Oldal: 11 / 17 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (402 összesen)
  1. #251
    Sziasztok!

    Csak most regisztráltam az oldalra, hosszú idő után végre sikerült szert tennem egy G27-es kormányra, régóta szerettem volna és most végre sikerült szerezni, de sajnos nem felhőtlen az öröm. Használtan vettem külföldről és az eladó elmondása szerint a váltó hibásodott meg emiatt vettem hozzá plusz egy váltót de mindkettő szerkezettel ugyanazt a hibát produkálja.

    -Magán a váltón a visszajelző led nem világít
    -Ha előbb dugom össze a kormányt a váltóval mint a pedál csatlakozóját a pedálokat nem vagy csak részlegesen érzékeli
    -A váltón minden gombot érzékel, azonban 1-es 3-as és 5-ös kapcsolásakor is mindig csak a "Button 9" villan fel illetve 2-4-6 esetén a "Button 10" tehát csak kettő fokozatot tudok kapcsolni, bárhova is kapcsolom a kart
    -Játék közben körülbelül 1-2 perc elteltével kikapcsol a kormány, hiába van összedugva táppal mindennel, elmegy a FFB és nem is érzékel semmit. Ki kell húznom az USB-t és újra bedugni hogy magához térjen

    Mindkettő váltóval ugyanezeket a hibákat produkálta, így úgy gondolom nem a váltó egységgel lesz a baj.

    Azonban, ha váltó nélkül próbálom, össze sem dugom vele és csak a kormány mögötti füleket használom akkor tökéletesen üzemel a kormány is a pedálok is és a kormányon található gombok is. Nem száll el, nem kell újra csatlakoztatni és minden egyéb funkció tökéletesen működik.

    Emiatt gondolom, hogy valamilyen kontakthiba, vagy más elektromos baki lehet a váltó csatlakozójánál.

    Találkozott már valaki ilyesmi hibával? Bocsánat ha már volt róla szó, nem bogarásztam végig alaposan az eddig leírtakat. Illetve orvosolható e a hiba?

    Köszönöm szépen előre is!

  2. #252
    Idézet Eredetileg Pecas írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Találkozott már valaki ilyesmi hibával? Bocsánat ha már volt róla szó, nem bogarásztam végig alaposan az eddig leírtakat. Illetve orvosolható e a hiba?

    Köszönöm szépen előre is!
    Ilyen problémával nem találkoztam még, de ha a váltó rádugása nélkül jól működik a kormány, akkor egy ilyen átalakító lehet megoldja a problémádat.
    Ezzel a kütyüvel közvetlen USB portba tudod dugni a váltót, így elkerülöd a kormányon lévő aljzatot, ami valószínű zárlatos lehet.

    http://www.leobodnar.com/shop/index....roducts_id=188

  3. #253
    Idézet Eredetileg KennyMkI írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen problémával nem találkoztam még, de ha a váltó rádugása nélkül jól működik a kormány, akkor egy ilyen átalakító lehet megoldja a problémádat.
    Ezzel a kütyüvel közvetlen USB portba tudod dugni a váltót, így elkerülöd a kormányon lévő aljzatot, ami valószínű zárlatos lehet.

    http://www.leobodnar.com/shop/index....roducts_id=188
    Köszönöm! Megpróbálok egyet beszerezni

  4. #254
    Vagy esetleg a kormány alaplapját lehet megprobálni kicserélni. Én ebay-en rendeltem franciaországból még nyáron bontottat, 14e-ért, pár nap alatt itt volt.
    De a fenti dolog egyszerűbb megoldásnak tűnik.

  5. #255
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy esetleg a kormány alaplapját lehet megprobálni kicserélni. Én ebay-en rendeltem franciaországból még nyáron bontottat, 14e-ért, pár nap alatt itt volt.
    De a fenti dolog egyszerűbb megoldásnak tűnik.
    Szétszedni egyelőre nem akartam, habár ahogy nézem nem túl egyszerű ennek a beszerzése. De ha szétszedésre vetemednék, kimérni a lábakat és megnézni melyikkel van balhé az esélytelen? azt esetleg áthidalni..

  6. #256
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Sziasztok. Egy kis segitseget szeretnek kerni. Az egyik baratom vett egy g920-at karacsony kornyeken. XBox-al jatszik vele (Forza) es kb az 5. jatek utan amikor bekapcsolja nem kalibralja be magat a kormany. Addig minden bekapcsolasnal eltekere magat jobbra koppig aztan balra koppog es kozepre, de egy ezt mar nem csinalta, es ami meg fontos lehet, villog egy led a kormanyon folyamatosan. A gaz fek kuplung twljesen jol mukodik, a gombok is amik be lettek allitva, de iranyitani nem lehet vele az autot. Profiler le van toltve az XBoxra. Probalt kutakodni a neten, talalt valami 3 gomb kombot es kozben usb ki-vissza, de ez sem segitett. Ezutan neten bejelentette a kogitechnek, h nem jo a kormany, elkuldte dls-el miskolcra, mert allitolag ott van csak szerviz. Ott volt egy hetig, a munkalapra azt irtak ra, hogy kormany javitas, de semmi nem valtozott, ugyan azok a tunetek. Van valakinek valami otlete, h ilyenkor mit lehet tenni? A valaszokat elore is koszonom

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről

  7. #257
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Egy kis segitseget szeretnek kerni. Az egyik baratom vett egy g920-at karacsony kornyeken. XBox-al jatszik vele (Forza) es kb az 5. jatek utan amikor bekapcsolja nem kalibralja be magat a kormany. Addig minden bekapcsolasnal eltekere magat jobbra koppig aztan balra koppog es kozepre, de egy ezt mar nem csinalta, es ami meg fontos lehet, villog egy led a kormanyon folyamatosan. A gaz fek kuplung twljesen jol mukodik, a gombok is amik be lettek allitva, de iranyitani nem lehet vele az autot. Profiler le van toltve az XBoxra. Probalt kutakodni a neten, talalt valami 3 gomb kombot es kozben usb ki-vissza, de ez sem segitett. Ezutan neten bejelentette a kogitechnek, h nem jo a kormany, elkuldte dls-el miskolcra, mert allitolag ott van csak szerviz. Ott volt egy hetig, a munkalapra azt irtak ra, hogy kormany javitas, de semmi nem valtozott, ugyan azok a tunetek. Van valakinek valami otlete, h ilyenkor mit lehet tenni? A valaszokat elore is koszonom

    Tapatalkkal küldve az én LG-H815 eszközömről
    Sajnos érdemi dolgot nem tudok javasolni, csak annyit fűznék hozzá, hogy borzasztó a logitech magyarországi szervize, legalábbis játékvezérlők terén. Én 2szer küldtem el miskolcra a g27-emet, hozzá sem nyúltak. először még csak válaszra sem méltattak, úgy kellett utána érdeklődnöm, hogy hozzányúltak-e egyáltalán.
    Érdekes, hogy a mikor a második visszaküldés után meguntam őket és írtam a logi weboldalon panaszt (videofelvétellel a hibáról), egyből azt mondták, hogy ok, kicserélik...
    Ha netet túrva nem találtok rá megoldást, javaslom a supportot a szerviz helyett. Én a weboldalukon írtam, de a magyarországi telefonos ügyfélszolgálatosok is segítőkészek, csak el kell mondani, hogy a szervizen már túl vagytok.
    Remélem sikerül megoldani.

  8. #258
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164

    G27 probléma?

    Sziasztok,

    Még új vagyok úgyhogy bocs ha hülyeséget kérdezek de van egy G27-es kormányom és AC-ben a következőt tapasztalom vele rázőkveknél ha rámegyek vagy csak az út szélére akkor furcsa kattanásokat és gördülő hangot ad ki a kormány ez normális? vagy valami hibának a jele?

    A választ előre is köszi.

  9. #259
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Még új vagyok úgyhogy bocs ha hülyeséget kérdezek de van egy G27-es kormányom és AC-ben a következőt tapasztalom vele rázőkveknél ha rámegyek vagy csak az út szélére akkor furcsa kattanásokat és gördülő hangot ad ki a kormány ez normális? vagy valami hibának a jele?

    A választ előre is köszi.
    A kinti vezérlőben jól van beállítva?


    Ezt a képet találtam így hirtelen. Felül a 100/0/0 ajánlott, valószínű annak hiánya miatt csinálja ezt. (ezen kívül 900 fok és allow game to adjust settings-hez pipa)
    Csatolt képek Csatolt képek

  10. #260
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    AC > options > controls > wheel > advanced > kerb effects 0%-on van? Meg ott van a filter is, az is eltünteti a tüskéket, rázásokat ha feljebb veszed, de tompít is.

  11. #261
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Köszi a gyors választ igen így van beállítva 100/0/0, 900fok allow game és a játékban is 900fok van beállítva. Teljesen jól működik minden csak a pálya széleknél meg rázóköveknél üt egyett meg kattan és gördülő hangot ad ki ami nem tűnik annyira egéségesnek ezért gondoltam hogy esetleg valami hiba lehet vele este megnézem az AC-ban a beállításokat kerb damping stb...

    Kettel,

    köszi megnézem majd a kerb-et meg a filtert is remélem ,hogy nem a kormánnyal van baj.

    köszi

  12. #262
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Biztos hogy nem hiba, mert nekem ugyan ez volt R3E-nél és Rfactor 2-nél. Kicsit állítani kellett hogy ne csinálja

  13. #263
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Ok, köszi srácok csekkolom és visszatérek majd ha továbbra is gond lenne.

    köszi

    Szerk: Valóban az FFB tüskékkel volt a probléma kerb lejebb vételével és a filter kicsi emelésével megoldódott. Köszi srácok.
    Utoljára módosította: TomAce; 2017. 01. 27. 09:27.

  14. #264
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, köszi srácok csekkolom és visszatérek majd ha továbbra is gond lenne.


  15. #265
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Hali skacok

    Kérdés
    Tud valaki egy jó kormányfelújítót??
    A G25-öm behalt teljesen, rádugom gépre és nem akar kalibrálni (igaz régen használtam már) plusz a váltóm is javításra szorul.
    Kösz előre is

  16. #266
    Idézet Eredetileg Dawe2 írta Hozzászólás megtekintése
    Hali skacok

    Kérdés
    Tud valaki egy jó kormányfelújítót??
    A G25-öm behalt teljesen, rádugom gépre és nem akar kalibrálni (igaz régen használtam már) plusz a váltóm is javításra szorul.
    Kösz előre is

    Én őt ajánlom Brain75

  17. #267
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Én őt ajánlom Brain75
    Köszi
    Neki írtam, de sajnos még nem válaszolt :/
    Van esetleg egy telefonszámod??
    Utoljára módosította: Dawe2; 2017. 02. 08. 12:40.

  18. #268
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Brian75 elérhetőségét senki nem tudja??
    Csak mail címem van de arra nem válaszolt sajnos, pedig több mint egy hete írtam neki

  19. #269
    Téglási Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 30.
    Város
    Gyál
    Üzenetek
    12
    Ezt próbáld meg nullahathúsz 593 41 94 nem biztos ,hogy ő az csak valószínű. Nekem pár éve csinálta meg a T500-at.
    Utoljára módosította: GTF_Bika; 2017. 02. 10. 16:56. Indoklás: Ne segítsük a robottelefonálókat :)

  20. #270
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg BTH_Feri írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt próbáld meg nullahathúsz 593 41 94 nem biztos ,hogy ő az csak valószínű. Nekem pár éve csinálta meg a T500-at.
    Köszi szépen!!
    Már csak egy nevet szeretnék

  21. #271
    Téglási Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 30.
    Város
    Gyál
    Üzenetek
    12
    Nevet azt sajna nem tudok.anno a kormány dobozára felírtam a tel számot és ennyi. Szerintem hívd fel egy próbát megér.

  22. #272
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg BTH_Feri írta Hozzászólás megtekintése
    Nevet azt sajna nem tudok.anno a kormány dobozára felírtam a tel számot és ennyi. Szerintem hívd fel egy próbát megér.
    Köszönöm
    Rápróbáltam, de csak sajnos kicsörgött

    Nem véletlen Petrovics Gyula??
    Utoljára módosította: Dawe2; 2017. 02. 10. 19:01. Indoklás: megtaláltam a nevet

  23. #273
    Téglási Ferenc Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 10. 30.
    Város
    Gyál
    Üzenetek
    12
    Passz, nem tudom.

  24. #274
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Próbálta már valaki G29 kormányt összekötni G27 pedállal? CSak mert nekem leo kábellel se nagyon akar működni.

  25. #275
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kresp írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálta már valaki G29 kormányt összekötni G27 pedállal? CSak mert nekem leo kábellel se nagyon akar működni.
    Leo kábellel eleve nem tudod összekötni, mivel úgy külön eszköz lesz, gyári kábellel meg simán mennie kéne.

Oldal: 11 / 17 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •