Oldal: 12 / 17 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (402 összesen)
  1. #276
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Leo kábellel eleve nem tudod összekötni, mivel úgy külön eszköz lesz, gyári kábellel meg simán mennie kéne.
    Kellett egy keveset játszani vele, mire felismerte a játék. Drivert újratettem, raceroomban töröltem a profilt, és így jó lett. Annyi, hogy a gázzal valami gond van, mert van amikor vibrál, és nem tudok rendesen kigyorsítani. Gondolom hogy a potinál lesz gond. Megpróbálom a jó öreg tisztítás+WD40 kombót, aztán reménykedem.
    De már a próbálgatás alatt hihetetlen volt a különbség fékezés terén. Lehet csak nekem, de egyáltalán nem érzem a g29 fékpedálját. Nem tudom mi lehet a gond. Talán túl kicsi az útja, vagy nem tudom teljesen benyomni. Mióta megvettem a G29-et, csak küzdök vele. A vége az lesz, hogy visszateszem a DFGT-t G27 pedállal.

  2. #277
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Megpróbálom a jó öreg tisztítás+WD40 kombót, aztán reménykedem.
    WD40 nem jó ötlet.... elég a sűrített levegő.

  3. #278
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    WD40 nem jó ötlet.... elég a sűrített levegő.
    Rendben, akkor csak egy tisztítást kap.
    ahh.. a biztonság kedvéért átcserélem a kuplung potival.

  4. #279
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    WD40 nem jó ötlet.... elég a sűrített levegő.
    Magas nyomású levegő, Elektronikai oldó,tisztító,kenő kombináció, és újra működik a gépezet. Összedugtam a G29 kormánnyal, és minden frankó. 3 tizedet javultam a g29 pedáljához képest. Sokkal jobban érzem a féket, és sokkal rövidebb féktávot is tudok venni.

  5. #280
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Magas nyomású levegő, Elektronikai oldó,tisztító,kenő kombináció, és újra működik a gépezet. Összedugtam a G29 kormánnyal, és minden frankó. 3 tizedet javultam a g29 pedáljához képest. Sokkal jobban érzem a féket, és sokkal rövidebb féktávot is tudok venni.
    Ezért is mondom mindig, hogy a setup a használt eszközök magunkra szabásával, beállításával kezdődik, nem a kerékdőléssel tökölődéssel. Egy kényelmes és semleges (értsd.: nem gurul, nem csúszik, nem hajlik) cockpit többet hozhat köridőben, mint akármilyen csoda-setup, amit ráadásul korántsem biztos, hogy ránk és a mi pedáljainkra, kormányunkra szabtak.

  6. #281
    Sziasztok!

    Nem találtam hozzá jobb topic-ot. Nem Logim van, hanem Thrustmaster TX Leather Edition. A Thrustmaster support és weboldala 2 napja nem elérhető és így semmilyen drivert nem találok hozzá, ergó nem tudom használni a kormányt... Nincs véletlen valakinek egy már letöltött driver a gépén, amit meg tudna velem osztani?

    Előre is köszi a segítséget. Szép napot nektek!

  7. #282
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem találtam hozzá jobb topic-ot. Nem Logim van, hanem Thrustmaster TX Leather Edition. A Thrustmaster support és weboldala 2 napja nem elérhető és így semmilyen drivert nem találok hozzá, ergó nem tudom használni a kormányt... Nincs véletlen valakinek egy már letöltött driver a gépén, amit meg tudna velem osztani?

    Előre is köszi a segítséget. Szép napot nektek!
    Talán ez segít, amíg életre keltik a honlapot:
    http://www.bsimracing.com/new-thrust...are-available/
    Volt sok más helyen még, de azokról inkább nem töltöttem le semmit

  8. #283
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    Szerintem ez a legfrisebb, legalábbis nekem ezt mondja, remélem működik a link:

    https://www.dropbox.com/s/vejizhhmt3...TRS_4.exe?dl=0

    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nem találtam hozzá jobb topic-ot. Nem Logim van, hanem Thrustmaster TX Leather Edition. A Thrustmaster support és weboldala 2 napja nem elérhető és így semmilyen drivert nem találok hozzá, ergó nem tudom használni a kormányt... Nincs véletlen valakinek egy már letöltött driver a gépén, amit meg tudna velem osztani?

    Előre is köszi a segítséget. Szép napot nektek!
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

  9. #284

    G25 hiba

    Üdv! Egy kis segítséget szeretnék kérni.
    A következő lenne a problémám a kormányommal: összerakom, minden csatlakozót bedugok a megfelelő helyre, viszont amikor bedugom a tápot, akkor ugye kalibrálnia kéne a kormánynak, viszont nem kalibrál, hanem csak teljesen eltekeri balra és ott megáll. A kormányon lévő gombokat, illetve a váltót és a pedált érzékeli, viszont ahogy tekerem a kormányt azt már nem. Bármerre tekerem mindig úgy mutatja hogy középen van. Közben a váltón a LED halványan világít. Próbáltam másik táppal, és másik USB aljzatba dugni, sajnos ezek nem oldották meg a hibát, illetve már a 2 motort is kicseréltem a kormányban, ezáltal annyiban változott a helyzet hogy akadozva tekeri el balra a kormányt. Amikor szétszedtem akkor megnéztem és belül minden csatlakozó a helyén van. Elvileg játék közben egyszercsak megállt a kormány és azóta produkálja ezeket a jelenségeket. Valaki találkozott már ilyennel esetleg valakinek van ötlete hogy mi okozhatja ezt a problémát? Előre is köszönöm.

  10. #285
    Üdv! Egy kis segítséget szeretnék kérni a Logitech G25 típusú kormányommal kapcsolatban.
    A következő lenne a problémám: összerakom, minden csatlakozót bedugok a megfelelő helyre, viszont amikor bedugom a tápot, akkor ugye kalibrálnia kéne a kormánynak, viszont nem kalibrál, hanem csak teljesen eltekeri balra és ott megáll. A kormányon lévő gombokat, illetve a váltót és a pedált érzékeli, viszont ahogy tekerem a kormányt azt már nem. Bármerre tekerem mindig úgy mutatja hogy középen van. Közben a váltón a LED halványan világít. Próbáltam másik táppal, és másik USB aljzatba dugni, sajnos ezek nem oldották meg a hibát, illetve már a 2 motort is kicseréltem a kormányban, ezáltal annyiban változott a helyzet hogy akadozva tekeri el balra a kormányt. Amikor szétszedtem akkor megnéztem és belül minden csatlakozó a helyén van. Elvileg játék közben egyszercsak megállt a kormány és azóta produkálja ezeket a jelenségeket. Valaki találkozott már ilyennel esetleg valakinek van ötlete hogy mi okozhatja ezt a problémát? Előre is köszönöm.

  11. #286
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Idézet Eredetileg bdav írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Egy kis segítséget szeretnék kérni a Logitech G25 típusú kormányommal kapcsolatban.
    A következő lenne a problémám: összerakom, minden csatlakozót bedugok a megfelelő helyre, viszont amikor bedugom a tápot, akkor ugye kalibrálnia kéne a kormánynak, viszont nem kalibrál, hanem csak teljesen eltekeri balra és ott megáll. A kormányon lévő gombokat, illetve a váltót és a pedált érzékeli, viszont ahogy tekerem a kormányt azt már nem. Bármerre tekerem mindig úgy mutatja hogy középen van. Közben a váltón a LED halványan világít. Próbáltam másik táppal, és másik USB aljzatba dugni, sajnos ezek nem oldották meg a hibát, illetve már a 2 motort is kicseréltem a kormányban, ezáltal annyiban változott a helyzet hogy akadozva tekeri el balra a kormányt. Amikor szétszedtem akkor megnéztem és belül minden csatlakozó a helyén van. Elvileg játék közben egyszercsak megállt a kormány és azóta produkálja ezeket a jelenségeket. Valaki találkozott már ilyennel esetleg valakinek van ötlete hogy mi okozhatja ezt a problémát? Előre is köszönöm.
    A szenzor okozott nálam ilyen problémát. Lelazult pár év használat után.

    Tapatalkkal küldve az én EVA-L09 eszközömről

  12. #287
    Idézet Eredetileg racskogabor írta Hozzászólás megtekintése
    A szenzor okozott nálam ilyen problémát. Lelazult pár év használat után.

    Tapatalkkal küldve az én EVA-L09 eszközömről
    https://www.lfs.net/mp/http://www.mi...S/LG25OED1.jpg
    Erre a szenzorra gondolsz? Nekem nincs eltörve, rendesen rajta van a motor tengelyén, és a motor tengelyével együtt forog.

  13. #288
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg bdav írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.lfs.net/mp/http://www.mi...S/LG25OED1.jpg
    Erre a szenzorra gondolsz? Nekem nincs eltörve, rendesen rajta van a motor tengelyén, és a motor tengelyével együtt forog.
    Nálam is így volt. Látszólag, mert aztán rátapadtam rendesen (keményen, csak el ne törd Te magad) az ujjammal és bizony megállt. Meg ragasztottam, de fél év után, most, újra előjött a probléma (amikor egy nagyon durvát rántok a kormányon, de akkor is csak pár fok a jelenség), viszont az új kormány megérkezéséig már nem bántom. Maga az egész szerkezet is le tud lazulni a motorról és az optikai jeladó is le tud esni (állítólag).

    Sajnos nem emlékszem pontosan, hogy nálam halványan világított a LED, vagy villogott folyamatosan (az utóbbira emlékszem, illetve az enyém 27-es, ilyen kis különbségek simán lehetnek). Meg kellene nézni a félvezetőket, IC-ket, nincs-e köztük égett, lyukas darab (olvastam régebben, hogy a MOSFET-ek a 25-ben megadták magukat, mert a motor szorult). Pl. ilyesmit keress:

    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 002.jpg (51,1 KB, 634 megtekintés)


  14. #289
    Racskó Gábor Regisztrált racskogabor logója
    Csatlakozott
    2015. 12. 03.
    Város
    Polgárdi
    Üzenetek
    63
    Idézet Eredetileg bdav írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.lfs.net/mp/http://www.mi...S/LG25OED1.jpg
    Erre a szenzorra gondolsz? Nekem nincs eltörve, rendesen rajta van a motor tengelyén, és a motor tengelyével együtt forog.
    Igen. Erre gondolok. Nekem is csak egy kicsit meglazult és egy pár milliméterrel elmozdult és ugyan azt a hibát produkálta mint nálad.

    Tapatalkkal küldve az én EVA-L09 eszközömről

  15. #290
    Értem, köszönöm a segítségeket. Amint lesz időm megnézem amiket írtatok és majd írok hogy mi a helyzet.
    EDIT: Ennek a szenzornak egyébként hol kell lennie? Ugye van a NYÁK -on a kivágás, a kivágás közepén kell lennie a szenzornak vagy valamelyik szélére kéne eltolni?
    Utoljára módosította: bdav; 2017. 04. 22. 16:14.

  16. #291
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg bdav írta Hozzászólás megtekintése
    Értem, köszönöm a segítségeket. Amint lesz időm megnézem amiket írtatok és majd írok hogy mi a helyzet.
    EDIT: Ennek a szenzornak egyébként hol kell lennie? Ugye van a NYÁK -on a kivágás, a kivágás közepén kell lennie a szenzornak vagy valamelyik szélére kéne eltolni?
    Mindegy. Ne érjen bele a NYÁK-ba.


  17. #292

    G25 váltó probléma

    Sziasztok,
    Az lenne a gondom, hogy a múltkor mikor szétszedtem a váltót a piros színű vezeték tőből beleszakadt a poti csatlakozójába. Kicseréltem a végén a sarut, csak most valamiért nem érzékeli az 1-2-es fokozatokat. Van valami ötletetek, mit tudnék csinálni vele, vagy valakit ajánlani aki megnézné? Megfizetném.
    Illetve akinél esetleg van elfekvőbe működőképes váltó, érdekelne.
    Köszi.

  18. #293
    Hali! Nálam van éppen a szomszédom Logi G27-je és olyan probléma van vele, hogy amikor rádugom a gépre a kormányt, akkor elkezd kalibrálni, de sose fejezi be, nem forgatja magát körbe csak körülbelül 3/4 részben majd újra.. A driver észleli a gombokat és mindent amit csinálok vele, de azt nem, ahogy forgatom a kormányt. Valakinek valamilyen ötlet?

  19. #294
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Gerii írta Hozzászólás megtekintése
    Hali! Nálam van éppen a szomszédom Logi G27-je és olyan probléma van vele, hogy amikor rádugom a gépre a kormányt, akkor elkezd kalibrálni, de sose fejezi be, nem forgatja magát körbe csak körülbelül 3/4 részben majd újra.. A driver észleli a gombokat és mindent amit csinálok vele, de azt nem, ahogy forgatom a kormányt. Valakinek valamilyen ötlet?
    Minden bizonnyal encoder tárcsa, lásd lejjebb (vagy feljebb ). Ragasztani kell, rosszabb esetben cserélni.

    https://www.gtplanet.net/forum/threa...-issue.301365/

    http://cmlaserservice.com/index.html

    http://mikeschmeee.com/wordpress/?ta...l-encoder-disc
    Utoljára módosította: Morgo; 2017. 05. 13. 08:54.


  20. #295
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Minden bizonnyal encoder tárcsa, lásd lejjebb (vagy feljebb ). Ragasztani kell, rosszabb esetben cserélni.

    https://www.gtplanet.net/forum/threa...-issue.301365/

    http://cmlaserservice.com/index.html

    http://mikeschmeee.com/wordpress/?ta...l-encoder-disc
    Köszi az információkat!

  21. #296
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206

    G25 kuplung hiány

    Sziasztok.
    Nagy ritkán jutok oda hogy használjam akkor is cserben hagy ez a vacak G25.
    Most bedugtam a gépbe, lekalibrált, majd kiírta hogy ez egy DFGT. Próbáltam másik portban, ugyanez, újrahúztam drivert, újraindítottam gépet, továbbra is DFGT.
    Tapasztalt már valaki ilyet?
    (win10 64b)

  22. #297
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Nagy ritkán jutok oda hogy használjam akkor is cserben hagy ez a vacak G25.
    Most bedugtam a gépbe, lekalibrált, majd kiírta hogy ez egy DFGT. Próbáltam másik portban, ugyanez, újrahúztam drivert, újraindítottam gépet, továbbra is DFGT.
    Tapasztalt már valaki ilyet?
    (win10 64b)
    Igen, ha jol emlekszem driver problema volt. Frissitsd a logitech gaming software-t.

  23. #298
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ha jol emlekszem driver problema volt. Frissitsd a logitech gaming software-t.
    G25 esetén lehet még a régi driver kell, az újjal sztem nem megy.

  24. #299
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg vdani666 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Nagy ritkán jutok oda hogy használjam akkor is cserben hagy ez a vacak G25.
    Most bedugtam a gépbe, lekalibrált, majd kiírta hogy ez egy DFGT. Próbáltam másik portban, ugyanez, újrahúztam drivert, újraindítottam gépet, továbbra is DFGT.
    Tapasztalt már valaki ilyet?
    (win10 64b)
    Sajna nekem is volt már ilyen. Nekem DFGT-m volt, az helyett valami ferraris kormánynak azonosította be. Nem tudom hogy oldódott meg, mert mindent kipróbáltam, de aztán egyszer csak jó lett. Az tuti, hogy a driver körül van valami gubanc.
    Próbáld meg, hogy leszeded a drivereket, újraindítod a gépet. Újraindítás után rádugod a kormányt, és ha minden igaz, akkor magától bedobja a drivert amit le kell tölteni. Ha nem , akkor ezek után töltsd le és telepítsd.
    Sokat bohóckodtam vele én is. Kihullott pár szál hajam.

  25. #300
    Ványi Dániel Attila Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    206
    Volt minden variáció, végén kétszer leszedtem teljesen és felraktam újra, elsőre dfgt volt másodjára egyszer csak felismerte hogy g25...

Oldal: 12 / 17 ElsőElső ||| 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •