Oldal: 15 / 15 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15
Találatok: 351 - 358 (358 összesen)

G27

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a G27-es kormányom játék közben elmozdul középről kicsit jobbra és utána azt az állapotot érzékeli középnek. Előszőr csak kicsit olyan 1 óra irányába, utána fokozatosan jobban akár 90 fokot is elmozdul és a játék azt érzékeli középnek. Erre tudtok valami orvosságot? Találkozott már valaki hasonló problémával? Próbáltam vissza olvasni, de nem találtam ilyen problémát. Ja! És, ha játék közben kihúzom a gépből és vissza bedugom akkor visszaáll középre. De szerintem ez nem normális. Erre kérnék valakitől segítséget.
    Előre is köszönöm.

Idézet Eredetileg Kewel írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a G27-es kormányom játék közben elmozdul középről kicsit jobbra és utána azt az állapotot érzékeli középnek. Előszőr csak kicsit olyan 1 óra irányába, utána fokozatosan jobban akár 90 fokot is elmozdul és a játék azt érzékeli középnek. Erre tudtok valami orvosságot? Találkozott már valaki hasonló problémával? Próbáltam vissza olvasni, de nem találtam ilyen problémát. Ja! És, ha játék közben kihúzom a gépből és vissza bedugom akkor visszaáll középre. De szerintem ez nem normális. Erre kérnék valakitől segítséget.
    Előre is köszönöm.
    Valószinű, hogy az encoder-tárcsád lazult le vagy tört el, kapható tartósabb anyagból pótalkatrész: https://cmlaserservice.com/index.html vagy lehet 3d nyomtatni is, esetleg ragasztani és alátétezni.

g27

Igen az a probléma! Sajnos eltört az a kis encoder. Köszönöm a gyors válaszod és a segítséged! Rendelek egy erősebbet amit adtál linkben.

Idézet Eredetileg Kewel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a gyors válaszod és a segítséged!
    Igazán nincs mit!

A g27-hez meg is jött tegnap az új encoder. Összeszereltem. Tökéletesen működik. Ha valakinek kell segítség ilyen esetben a szerelésben akkor az írjon nyugodtan. gartnerwalter0715@gmail.com
    Köszönöm még egyszer a linket a rendeléshez és a segítséget.

Pothorszki Attila Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    49

G27 javítás

Sziasztok,

segítséget szeretnék kérni a G27-em javításában, a kormány elektronikája úgy ahogy van kuka, emellett a mechanikát sem ártana átnézni, illetve pedál szenzort kellene cserélni/tisztítani.
    Esetleg tudnátok linkelni pár oldalt, ahonnan az alkatrészek beszerezhetőek és a javításban esetleg tud-e valaki segíteni?
    Milyen javítási költséget saccoltok neki?

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv.: Attila

G29

Sziasztok
    Egy pár hete vettem egy G29-et tökéletesen működött egy pár hétig aztán a gáz pedál és a kuplung megcserélődött. Már újra is raktam a programot és ugyanúgy nem jó :/ tudtok valami megoldást? köszönöm előre is!

Idézet Eredetileg norbi0804 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok
    Egy pár hete vettem egy G29-et tökéletesen működött egy pár hétig aztán a gáz pedál és a kuplung megcserélődött. Már újra is raktam a programot és ugyanúgy nem jó :/ tudtok valami megoldást? köszönöm előre is!
    Volt már ilyen probléma, ezt próbáld ki: https://community.logitech.com/s/que...f-on-all-games

Oldal: 15 / 15 ElsőElső ||| 5 11 12 13 14 15

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •