Oldal: 5 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (402 összesen)
  1. #101
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Azért az derék hogy egy 100ezres kormány belseje (nemtudom újkorában mennyiért vesztegették) a használattól magát eltörő gagyi műanyagokból van összepakolva.....


  2. #102
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Na. Kész is van. uploadfromtaptalk1399633372830.jpg

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  3. #103
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Ötletes megoldás
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #104
    Kiss Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 03. 03.
    Város
    Mátraalja
    Üzenetek
    175
    Tiszta vicc egyébként h mennyire drága kormány és ilyenek előfordulnak.Nekem novemberig van rá gari de utána rettegni fogok
    Azt reméltem 2 gagyi kormény után, h na ez majd most nagyon jóó lesz életem végéig.Viszont ha ez elromlik a szimulátorozásnak annyi.
    Ez után mit vegyek? 200 ezerért vagy megint 80-ért vmi mást? Ezeket összeadom és már majdnem van vmi kis mókás bukócsöves talicska a mátra meg nem megy el

  5. #105
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    A PH!-n 15-ért árultak csapágyházat ami nem fog szétmenni.....
    A király nem Elvis volt...

  6. #106
    Deák Krisztián Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    55
    Sziasztok!

    Valami egyik napról a másikra tönkrement a kormányomban (G25), ma reggel mikor összeraktam, nem kalibrálta magát. Elmaradt a szokásos körbetekerés és a power visszajelző led sem kezdett el vlágítani. A led egy pillanatra felvillan mikor összedugom, de szinte azonnal kialszik. A számítógép látja az eszközt, kalibrálásnál az összes gomb (a kormányon lévők is) és a pedálok is működnek, de maga a kormány nem. Nem érzekeli, hogy körbetekerem. Van esetleg valami ötletetek, hogy mi lehet a gond?
    Természetesen az összes kábelezést kihúztam, újra összedugtam, másik USB portokat is próbáltam, de semmi eredmény. 2 napja még tökéletesen működött.

  7. #107
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Elsőnek nézd meg a tápot egy feszmérővel.

  8. #108
    Hali!

    Szétszedtük abypeti g25 kormányát, és neki is törött a müanyag csapágy tok. Ez éppen javítás alatt, de ami a problémásabb, hogy a a fogaskerekek is eléggé kopottak voltak, és adtam neki egy kis kenést, de azóta meg elkalibrálódik a kormány, azaz vszínű ugranak a fogaskerek. Nem tudom mekkora a kopás, gondolom másoknak is van legalább ennyi, így nehéz elképzelni, hogy emiatt ugrig, de ki tudja.
    A másik amit nem tudok, hogy a törött müanyag miatti kotyogás következtében létezhet, hogy ugrig? Már szétszedtük 1x, és van a csapágytokban némi kotyogás. A lényeg, hogy azóta van mióta szétszedtük. Lehet a jeladó is, de ahoz nem nyúltunk, és előtte nem volt ilyen baj.
    Volt valakinek hasonló problémája?
    Aztán van az a rugós fogaskerék ami gondolom az erő csillapítására van a nagy fogaskerékhez szorítva. Ezt úgy kéne összerakni, hogy középre rakom ezt a fogaskereket? (midkét irányban el tud mozogni kb ugyanannyit)
    Utoljára módosította: nortsen; 2014. 05. 11. 13:04.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  9. #109
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Szétszedtük abypeti g25 kormányát, és neki is törött a müanyag csapágy tok. Ez éppen javítás alatt, de ami a problémásabb, hogy a a fogaskerekek is eléggé kopottak voltak, és adtam neki egy kis kenést, de azóta meg elkalibrálódik a kormány, azaz vszínű ugranak a fogaskerek. Nem tudom mekkora a kopás, gondolom másoknak is van legalább ennyi, így nehéz elképzelni, hogy emiatt ugrig, de ki tudja.
    A másik amit nem tudok, hogy a törött müanyag miatti kotyogás következtében létezhet, hogy ugrig? Már szétszedtük 1x, és van a csapágytokban némi kotyogás. A lényeg, hogy azóta van mióta szétszedtük. Lehet a jeladó is, de ahoz nem nyúltunk, és előtte nem volt ilyen baj.
    Volt valakinek hasonló problémája?
    Aztán van az a rugós fogaskerék ami gondolom az erő csillapítására van a nagy fogaskerékhez szorítva. Ezt úgy kéne összerakni, hogy középre rakom ezt a fogaskereket? (midkét irányban el tud mozogni kb ugyanannyit)
    Ahogy utánna olvastam a csapágyház repedés dolgoknak, azt olvastam hogy elég gyakori a G szériában. (sajnos)
    Ha azóta ugrik, akkor ott valami illesztési probléma lesz. Összeszereléskor figyeljetek a fogak pozicióját.(ugyan anyit tudjon mindkét iránba forogni, ütközésig.
    Én mondjuk a két ütköző végpontra is ragasztottam ilyen szivacsos szalagragasztót ütés csillapitás érdekében.

  10. #110
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy utánna olvastam a csapágyház repedés dolgoknak, azt olvastam hogy elég gyakori a G szériában. (sajnos)
    Ha azóta ugrik, akkor ott valami illesztési probléma lesz. Összeszereléskor figyeljetek a fogak pozicióját.(ugyan anyit tudjon mindkét iránba forogni, ütközésig.
    Én mondjuk a két ütköző végpontra is ragasztottam ilyen szivacsos szalagragasztót ütés csillapitás érdekében.
    Arra figyeltem, az tuti jó. Igazából minden ugyanúgy ment vissza, ahogy volt, kivéve amit írtam, az a rugós fugaskerék a kormánymű fogaskereke mellett.
    Annyi, hogy leszedtük a tört csapágyházat, és vissza.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  11. #111
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Arra figyeltem, az tuti jó. Igazából minden ugyanúgy ment vissza, ahogy volt, kivéve amit írtam, az a rugós fugaskerék a kormánymű fogaskereke mellett.
    Annyi, hogy leszedtük a tört csapágyházat, és vissza.
    Cseréltétek vagy csak javitottátok a csapágyházat? Csapágy csere is volt? Esetleg képeket nem csináltatok róla?

  12. #112
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Arra figyeltem, az tuti jó. Igazából minden ugyanúgy ment vissza, ahogy volt, kivéve amit írtam, az a rugós fugaskerék a kormánymű fogaskereke mellett.
    Annyi, hogy leszedtük a tört csapágyházat, és vissza.
    A műanyag csapágyházon házon van egy kis luk, amin ha jól emlékszem 4-5-ös átmérőjű fúrót áttolsz, a két fogaskereket ha jól összeforgatod akkor tudod rögzíteni a két fogaskereket. Így rögzített állapotban tedd össze.

    Olvass vissza #32, és #79-es hsz.

  13. #113
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    A műanyag csapágyházon házon van egy kis luk, amin ha jól emlékszem 4-5-ös átmérőjű fúrót áttolsz, a két fogaskereket ha jól összeforgatod akkor tudod rögzíteni a két fogaskereket. Így rögzített állapotban tedd össze.

    Olvass vissza #32, és #79-es hsz.
    Köszi!

    Közben netem megtaláltam én is, és így 1 napi használat után úgy tűnik az első összeszerelésnél ez nem oda került ahova kellett, mert most már nem kalibrálódik el. A műanyak törést meg eszközöljük majd egy gyorkötözővel.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #114
    Sziasztok

    Valaki tapasztalt már olyat hogy G25 ami 100 hogy jol müködik USB 2.0-ba bedugva kalibrácio közben megáll és utána nem müködik igy a driver sem hajlando felismerni, viszont ha bedugom 3.0-ába akkor meg minden oké.
    Ám hogy ne legyen egyszerü a sztori játék közben olyan fagyást csinál hogy semmi nem reagál utána kép megáll hang elmegy és ott annyi, csak a reset segit. Probáltam Assetto Corsában, NFS Shift 2-ben és ugyan az a jelenség, illetve azt vettem még észre hogy ha a LGS beálitásaiban megnyomok egy gombot össze vissza kezd el ugrálni akormány és szintén lefagy a rendszer.
    Amugy Win 8.1

    Ha valakinek van ötlete vagy látott már hasonlot szivesen fogadnék némi ötletet!
    Köszönöm!

  15. #115
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Quiwer írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Valaki tapasztalt már olyat hogy G25 ami 100 hogy jol müködik USB 2.0-ba bedugva kalibrácio közben megáll és utána nem müködik igy a driver sem hajlando felismerni, viszont ha bedugom 3.0-ába akkor meg minden oké.
    Ám hogy ne legyen egyszerü a sztori játék közben olyan fagyást csinál hogy semmi nem reagál utána kép megáll hang elmegy és ott annyi, csak a reset segit. Probáltam Assetto Corsában, NFS Shift 2-ben és ugyan az a jelenség, illetve azt vettem még észre hogy ha a LGS beálitásaiban megnyomok egy gombot össze vissza kezd el ugrálni akormány és szintén lefagy a rendszer.
    Amugy Win 8.1

    Ha valakinek van ötlete vagy látott már hasonlot szivesen fogadnék némi ötletet!
    Köszönöm!
    Ha ez segit valamit...
    Nekem egyszer csinált ilyet, mikor passziv USB hub-ba (2.0)dugtam, és mellette még volt pár cucc bedugva(pl.bluetooth,külső HDD), na itt csak nyekkent eggyet és kész,fel sem ismerte. Vagy volt hogy bekalibrált, de a játékban már nem müködött. AZ volt a bibi, hogy a passziv USB HUB nem tud mindent ellátni megfelelő feszültséggel, és onnantól kezdve már csak egyenesen a gépbe dugom a kábelt.

  16. #116
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ez segit valamit...
    Nekem egyszer csinált ilyet, mikor passziv USB hub-ba (2.0)dugtam, és mellette még volt pár cucc bedugva(pl.bluetooth,külső HDD), na itt csak nyekkent eggyet és kész,fel sem ismerte. Vagy volt hogy bekalibrált, de a játékban már nem müködött. AZ volt a bibi, hogy a passziv USB HUB nem tud mindent ellátni megfelelő feszültséggel, és onnantól kezdve már csak egyenesen a gépbe dugom a kábelt.
    Már eljutottam addig hogy simán bekalibrál akármelyik csatirol(nem tudom mi változott), de a fagyásos dolog továbbra is fenn áll.
    Köszönöm a tippet!

    Update: Annyi változott, hogy ha nem kötöm rá a sebválto egységet akkor tökéletesen megy és semmi lefagyást nem okoz. Ugyhogy mostmár mégjobban nem értem mi lehet a gondja.
    Utoljára módosította: Quiwer; 2014. 05. 18. 00:21. Indoklás: Változás

  17. #117

    Question G27 váltóhiba

    Sziasztok!

    A tegnapi napon éppen egy verseny közepén vagyok, kilöknek, bele a falba. Ezzel semmi gond, tolatás, és vissza a versenybe. Azonban mikor megpróbáltam betenni a H-váltót tolatásba, vette a fokozatot, csak épp nem tolatásba rakta, hanem hatodikba . Több proginál is megnéztem, a hiba fennáll ott is, sőt, még az LGS is így látja.

    Mi lenne erre a megoldás?

  18. #118
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg bencepr írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    A tegnapi napon éppen egy verseny közepén vagyok, kilöknek, bele a falba. Ezzel semmi gond, tolatás, és vissza a versenybe. Azonban mikor megpróbáltam betenni a H-váltót tolatásba, vette a fokozatot, csak épp nem tolatásba rakta, hanem hatodikba . Több proginál is megnéztem, a hiba fennáll ott is, sőt, még az LGS is így látja.

    Mi lenne erre a megoldás?
    Nem biztos, hogy köze van annak hogy falba löktek, ahhoz hogy nem jó a rüki, ellőtte is elmehetett.
    Ha újraindítás után is fennáll, akkor nem szoftveres probléma (márha jól van beállítva a rüki), hanem szét kell kapni és belenézni, bizonyára csak beakadt vmi. Neten vannak videók, hogy kell szétkapni, a kis rugóra figyelj, mert könnyen megszökik...
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 11. 00:53.

  19. #119
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Egy kis helpet kérnék

    Valaki találkozott már olyannal hogy elszállt az FFB a kormányáról?? Tegnapi nap során verseny közben elszállt az és azóta se jött vissza, tud valaki valami okosat mondani??
    Előre is köszönöm

  20. #120
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Pontosítanék

    Az a helyzet,hogyha összedugom a gépet a kormánnyal a zöld led felvillan erőteljesen majd 2 mp.múlva elhalványul a fénye &#232;s nem kalibrálja be magát az FFB &#232;s a táp melegszik az egyik oldalán
    Remélem csak a táp a baja &#232;s nem valami komolyabb coresz mert akkor lőttek a bajnokságnak
    Köszönöm előre is aki tud valami 5letet mondani

  21. #121
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Én youtube-on kezdenék el nézni hibákat, hátha valamelyikből kiderül hogy mi a ludas, és gyógyírt is mondanak mellé.
    Ha nem, akkor pH-n van aza brain nevű ember, aki mindenféle kormányt megjavít.

  22. #122
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Vagy még az USB -d is lehet ludas érintkezési hiba.. próbáld ki másik usb-be is. ill más eszközt abba, ahol a kormány nem jó.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #123
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Az egyik motor hátulján van egy kis fekete doboz. Az alatt van egy kis nyáklap jeladóval és tárcsával. Előszőr ezt kellene megnézni, hogy nem lazult-e le. Ha szerencséd van, akkor csak meg kell húzni a csavart. Ha viszont a tárcsa széttört, akkor már kicsit problémásabb a helyzet, mert nem lehet idehaza ilyet beszerezni. Van utángyártott fém változat arany árban ázsiai gyártótól. Ha a tárcsa is rendben lenne, akkor viszont az elektronikában durranhatott el valami, de remélem idáig nem jutsz el és előbb meglesz a hiba.

  24. #124
    Szerintem irj egy e-mailt neki:brain7510@gmail.com
    Logitech szervizelésel foglalkozik, nekem az forgás szenzor kerék volt szét törve ö megcsinálta kicserélt pár elektronikai alkatrészt és még a müanyag csapágyházat is kicserélte egy erösebb fajtára, halkabb lett az egész és picikét pontosabb is, postával eklüldtem neki a G25-öt megcsinálta utaltam a javitási költséget és vissza küldte gyors és pontos volt.

  25. #125

    Balra húzás

    Sziasztok!

    A PH fórumon érdeklődtem, de ott egyelőre nem kaptam választ, így merészeltem regelni a Ti oldalatokra és itt próbálok infóhoz jutni. A kérdésem egy olyan jellegű problémára irányulna, hogy van egy G25-m, nem akarok hülyeséget mondani, de talán 2007-2008 tájékán vettem, a Richard Burns Rallyhoz, de az, hogy sokat volt használva nem fedi a valóságot.

    Keveset játszottam vele, néha-néha vettem csak elő. Most viszont kedvet kaptam akár az Assetto Corsához, vagy a Race Room Experience nevű játékhoz, de már a minap, amikor kicsit leporoltuk és szaladtunk tesómmal 1-2 kört az RBR-ben feltűnt, hogy balra húz a kormány. A kérdésem az volna, hogy ez valahogy szoftveresen orvosolható-e, vagy valami belső kütyü romlott el benne?

    A választ előre is köszönöm!

    Üdv, Peti

Oldal: 5 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •