEAT?

  8. #8

    Re: Kiss-Wéber kettős

    grat mindegyik szimesnek aki részt vett. de ez az origo-s cikk is röhej:

    "Rácz István, a hazai gyorsasági autósport egyik legtehetségesebb versenyzője, ezzel lecsúszott a dobogóról és negyedikként végzett."

    ez kicsoda? és akkor miért nem ő nyert, ha olyan tehetséges?

    ennél már csak azon idegesítettem fel magam jobban, mikor tegnap a piros kereskedelmi csatorna híradójában bemondják, hogy a két érdekelt kolléga hogy szerepelt (szarul ), de még azt sem említették meg, hogy ki nyerte a futamokat. nevetséges.

  9. #9

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Gratulálok az uraknak

  10. #10

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Grat a két Norbinak! és Wéber Gabinak, nagyon jól mentek, vasárnap kitudtam szaladni és meg is néztem őket verseny közben!
    Amit Viktor fentebb írtál: Rácz István ment már a GT-ben (illetve NGT) benne is van a GTR2 ben ha végig nézed a porschékat (coca-cola festéssel) tényleg tehetséges, de amit az origó írt azért az túlzás, (mert ő még tanulja az elsőkerekest!) azért én megnézném Norbit a Porschéban, ott se valna szégyent az biztos, és a Seatot nekik is tanulniuk kellett, mindenesetre Kiss Norbi azt csinálta amit a simekben szokott, ha nem is indul az élről pillanatok alatt az élen lesz, és aztán hiba nélkül nyeri meg a futamot! GRAT

  11. #11
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    628

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Én is néztem az egyik tévét és vártam valami információt a végeredményről, de a sport iránti tiszteletük csak addig tartott, hogy közöljék a túszdrámával kábított idióta nézőközönséggel, hogy a szeretett Kanálisuk színeiben induló versenyzők milyen eredményeket nem értek el. Méga Szujó srác is "derekasan helyt állt", de hogy ki nyert? Ugyan kérem! Kit érdekel!

  12. #12
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Gratulálok!


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  13. #13

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg Leslie írta Hozzászólás megtekintése
    Amit Viktor fentebb írtál: Rácz István ment már a GT-ben (illetve NGT) benne is van a GTR2 ben ha végig nézed a porschékat (coca-cola festéssel) tényleg tehetséges, de amit az origó írt azért az túlzás, (mert ő még tanulja az elsőkerekest!)
    kösz a felvilágosítást, de az, hogy ott ment arra utal, hogy sok pénze van, vagy jók a szponzorai, nem a tehetségét méltatja. mindenki tudja, hogy ha a tehetségen múlnának ezek a dolgok, akkor Norbi sem csak itt versenyezne.

  14. #14

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    kösz a felvilágosítást, de az, hogy ott ment arra utal, hogy sok pénze van, vagy jók a szponzorai, nem a tehetségét méltatja. mindenki tudja, hogy ha a tehetségen múlnának ezek a dolgok, akkor Norbi sem csak itt versenyezne.
    Ez így igaz!
    De reménykedjünk, hátha még az is sikerül!

  15. #15
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    kösz a felvilágosítást, de az, hogy ott ment arra utal, hogy sok pénze van, vagy jók a szponzorai, nem a tehetségét méltatja. mindenki tudja, hogy ha a tehetségen múlnának ezek a dolgok, akkor Norbi sem csak itt versenyezne.
    Azért a másik oldala, - és nem gonoszság -, ha csak tehetséges emberek versenyeznének a magyar gyorsaságiban, akkor Norbinak és Gabinak sem lenne ennyire "könnyű" dolga, mint ahogy egymással sincs könnyü dolguk.

  16. #16

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Az autósportban mint minden más sportban az eredmények beszélnek a többi.....

  17. #17

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Valszeg a Palik helyett is ülhetett volna valaki más a BMW-ben Nordschleife-n, ha csak az számítana, hogy milyen eredményt érjenek el.
    De sajnos akkor meg sem lett volna említve sehol a részvétel, még az esetleges jobb eredmény ellenére sem.

    Talán egyszer valakinek csak szemet szúrnak a valódi tehetségek.

  18. #18

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Mióta világ a világ azóta pénz beszél kutya ugat.

  19. #19
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    kösz a felvilágosítást, de az, hogy ott ment arra utal, hogy sok pénze van, vagy jók a szponzorai, nem a tehetségét méltatja. mindenki tudja, hogy ha a tehetségen múlnának ezek a dolgok, akkor Norbi sem csak itt versenyezne.
    Igazad van. Ezért versenyzett (versenyzik) itt nálunk is.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  20. #20
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad van. Ezért versenyzett (versenyzik) itt nálunk is.
    Ki az a "nálunk" ???

  21. #21
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Üzenetek
    699

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    kösz a felvilágosítást, de az, hogy ott ment arra utal, hogy sok pénze van, vagy jók a szponzorai, nem a tehetségét méltatja. mindenki tudja, hogy ha a tehetségen múlnának ezek a dolgok, akkor Norbi sem csak itt versenyezne.
    Én személyesen ismerem Pistit,és nem megvédeni szeretném,csupán tisztázni néhány dolgot:
    igen is tehetséges és ügyes kezű pilóta,de annak ellenére,hogy természetesen vannak szponzorai és van egy jól mükődő üzlete,Neki is anyagi "erőfeszítésébe" kerül hogy akár itthon is menni tudjon egy Seat bajnokságban.
    Bár mivel régebb óta versenyzik Norbiéknál,illetve már sok tapasztalatot szerzett külföldön,ezáltal valamennyire ismerik már a nevét kint,(és most semmi nagyképűség) Őt már hívni szokták...persze a "komoly" anyagi hátteret továbbra is Neki kell biztosítania

    Szóval lehetsz Te nagyon tehetséges driver,valamekkora anyagi áldozatot mindíg is Neked kell meghozni
    Kunszabó Sándor

  22. #22
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg Sandro res In írta Hozzászólás megtekintése
    Ki az a "nálunk" ???
    Itt online.
    Poén lett volna, de látom sz.r lett.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  23. #23

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval lehetsz Te nagyon tehetséges driver,valamekkora anyagi áldozatot mindíg is Neked kell meghozni
    igen, pont erről beszélek én is.

  24. #24
    Molnár Botond Regisztrált Jacek logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 23.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    192

    Re: Kiss-Wéber kettős

    Hat azert ez nem mindig igaz, ha egyszeruen nincs de tehetseges az ember akkor mi van? ha szerencseje van betolja a zset mas ha nincs akkor rolo le

    Ez kulfoldon azert kicsit komolyabban mukodik mert ugye ha tehetseges az alany sok lovet is lehet kihuzni belole nalunk ez gyerekcipoben jar.. nalunk ez egy vicc szanalmas emberekbe tolnak bele horribilis osszegeket

  25. #25

    Re: Kiss-Wéber kettős

    ...
    Szerintem :
    Hajrá Gábor! Hajrá Norbi!
    Hajrá Norbi! Hajrá Gábor!

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •