Oldal: 2 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (402 összesen)
  1. #26
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    thx srácok a segítséget
    valószínüleg megoldódott a probléma a kormánnyal,hát a motoron az a kis panel szó szerint lötyögött,ma véglegesen kiakasztott hogy már elkalibrálta magát állandóan,a multkori szerelésnél néztem is hogy mi a fakkért lötyög a motoron az a bizbasz:Pcsak nem mertem jobban szétkapni meg nem volt rá időm se nagyon,hát mert a kis csavarok felvoltak lazulva,csoda is hogy eddig tudtam használni.
    még a gázpedálomat kell helyre rakni mert az meg mikor benyomom majd 3cm után kezd el dolgozni,driverben rendben van csak a játékban csinálja holnap megszakértem azt is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  2. #27
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "még a gázpedálomat kell helyre rakni"

    A játékban állítsd el a géz/fék beállításait. Tedd pl. billentyűre, akármire. Ezután állítsd vissza rendesen, a pedálokra. Helyre fog jönni.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  3. #28
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Üzenetek
    697
    A G27-m elkezdett szarakodni. Menet közben kikapcsolt, és elkezdett kalibrálodni, illetve ha a pályáról visszaléptem a boxba, valamelyik irányba koppig eltekeredik. Újra kalibráltam játékon belül azt jó lett, de minden boxlátogatásnál nem akarom kalibrálni.
    Mintha lett volna szó erről, de most nem találom.
    .

  4. #29
    G25 jobbra/balra mutatkozó tengely lógást meg lehet házilag javítani? Kb 1mm a kilengése, irányonként.

  5. #30
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    G25höz tudna nekem valaki egy beállítást adni
    előre is köszönöm

  6. #31
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    G25höz tudna nekem valaki egy beállítást adni
    előre is köszönöm

    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=20958

    PLR-be másold be.

  7. #32
    IMG_0557.JPGIMG_0558.JPGIMG_0561.JPGIMG_0562.JPG
    Idézet Eredetileg RWD írta Hozzászólás megtekintése
    G25 jobbra/balra mutatkozó tengely lógást meg lehet házilag javítani? Kb 1mm a kilengése, irányonként.
    Igen, a csapágy lóg a fém házban:
    Melléklet 8453
    szigetelővel körberagasztod:
    Melléklet 8449Melléklet 8450
    így a kopogó hang is megszűnik. Ha már ennyire szétkapod, érdemes a motorok felfogató csavarjainál a lukakat közép felé oválisra reszelni kb 1mm, hogy a fogaskerék rossz illesztése miatti holtjáték és kopogó hang is minimális legyen.
    Melléklet 8452
    Ha Pesti vagy, kis pénzért szívesen megcsinálom neked.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: ZPeti; 2013. 12. 27. 16:15.

  8. #33
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a csapágy lóg a fém házban:
    Melléklet 8453
    szigetelővel körberagasztod:
    Melléklet 8449Melléklet 8450
    így a kopogó hang is megszűnik. Ha már ennyire szétkapod, érdemes a motorok felfogató csavarjainál a lukakat közép felé oválisra reszelni kb 1mm, hogy a fogaskerék rossz illesztése miatti holtjáték és kopogó hang is minimális legyen.
    Melléklet 8452
    Ha Pesti vagy, kis pénzért szívesen megcsinálom neked.
    Köszönöm a gyors választ, és a segítséget. Nem vagyok pesti (vidéki), asszem egy ráérősebb napomon akkor szétkapom, és kap egy kis szalagot. Amúgy ez volt az egyik tippem, vagy csapágy lógás, vagy fellazult csavarok. Remélem nem túl nehéz/kockázatos szétkapni, még sosem csináltam. Köszi még egyszer.

  9. #34
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, a csapágy lóg a fém házban:
    Melléklet 8453
    szigetelővel körberagasztod:
    Melléklet 8449Melléklet 8450
    így a kopogó hang is megszűnik. Ha már ennyire szétkapod, érdemes a motorok felfogató csavarjainál a lukakat közép felé oválisra reszelni kb 1mm, hogy a fogaskerék rossz illesztése miatti holtjáték és kopogó hang is minimális legyen.
    Melléklet 8452
    Ha Pesti vagy, kis pénzért szívesen megcsinálom neked.
    A kopogó hanggal kapcsolatban kérdeznék. A kormány nem régi, még csak fél éves, de kezdettől fogva ad kopogó hangot (elég hangosat, főleg Netkar-nál), ha pályán kívülre, vagy rázókőre megyek. Nem tudom, hogy ez szerkezeti hiba-e, vagy valahogy az FFB beállításoknál kéne valamit állítani (bár gőzőm nincs, mit - Netkar-nál már csökkentettem a az FFB gain-t, így nem kopogott, de szinte nem volt FFB sem).
    Ha csak beállítás gond van, akkor tudnátok javasolni FFB beállításokat a profiler-hez (general) és a Race07-hez meg Netkar-hoz?

    Köszi előre is.

  10. #35
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Lehet valahogy javítani, ha a jeladó tárcsája meg van repedve?
    Még nem esett darabokra, de 2-3 helyen is meg van repedve.
    Valószínű, hogy ezért kalibrálja megát újra játék közben. (A jeladó háza nem mozgott, nem lazultak fel a csavarok, úgyhogy csak erre tudok gondolni.)

  11. #36
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Segitséget szeretnék kérni. Van egy G27 kormányom, aminek az a baja, hogy az egyik oldali lefogató füle tőből letört. Lehet ehhez kapni ilyen fület, esetleg valakinek lenne ilyen eladó, vagy pedig milyen technológiával lehetne üzembiztosan megjavitani?

    Köszönöm

    Logitech G25 letört tartófül.jpg

    Illetve még az jutott eszembe, hogy van egy Momo kormányom, annak esetleg ugyanilyen és csereszabatos ez a tartófül? Mert akkor szétszedem mindkettőt és átrakom bele.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #37
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Segitséget szeretnék kérni. Van egy G27 kormányom, aminek az a baja, hogy az egyik oldali lefogató füle tőből letört. Lehet ehhez kapni ilyen fület, esetleg valakinek lenne ilyen eladó, vagy pedig milyen technológiával lehetne üzembiztosan megjavitani?

    Köszönöm

    Logitech G25 letört tartófül.jpg

    Illetve még az jutott eszembe, hogy van egy Momo kormányom, annak esetleg ugyanilyen és csereszabatos ez a tartófül? Mert akkor szétszedem mindkettőt és átrakom bele.
    Le is lehet csavarozni.
    Persze ha fel-le teszegeted akkor a csavar igen macerás.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  13. #38
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Segitséget szeretnék kérni. Van egy G27 kormányom, aminek az a baja, hogy az egyik oldali lefogató füle tőből letört. Lehet ehhez kapni ilyen fület, esetleg valakinek lenne ilyen eladó, vagy pedig milyen technológiával lehetne üzembiztosan megjavitani?

    Köszönöm

    Logitech G25 letört tartófül.jpg

    Illetve még az jutott eszembe, hogy van egy Momo kormányom, annak esetleg ugyanilyen és csereszabatos ez a tartófül? Mert akkor szétszedem mindkettőt és átrakom bele.
    Van ott Pöstön egy logitech szervíz. Pár kommentel feljebb belinkeltem. Ott biztos van ilyen.

    itt a linktye: http://hardverapro.hu/apro/logitech_z-5500_javitas
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 20. 15:39.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #39
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Le is lehet csavarozni.
    Persze ha fel-le teszegeted akkor a csavar igen macerás.
    Azé azt talán mégse. Nem mondom hogy folyton leveszegetem, de azért legyen mozditható ha kell.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  15. #40
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Van ott Pöstön egy logitech szervíz. Pár kommentel feljebb belinkeltem. Ott biztos van ilyen.

    itt a linktye: http://hardverapro.hu/apro/logitech_z-5500_javitas
    Köszi Gabi, megkérdezem. Bár ő inkább javit ahogy elnézem, abból is főleg az elektromos gondokat, alkatrészt nem hiszem hogy tart.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  16. #41
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A kopogó hanggal kapcsolatban kérdeznék. A kormány nem régi, még csak fél éves, de kezdettől fogva ad kopogó hangot (elég hangosat, főleg Netkar-nál), ha pályán kívülre, vagy rázókőre megyek. Nem tudom, hogy ez szerkezeti hiba-e, vagy valahogy az FFB beállításoknál kéne valamit állítani (bár gőzőm nincs, mit - Netkar-nál már csökkentettem a az FFB gain-t, így nem kopogott, de szinte nem volt FFB sem).
    Ha csak beállítás gond van, akkor tudnátok javasolni FFB beállításokat a profiler-hez (general) és a Race07-hez meg Netkar-hoz?

    Köszi előre is.
    ez azért van ,mert leér a kocsi alja.. nem hülyülök. raceban is van ilyen. Nekem a G25 csinálja de csak a saját kalibrálású progiknál. pl assetto. racenél csak koppan egyet-egyet-ha leér az alja, de az jó is,mert tudom mikor kelle emelni rajta,ha durván leér. Viszont az m3-as bömösnél álló helyzetben míg nem adok gázt addig kopog nekem is. aztán elmúlik néha koppan be-be.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 20. 19:22.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #42
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Segitséget szeretnék kérni. Van egy G27 kormányom, aminek az a baja, hogy az egyik oldali lefogató füle tőből letört. Lehet ehhez kapni ilyen fület, esetleg valakinek lenne ilyen eladó, vagy pedig milyen technológiával lehetne üzembiztosan megjavitani?

    Köszönöm

    Logitech G25 letört tartófül.jpg

    Illetve még az jutott eszembe, hogy van egy Momo kormányom, annak esetleg ugyanilyen és csereszabatos ez a tartófül? Mert akkor szétszedem mindkettőt és átrakom bele.
    A PH!-n van egy srác akit megkérdezhetnél esetleg tud segíteni..... http://hardverapro.hu/tag/brain75
    A király nem Elvis volt...

  18. #43
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg teratti írta Hozzászólás megtekintése
    A PH!-n van egy srác akit megkérdezhetnél esetleg tud segíteni..... http://hardverapro.hu/tag/brain75
    Köszönöm szépen neked is. Mindenképpen megkeresem a srácot, már Söri is őt ajánlotta.

    De azért bennem van a kisördög, holnap szétszedem mindkét kormányt, mert szemre ugyanolyan ez a rögzités a Momo-ban és a G27-ben.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #44
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen neked is. Mindenképpen megkeresem a srácot, már Söri is őt ajánlotta......
    Tényleg, nem olvastam vissza....sry!
    A király nem Elvis volt...

  20. #45
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ez azért van ,mert leér a kocsi alja.. nem hülyülök. raceban is van ilyen. Nekem a G25 csinálja de csak a saját kalibrálású progiknál. pl assetto. racenél csak koppan egyet-egyet-ha leér az alja, de az jó is,mert tudom mikor kelle emelni rajta,ha durván leér. Viszont az m3-as bömösnél álló helyzetben míg nem adok gázt addig kopog nekem is. aztán elmúlik néha koppan be-be.
    Söri, te most valóban hülyülsz, vagy nem érted a lényeget. Nem arról van szó, hogy leér-e a kocsi alja, hanem hogy miért kopog a kormány. Válasszuk szét a dolgot. Tudtommal a Fanatec kormány például nem csinál így, mint a G27.
    Tegnap szántam rá egy kis időt és "szörföltem". Annyit sikerült kicsavarni a netből, hogy néhány éve (nem régóta) a Logitech költséghatékonysági okok miatt csak egyféle tengelyt kezdett használni a motorokban, ami viszont nem tökéletes megoldás, mert hosszabb, mint kellene, és nem oldották meg, hogy tengelyirányban ne tudjon mozogni, szaknyelven ne legyen "játéka". A ferdefogazatú fogaskerék miatt ha a motor dolgozik, akkor tengelyirányban húzza-tolja az egész motortengelyt és ez ad egy kopogó hangot. Próbálták annyiban csökkenteni a tengely játékát, hogy a tengely végéhez szereltek egy támasztékot (szándékosan nem nevezném csapágynak), ami mögött van egy nyomórugó, amely folyamatosan törekszik megakadályozni a tengelyirányú mozgást .... kevés sikerrel. A motor ereje a feredfogazású fogaskerék miatt simán benyomja a rugót, így az szart sem ér. A Logitech tud a problémáról, de struccpolitikát folytat, ha ki is tudnád cseréltetni a kormányt, akkor is ugyanolyat kapnál. Szóval ezért lehet, hogy talán a legelső G27-ek nem zörögnek, nekem viszont a vadiúj is zörgött, Netkarnál egyenesen ilyesztő volt, játszhatatlan. Race-nél és GTL-nél csak ritkán szólal meg, Assetto Corsánál pedig a beállításokkal lehet tompítani, de ez a realitás rovására megy. Szerintem minden szoftveres megoldás csak ront az élményen. Az is biztos szerintem, hogy ha a dolog így marad, akkor előbb - utóbb valami el fog fáradni a szerkezetben, bár addigra a garanciaidőn már túl leszünk.
    Csatolok egy linket a problémáról: https://www.youtube.com/watch?v=0LzEc8nqMDk
    És itt egy lehetséges megoldás, azoknak, akik szeretnek barkácsolni, kvázi egy finombeállítási lehetőség. Agyaltam rajta, és szerintem jó is lehet, de kíváncsi vagyok több véleményre, hiszen van itt egy-két szaki. Jómagam alapvetően mechanikai műszerész vagyok (első szakmám) és bár vannak kételyeim a megoldással kapcsolatban, de az is biztos, hogy jelenlegi állapotában nem maradhat, és mivel a kormány amúgy sem örökös, ezért ha néhány évig elmegy ezzel a megoldással, akkor csak nyerni lehet rajta. https://plus.google.com/photos/11383...61502139407841

  21. #46
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    És itt egy lehetséges megoldás, azoknak, akik szeretnek barkácsolni, kvázi egy finombeállítási lehetőség. Agyaltam rajta, és szerintem jó is lehet, de kíváncsi vagyok több véleményre, hiszen van itt egy-két szaki. Jómagam alapvetően mechanikai műszerész vagyok (első szakmám) és bár vannak kételyeim a megoldással kapcsolatban, de az is biztos, hogy jelenlegi állapotában nem maradhat, és mivel a kormány amúgy sem örökös, ezért ha néhány évig elmegy ezzel a megoldással, akkor csak nyerni lehet rajta. https://plus.google.com/photos/11383...61502139407841
    Nem lenne egyszerűbb csak rugó nélkül egy megfelelő méretű dugót esztergáltatni abba a lukba? (bocs, könnyen beszélek, Apám esztergályos ) Akkor nem kellene kifúrni a műanyagot és egy ilyen böszme csavart betekerni.
    Lehet, ha lesz időm (ami nincs ), kipróbálom.

  22. #47
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Lele László írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lenne egyszerűbb csak rugó nélkül egy megfelelő méretű dugót esztergáltatni abba a lukba? (bocs, könnyen beszélek, Apám esztergályos ) Akkor nem kellene kifúrni a műanyagot és egy ilyen böszme csavart betekerni.
    Lehet, ha lesz időm (ami nincs ), kipróbálom.
    Erre én is gondoltam, csak a gond az, hogy míg a csavart addig hajtod be, amíg kell és az ellenanyával lerögzíted, addig a "dugót" tized, vagy akár század milliméter pontossággal kell legyártani, hiszen a tengelyirányú elmozdulás sem olyan nagy (szerintem nincs fél milliméter sem) csak épp akkora, hogy már hangja legyen. Szóval sűrűmenetű csavarral finomabban lehet hangolni, szerintem. Ha meg nem jön össze a megoldás akkor sincs gond, mert a lyukba (a lyukra belülről) beteszel egy fém lapkát, amin a rugó megtámaszkodik, aztán olyan, mint volt.

  23. #48
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Erre én is gondoltam, csak a gond az, hogy míg a csavart addig hajtod be, amíg kell és az ellenanyával lerögzíted, addig a "dugót" tized, vagy akár század milliméter pontossággal kell legyártani, hiszen a tengelyirányú elmozdulás sem olyan nagy (szerintem nincs fél milliméter sem) csak épp akkora, hogy már hangja legyen. Szóval sűrűmenetű csavarral finomabban lehet hangolni, szerintem. Ha meg nem jön össze a megoldás akkor sincs gond, mert a lyukba (a lyukra belülről) beteszel egy fém lapkát, amin a rugó megtámaszkodik, aztán olyan, mint volt.
    Ez így van, de ha a fél millimétert akár csak 1 tizedre le tudod faragni, már biztosan nem lenne akkora hangja. Ráadásul nem tudom Te hogy vagy vele, de nekem még soha nem sikerült úgy ellenanyát meghúzni, hogy ne lett volna egy kis elmozdulás. Tehát, hiába állítanám be koppra, amikor az ellenanyát ráhúzom, biztosan valamerre elmozdulna, így vagy nagyon szorulna vagy megint lenne egy tized milliméternyi mozgás.
    (a bicajszereléskor szoktam így járni, beállítom a kónuszokat, aztán ellenanya ráhúzáskor vagy szorul vagy lötyög elszórakozok vele egy ideig pedig elég sokszor szerelgettem már)

  24. #49
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Lele László írta Hozzászólás megtekintése
    Ez így van, de ha a fél millimétert akár csak 1 tizedre le tudod faragni, már biztosan nem lenne akkora hangja. Ráadásul nem tudom Te hogy vagy vele, de nekem még soha nem sikerült úgy ellenanyát meghúzni, hogy ne lett volna egy kis elmozdulás. Tehát, hiába állítanám be koppra, amikor az ellenanyát ráhúzom, biztosan valamerre elmozdulna, így vagy nagyon szorulna vagy megint lenne egy tized milliméternyi mozgás.
    (a bicajszereléskor szoktam így járni, beállítom a kónuszokat, aztán ellenanya ráhúzáskor vagy szorul vagy lötyög elszórakozok vele egy ideig pedig elég sokszor szerelgettem már)
    Igen, ez is lehet. Viszont a dugós esetben attól is tartok, hogy nem sikerülne pontosan kimérni a megfelelő méretet. A motor (és a tengely ugye) egy fém lapon van, a "fészek" műanyagban, másik alkatrészen. Lehetne méricskélni, és szerintem egy-egy tizeddel alá és fölé is készíteni dugót (vagyis fészkenként hármat), aztán valamelyik jó lenne... Nem tudom, de érik a gondolat, hogy valamit tenni kell, mert nálam az éjszakai kopogás egy-két embert kikészítene, az meg engem készítene ki, aztán lőttek a szimezésnek.

  25. #50
    Lele László Versenyző Lele László logója
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ez is lehet. Viszont a dugós esetben attól is tartok, hogy nem sikerülne pontosan kimérni a megfelelő méretet. A motor (és a tengely ugye) egy fém lapon van, a "fészek" műanyagban, másik alkatrészen. Lehetne méricskélni, és szerintem egy-egy tizeddel alá és fölé is készíteni dugót (vagyis fészkenként hármat), aztán valamelyik jó lenne... Nem tudom, de érik a gondolat, hogy valamit tenni kell, mert nálam az éjszakai kopogás egy-két embert kikészítene, az meg engem készítene ki, aztán lőttek a szimezésnek.
    Anno én is ezért hagytam abba az RBR-t, mert régi sárga rugós logitech kormányról váltottam DFPro-ra, ami a rallyban minden volt csak halk nem , a család meg megőrült a hangoktól.
    Egyébként van erre megoldás, csak "kicsit" drága http://www.simsteering.com/products.html ...pontosabban egy kisebb vagyon

Oldal: 2 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 12 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •