Oldal: 15 / 17 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (402 összesen)
  1. #351

    G27

    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy a G27-es kormányom játék közben elmozdul középről kicsit jobbra és utána azt az állapotot érzékeli középnek. Előszőr csak kicsit olyan 1 óra irányába, utána fokozatosan jobban akár 90 fokot is elmozdul és a játék azt érzékeli középnek. Erre tudtok valami orvosságot? Találkozott már valaki hasonló problémával? Próbáltam vissza olvasni, de nem találtam ilyen problémát. Ja! És, ha játék közben kihúzom a gépből és vissza bedugom akkor visszaáll középre. De szerintem ez nem normális. Erre kérnék valakitől segítséget.
    Előre is köszönöm.

  2. #352
    Idézet Eredetileg Kewel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy a G27-es kormányom játék közben elmozdul középről kicsit jobbra és utána azt az állapotot érzékeli középnek. Előszőr csak kicsit olyan 1 óra irányába, utána fokozatosan jobban akár 90 fokot is elmozdul és a játék azt érzékeli középnek. Erre tudtok valami orvosságot? Találkozott már valaki hasonló problémával? Próbáltam vissza olvasni, de nem találtam ilyen problémát. Ja! És, ha játék közben kihúzom a gépből és vissza bedugom akkor visszaáll középre. De szerintem ez nem normális. Erre kérnék valakitől segítséget.
    Előre is köszönöm.
    Valószinű, hogy az encoder-tárcsád lazult le vagy tört el, kapható tartósabb anyagból pótalkatrész: https://cmlaserservice.com/index.html vagy lehet 3d nyomtatni is, esetleg ragasztani és alátétezni.

  3. #353

    g27

    Igen az a probléma! Sajnos eltört az a kis encoder. Köszönöm a gyors válaszod és a segítséged! Rendelek egy erősebbet amit adtál linkben.

  4. #354
    Idézet Eredetileg Kewel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors válaszod és a segítséged!
    Igazán nincs mit!

  5. #355
    A g27-hez meg is jött tegnap az új encoder. Összeszereltem. Tökéletesen működik. Ha valakinek kell segítség ilyen esetben a szerelésben akkor az írjon nyugodtan. gartnerwalter0715@gmail.com
    Köszönöm még egyszer a linket a rendeléshez és a segítséget.

  6. #356
    Pothorszki Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    49

    G27 javítás

    Sziasztok,

    segítséget szeretnék kérni a G27-em javításában, a kormány elektronikája úgy ahogy van kuka, emellett a mechanikát sem ártana átnézni, illetve pedál szenzort kellene cserélni/tisztítani.
    Esetleg tudnátok linkelni pár oldalt, ahonnan az alkatrészek beszerezhetőek és a javításban esetleg tud-e valaki segíteni?
    Milyen javítási költséget saccoltok neki?

    Előre is köszi a válaszokat!

    Üdv.: Attila

  7. #357

    G29

    Sziasztok
    Egy pár hete vettem egy G29-et tökéletesen működött egy pár hétig aztán a gáz pedál és a kuplung megcserélődött. Már újra is raktam a programot és ugyanúgy nem jó :/ tudtok valami megoldást? köszönöm előre is!

  8. #358
    Idézet Eredetileg norbi0804 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Egy pár hete vettem egy G29-et tökéletesen működött egy pár hétig aztán a gáz pedál és a kuplung megcserélődött. Már újra is raktam a programot és ugyanúgy nem jó :/ tudtok valami megoldást? köszönöm előre is!
    Volt már ilyen probléma, ezt próbáld ki: https://community.logitech.com/s/que...f-on-all-games

  9. #359

    Segítség!

    Sziasztok, adott egy G920, játék közben a közepe szeret elmászni balra pár fokkal és azt érzékeli középpontnak, azonban ha ki és be dugom akkor jó lesz. Garanciával kicseréltük a kormányt egy újra ami szintén ezt csinálja. Mi a hiba? Xbox one-ra használjuk.

  10. #360
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandi98HUN írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, adott egy G920, játék közben a közepe szeret elmászni balra pár fokkal és azt érzékeli középpontnak, azonban ha ki és be dugom akkor jó lesz. Garanciával kicseréltük a kormányt egy újra ami szintén ezt csinálja. Mi a hiba? Xbox one-ra használjuk.
    A régebbi modelleken az optika érzékelő tárcsája szokott meglazulni több éves használat utána, de ezekben asszem már hall sensor van... lehet vmi széria hiba a gyárból...

  11. #361
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A régebbi modelleken az optika érzékelő tárcsája szokott meglazulni több éves használat utána, de ezekben asszem már hall sensor van... lehet vmi széria hiba a gyárból...
    Akkor próbáljam meg újra kicseréltetni?

  12. #362
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandi98HUN írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor próbáljam meg újra kicseréltetni?
    ha garis, akkor mindenképp...de ha az egész gyártási széria rossz, akkor másik sorozatszámból kéne találni cseredarabot.

  13. #363

    Problema g29

    Sziasztok, múlt héten vettem egy új g29 kormányt, azonban az eddigi hiba, amit a régi kormány hibájának tudtam be, nem múlt el.

    A probléma a következő : bármelyik játékkal próbálok játszani, a menüben folyamatosan alulra tekeri az oldalt, amikor pedig szerencsésen belépek, és vezetni akarok, folyamatosan tolat az autó, a kormány pedig össze vissza rakódik, holott én nem nyomok semmit.

    Illesztőprogramok, rendszer újratelepítve, kalibrálás megvolt a hiba azonban továbbra is fennáll. (a rendszer újratelepítés után kB fel óráig nem volt gond, majd megint elkezdte és azóta is rossz)

    Válaszokat előre is köszönöm.
    Tisztelettel.

  14. #364
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Stardrunk írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, múlt héten vettem egy új g29 kormányt, azonban az eddigi hiba, amit a régi kormány hibájának tudtam be, nem múlt el.

    A probléma a következő : bármelyik játékkal próbálok játszani, a menüben folyamatosan alulra tekeri az oldalt, amikor pedig szerencsésen belépek, és vezetni akarok, folyamatosan tolat az autó, a kormány pedig össze vissza rakódik, holott én nem nyomok semmit.

    Illesztőprogramok, rendszer újratelepítve, kalibrálás megvolt a hiba azonban továbbra is fennáll. (a rendszer újratelepítés után kB fel óráig nem volt gond, majd megint elkezdte és azóta is rossz)

    Válaszokat előre is köszönöm.
    Tisztelettel.
    Szia,

    Nem értek hozzá nagyon de hogyan teszi be magát a kocsi rükvercbe? Manuális váltóval próbáltad? Lehet ,hogy a váltóval váltóbeállításal van valami baj?

  15. #365
    Ugyan nekem DFGT-m volt, de nálam ez a probléma akkor jelentkezett, ha a Logitech Profilerben be volt pipálva a "Report combined pedals" opció. Arra eleve csak bizonyos arcade játékoknál van szükség, amelyek nem tudják külön tengelyként kezelni az egyes pedálokat. Viszont arra is érdemes figyelni, hogy ki-be kapcsolás után az egyes játékokban is újra hozzá kell rendelni a pedálokat a megfelelő funkciókhoz.

  16. #366
    Köszönöm a válaszokat, rendben, megnézem hátha találok valami hasonlót, ami be lehet pipálva, az autó egyébként simán tolat, teljesen mindegy mire állítom, mert ha szekvenciálisra teszem vagy H valóra akkor csak pörög a motor és teker a kormány, amint beveszi a sebességet, már megy is. Egyébként az érdekes dolog hogy nem feltétlen a váltó lehet, hiszen a menüben is folyamatosan lefelé megy, a térképet például folyamatosan lefelé pörgeti, mintha kapna egy jelet valahonnan hogy nyomom a fék pedált, vagy hasonló.. Teljesen tanácstalan vagyok

  17. #367
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Esetleg egy próba erejéig nézd meg a kormányt ismerősnél, másik gépen, notebook-on rakoncátlankodik-e. Ha nem, akkor legalább megnyugodhatsz hogy nem a kormány a rossz. Lehet a gépedben tovább bütykörészni.

  18. #368
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    193
    Nekem hasonló pl. Battlefield 4-ben van, olyankor, amikor a kormány (G27) be van dugva, de nem nyomtam be mindegyik pedált (tehát nem tudta bekalibrálni a pedálutakat), akkor nekem is szalad a menüben lefele folyamatosan.

  19. #369
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Tudtok vmi szakit, aki foglalkozik Logitech kormányokkal?

  20. #370
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtok vmi szakit, aki foglalkozik Logitech kormányokkal?
    HardverApró-s Brain75?
    Elektromos vagy mechanikus probléma?

  21. #371
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    HardverApró-s Brain75?
    Ő még aktív?
    Csak mert már évekkel ezelőtt is elég ad-hoc volt tetten érhető...

    Elektromos probléma...

  22. #372
    Tomi Toth Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 12. 05.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    53
    Az enyémmel is van valami g27 nem kalibrálja be magát rendesen be kapcsolás után egyenesben tartott kormánynál az autó jobbra húz ! Ki tekerem a kormányt a boxban álva teljesen Amég lehet és amikor nem megy tovább picit rá tekerek még erőből utánna jó !
    Tóth Tamás

  23. #373
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Adott egy ptr modos g2x pedál amiben a kuplung rugója eltört...
    Lehet valahol ilyet kapni? Vagy van valakinek elfekvőben ilyen?
    Hol a rugóbolt ?

  24. #374
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Adott egy ptr modos g2x pedál amiben a kuplung rugója eltört...
    Lehet valahol ilyet kapni? Vagy van valakinek elfekvőben ilyen?
    Hol a rugóbolt ?
    ITT

  25. #375
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    köszi szépen!
    egyelőre szigszalaggal összebarkácsoltam és visszaraktam és meglepő módon működik
    míg beszerzem a csererugót addig remélem kitart

Oldal: 15 / 17 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •