Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (43 összesen)

Téma: Anderstorp, GTL, élmények

  1. #1
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Anderstorp, GTL, élmények

    Ide jöhetnek....
    Majd én is megírom, de majd holnap.
    Most szunya.
    De a HSW-s hírdetés olyan iszonyúúú jó lett...

  2. #2
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Az első futamon valaki az első kanyar utáni egyenesben szépen kirakott...
    Még ha kanyarban történt volna akkor megértem, dehát milyen dolog az, hogy már egyenesen sem tud menni valaki?! (majd csekkolom replayt)
    Összességében jó volt, mert így a 2. futamot az élről kezdhettem!
    Hát jó meccs volt! Végül a 3. lettem!
    (Az egész sokkal jobban sikerült, mint vártam )
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #3
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Az én szemszögemből nagyszerü versenyek voltak

    Qualifikáción Peti barátom bevillantott egy nagyon szigoru időt, amit nem volt könnyü überelni, mit tesz egy uj PC és egy kis gyakorlás...mindketten a legjobbkor futottuk a legjobb időnket igy első két helyről rajtoltunk.

    Falcon iszonyuan ment egyenesben és nagyon keményen üznöm kellett a kanyarokban, hogy Peti nyomában, de méginkább Zsebe Gabi elött maradjak.
    Gabi ki is fékezett teljesen váratlanul, T2ben, de sikerült szépen visszavenni a poziciót, ekkor Horváth Attis utolérte és lefoglalta egy időre.
    Néha mégis utolértek..10 kör után elkezdett nagyon fogyni, melegedni a gumi, igy arra koncentráltam hogy a kanyargos részeken ne csusszak le az ivről, nehogy vmi 4 hengeres megelőzzön

    Utolsó kör pedig igen mozgalmasra sikerült, végül 1.5mpen belül értünk célbe, Rádi Peti, én és Horváth Attis, rendesen leizzadtam.


    Második futam első pár köre összemosódik, ment a fight a 9. helyről egészen a 3.ig, utolértem Kunszabó Sanyit!
    Többnyire tartottam a tisztes távolságot, csak a kör vége felé akartam tapadni egy kis szélárnyék reményében, de sajnos egy féktávon utolértem és lelöktem a féktávól
    Sok helyet vesztett, én pedig szépen becsorogtam 2. helyen, ezúttal nem tönkretéve a gumikat.

    Meleg dolog volt Falconnal ennyire szorosan versenyezni Iszonyu drifteket vágtunk le én és a Vörös Sárkány

  4. #4
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Ez off lesz, de ide írom, mert ezt mindenki olvassa.

    Én sajnos nem tudtam résztvenni a futamon, bár 5-nek kvalifikáltam magam, de amikor versenyre váltott a szerver, a program elszállt, kivágott a desktopra
    Türelmesen megvártam a második futamot, és amikor elkezdtetek visszalépkedni akkor meg a lobby csúszott szét.

    Amiért ezt leírom, mert szeretném a tanácsotokat kérni: Korábban semmi gondom nem volt a játékkal, kb egy hónapja viszont folyamatosan szívok az multiplayeres résszel. A lobbyba belépés kínkeserves, állandóan Frissítés van, de vagy nagyon sokáig tart, vagy vége sem lesz soha. Ilyenkor a szerverre is nagyon nehezen jutok be, van, hogy csak sokadszorra, most például a 10 perces szünet alatt egyáltalán nem sikerült. Olyan, mintha baromi lassú lenne a net, de a letöltési sebességméréskor vígan hozza az 1 Mb/s-t, és ha bejutok, akkor sincs lag.
    Van persze, hogy működik, de abszolút kiszámíthatatlan és megbízhatatlan.

    Szóval ha bárkinek van valami ötlete, hogy mit csináljak, nagyon szívesen venném, mert baromira szeretnék versenyezni veletek, de nem nagyon tudok...
    Köszi
    Utoljára módosította: Gaben75; 2007. 04. 27. 00:49.

  5. #5
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Szerintem 2 dolog lehet, mikor belassul a net akkor vagy éppen frissül vmi windows komponens, virusirtó, akármi. Vagy tényleg szarakszik a neted...

  6. #6
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Életkor
    42
    Üzenetek
    230

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Kunszabo Sandortol szeretnek bocsanatot kerni, mert a 2. futamon leamortizaltam az autojat, es kiesett. 4-en zuztunk egymas mogott a hosszu egyenesben. Kanyar elott leert az autom bal oldala a fure, probaltam visszarangatni ami ilyen sebessegnel nem volt egyszeru, satuztam a feket, de ott mar nem volt esely megallni, probaltam felrerantani az autot, de a bal oldalrol elkaptam Sanyi autojanak a jobb felet es, ha jol lattam szerencsetlensegere az utkozesem miatt orral bekapta a falat es talan ezert szallt el a motorja. 1000 bocs. Pedig a 2. futam olyan faszan kezdodott, az uccso rajthelyrol indulva kb a 5-6 helyen autoztam.

  7. #7
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez off lesz, de ide írom, mert ezt mindenki olvassa.

    Én sajnos nem tudtam résztvenni a futamon, bár 5-nek kvalifikáltam magam, de amikor versenyre váltott a szerver, a program elszállt, kivágott a desktopra
    Türelmesen megvártam a második futamot, és amikor elkezdtetek visszalépkedni akkor meg a lobby csúszott szét.

    Amiért ezt leírom, mert szeretném a tanácsotokat kérni: Korábban semmi gondom nem volt a játékkal, kb egy hónapja viszont folyamatosan szívok az multiplayeres résszel. A lobbyba belépés kínkeserves, állandóan Frissítés van, de vagy nagyon sokáig tart, vagy vége sem lesz soha. Ilyenkor a szerverre is nagyon nehezen jutok be, van, hogy csak sokadszorra, most például a 10 perces szünet alatt egyáltalán nem sikerült. Olyan, mintha baromi lassú lenne a net, de a letöltési sebességméréskor vígan hozza az 1 Mb/s-t, és ha bejutok, akkor sincs lag.
    Van persze, hogy működik, de abszolút kiszámíthatatlan és megbízhatatlan.

    Szóval ha bárkinek van valami ötlete, hogy mit csináljak, nagyon szívesen venném, mert baromira szeretnék versenyezni veletek, de nem nagyon tudok...
    Köszi
    engem a routerem szivatott hasonló módon, de mióta versenyre közvetlenül a modemre dugok nincs ilyen gondom

  8. #8
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Első futam:
    Azt gondoltam a verseny előtt,hogy a gyakorlásnak köszönhetően sikerült egy elég jó kis setupot csinálnom a Falconra,és nem lesz baj...
    Időmérőn sikerült megfutnom egy PB,de a végelszámolásban ez is csak a 7. helyre volt elég,mivel az elején elég komoly időket futottak a kartársak
    A rajt után folyamatosan tudtam felfelé kapaszkodni egészen a 4.helyig,ahol több körön keresztül hátúlról moziztam végig Zsebe Gabi és Kiss Ati Falconos "háziversengésüket",bár párszor bezavart,és eltakarta a képet egy piros Cortina. Majd miután Zsebszi megforgott a célegyenes elején a futam vége felé - gondolom hogy Neki is már megette a gumit a nagy,tepsi V8 - együtt körözgettünk tovább,de én 2x is lecsúsztam az ívről ,és meglátogattam egy kicsit a sódeágyat a két döntött visszafordítóban,így a 7.helyen jöttem be.

    Második futam: na,majd most,gondoltam...4.rajthelyről indultam,majd a szokásos rajt utáni helyezkedésből már a 2.helyen autóztam ,de rögtön meg is kaptam Kis Atit a nyakamba,akivel körökön keresztül küzdöttünk ezekkel a nehézfémipari termékekkel,de egy féktávon hátúlról megpöckölt,és mentem füvet nyírni .Mire visszatértem,páran elmentek,és már csak a 6.helyen autóztam,de a leszálló pálya vége előtt beelőztem egy Cortinát (Pechning Rezsesz),és egy Alfát is (Nagypál Peti),és már mögöttem is voltak a féktáv előtt,de ekkor...hátúlról és szegény Falconom már a lapján állt meg,füstőlgő,és lefulladt motorral.Ennyi volt,kész

    Mivel ez volt az első verseny,nem fogok óvni senkit,de legközelebb...
    Nem voltam mérges,áááhhh...
    Utoljára módosította: sancyy; 2007. 04. 27. 09:57.
    Kunszabó Sándor

  9. #9
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Életkor
    42
    Üzenetek
    230

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése

    Mire visszatértem,páran elmentek,és már csak a 6.helyen autóztam,de a leszálló pálya vége előtt beelőztem egy Cortinát (Pechning Rezsesz),és egy Alfát is (Nagypál Peti),
    Az alfaval nem tom ki ment, en Falconnal zuztam, szal ott 4-en erkeztunk meg fektavra.

    Nagyon sok sorrel jovok, ha lesz tali.

  10. #10
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    engem a routerem szivatott hasonló módon, de mióta versenyre közvetlenül a modemre dugok nincs ilyen gondom
    Wifi router vagy vezetékes? Én most első lépésként megpróbálom a wifit közelebb vinni, hátha segít. Remélem, mert különben jövő héten a mentők visznek el. Tegnap is csak azért nem törtem össze mindent a gép körül, mert nem tudtam eldönteni, hogy mivel kezdjem

    Az a gondom, hogy:
    1. Korábban ugyanezzel a felállással semmi gondom nem volt
    2. Csipkebokor vessző
    3. Nem vagyok egy IT mágus, viszont a tehetetlenségem feldühít


    Remélem Roli csinál megint egy király videót, hogy legalább azt megnézhessem.
    Tényleg az nem jó hendikep rendszer, hogy aki nyer, az csinálja a heti videót, és akkor nincs ideje gyakorolni a következő versenyre?

  11. #11
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Nem néztem még a replayt, de a 2. futamon picit megtoltam Pálinkás Lacit. El is vettem rögtön a gázról a lábamat és az láttam hátranézve, hogy vissza is állt, de abban a pillanatban...BUMM....ütközööt és fejre is állt, majd eltűnt

    Roppant módon sajnálom, ha miattam történt

    Remélem azért nincs harag, hidd el, nem volt szándékos, ráadásul úgy gondolom, már kinőttem abból, hogy az első körökben akarjak előrébb jutni.

    A hangodon hallottam, hogy nagyon pipa vagy, amit meg is értek teljes mértékben. Fordított helyzetben én is az lettem volna!!!

    A futamokra visszatérve, kicsit csalódást okoztak nekem, de talán belerázódok

  12. #12
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Már nagyon várom a replayeket

  13. #13
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Életkor
    50
    Üzenetek
    699

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Én is,én is,hogy kit is kell majd
    Kunszabó Sándor

  14. #14
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Én már ismerem a bünömet, sajnos vissza kell vennem egy kicsit, mert kezd minden futamon 1x előfordulni, és ez már biztos nem véletlen

  15. #15
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Életkor
    42
    Üzenetek
    230

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    En most hibaztam eloszor ilyen nagyot, de levontam belole a tanulsagot. Eloszor is, hogy egy hallal jol pofan vernek . Masodszor meg ha 3-an osszeakadnak elottem akkor inkabb ki kell maradni es fekezni.

  16. #16
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Wifi router vagy vezetékes?
    vezetékes, engem mindenhova beengedett, csak a masters szerverre nem, először azt hittem le vagyok tiltva(kifékeztem Pál Ferit ), de ez a dög hülyült meg, nem kerestem az okát, nem értek hozzá

  17. #17
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Most látom a statisztikában, hogy benne vagyok az első futamban egy DNF-fel. (Pedig esküszöm nem láttam a rajtrácsot)
    Kérek szépen a mélyentisztelt, nagytekintélyű VB-től egy hivatalos állásfoglalást, hogy akkor én most elhasználtam-e a GTA-t avagy sem.

  18. #18
    Szabó Viktor Regisztrált Szabó Viktor logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    895

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Wifi router vagy vezetékes? Én most első lépésként megpróbálom a wifit közelebb vinni, hátha segít. Remélem, mert különben jövő héten a mentők visznek el.
    wifi routerrel nem ajánlatos online játékokat játszani, pláne nem szimeket. első lépésként szerintem rendes kábellel kösd össze a gépet a modemmel.

  19. #19
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Már nagyon várom a replayeket
    A replay-ek a helyükön vannak!

  20. #20
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg az nem jó hendikep rendszer, hogy aki nyer, az csinálja a heti videót, és akkor nincs ideje gyakorolni a következő versenyre?


  21. #21
    Kovács Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 08. 11.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    51
    Üzenetek
    628

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Gaben75 írta Hozzászólás megtekintése
    Most látom a statisztikában, hogy benne vagyok az első futamban egy DNF-fel. (Pedig esküszöm nem láttam a rajtrácsot)
    Kérek szépen a mélyentisztelt, nagytekintélyű VB-től egy hivatalos állásfoglalást, hogy akkor én most elhasználtam-e a GTA-t avagy sem.
    Nem! Az számodra még egy kiaknázatlan lehetőség!
    Utoljára módosította: Kovács Sándor; 2007. 04. 27. 13:23.

  22. #22
    Dóda Ádám Regisztrált Speelius logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 15.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    315

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Én úgy éreztem verseny előtt hogy 10++-os helyeről fogok indulni, aztán a csodás LFS setup guide( http://en.lfsmanual.net/wiki/Advanced_Setup_Guide )-nak hála rájöttem hogy a keményebb futóművel jobban megy a gépem így egyből 1.5-2 másodpercet gyorsultam.

    Jó kis versenyek voltak, sajnos mind a két versenyt visszacsúszással kezdtem úgyhogy küzdhettem a "helyemért", de végül egy negyedik és egy hatodik helyet hoztam össze, lehetett volna jobb is, de ezzel is elégedett vagyok.

    Illés Rolitól pedig itt is szeretnék elnézést kérni amiért kipöcköltem a második versenyen.
    Ha mögötted vagyok és megelőzlek akkor hanyadik leszek?

  23. #23
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg sancyy írta Hozzászólás megtekintése
    Én is,én is,hogy kit is kell majd
    Engem Megnéztem az esetet
    Te picit hamarabb fékezel mint a szokásos fékezési pontom, én pedig picit késöbb, és kész a katasztrófa, elnéztem bocsi

  24. #24
    Jankó Gábor Versenyző Gaben75 logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Város
    Göd
    Életkor
    48
    Üzenetek
    634

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Köszönöm

  25. #25
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: Anderstorp, GTL, élmények

    Idézet Eredetileg Speelius írta Hozzászólás megtekintése

    Illés Rolitól pedig itt is szeretnék elnézést kérni amiért kipöcköltem a második versenyen.
    Most még elnézem mert haver vagy meg az első verseny volt.Nekem katasztrófa volt ez a verseny.Nem volt időm gyakorolni meg aztán hajnali 3 kor keltem dög fáradt voltam a futamra.Az első versenyen Rigo Tomival csatáztam, inkább vonatoztam de izgalmas volt mert mindig a viszapillantomat is nézni kellett.A többiek elhúztak.A második versenyen meg jól kezdődőtt odáig míg Ádám ki nem tett a fűre.Nagyon lassú voltam a kanyargos részeken de íven mentem és nagyon nehezen tudtak elmenni mellettem a nem falconosok.Főleg Rezső meg Ádám szenvedett mögöttem 11 körön keresztül aztán küldött el melegebb éghajlatra.Ősszeségébe nem volt kudarc a futam mert nem is voltam formába ezt vártam a futamtól erős középmezőnyt nem többet, tudtam hogy semmi esélyem az élen duduzni.Majd legközelebb.Lessz ez még így se.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •