Oldal: 16 / 22 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 376 - 400 (544 összesen)
  1. #376
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, én azt állítom hogy aki egy monitoros rendszerben gondolkodik, annak a lentebb említett "Philips BDM4065UC" a maga 210e-s árával, az egyik legjobb ár/értékű megoldás. Én biztos nem venném a Szabolcs által linkelt "Samsung_s34e790"-t, ha 60e-vel olcsóbban kapok egy "mozivásznat"!
    Teljesítmény: A 750Ti-t csak példaként írtam, hogy lám már egy 35e-s kártyával is működtethető a 4K. A te VGA-d használtan 50e környékén mozog, +30e-ért 4GB GTX970-et kapsz, újonnan 90e-től indulnak, nekem is ez van. Minden fullra húzva AC:100-110 fps R3E:120-130 fps, 4K-ban 40-50 fps, az általad is említett kompromisszumokkal stabil 60-70 fps. Szerintem ez a plusz költség abszolút vállalható, főleg hogy a végeredmény összehasonlíthatatlan.



    Továbbra is azt mondom az a plusz 30% nem ér ennyit, ha már ekkora összeget szánsz monitorra, vegyél 40" 4k-t, főleg AC-nál ahol cockpiten belül oda teszed a kamerát ahova akarod, na ott fog csak igazán beszippantani a játék!

    Aki költség miatt gondolkodik egy monitoros rendszerben, annak nem lesz olyan gépe, hogy kényelmesen kihajtson egy 4K-s kijelzőt. Aki hely miatt, annak a 40"-os monitor eleve lehet nagy. Bocs, de a stabil 50-60fps egyetlen kijelzőn messze van manapság az optimálistól, főleg ha csak erős kompromisszumok árán érhető el. Miért jobb több pixelen bámulni a lebutított grafikát ahelyett, hogy kisebb felbontáson de jobb minőségben tennénk? Főleg a 120-144Hz-es monitorok korában, amik viszont meglepően sokat adnak hozzá a fluid játékélményhez.

    Amúgy a saját példáddal élve, egy 90ezres kártyával kompromisszumosan van meg az 50-60fps... Akkor hol költséghatékony a dolog?
    A te javaslatodnál további 60ezerrel olcsóbban, 150 környékén kapható az az LG 34" 21:9 széria, amit én is használok. 2560x1080, 75Hz, FreeSync, alacsony input lag, IPS panel, és kihajtja az 50ezres GTX 770 2GB. Ha jól számolom, akkor az már 100ezer forint spórolás, és hasznos látómezőben csak pár centi veszteség.

    Szélességben a 40" a 34"-hoz képest nem ad sokat hozzá, a kék ég vagy az utastér teteje nem túl hasznos, de legalább felesleges. Mondhatod azt, hogy de a műszerfal és a középkonzol... A műszerfal jelentős részét kitakarja a kormány, az anyósülés lábterétől se lesz gyorsabb senki. Ellenben ha a vezetésen kívül bármi másra is szeretnéd használni azt a gépet, akkor a legkevésbé sem akarod, hogy a monitor negyede takarásban legyen.

    Én a fenti képen levő cockpit-ben dolgozom, netezek, filmet nézek, játszom, videót vágok, és mindemellett szimulátorozok is. Anélkül, hogy szét kéne bontanom bármit, vagy találgatnom kéne mi van a kép alján középen, mivel nem lóg feleslegesen a kormány mögé, mégis megkapom széltében azt az univerzálisan használható pluszt.

    Bocsánat, te egy propagandát folytatsz a saját szempontjaid alapján, ami viszont nem biztos, hogy mások igényeinek is megfelel. Igen, elismerem, nem rossz opció a 40"... Ha van hozzá hely, hardver, és dedikált szimulátoros rendszerbe szánod. De ár/érték arányban messze van attól, amit jónak lehetne nevezni manapság.

    U.i.: A mozifilmek képaránya 2,39:1, ami megközelítőleg 21,5:9. Tehát ha "mozivászon", akkor a 21:9 áll hozzá közelebb.
    Utoljára módosította: PicoBp; 2016. 05. 23. 16:16.

  2. #377
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Aki költség miatt gondolkodik egy monitoros rendszerben, annak nem lesz olyan gépe, hogy kényelmesen kihajtson egy 4K-s kijelzőt. Aki hely miatt, annak a 40"-os monitor eleve lehet nagy. Bocs, de a stabil 50-60fps egyetlen kijelzőn messze van manapság az optimálistól, főleg ha csak erős kompromisszumok árán érhető el. Miért jobb több pixelen bámulni a lebutított grafikát ahelyett, hogy kisebb felbontáson de jobb minőségben tennénk? Főleg a 120-144Hz-es monitorok korában, amik viszont meglepően sokat adnak hozzá a fluid játékélményhez.

    Amúgy a saját példáddal élve, egy 90ezres kártyával kompromisszumosan van meg az 50-60fps... Akkor hol költséghatékony a dolog?
    A te javaslatodnál további 60ezerrel olcsóbban, 150 környékén kapható az az LG 34" 21:9 széria, amit én is használok. 2560x1080, 75Hz, FreeSync, alacsony input lag, IPS panel, és kihajtja az 50ezres GTX 770 2GB. Ha jól számolom, akkor az már 100ezer forint spórolás, és hasznos látómezőben csak pár centi veszteség.

    Szélességben a 40" a 34"-hoz képest nem ad sokat hozzá, a kék ég vagy az utastér teteje nem túl hasznos, de legalább felesleges. Mondhatod azt, hogy de a műszerfal és a középkonzol... A műszerfal jelentős részét kitakarja a kormány, az anyósülés lábterétől se lesz gyorsabb senki. Ellenben ha a vezetésen kívül bármi másra is szeretnéd használni azt a gépet, akkor a legkevésbé sem akarod, hogy a monitor negyede takarásban legyen.

    Én a fenti képen levő cockpit-ben dolgozom, netezek, filmet nézek, játszom, videót vágok, és mindemellett szimulátorozok is. Anélkül, hogy szét kéne bontanom bármit, vagy találgatnom kéne mi van a kép alján középen, mivel nem lóg feleslegesen a kormány mögé, mégis megkapom széltében azt az univerzálisan használható pluszt.

    Bocsánat, te egy propagandát folytatsz a saját szempontjaid alapján, ami viszont nem biztos, hogy mások igényeinek is megfelel. Igen, elismerem, nem rossz opció a 40"... Ha van hozzá hely, hardver, és dedikált szimulátoros rendszerbe szánod. De ár/érték arányban messze van attól, amit jónak lehetne nevezni manapság.

    U.i.: A mozifilmek képaránya 2,39:1, ami megközelítőleg 21,5:9. Tehát ha "mozivászon", akkor a 21:9 áll hozzá közelebb.
    Nem propaganda hanem a saját véleményem, és nem kell hogy mindenki igényeinek megfeleljen, ezért volt odaírva hogy alternatíva! Ezt a költséghatékonyságot is lehoztad már olyan szintre ahol tényleg értelmetlen 200e-s kijelzőkről beszélni, mellesleg 3db monitor árát kifizetni 1db nyújtott 27-re, az aztán tényleg költséghatékony.

    Nagyon elkanyarodtunk az eredeti témától. Itt 270e kijelzők, több 100e-s 3 monitoros rendszerek, meg GTX980Ti-k lettek megemlítve, ehhez ajánlottam azt amit. Ez mellett csak arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy manapság már nem lehetetlen, vállalható keretek közt 4K-s rendszert üzemeltetni.
    Továbbra is az a véleményem, hogy az összes 21:9-es monitor túlárazott, a tied is valahol 100e környékén lenne reális, és igen, elfogadom hogy jól néznek ki, meg hozzátesz az élményhez, de ez nincs arányban a kért árral, nem helyettesít 2 monitort, még akkor sem ha ehhez hardvert kell fejleszteni.

    U.i.: Mozivászonnál a méret, nem az arány volt a lényeg, de akkor legyen garázskapu!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2016. 05. 23. 18:46.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #378
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    U.i.: A mozifilmek képaránya 2,39:1, ami megközelítőleg 21,5:9. Tehát ha "mozivászon", akkor a 21:9 áll hozzá közelebb.
    Igen, a 40 colon csak nagyobb a méret, de szélesebb nem lesz a látómező. Ha a méret a lényeg, akkor OK.

    Mindenesetre konkrét monitor vásárlástól már messze vagyunk. Nem a darabszámról, meg arányról kellene meggyőzni a másikat, hanem a kiszemelt monitorról tud-e valaki valamit, van-e tapasztalat, közvetett, vagy közvetlen.

    szerk: Közben látom, lassan azért csak visszakanyarodunk.


  4. #379
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Én azt nem értem, hogy sok embernek nincs pénze ilyen drága megoldásokra és olyan dolgokról beszéltek hogy az csak az itt jelenlevők 5%-ára érvényes, mert nem mindenki ilyen tehetős. Miért kellenek olyan hihetetlenül drága monitorok a játékhoz? Minek kell 4K? Mit tud többet adni?
    40-42" FullHD-ben 8x élsimítással is megfelelő képet tud adni. Én is gondolkodom egy ilyenben, mert ez megfizethetőbb mint a 2-300K-s monitor. Az is beteríti a látómezőt.
    Mellesleg megkérdezném hogy valaki próbálkozott-e már egy ekkora TV-n 3D szemüveggel megoldható játszást? Az is nagy élmény lenne ha ez kivitelezhető, de szerintem igen.
    Másik olcsóbb megoldás, ha veszel 3db egyforma használt monitort 19-24"-ban. http://www.pc-max.hu/webaruhaz/monit...s-folotte.html Ez is egy ilyen alternatíva ha nincs annyi pénzed.
    Sőt van még olcsóbb alternatíva is, amit én is csináltam. Pár ezer-ből megvan. Nekem alapból van egy 24"-os Samsung FullHD monitor 1920x1080 felbontással és mellé szereztem 2db 19"-os 4:3-as Dell monitort amin van DVI csatlakozó 1280x1024 felbontással és már is össze lehet rakni a töredékéből egy ilyen rendszert. Nah szerintem ez már több embert is érdekelne. Nem olyan széles mint a 3db 24"-os, de közel áll hozzá, ahhoz képes hogy ezt 20-30eFt ráfordítással meg lehet úszni.
    A kisebb pénzkerettel játszó embereknek ez már egy elgondolkodtató alternatíva egy ilyen beszerzése. És ha bejön akkor marad, ha nem akkor el lehet adni vagy lehet nagyobbakra cserélni.
    Csak ennyit akartam hozzáfűzni...
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  5. #380
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    Én azt nem értem, hogy sok embernek nincs pénze ilyen drága megoldásokra és olyan dolgokról beszéltek hogy az csak az itt jelenlevők 5%-ára érvényes, mert nem mindenki ilyen tehetős. Miért kellenek olyan hihetetlenül drága monitorok a játékhoz? Minek kell 4K? Mit tud többet adni?
    40-42" FullHD-ben 8x élsimítással is megfelelő képet tud adni. Én is gondolkodom egy ilyenben, mert ez megfizethetőbb mint a 2-300K-s monitor. Az is beteríti a látómezőt.
    Mellesleg megkérdezném hogy valaki próbálkozott-e már egy ekkora TV-n 3D szemüveggel megoldható játszást? Az is nagy élmény lenne ha ez kivitelezhető, de szerintem igen.
    Másik olcsóbb megoldás, ha veszel 3db egyforma használt monitort 19-24"-ban. http://www.pc-max.hu/webaruhaz/monit...s-folotte.html Ez is egy ilyen alternatíva ha nincs annyi pénzed.
    Sőt van még olcsóbb alternatíva is, amit én is csináltam. Pár ezer-ből megvan. Nekem alapból van egy 24"-os Samsung FullHD monitor 1920x1080 felbontással és mellé szereztem 2db 19"-os 4:3-as Dell monitort amin van DVI csatlakozó 1280x1024 felbontással és már is össze lehet rakni a töredékéből egy ilyen rendszert. Nah szerintem ez már több embert is érdekelne. Nem olyan széles mint a 3db 24"-os, de közel áll hozzá, ahhoz képes hogy ezt 20-30eFt ráfordítással meg lehet úszni.
    A kisebb pénzkerettel játszó embereknek ez már egy elgondolkodtató alternatíva egy ilyen beszerzése. És ha bejön akkor marad, ha nem akkor el lehet adni vagy lehet nagyobbakra cserélni.
    Csak ennyit akartam hozzáfűzni...
    Kb. bennem is hasonló fogalmazódott meg.

    Nekem van 3D-s TV-m, 2-3 éve próbáltam néha azon játszani (bár nem 3D-ben), de nem volt igazán jó a 130 centis kép 3 méterre a szememtől. A 24-es monitoron gyorsabb voltam, valószínűleg a szememnek volt túl nagy a látószög, nem tudtam olyan jól felmérni a távokat, passz... Inkább csak haverokkal próbáltuk szórakozásként, versenyzésre nem vált be.

    A két 4:3-as monitort a meglévő mellé biggyeszteni, ez nekem is eszembe jutott, mert van itthon két 17-es régről. Most 28-as van, ehhez nem igazán passzolna, de a 24-eshez a 19-20 colos 4:3-as jó lehet, és valószínűleg relatíve fillérekért lehet találni manapság.

  6. #381
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. bennem is hasonló fogalmazódott meg.

    Nekem van 3D-s TV-m, 2-3 éve próbáltam néha azon játszani (bár nem 3D-ben), de nem volt igazán jó a 130 centis kép 3 méterre a szememtől. A 24-es monitoron gyorsabb voltam, valószínűleg a szememnek volt túl nagy a látószög, nem tudtam olyan jól felmérni a távokat, passz... Inkább csak haverokkal próbáltuk szórakozásként, versenyzésre nem vált be.

    A két 4:3-as monitort a meglévő mellé biggyeszteni, ez nekem is eszembe jutott, mert van itthon két 17-es régről. Most 28-as van, ehhez nem igazán passzolna, de a 24-eshez a 19-20 colos 4:3-as jó lehet, és valószínűleg relatíve fillérekért lehet találni manapság.
    A 3D tévét nem tudnád kipróbálni hogy működik-e játékkal? Elvileg Nvidia driverben kell bekonfigolni a 3d nézetet és gyors gombbal lehet váltani a 2d/3d nézet között. Kíváncsi lennék rá hogy egyáltalán hogy működik és milyen így a kocsiban ülni.

    Nekem is otthon 19" 24" 19" kombó van, de sajnos RaceRoom-ban nem tudom használni, mert nem működik. AC meg pont nem jó időpontokban van nekem, mert azon a héten mindig délutános vagyok. RaceRoomban marad az egy középső monitor és oldalt a másik monitor amin megy dashboard, preqal idők a Chrome-ban, Teamspeak. De azért jó lenne itt is a 3 monitor.
    Elvileg ott is működne a 3 monitor, de csak azonos felbontásokkal. Így különbözővel nem. Így is egyedi felbontást létre kell hozni, 4480x1080-ban és azt kell kiválasztani AC-ben.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  7. #382
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    A 3D tévét nem tudnád kipróbálni hogy működik-e játékkal? Elvileg Nvidia driverben kell bekonfigolni a 3d nézetet és gyors gombbal lehet váltani a 2d/3d nézet között. Kíváncsi lennék rá hogy egyáltalán hogy működik és milyen így a kocsiban ülni.
    Passz, meg ahhoz nem kell 3D-s forrás is? Igazából évente, ha egyszer nézek rajta 3D-ben valamit, mert elég fárasztó a szemnek, nem akkora élmény. Pár percig érdekes, de 2-3 órán át kifejezetten rossz. Játéknál ez hatványozottan jelentkezik, szerintem.

  8. #383
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Passz, meg ahhoz nem kell 3D-s forrás is? Igazából évente, ha egyszer nézek rajta 3D-ben valamit, mert elég fárasztó a szemnek, nem akkora élmény. Pár percig érdekes, de 2-3 órán át kifejezetten rossz. Játéknál ez hatványozottan jelentkezik, szerintem.
    https://www.youtube.com/watch?v=5XWtQ0jvJRc a "C" gyerek elég gagyi kamerával vette fel, de a lényeg látszik.
    http://www.nvidia.com/object/3d-visi...ver-setup.html

    Ezt nem tudnád kipróbálni a 3d TV-vel, vagy valaki aki 3D TV-n játszik, esetleg van neki otthon. Én a monitoromon csak kék-piros szemüveggel
    tudnék játszani és úgy nem élmény Korábban CounterStrike-ot próbáltam így, jó volt, csak fura volt a színe
    Lehet hogy még meg is tetszene. Én már rég kipróbáltam volna, de nekünk nincs itthon 3dTV.

    Ja és maga a RaceRoom, Assetto a játékban lenne a 3D forrás. CTRL+T-vel lehet váltani, miután beállítottad az NVIDIA driverben a Stereoscopic 3D-t, és játék közben át kell kapcsolni.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  9. #384
    Idézet Eredetileg center82 írta Hozzászólás megtekintése
    https://www.youtube.com/watch?v=5XWtQ0jvJRc a "C" gyerek elég gagyi kamerával vette fel, de a lényeg látszik.
    http://www.nvidia.com/object/3d-visi...ver-setup.html

    Ezt nem tudnád kipróbálni a 3d TV-vel, vagy valaki aki 3D TV-n játszik, esetleg van neki otthon. Én a monitoromon csak kék-piros szemüveggel
    tudnék játszani és úgy nem élmény Korábban CounterStrike-ot próbáltam így, jó volt, csak fura volt a színe
    Lehet hogy még meg is tetszene. Én már rég kipróbáltam volna, de nekünk nincs itthon 3dTV.

    Ja és maga a RaceRoom, Assetto a játékban lenne a 3D forrás. CTRL+T-vel lehet váltani, miután beállítottad az NVIDIA driverben a Stereoscopic 3D-t, és játék közben át kell kapcsolni.
    Háát, elég nagy hercehurca kellene hozzá, így nem ígérem

  10. #385
    Szerintem ez szimulátorozásra alkalmatlan lenne. Félek hogy durva input lagot generál.

  11. #386
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.403
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Háát, elég nagy hercehurca kellene hozzá, így nem ígérem
    Nálam is ez van. Szerintem nem ér annyit, hogy egy órát szívjak vele, 10 perc erejéig.


  12. #387
    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Aki költség miatt gondolkodik egy monitoros rendszerben, annak nem lesz olyan gépe, hogy kényelmesen kihajtson egy 4K-s kijelzőt. Aki hely miatt, annak a 40"-os monitor eleve lehet nagy. Bocs, de a stabil 50-60fps egyetlen kijelzőn messze van manapság az optimálistól, főleg ha csak erős kompromisszumok árán érhető el. Miért jobb több pixelen bámulni a lebutított grafikát ahelyett, hogy kisebb felbontáson de jobb minőségben tennénk? Főleg a 120-144Hz-es monitorok korában, amik viszont meglepően sokat adnak hozzá a fluid játékélményhez.

    Amúgy a saját példáddal élve, egy 90ezres kártyával kompromisszumosan van meg az 50-60fps... Akkor hol költséghatékony a dolog?
    A te javaslatodnál további 60ezerrel olcsóbban, 150 környékén kapható az az LG 34" 21:9 széria, amit én is használok. 2560x1080, 75Hz, FreeSync, alacsony input lag, IPS panel, és kihajtja az 50ezres GTX 770 2GB. Ha jól számolom, akkor az már 100ezer forint spórolás, és hasznos látómezőben csak pár centi veszteség.

    Szélességben a 40" a 34"-hoz képest nem ad sokat hozzá, a kék ég vagy az utastér teteje nem túl hasznos, de legalább felesleges. Mondhatod azt, hogy de a műszerfal és a középkonzol... A műszerfal jelentős részét kitakarja a kormány, az anyósülés lábterétől se lesz gyorsabb senki. Ellenben ha a vezetésen kívül bármi másra is szeretnéd használni azt a gépet, akkor a legkevésbé sem akarod, hogy a monitor negyede takarásban legyen.

    Én a fenti képen levő cockpit-ben dolgozom, netezek, filmet nézek, játszom, videót vágok, és mindemellett szimulátorozok is. Anélkül, hogy szét kéne bontanom bármit, vagy találgatnom kéne mi van a kép alján középen, mivel nem lóg feleslegesen a kormány mögé, mégis megkapom széltében azt az univerzálisan használható pluszt.

    Bocsánat, te egy propagandát folytatsz a saját szempontjaid alapján, ami viszont nem biztos, hogy mások igényeinek is megfelel. Igen, elismerem, nem rossz opció a 40"... Ha van hozzá hely, hardver, és dedikált szimulátoros rendszerbe szánod. De ár/érték arányban messze van attól, amit jónak lehetne nevezni manapság.

    U.i.: A mozifilmek képaránya 2,39:1, ami megközelítőleg 21,5:9. Tehát ha "mozivászon", akkor a 21:9 áll hozzá közelebb.

    sziasztok
    nalam ilyen lett a 21:9-es setup 34 colon. szerintem pont eleg a latoszog nem kell 3 monitor az biztos.
    assettoban valahogy meg nagyobb a latoszog, ott valahogy mashogy kezeli es jobb a kilatas
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._22_42_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._22_49_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._23_06_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._24_03_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._24_16_Pro.jpg

    lipi

  13. #388
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Gyönyörű, de engem ez a kihajtható kijelző tartó jobban érdekelne. Honnan van ez?
    Ha fekete lenne még szuperebb lenne, de így is iszonyatosan jól néz ki.

  14. #389
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok
    nalam ilyen lett a 21:9-es setup 34 colon. szerintem pont eleg a latoszog nem kell 3 monitor az biztos.
    assettoban valahogy meg nagyobb a latoszog, ott valahogy mashogy kezeli es jobb a kilatas
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._22_42_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._22_49_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._23_06_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._24_03_Pro.jpg
    http://www.kephost.com/images/2016/0..._24_16_Pro.jpg

    lipi
    Nagyon jó kompromisszum az biztos ,de azért na 3 monitor az 3 monitor

    A fordulatszámmérőhöz álítottam ,csak nem látszik a telótol

    No comment

    Csatolt képek Csatolt képek

  15. #390
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Gyönyörű, de engem ez a kihajtható kijelző tartó jobban érdekelne. Honnan van ez?
    Ha fekete lenne még szuperebb lenne, de így is iszonyatosan jól néz ki.
    Szerintem az egy iPad mini

  16. #391
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az egy iPad mini
    A tartót kérdeztem

  17. #392
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A tartót kérdeztem
    Jaaa, végül is jogos :-D

  18. #393
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Jaaa, végül is jogos :-D

    Hat az a tarto mocskos draga cucc

    https://m.aliexpress.com/item/32658336327.html

    Ezt vettem kb 8 dollar. Keresgrss aliexpressen kb 1 het alatt ideert es tok stabil darab

  19. #394
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    42,5"/IPS/4K: PHILIPS BDM4350UC/00


    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  20. #395
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Használ valamelyikőtök AMD FREESYNC-et? Érdemes vele foglalkozni, vagy parasztvakítás az egész? Van vele inputlag, tényleg "folyik" a kép?
    Amit olvastam róla az jól hangzik.

  21. #396
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése
    Használ valamelyikőtök AMD FREESYNC-et? Érdemes vele foglalkozni, vagy parasztvakítás az egész? Van vele inputlag, tényleg "folyik" a kép?
    Amit olvastam róla az jól hangzik.
    Ugyan azt tudja mint a VSYNC csak nem 30%-al nő a display lag hanem ~3%-al.
    Ha 40-80FPS-el játszol akkor maga a csoda.
    Ha 150 felett, akkor mindkettő felesleges.

  22. #397
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan azt tudja mint a VSYNC csak nem 30%-al nő a display lag hanem ~3%-al.
    Ha 40-80FPS-el játszol akkor maga a csoda.
    Ha 150 felett, akkor mindkettő felesleges.


    Ez a "maga a csoda" nekem pont elég. Az a 30% vsync lag nagyon zavaró, de vajon a 3% mennyire? Észre lehet azt egyáltalán venni?

  23. #398
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése


    Ez a "maga a csoda" nekem pont elég. Az a 30% vsync lag nagyon zavaró, de vajon a 3% mennyire? Észre lehet azt egyáltalán venni?
    A vsync-nél mindenkép jobb a freesync, de nem jelentős előrelépés.

    IMO, mindkettő csak a tüneteket kezeli, a problémádat nem oldja meg. Eltünik a tearing, de megmarad a stuttering.
    Ami engem (és valószínüleg téged is) zavar az a stuttering, ami minél alacsonyabb az FPS, annál durvább.
    Akik a tearing-re panaszkodnak 99%-ban 60-80 átlag FPS el játszanak.

    Az assetto corsa-t már egy R260-on is be lehet állítani úgy hogy mindig 200FPS felett legyen. (ennél szinte mindenkinek erősebb van)
    Ez megoldja a stutteringet és az ebből adódó drasztikus tearing-et is. Így a v és freesync is feleslegessé válik, a 60hz-ből adódó tearing meg csak azt zavarja aki erre van rákattanva.

  24. #399
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg ipojan írta Hozzászólás megtekintése


    Ez a "maga a csoda" nekem pont elég. Az a 30% vsync lag nagyon zavaró, de vajon a 3% mennyire? Észre lehet azt egyáltalán venni?
    Konkrétan az arányok 60FPS-en:
    VSYNC nélkül 0,033 sec
    VSYNC-el ~ minimum 0,050 sec (változó)
    Freesync-el ~ minimum 0,033 sec (változó)

    Ha ragaszkodsz a tearing mentes képhez akkor kell neked a free(g)sync.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2016. 06. 10. 12:14.

  25. #400
    Ipolyi János Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 12. 31.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    170
    Köszönöm a választ!

Oldal: 16 / 22 ElsőElső ||| 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •