Találatok: 1 - 2 (2 összesen)
  1. #1

    Deca Gear - Új VR szemüveg majustol elerheto

    Hello,

    Gondoltam nyitok egy uj szalat ennek az uj vr szemuvegnek. Http://deca.net oldalon nezheto meg. Egy startup kezdte gyartani es majusra tervezik hogy elkeszulnek. Hp reverb minosegu kepet igernek es sok olyan featuret ami nincs mas szemuvegben pl arckifejezesek felismereset meh caipozozgast meg hasonlokat. Engem ezek egyikw se hoz lazba az viszont igen hogy ipd lehet 72mm es a kwpminoseg meg reverb lesz. Az ar pwdig nagyon barati. Mindossze 450 dollar es ingyen postazas az osszes elorendelonek.
    Elorendeles az 10 dollar befizetesevel tortenik amit visszakapsz ha megse akarod.

    Oldaluk szerint ide hozzank kelet azsiaba is postaznak azaz nem allnak meg amerika hataranal vagy a nemeteknel...

    Egyetlen ertelmes vr youtuber is csinalt roluk adast
    https://youtu.be/wknl0h9cuqs

  2. #2
    Idézet Eredetileg lipixbox írta Hozzászólás megtekintése
    Hello,

    Gondoltam nyitok egy uj szalat ennek az uj vr szemuvegnek. Http://deca.net oldalon nezheto meg. Egy startup kezdte gyartani es majusra tervezik hogy elkeszulnek. Hp reverb minosegu kepet igernek es sok olyan featuret ami nincs mas szemuvegben pl arckifejezesek felismereset meh caipozozgast meg hasonlokat. Engem ezek egyikw se hoz lazba az viszont igen hogy ipd lehet 72mm es a kwpminoseg meg reverb lesz. Az ar pwdig nagyon barati. Mindossze 450 dollar es ingyen postazas az osszes elorendelonek.
    Elorendeles az 10 dollar befizetesevel tortenik amit visszakapsz ha megse akarod.

    Oldaluk szerint ide hozzank kelet azsiaba is postaznak azaz nem allnak meg amerika hataranal vagy a nemeteknel...

    Egyetlen ertelmes vr youtuber is csinalt roluk adast
    https://youtu.be/wknl0h9cuqs
    Azota is q4 ben szallitanak. Ennyi az info. Ez erdekes lesz lesz e ebbol valami...

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •