Oldal: 1 / 17 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (402 összesen)
  1. #1
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    G25/G27/G29 Problémák

    Ide jöhetne a kormány hibái,problémái.
    Ugytudom van gondja ennek is,méghozzá a pillangoválto,és a potméter.
    Félek venni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 01. 20. 12:43.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #2
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: G 25 problémák

    Én is most akarok venni jó lenne tényleg egy kis infó mert 48 rugó az csak 48 ropika.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  3. #3
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: G 25 problémák

    Nekem addig a 3 hónapig amíg volt semmi gondom nem volt vele, de gondolom ha gondjai lesznek akkor az később fog kijönni, bár nyüstöltem azért rendesen.

    Jónéhány helyen olvastam, hogy többeknek rendszeresen elmegy az FF belőle, és USB kábel ki-be húzkodásra javul, én ilyet soha nem tapasztaltam, lehet, hogy csak szerencsém volt?
    Utoljára módosította: Domján Attila; 2007. 05. 01. 21:21.

  4. #4
    Pálinkás László Regisztrált Pálinkás László logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 04.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    452

    Re: G 25 problémák

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Ide jöhetne a kormány hibái,problémái.
    Ugytudom van gondja ennek is,méghozzá a pillangoválto,és a potméter.
    Félek venni...
    Sem pillangó, sem poti... Mind jó!
    Tökéletesen működik, kevesebb az FF probléma is, mint anno a MOMO-val.

  5. #5

    Re: G 25 problémák

    5 hónapja használom,és semmi gondom nincs vele.

  6. #6
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432

    Re: G 25 problémák

    Srácok!

    Megbízható forrásból tudom, hogy a G25 limitált széria volt, és már beszüntették a gyártását. Szóval aki szeretne G25-öt venni, és még talál valahol, akkor vegye meg.
    Én megnéztem 3 nagykerben, de már sehol sincs.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

  7. #7

    Re: G 25 problémák

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    a G25 limitált széria volt, és már beszüntették a gyártását
    jól tették

  8. #8
    Majer Tamás Szervertag GPL Amandil logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 01.
    Város
    Tótvázsony
    Üzenetek
    149

    Re: G 25 problémák

    Idézet Eredetileg SzegletG írta Hozzászólás megtekintése
    Mi lett vele?
    Nekem így kívülről elektronikai problémának tűnik. Egyszerűen nem ismeri fel mikor bedugom. A váltónál a két led össze-vissza villog. Próbáltam úgy is, hogy kihúztam a pedálokat meg váltó részét de nem jó. Ffb nélkül sem megy.
    Bootoláskor, mikor kalibrálni akarta magát csak egy fél fordulatot tett meg, aztán abbahagyta. Az usb csatlakozókkal nincs baj, minden más megy rajtuk.

  9. #9
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028

    Re: G 25 problémák

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!

    Megbízható forrásból tudom, hogy a G25 limitált széria volt, és már beszüntették a gyártását. Szóval aki szeretne G25-öt venni, és még talál valahol, akkor vegye meg.
    Én megnéztem 3 nagykerben, de már sehol sincs.
    Nyíregyházi Mediamarktban 1-2 hete még láttam.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #10
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: G 25 problémák

    Az enyém eladó jó állapotban, a váltórésze nem is igazán volt használva. Március 15.ig garanciális, 40ezer.

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: G 25 problémák

    Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok!

    Megbízható forrásból tudom, hogy a G25 limitált széria volt, és már beszüntették a gyártását. Szóval aki szeretne G25-öt venni, és még talál valahol, akkor vegye meg.
    Én megnéztem 3 nagykerben, de már sehol sincs.
    Annyira nem kapkodják szóval még 1 darabig biztosan lehetlesz kapni...

  12. #12

    G25 probléma

    Sziasztok!

    Egy kis segítség kellene. A G25-öm ma megadta magát a következő tünetekkel: power led villog és számítógép indításnál nem kalibrálja magát, kb 30-30 fokot fordul jobbra-balra, majd megáll. Találkoztatok-e ezzel a hibával, illetve javított-e, javíttatott-e valaki G25-öt ilyen hibával. Külföldi fórumokon semmi hasznos és magyarokon sem találtam semmit a cserén kívül. Az enyém már nem garanciás!
    Szóval kellene egy G25 guru, ha ismertek itt vagy más fórumon ilyet kérlek szóljatok!

    Kösztönöm!

  13. #13
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416

    Smile

    Üdv! A probléma: a G25 kormány bal oldali gombja és a jobb oldali pillangó váltó nem működik. Volt már valakinek hasonló? Mire kell figyelni, mi ment tönkre, kell-e valamit igazítani, cserélni? Kérnék egy kis segítséget, hátha valaki már találkozott ilyen jelenséggel!?

  14. #14
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Üzenetek
    3.832
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! A probléma: a G25 kormány bal oldali gombja és a jobb oldali pillangó váltó nem működik. Volt már valakinek hasonló? Mire kell figyelni, mi ment tönkre, kell-e valamit igazítani, cserélni? Kérnék egy kis segítséget, hátha valaki már találkozott ilyen jelenséggel!?
    Csak tippelek, de szerintem a mikrokapcsolók mehettek ki, az pedig filléres dolog.

  15. #15
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! A probléma: a G25 kormány bal oldali gombja és a jobb oldali pillangó váltó nem működik. Volt már valakinek hasonló? Mire kell figyelni, mi ment tönkre, kell-e valamit igazítani, cserélni? Kérnék egy kis segítséget, hátha valaki már találkozott ilyen jelenséggel!?
    Ha nemrég szedted szét a kormányt, akkor a váltó pl attól nem működhet, hogy a kormány belsején lévő kis panelt vagy túlságosan meghúztad, vagy túl laza. Így a fül előbb eléri az ütközőt, mint hogy a mikrokapcsoló kapcsolni tudna. Nem egyszer jártam már így...
    Bár most főként az extra gombok miatt, mert annyi vezetékem megy ott, amiket jó vastagon leragasztottam, hogy a ragasztó nyomja/kibillenti kicsit a panelt. Mondjuk ezt sikerült azzal orvosolnom hogy a kormánytartó 6 csavart kijjebb csavartam pár fordulattal és máris működött újra a váltóm. Úgyhogy kezd ezzel. Csavarod, próbálod, csavarod, próbálod...
    Gombod meg mérd ki hogy elszakadt-e a vezeték, vagy hogy a kis panelben a a dugója érintkezik-e!
    A belső panelen jártam úgy, hogy az egész dugó lecsúszott az érintkezőkről, mikor ki akartam húzni a foglalatból.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  16. #16
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416
    Köszi a segítséget! A pillangó váltó már működik( mindkét gomb is ). A nyolc gomb közül egy gyengélkedik, így maradt összesen kilenc. Amúgy jól vagyok, még a nyáklapocska áramköreit is kiváltottam a vékony fonott rézdróttal amivel átforrasztottam a gombsort is.

  17. #17
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget! A pillangó váltó már működik( mindkét gomb is ). A nyolc gomb közül egy gyengélkedik, így maradt összesen kilenc. Amúgy jól vagyok, még a nyáklapocska áramköreit is kiváltottam a vékony fonott rézdróttal amivel átforrasztottam a gombsort is.
    Atya ég.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #18
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    G27 problémák

    Hali!

    Gázpedál potit honnan lehet legegyszerűbben beszerezni? A kuplungét át lehet rakni ideiglenesen, egyforma?
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 12. 16. 12:11.

  19. #19
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Gázpedál potit honnan lehet legegyszerűbben beszerezni? A kuplungét át lehet rakni ideiglenesen, egyforma?
    Igen. Egyformák. A pedálnál, mikor szétbontod, akkor van egy rugós alátétszerű biztosítás, erre figyelj csak, hogy nehogy eltörd a műanyag tengelyt.

    Egyébként én is örülnék, ha valaki megmondaná, hogy honnét lehet potit szerezni, mert vennék 2db-t.

    Ha csak ricog, akkor fújd be wd40-l és tekergesd meg, az jót tesz neki.

  20. #20
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Egyformák. A pedálnál, mikor szétbontod, akkor van egy rugós alátétszerű biztosítás, erre figyelj csak, hogy nehogy eltörd a műanyag tengelyt.

    Egyébként én is örülnék, ha valaki megmondaná, hogy honnét lehet potit szerezni, mert vennék 2db-t.

    Ha csak ricog, akkor fújd be wd40-l és tekergesd meg, az jót tesz neki.
    Köszi!

  21. #21
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Igen. Egyformák. A pedálnál, mikor szétbontod, akkor van egy rugós alátétszerű biztosítás, erre figyelj csak, hogy nehogy eltörd a műanyag tengelyt.

    Egyébként én is örülnék, ha valaki megmondaná, hogy honnét lehet potit szerezni, mert vennék 2db-t.

    Ha csak ricog, akkor fújd be wd40-l és tekergesd meg, az jót tesz neki.
    Nekem az egyik potim azt csinálja, hogy 10-12 %-ot ugrálgat, mikor éppen csak hozzáérek. Vagy akár hozzá sem érek. Azt már hiába fújtam akármivel, így csak az maradt, hogy felcseréltem a fék és kupi potiját.
    Egy darabig holtjátékot állítottam be neki, de 10 fölöttit már nem tartottam túl jónak. És vannak progik ahol ilyesmit nem is lehet állítani.
    Szóval én is vennék potikat, hátha a többi is elkezdi.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  22. #22
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az egyik potim azt csinálja, hogy 10-12 %-ot ugrálgat, mikor éppen csak hozzáérek. Vagy akár hozzá sem érek. Azt már hiába fújtam akármivel, így csak az maradt, hogy felcseréltem a fék és kupi potiját.
    Egy darabig holtjátékot állítottam be neki, de 10 fölöttit már nem tartottam túl jónak. És vannak progik ahol ilyesmit nem is lehet állítani.
    Szóval én is vennék potikat, hátha a többi is elkezdi.
    Nálam is ilyen probléma kezdődött a G25-ön, mondjuk még egy tisztítás ill poti csere opció fent áll , de ha lehet valahol venni engem is érdekel.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  23. #23
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Üzenetek
    1.771
    Olyan problémám van a g27-es kormányommal hogy kanyarokban amikor elvan fordítva a kormány kerék akkor a játékban néha visszaugrik középre, majd vissza ugrik oda ahova eredetileg el volt fordítva,remélem érthető
    Kérdésem annyi hogy ezt mi okozza.
    Este szétkaptam darabokra kifújattam,de a probléma nem oldódott meg.
    Most az egyik motoron van egy fekete műanyag doboz,ebben lenne a jeladó?ha igen akkor ezt lelehet kapni a motorról hogy kitudjam fújatni?tettem fel egy képet róla.
    ha valaki tudna segíteni az jól jönne,thx
    G27_12.jpg
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  24. #24
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Olyan problémám van a g27-es kormányommal hogy kanyarokban amikor elvan fordítva a kormány kerék akkor a játékban néha visszaugrik középre, majd vissza ugrik oda ahova eredetileg el volt fordítva,remélem érthető
    Kérdésem annyi hogy ezt mi okozza.
    Este szétkaptam darabokra kifújattam,de a probléma nem oldódott meg.
    Most az egyik motoron van egy fekete műanyag doboz,ebben lenne a jeladó?ha igen akkor ezt lelehet kapni a motorról hogy kitudjam fújatni?tettem fel egy képet róla.
    ha valaki tudna segíteni az jól jönne,thx
    G27_12.jpg
    Lehet már megoldottad közben, de itt van egy cikk, ugyan angolul de gugli fordítóval tán át lehet varázsolni. Hülyeséget nem akarok mondani, de hátha majd valaki legalább leállít ha mégis Asszem ahogy a képen van ott az a kis fogaskerék szerű biszbasz azt javasolják valami epoxy alapú vagy hasonló féle ragasztóval megpöttyinteni középen. garanciát nem vállalok érte

    http://www.ifixit.com/Answers/View/9...ration+problem
    http://www.jlvrh.de/G27_UK.htm

  25. #25
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet már megoldottad közben, de itt van egy cikk, ugyan angolul de gugli fordítóval tán át lehet varázsolni. Hülyeséget nem akarok mondani, de hátha majd valaki legalább leállít ha mégis Asszem ahogy a képen van ott az a kis fogaskerék szerű biszbasz azt javasolják valami epoxy alapú vagy hasonló féle ragasztóval megpöttyinteni középen. garanciát nem vállalok érte

    http://www.ifixit.com/Answers/View/9...ration+problem
    http://www.jlvrh.de/G27_UK.htm
    Az első linket olvastam. Ott csak akkor javasolja a ragasztást, ha el van repedve az encoder. Akkor oda lehet rögzíteni a tengelyhez. Igazából ezek a repedések nem akkor keletkeznek, mikor USB-re dugás után veszettül elkezd a kormány kalibrálni és a végállásoknál felcsattanásig megy? Lehet elég lenne ezt az ütközést valamivel tompítani. Csak nem tudom mivel. Mondjuk nekem DFGT-m van csak.

Oldal: 1 / 17 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •