Oldal: 16 / 16 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16
Találatok: 376 - 381 (381 összesen)
    Sziasztok,

Van egy G25 kormányom, aminek a H váltója nem akar működni.

Pontos tünetek:
    Nem világít rajta a power led sem én nem reagál sem a gombokra, sem a váltásra.
    Ha a funkcióváltót átváltom szekvenciális üzemmódra, akkor a szekvenciális ikon alatt világít a zöld led, de ekkor sem működik semmi a váltón.

A hiba valószínűleg nem a váltóban lehet, mert próbáltam másikkal is (vettem másikat..).

Valaki találkozott esetleg hasonlóval? Merre tudnék elindulni a hiba feltárásában?

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.088
    Hali,

Az "újféle" Logitech Gaming Software-ben hol vannak az FFB beállítások, vagy ebben már nincs ilyen?

A felső háromra gondolok,a Center-t meg a Rotation-t már megtaláltam:

Köszi

Tamas Ulrich Regisztrált Tomi logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    676
    sziasztok!

Országon belül kapni valahol esetleg tápot logitech g27-hez?

vagy nem lapul valakinél egy felesben?

köszönöm!
    Ulrich Tomi a vezér Schumanoid!!
    GPL rank:-64.249

Megyeri István ROOKIE Szervertag
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    7
    Sziasztok!

Áprilisban vettem egy G920-t, azóta masszívan használom. Tegnap viszont jelentkezett egy olyan probléma, hogy a játékban azt vettem észre h. random észleli féket, úgy hogy nem is nyomom, főleg akkor jelentkezik ez a hiba, mikor fékeznem kell, majd miután felengedem a féket és elkezdem nyomni a gázt, azt látom hogy véletlenszerűen fékez nagyon piciket rövid ideig. Én valami érintkezésre gondolok. Garanciális a termék ezért én nem nagyon szedném szét, az érdekelne, hogy találkozott-e valaki már ilyennel.

Köszi a választ

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.349
    Idézet Eredetileg Megyeri István írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Áprilisban vettem egy G920-t, azóta masszívan használom. Tegnap viszont jelentkezett egy olyan probléma, hogy a játékban azt vettem észre h. random észleli féket, úgy hogy nem is nyomom, főleg akkor jelentkezik ez a hiba, mikor fékeznem kell, majd miután felengedem a féket és elkezdem nyomni a gázt, azt látom hogy véletlenszerűen fékez nagyon piciket rövid ideig. Én valami érintkezésre gondolok. Garanciális a termék ezért én nem nagyon szedném szét, az érdekelne, hogy találkozott-e valaki már ilyennel.

Köszi a választ
    Persze, simán szöszöl a pedálod. Az analóg potméter koszolódik, belemegy ez-az, ami miatt "beserceg". Fél,- lustamegoldás hogyha a játékban a fékpedál deadzone-ját (holtjáték) picit feljebb veszed (2-3%-ra). Hosszabb távon viszont érdemes kontaktszpré-vel kitisztítani a pedált. Keress rá youtube-on.

G27 kopogás

Sziasztok!
    A kormány holtjátéka kopog, amikor az FFB rángatja. Korábbi hozzászólásokban láttam hogy van megoldás csak a videó nem elérhető.
    Valaki tud segíteni mit kell vele csinálni vagy esetleg aki meg tudja csinálni nekem?

Oldal: 16 / 16 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •