Oldal: 5 / 22 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (544 összesen)
  1. #101

    Re: Monitor vásárlás

    Ma délután megvettem a Samsung206BW-t!
    Ez valami csoda! Gyönyörű kép, gyönyörű design és a szobában kétszer akkorának látszik mint a boltban! Pixelhiba nincs, viszont volt az alján egy nagy műanyag sorja, amit könnyedén eltávolítottam Autóiparban ezért ölnének
    GTR-t még nem próbáltam, de ma este sort kerítek rá

  2. #102
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    Sziasztok!
    Végigolvasva a topikot sok mindenben okosodtam ill sokat megtudtam a monitorokról de én örülnék neki ha valaki aki ennek nagy szakértője írna egy összefoglalót arról hogy végül is a hozzánemértő ember milyen monitort vegyen.
    Így monitor vásárlás előtt jól jönne egy olyan vélemény amire alapozhat az ember.Ha valaki megtenné hogy szán időt és energiát arra hogy összefoglalja hogy voltaképp milyen monitort is vegyen az ember akár konkrét márka és tipus megjelöléssel azt szerintem nem csak én köszönnémeg hanem mindenki aki monitort vásárol a közeljövőben.
    A választ előre is köszönöm!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  3. #103

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végigolvasva a topikot sok mindenben okosodtam ill sokat megtudtam a monitorokról de én örülnék neki ha valaki aki ennek nagy szakértője írna egy összefoglalót arról hogy végül is a hozzánemértő ember milyen monitort vegyen.
    Így monitor vásárlás előtt jól jönne egy olyan vélemény amire alapozhat az ember.Ha valaki megtenné hogy szán időt és energiát arra hogy összefoglalja hogy voltaképp milyen monitort is vegyen az ember akár konkrét márka és tipus megjelöléssel azt szerintem nem csak én köszönnémeg hanem mindenki aki monitort vásárol a közeljövőben.
    A választ előre is köszönöm!
    Szia!
    Nem mondom, hogy nagy szaGértő vagyok, de a guglin ezt találtam, egész jónak tűnik...

  4. #104
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Végigolvasva a topikot sok mindenben okosodtam ill sokat megtudtam a monitorokról de én örülnék neki ha valaki aki ennek nagy szakértője írna egy összefoglalót arról hogy végül is a hozzánemértő ember milyen monitort vegyen.
    Így monitor vásárlás előtt jól jönne egy olyan vélemény amire alapozhat az ember.Ha valaki megtenné hogy szán időt és energiát arra hogy összefoglalja hogy voltaképp milyen monitort is vegyen az ember akár konkrét márka és tipus megjelöléssel azt szerintem nem csak én köszönnémeg hanem mindenki aki monitort vásárol a közeljövőben.
    A választ előre is köszönöm!
    Mivel általában 1 korlátozott összeg áll az ebernek a rendelkezésére, így mindig valmilyen kompromisszumra kényszerül. Az hogy mi a legjobb monitor az attól függ hogy mire akarod használni. Először is ezt kell meghatároznod.
    (A Samsung206BW pl 1 nagyon jó monitor. Tamás jó vásárt csinált. )

  5. #105

    Re: Monitor vásárlás

    ha nem wide-ot akarsz (mert pl nem bírja a videókártyád a magas felbontást), akkor tudom ajánlani az iiyama prolite E1900S-et. 19"-os, 2ms válaszidő.

    ja és 50K körül/alatt kapható.

  6. #106
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    Köszönöm az eddigi válaszokat!
    A monitort 95%-ban játékra szeretném használni és a videokártyám bírja a magas felbontást. Én ugy vagyok vele ha veszek akkor normálisat szeretnék venni ebből kiinulva a pénz sem számít normális keretek közt természetesen.
    Max 150k szánok rá!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  7. #107
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    105

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az eddigi válaszokat!
    A monitort 95%-ban játékra szeretném használni és a videokártyám bírja a magas felbontást. Én ugy vagyok vele ha veszek akkor normálisat szeretnék venni ebből kiinulva a pénz sem számít normális keretek közt természetesen.
    Max 150k szánok rá!
    Akkor a te barátod valami 19-es, vagy 20-as (esetleg 22") wide lesz TN panellel, de azt jóval olcsóbban megúszod mint 150 küvecs.

    Valami dinamikus kontraszttal rendelkezőt válassz, LG L206WTQ teszem azt. Unokaöcsim most kapta ennek a kisöccsét, a 196WTQ-t és azt kell mondjam, hogy jó.

  8. #108
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm az eddigi válaszokat!
    A monitort 95%-ban játékra szeretném használni és a videokártyám bírja a magas felbontást. Én ugy vagyok vele ha veszek akkor normálisat szeretnék venni ebből kiinulva a pénz sem számít normális keretek közt természetesen.
    Max 150k szánok rá!
    Én ha mostkellene monitort venni, akkor a Samsung SyncMaster 226BW-re szavaznék. Esetleg még megnézheted a Dell UltraSharp 2407WFP Black 24-esét. Az már HD-s, így 1 darabig biztosan nem kell lecserélni.

  9. #109
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Monitor vásárlás

    Én most egy LCD TVről nyomom és tényleg fasza csak a max felbontás 13xx*xxx nemtom pontosan de ha ez nem zavar én azt mondom vegyél valami big LCD-t. Kicsit mosott a kép de sztem zsír.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  10. #110
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    Hi!
    Köszönöm mindenkinek a segítséget de még szeretnék véleményeket kérni monitor témában.
    Ugynézki sikerült a széles választékból kicsit szűkíteni a kört konkréten 3db monitorra ezek a következők:
    Dell™ UltraSharp™ 2407WFP 167.280.-Ft
    http://www1.euro.dell.com/content/pr...=hu&l=hu&s=bsd
    ASUS MW221U 73.800.-Ft
    http://www.asus.com.tw/products.aspx...82&modelmenu=2
    Samsung 226BW 90.000.-Ft
    http://www.samsung.com/hu/products/m...Specifications
    Szerintetek melyiket érnémeg megvenni? Csak szinte játékra használnám így ha abban tudnátok segíteni hogy a 3 közül melyik a legalkalmasabb játékra az már mutatna valamit. Tudom hogy a Dell a másik kettővel nem azonos kategória de kíváncsilennék hogy mit mondotok mind a 3-ra.
    Aztán kérdeznémmég azt hogy mit jelent a következő kifejezés:sávosodás? Nem tudtam értelmes magyarázatot találnirá hogy mi lehet ez a sávosodás némelyik monitornál.
    Szóval hálás lennék ha tudnátok segíteni a választásban hogy melyik moncsitkéne megvenni akár az én általam felsorólt monitorokon kívül is.
    A válaszokat előre is köszönöm!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  11. #111

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Köszönöm mindenkinek a segítséget de még szeretnék véleményeket kérni monitor témában.
    Ugynézki sikerült a széles választékból kicsit szűkíteni a kört konkréten 3db monitorra ezek a következők:
    Dell™ UltraSharp™ 2407WFP 167.280.-Ft
    http://www1.euro.dell.com/content/pr...=hu&l=hu&s=bsd
    ASUS MW221U 73.800.-Ft
    http://www.asus.com.tw/products.aspx...82&modelmenu=2
    Samsung 226BW 90.000.-Ft
    http://www.samsung.com/hu/products/m...Specifications
    Szerintetek melyiket érnémeg megvenni? Csak szinte játékra használnám így ha abban tudnátok segíteni hogy a 3 közül melyik a legalkalmasabb játékra az már mutatna valamit. Tudom hogy a Dell a másik kettővel nem azonos kategória de kíváncsilennék hogy mit mondotok mind a 3-ra.
    Aztán kérdeznémmég azt hogy mit jelent a következő kifejezés:sávosodás? Nem tudtam értelmes magyarázatot találnirá hogy mi lehet ez a sávosodás némelyik monitornál.
    Szóval hálás lennék ha tudnátok segíteni a választásban hogy melyik moncsitkéne megvenni akár az én általam felsorólt monitorokon kívül is.
    A válaszokat előre is köszönöm!
    A Dell inkább munkára (nyomdai) van, mivel S-IPS panele van, ezért is 16 ms a válaszideje. Ha csak játékra fogod használni, nem éri meg. Játékra marajd a TN paneleknél, ami az ASUS-ban is van.

    Én az ASUS-t venném, egyrészt az ára miatt, másrészt, talán szebb mint a Samsung. Én a kistestvérét láttam, 19"-est, és annak szép képe van. 2 ms pedig játékra van kitalálva. Egy baja van, hogy a magasságát nem lehet állítani, legalább azt hiszem. Szóval lerakod és kész.

    Amúgy a DELL is gyárt sima TN panelest, ami 8 ms-es, azt hiszem
    http://depo.hu/dell/e228wfp

    Ugyanúgy néz ki mint a 2407-es, csak nem S-IPS a panel. Ezt viszont szépen lehet állítgatni és igencsak el van látva apróságokkal.
    Én ezen a Dell-en gondolkozom nagyon

  12. #112
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    Köszönöm a felvilágosító választ!
    Ilyesmire számítottam hogy egy hozzáértő ember elmondja hogy melyikkel mi a zsákbamacska. A Dellt amit ajánlottál tényleg jó kis technika! Akkor mostmár csak döntenem kellene de még mindig nem tudom hogy mit vegyek ilyenkor szokott az lenni hogy az ember sokáig hezitál és a végén bevásárol valami gagyit.
    Még egyszer köszönöm!
    Azért ez jól esik hogy nem hagytok magamra.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  13. #113

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a felvilágosító választ!
    Ilyesmire számítottam hogy egy hozzáértő ember elmondja hogy melyikkel mi a zsákbamacska. A Dellt amit ajánlottál tényleg jó kis technika! Akkor mostmár csak döntenem kellene de még mindig nem tudom hogy mit vegyek ilyenkor szokott az lenni hogy az ember sokáig hezitál és a végén bevásárol valami gagyit.
    Még egyszer köszönöm!
    Azért ez jól esik hogy nem hagytok magamra.
    Hát igen, Én sem tudok dönteni, ez a nagy baj. Nekem sajnos munka miatt is kéne 1 monitor, szóval pontosan a kettő közé, de hát ugye olyan meg nincs, maximum kompromisszumot kötök, csak hát azt nehéz :P

  14. #114
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    105

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Kovács Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, Én sem tudok dönteni, ez a nagy baj. Nekem sajnos munka miatt is kéne 1 monitor, szóval pontosan a kettő közé, de hát ugye olyan meg nincs, maximum kompromisszumot kötök, csak hát azt nehéz :P
    Samsung 971P, igaz nem Wide nagyon jó.
    Bring your sunblock, we're going to hell...

  15. #115

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg sutyi írta Hozzászólás megtekintése
    Samsung 971P, igaz nem Wide nagyon jó.
    No igen, csak kicsit drága egy 19-esért Akkor inkább a VP930 Viewsonic.
    Amúgy 70-30% játék-munka lenne az elosztás, szóval, sok érte a 100e.

  16. #116
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Köszönöm mindenkinek a segítséget de még szeretnék véleményeket kérni monitor témában.
    Ugynézki sikerült a széles választékból kicsit szűkíteni a kört konkréten 3db monitorra ezek a következők:
    Dell™ UltraSharp™ 2407WFP 167.280.-Ft
    http://www1.euro.dell.com/content/pr...=hu&l=hu&s=bsd
    ASUS MW221U 73.800.-Ft
    http://www.asus.com.tw/products.aspx...82&modelmenu=2
    Samsung 226BW 90.000.-Ft
    http://www.samsung.com/hu/products/m...Specifications
    Szerintetek melyiket érnémeg megvenni? Csak szinte játékra használnám így ha abban tudnátok segíteni hogy a 3 közül melyik a legalkalmasabb játékra az már mutatna valamit. Tudom hogy a Dell a másik kettővel nem azonos kategória de kíváncsilennék hogy mit mondotok mind a 3-ra.
    Aztán kérdeznémmég azt hogy mit jelent a következő kifejezés:sávosodás? Nem tudtam értelmes magyarázatot találnirá hogy mi lehet ez a sávosodás némelyik monitornál.
    Szóval hálás lennék ha tudnátok segíteni a választásban hogy melyik moncsitkéne megvenni akár az én általam felsorólt monitorokon kívül is.
    A válaszokat előre is köszönöm!
    A dell előnye a hd-támogatás, ami majd a hd-s filemknél tehet igazán jó szolgálatot, viszont játékoknál biztos hogy a másik kettő mögött marad.

    Az assus és samsung 1 súlycsoportban vannak. Én a pixelgarancia, az ár, és a márkával kapcsolatos egyéni preferenciát venném kiindulásnak.

  17. #117

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A dell előnye a hd-támogatás, ami majd a hd-s filemknél tehet igazán jó szolgálatot, viszont játékoknál biztos hogy a másik kettő mögött marad.

    Az assus és samsung 1 súlycsoportban vannak. Én a pixelgarancia, az ár, és a márkával kapcsolatos egyéni preferenciát venném kiindulásnak.
    Én pontosan emiatt javasoltam a DELL-t, bár nem tudom, hogy melyikre gondoltál,- 2407WFP vagy E228WFP. Lényeg a lényeg, hogy az olcsóbbik Dell is HDCP támogatást tud és árban egy picivel több mint az ASUS, jóval olcsóbb mint a Samsung. Ami pedig a képminőséget illeti, Dell nem nagyon szokott baj lenni. Amúgy meg 5 ms nem 8, ahogy korábban írtam. Szóval számomra az lenne a legjobb választás, már csak ha a design-t nézem is.

  18. #118
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    Hosszú hezitálás során arra a döntésre jutottam hogy ezt a moitort (http://depo.hu/dell/e228wfp) választom. Remélem nem nyúlok nagyon mellé ha mégis akkor meg így jártam!
    Köszönöm az építő segítségeket!
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  19. #119

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Hosszú hezitálás során arra a döntésre jutottam hogy ezt a moitort (http://depo.hu/dell/e228wfp) választom. Remélem nem nyúlok nagyon mellé ha mégis akkor meg így jártam!
    Köszönöm az építő segítségeket!
    Hát remélem nem adtam rossz tippet , az észrevételeket majd várom :P

  20. #120
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Hosszú hezitálás során arra a döntésre jutottam hogy ezt a moitort (http://depo.hu/dell/e228wfp) választom. Remélem nem nyúlok nagyon mellé ha mégis akkor meg így jártam!
    Köszönöm az építő segítségeket!
    Szerintem olyan nagy csalódást nem okozhat. Aminek viszont érdemes utána érdeklődni a vásárlás előtt az a pixelgarancia. Mert arról semmilyen adatot nem láttam. A másik adat ami homályos az a válaszidő. Mert az 5ms 0%-100% nak túl jó, GTG-nek meg gyenge az assus és a samsung 2ms-éhez képest.

  21. #121
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    Sok helyen néztem és válaszidőnek 5ms-ot írtak mindenhol.Egyébként nem egyszerű megrendelni mert nem nagyon kapható vagy ahol van ott túl drága.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  22. #122
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    Mivel hogy van időm mert amit akartam az a monitor nem elérhető per pillanat így kicsit durkáltam és ezt találtam http://www.samsung.com/hu/products/m...Specifications
    és szeretném a véleményteket kikérni erről a tecnikáról.
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  23. #123
    Kiss2 Attila Regisztrált Cyber logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 10.
    Város
    Kistelek
    Üzenetek
    203

    Re: Monitor vásárlás

    És erről valaki vélemény?
    http://www.argep.hu/product_451982.html
    Kiss Attila
    Total Slick Racing

  24. #124
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    315

    Re: Monitor vásárlás

    Ez utóbbi jól hangizk, de az nagy árkülönbség miatt én nem ajánlom. Semmi extrát nem tud felmutatni(így első ránézésre). Ennyiért már kapsz egy 24eset esetleg 26osat. Vagy mondom ha csak játékra kell gondolkozz az LCD TVken is - mondjuk azon még csak fifáztam nemtudom szimeknél hogy viselkedik <- magasabb válaszidő.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  25. #125

    Re: Monitor vásárlás

    Idézet Eredetileg Cyber írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel hogy van időm mert amit akartam az a monitor nem elérhető per pillanat így kicsit durkáltam és ezt találtam http://www.samsung.com/hu/products/m...Specifications
    és szeretném a véleményteket kikérni erről a tecnikáról.
    Nem tudom mely cégeknél kérdezted meg, de amiket Én találtam, mindenhol 1-2 napos szállítási időt írnak, igaz, nem kérdeztem rá, hogy tényleg 1-2 nap-e.

    Viszont a Senorg-nál még állítólag tesztelni is lehet egy picit.

Oldal: 5 / 22 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •