Oldal: 7 / 17 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (402 összesen)
  1. #151
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44

    Logitech G25 probléma

    Sziasztok!

    Van egy Logitech G25 kormányom, ami megszűnt rezegni (például falnak csapódáskor). Az alap force feedback működik rajta. A múltkor még tök jól működött, de most meg egyszerűen nem lehet rajta beállítani, hogy vibráljon. Először azt hittem, hogy a játékokban rosszul van beállítva, de a Profiler-ben elvégezve a teszteket (UFO Crash, Wooden Bridge, stb.), azokra nem reagál. Újratelepítettem a driverét is.
    Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma?

    Köszönettel:
    Zsolt

  2. #152
    Horváth Zsolti Versenyző hzsolt8 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 25.
    Város
    Zalaháshágy
    Üzenetek
    44
    Idézet Eredetileg hzsolt8 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Van egy Logitech G25 kormányom, ami megszűnt rezegni (például falnak csapódáskor). Az alap force feedback működik rajta. A múltkor még tök jól működött, de most meg egyszerűen nem lehet rajta beállítani, hogy vibráljon. Először azt hittem, hogy a játékokban rosszul van beállítva, de a Profiler-ben elvégezve a teszteket (UFO Crash, Wooden Bridge, stb.), azokra nem reagál. Újratelepítettem a driverét is.
    Van valami ötletetek, hogy mi lehet a probléma?

    Köszönettel:
    Zsolt
    Kipróbáltam a laptopomon, azon meg működik minden...

  3. #153
    Sziasztok! 3 napja kaptam egy G29 kormányt és azóta csak a baj van vele. (Teljesen új.)
    Tegnap az volt, hogy egy idő után nem érzékelte a felváltásokat..a leváltásokkal semmi baj nem volt.
    Ma a kuplungot érzi úgy, hogy 50%-ra be van nyomva, pedig nincsen..néha meg ezt írja játékon belül(AC), hogy nincs csatlakoztatva ez a kormány, megnézem az eszközök és nyomtatók között, és ott meg érzékeli..
    2 gombot nem is érzékel, de azt már sehol se, se a játékban, se a menüben. a legfrissebb 8.79-es logitech profiler van fenn.
    találkozott már valaki hasonló problémákkal?
    szerk: most megint gyakoroltam, és most meg az van, hogy 10ből 7szer 2t vált felfele.
    Utoljára módosította: kemenyakos; 2016. 02. 25. 16:29.

  4. #154
    Töröld le a Logi drivert, valamilyen file tisztítóval a registriket is, pl: ccleaner, telepítsd újra, próbáld másik usb csatiban is, AC-ban is kalibráld újra, minden belépésnél próbáld végig a beállításoknál a pedálokat, gombokat, próbáld másik gépen is, ha ezután se lát egy két gombot akkor gariztasd
    Nekem a fék csinál hasonlókat, és a h váltó, de csak ac-ban, van hogy napokig minden ok, aztán még nem tudtam rájönni miért, el kezd sz@r@kodni, más progiban jól működik.

  5. #155
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Töröld le a Logi drivert, valamilyen file tisztítóval a registriket is, pl: ccleaner, telepítsd újra, próbáld másik usb csatiban is, AC-ban is kalibráld újra, minden belépésnél próbáld végig a beállításoknál a pedálokat, gombokat, próbáld másik gépen is, ha ezután se lát egy két gombot akkor gariztasd
    Nekem a fék csinál hasonlókat, és a h váltó, de csak ac-ban, van hogy napokig minden ok, aztán még nem tudtam rájönni miért, el kezd sz@r@kodni, más progiban jól működik.
    már mindent kipróbáltam..és még mindig 2t vált néha. de érdekes hogy tegnap néha nem érzékelte, ma 2t vált néha..most akkor mi a baja? tegnap nem volt baja a kuplunggal, ma van. hihetetlen hogy 120ezer forintért nem tudnak ide dobni egy minőségi terméket ami nem megy tönkre már a 2.k.rva napon..

  6. #156
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Nálam a T500-zal és a H'sP H-váltóval is ezt csinálja az AC. Profilerben látom, működik is, az AC nem látja és újra kéne kalibrálni, viszont egy win restart meg csodákra képes. Néha elég átdugnom egy másik USB-be, de a restart szinte biztos, hogy megoldja.
    Win10 óta csinálja ezt, amit kb. 2 hónapja raktam fel, azóta nem tudom, hogy volt-e AC-ban valami ez irányú frissítés, úgyhogy nem tudom melyik számlájára írható.

  7. #157
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    már mindent kipróbáltam..és még mindig 2t vált néha. de érdekes hogy tegnap néha nem érzékelte, ma 2t vált néha..most akkor mi a baja? tegnap nem volt baja a kuplunggal, ma van. hihetetlen hogy 120ezer forintért nem tudnak ide dobni egy minőségi terméket ami nem megy tönkre már a 2.k.rva napon..
    És csak most kezdődik a java...
    Küldheted Miskolcra a szervizbe, ahonnan min. 2 hét után vagy megjavítva küldik vissza vagy nem. Én anno 4x küldtem nekik el a G27-et ők 3x küldék vissza hibásan, majd végül cserélték az egészet. Pedig csak egy encoder tárcsát kellett volna cserélni.
    Remélem te szerencsésebb leszel.

  8. #158
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    És csak most kezdődik a java...
    Küldheted Miskolcra a szervizbe, ahonnan min. 2 hét után vagy megjavítva küldik vissza vagy nem. Én anno 4x küldtem nekik el a G27-et ők 3x küldék vissza hibásan, majd végül cserélték az egészet. Pedig csak egy encoder tárcsát kellett volna cserélni.
    Remélem te szerencsésebb leszel.
    én nem szarakodok ilyenekkel...annyira már nem érdekel, és nincs szükségem erre az egészre. visszakérem a pénzt, és kész.

  9. #159
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    én nem szarakodok ilyenekkel...annyira már nem érdekel, és nincs szükségem erre az egészre. visszakérem a pénzt, és kész.
    Rakjál akkor még hozzá egy 20-ast és vegyél egy Thrustmaster T300 RS-t és nem lesz ilyen problémád.Tapasztalatból beszélek.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #160
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    én nem szarakodok ilyenekkel...annyira már nem érdekel, és nincs szükségem erre az egészre. visszakérem a pénzt, és kész.
    Ha nagyon friss a vásárlás akkor igen, még élhetsz ilyenekkel, de én használtan vettem gyári garanciával így ez nekem nem volt járható út.

  11. #161
    Idézet Eredetileg gaall írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nagyon friss a vásárlás akkor igen, még élhetsz ilyenekkel, de én használtan vettem gyári garanciával így ez nekem nem volt járható út.
    60 napos visszafizetés van, úgyhogy megtudom oldani

  12. #162
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Rakjál akkor még hozzá egy 20-ast és vegyél egy Thrustmaster T300 RS-t és nem lesz ilyen problémád.Tapasztalatból beszélek.
    Így is rengeteg ez a 100, ráadásul nem én dolgozok meg érte, jobban járok ha visszaadják a pénzt, és szüneteltetem egy darabig a szimulátorozást.

  13. #163
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    Így is rengeteg ez a 100, ráadásul nem én dolgozok meg érte, jobban járok ha visszaadják a pénzt, és szüneteltetem egy darabig a szimulátorozást.
    Van egy ilyen beállítás csúszka AC-ben a váltóknál hogy Gear Shift Debouncing. Ez hivatott a dupla váltásokat megakadályozni úgy hogy a feltüntetett milisecen belüli két váltást egynek fog fel. Mondjuk ha 50ről sokkal feljebb kell tegyed, akkor tuti hogy a hardware-el lesz valami gond...

  14. #164
    Idézet Eredetileg rgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy ilyen beállítás csúszka AC-ben a váltóknál hogy Gear Shift Debouncing. Ez hivatott a dupla váltásokat megakadályozni úgy hogy a feltüntetett milisecen belüli két váltást egynek fog fel. Mondjuk ha 50ről sokkal feljebb kell tegyed, akkor tuti hogy a hardware-el lesz valami gond...
    50en van, holnap kipróbálom feljebb rakni, köszi

  15. #165
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Rakjál akkor még hozzá egy 20-ast és vegyél egy Thrustmaster T300 RS-t és nem lesz ilyen problémád.Tapasztalatból beszélek.
    Ez igaz, hogy a kormány más dimenzió, viszont a T300hoz adott pedál felháborítóan ótvar. Főleg hogy ha a kormány minőségéhez hasonlítod...
    Ha azt nézed hogy kell vmi pedál rögtön (t3pa, fanatec elite etc), akkor máris nem 20 lesz az a difi

  16. #166
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg rgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, hogy a kormány más dimenzió, viszont a T300hoz adott pedál felháborítóan ótvar. Főleg hogy ha a kormány minőségéhez hasonlítod...
    Ha azt nézed hogy kell vmi pedál rögtön (t3pa, fanatec elite etc), akkor máris nem 20 lesz az a difi
    Nekem T3PA pedál járt az alcantara edition-hoz. És igy is 140 volt a vége minusz ÁFA
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  17. #167
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Ákos, a kormány tetején levő Mode kapcsoló milyán állásban van? PC-hez még az első csatlakoztatás előtt PS4-es módban kell lennie, különben lehetnek gondok.

    Logitech Gaming Software-t töröld le, szedd le a legújabbat, és próbáld meg elölr l (először driver telepítés, aztán csatlakoztasd csak a kormányt PS4 módban).

  18. #168
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    én nem szarakodok ilyenekkel...annyira már nem érdekel, és nincs szükségem erre az egészre. visszakérem a pénzt, és kész.
    Igen, teljesen jogos. Viszont DFGT-ről nem tudom miért akartál G29re váltani, bőven nem éri meg főleg annyi pénzért.

  19. #169
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, teljesen jogos. Viszont DFGT-ről nem tudom miért akartál G29re váltani, bőven nem éri meg főleg annyi pénzért.
    Elromlott

  20. #170
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, a kormány tetején levő Mode kapcsoló milyán állásban van? PC-hez még az első csatlakoztatás előtt PS4-es módban kell lennie, különben lehetnek gondok.

    Logitech Gaming Software-t töröld le, szedd le a legújabbat, és próbáld meg elölr l (először driver telepítés, aztán csatlakoztasd csak a kormányt PS4 módban).
    PS4 volt mielőtt bedugtam először, és most is az. Logitech Gaming Softwaret letöröltem még tegnap, leszedtem a legújabb verziót. Drivert hol találok? Dobozban nem volt CD.

  21. #171
    Idézet Eredetileg rgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy ilyen beállítás csúszka AC-ben a váltóknál hogy Gear Shift Debouncing. Ez hivatott a dupla váltásokat megakadályozni úgy hogy a feltüntetett milisecen belüli két váltást egynek fog fel. Mondjuk ha 50ről sokkal feljebb kell tegyed, akkor tuti hogy a hardware-el lesz valami gond...
    Feltettem 250ms-re, és így semmi baja.Kuplungot is megoldottam, hogy a minimum érték 50%, tehát hiába érzékeli úgy, hogy 50%-ra be van nyomva, így 0% lesz mégiscsak.
    Köszi a tippet!

  22. #172
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg kemenyakos írta Hozzászólás megtekintése
    PS4 volt mielőtt bedugtam először, és most is az. Logitech Gaming Softwaret letöröltem még tegnap, leszedtem a legújabb verziót. Drivert hol találok? Dobozban nem volt CD.
    A Logitech Gaming Software maga a driver.

  23. #173
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    A Logitech Gaming Software maga a driver.
    Akkor mindent jól csináltam..de egyelőre nincs nagy baja, megoldottam mindent

  24. #174
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Sziasztok,

    Nagy örömömre letört a G27 egyik rögzítő karja! A kérdésem az lenne, hogy totál szét kell-e szednem a kormányt, hogy megragaszthassam, vagy van egyszerűbb "szervízút"? A burkolat, ha jól sejtem csak úgy távolítható el, ha magát a kereket is leszedem. Ha a ragasztás nem használ, van-e rá esély, hogy beszerezzek ilyen alkatrészt vajon? Előre is köszi a segítséget.

    Csatolt képek Csatolt képek

  25. #175
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Nagy örömömre letört a G27 egyik rögzítő karja! A kérdésem az lenne, hogy totál szét kell-e szednem a kormányt, hogy megragaszthassam, vagy van egyszerűbb "szervízút"? A burkolat, ha jól sejtem csak úgy távolítható el, ha magát a kereket is leszedem. Ha a ragasztás nem használ, van-e rá esély, hogy beszerezzek ilyen alkatrészt vajon? Előre is köszi a segítséget.
    Itt egy leírás a szétszereléshez: LINK
    Viszont a ragasztást szerintem felejtsd el, nem fog úgy megragadni, hogy jó legyen. Vagy csere, vagy ha meg tudod oldani csavarozd fel, alul vannak erre a célra rögzítő helyek. Egyébként nem esküszöm meg, de talán más Logitech kormányok (pl Momo) rögzítője is jó hozzá, legalább is az a része ami eltört.

Oldal: 7 / 17 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •