Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (40 összesen)

Téma: HGTRM4 GT Zhuhai

Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    48
    Üzenetek
    2.627

HGTRM4 GT Zhuhai

Időpont: április 15. vasárnap
    Pálya: Zhuhai
    Autó: GT kategória http://www.gtr-masters.hu/index.php?page=cars&game=GTR2
    Időjárás: változó
    Időmérő kezdete: 20.00
    Futam kezdete GTR2 szerint: 13.00
    Futamtáv: 1,5 óra (50%)

Az A-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 1-25 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A B-futamon a prekvalifikációs sorrend szerint 26-45 helyezett pilóták vehetnek részt.
    A C-futamon a nem nevezett pilóták vehetnek részt.

Futamra érvényes büntetések: később

"Utolsó rajthelynél" vagy "boxutcai rajtnál" a versenyző az időmérő edzésen az első 30 percben vehet részt. Utána köteles kilépni, hogy időeredménye törlődjön, ezután az időmérő edzés végéig tud rejoinolni. Amennyiben a büntetésben levő pilóta 30 perc után kimegy a pályára, illetve nem rejoinol, büntetése letöltöttnek tekintett, de a futamról automatikusan diszkvalifikálja magát.

Felhívjuk minden pilóta figyelmét, hogy a felvezető körön a felesleges nagy kigyorsítást és nagy fékezést, amely értelmetlen "hullámzást" okoz a versenybíróság büntetni fogja!

Jó versenyt mindenkinek!

A Versenybíróság a szabályok értelmében automatikusan a futam felvezető és első két körét nézi meg, ha bárki úgy érzi szabálytalankodtak vele, vagy szabálytalanságot látott, a GTR2 Magyar Bajnokság / Óvások részben óvhat, az incidens leírásával, résztvevő pilóták neveivel, és a szerver-replayben a szám pontos megjelölésével -ahol az incidens történt- a futam utáni második nap -tehát kedd- éjfélig.

Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Életkor
    39
    Üzenetek
    2.736

Re: HGTRM4 GT Zhuhai

Én elfelejtettem nevezni
    Fog még jönni valaki a C-re? Szerintem így csak a Vipert fogom bevetni

Mint már megszokhattátok, megint le kell mondjam a futamot.
    Ha valakit ez zavar, az most szóljon, vagy hallgasson örökre .

Én már nagyon várom a nevezés visszavonása dolgot, mivel a helyzetem meglehetősen bonyolult az elmúlt pár hete.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Antal István2 Regisztrált
    Életkor
    44
    Üzenetek
    799

A futamon liszenszpontjai elvesztése miatt nem indulhat: Benczédi Zsolt, Biesz Zsolt.

A futamot 10 licenszpontnál kevesebbel kezdik meg az alábbi pilóták:

Ambrózy Pál:1
    Bajka Tamás:6
    Borbély Attila:3
    Csányi Balázs:3
    Dobos László:6
    Gerőcs Tamás:6
    Hatvani Bálint:10
    Horváth Attila:2
    Horváth Gábor:8
    Juhász Áron:5
    Juhász Tamás:10
    Knyihár Balázs:6
    Kigyós Gergely:8
    Kiss Attila:5
    Kolozs Tamás:9
    Koncz Dávid:7
    Körmöndi Attila:9
    Kunszabó Sándor:10
    Niebel Zoltán:8
    Rajnóki Tibor:8
    Sándor Tibor:3
    Szegedi Gábor:5
    Szekeres Zoltán:3
    Szloboda Gusztáv:5
    Zizics János:9

Bondár Zsolt Regisztrált Bond logója
    Életkor
    51
    Üzenetek
    88

Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    A futamon liszenszpontjai elvesztése miatt nem indulhat: Benczédi Zsolt,
    Ne haragudj, ezt nem tudtam, csak ideges voltam a futam után, de nem néztem hogy ilyen szarul állsz pontokkal. Utólag bánom, jobb lett volna pályán kijátszani a dolgot...
    tHUNder Racing

"Lehetetlen nincs, csak tehetetlen "

Neharagudjatok, de nem tudok rajthoz állni a mai futamon. Bocs mégegyszer!
    Jó versenyzést

Benczédi Zsolt Regisztrált
    Üzenetek
    36

....Sajnos én sem tudtam arról, hogy "ennyire" sza..l állok, hidd el a feltartás sem szándékos volt, visszapill.-ból nem tünt oly közelinek, a replayt megnézve nekem is butának tünt , simán elengedhettelek volna , de ez már egy lefutott meccs, kár mert a bajnokság végén számítani fog. Most kérek elnézést, ha ezt eddig nem tettem meg, mégegyszer bocs, jó versenyzést

Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    275

azt a "+!%"!%'"!%'"!+'
    3percel a warmup vége előtt a GTR2 program gondol egyet és leteszi magát az asztalra, úgy hogy az A-n 6 v 7 helyet autóztam meg esőben!
    Hogy az ég szakadjon a Simbin-re, már ne is haragudjatok.
    Tudom hogy nem csak én jártam így. Nem akar patch-et dobni a simbin,
    tud vki vmiféle információról erről kapcsolatban?
    Ha rendeltem volna pólót , tuti most az erkélyen égetném.
    Vmit csináljuk már hogy ne ilyenen menjen el az egész.
    Mert jó kikapcsolódás mérgelődni.
    Ráadásul a kedvenc pályám, top3-ban benne van.

Ez nem simbin hanem simBUG, hogy kapjanak vírust meg spamot...(szkúzi nem látok a méregtől)
    Utoljára módosította: Szekeres Zoltán; 2007. 04. 15. 21:17. Indoklás: szerk

Koncz Dávid Regisztrált
    Város
    Karcag
    Életkor
    32
    Üzenetek
    25

Hát szakadjon szét a videókártyám... Röviden és tömören ennyi. 21 - 28 FPS-sel (Minden LOW beállításon) a jóisten se tudna épeszű köröket produkálni, ez egyszerűen lehetetlen. Kezdve ott, hogy a qualon az utolsó 3 percre tettem fel száraz gumit, amivel már lehetett volna valamit kezdeni. Az eredmény: rövidke gtr-es kirándulásom eddigi legrosszabb rajthelye :S
    A warm upon már okosabb voltam, a zuhogó esőre feltettem az Intermediate gumit, így megtankolt kocsival 8. voltam, ami nem rossz sztem.

A rajtrácson 20 FPS-em volt, ami édeskevés. Valahogy a 2. kör végére feljöttem a mezőny végéről a 10. helyre, de fogalmam sincs, hogy kerültem oda Böjtös Gézával "csatáztam" egy picit, de fél kör után úgy éreztem nem lett volna fair se vele, se mással szemben, ha bent maradok, így kiléptem. Kivágom a büdös francba a videókártyát a jövő7en esedékes NGT futamra.

Legjobbakat és előre is GRAT a győzteseknek!
    Utoljára módosította: KiMika; 2007. 04. 15. 21:58.

Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.432

Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    azt a "+!%"!%'"!%'"!+'
    3percel a warmup vége előtt a GTR2 program gondol egyet és leteszi magát az asztalra, ...
    Nem használsz véletlenül tűzfalat? Hallottam már olyanról, hogy a ZoneAlarm 7 folyton kanyarban!!! letette a játékot tálcára. A 6.5-ös visszatétele után a probléma megoldódott.

„A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Antal István2 Regisztrált
    Életkor
    44
    Üzenetek
    799

De jóra sikerült ez a pálya a készítők által.
    Egyszerűen nem érzékelte, amikor a boxban voltam. Grat a készítőknek.

Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    38
    Üzenetek
    275

Idézet Eredetileg Biesz Zsolt írta Hozzászólás megtekintése
    Nem használsz véletlenül tűzfalat? Hallottam már olyanról, hogy a ZoneAlarm 7 folyton kanyarban!!! letette a játékot tálcára. A 6.5-ös visszatétele után a probléma megoldódott.
    Csak síma Win-es tűzfal van. Sőt volt olyan is hogy a vírusírtót (anno nod, most avast) kikapcsoltam és lám akkor nem reccent be 2-3x egy körön belül, na ez is egy elég hihetetlen dolog miután a konfigom:
    4200+ X2 , 1 GB DDR500 , 7900GS , szóval biztos nem a gyenge konfig a bibi.
    Azt kéne előszedni aki programozta.

ÍRHATNÁNK vmit a jóembereknek, ugyan nem tduom hogy mi foganatja lenne.
    Gyanítom ugyanezek a hibák a GTR3-ban is benne lesznek. Szebb lesz majd de ugyanolyan bugos, mi
    meg majd jól megvesszük és vasárnap esténként jókat szórakozunk/mérgelődünk.
    Utoljára módosította: Szekeres Zoltán; 2007. 04. 15. 22:10. Indoklás: szerk

Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    540

Először sikerült bejutnom az A-ba. Jó, tudom már kevesebben vagyunk meg Saleen, de akkor is.

Én is FPS gondok miatt nyomtam Esc-t Nekem rajtrácson 13 volt.

De szerintem valahogy ez a pálya nem 100%. Soha máshol nem volt ilyen gondom, átalg 40-60 fps körül szoktam lenni, de legrosszabb esetben is 30. Most átalg 15 volt, de néha 10 alá is ment. Nem akartam másnak elrontani a versenyét. Time to say goodbye

Pataki Szabolcs Szervertag 2020
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152

Hát nekem sem volt túl sok FPS-em Ahol sokan voltunk, ott 10-15 körüli volt, és hát az nem túl jó...
    Az FPS-gondokon kívül egész jó verseny volt, csak az 550-es már 90 fokon megsült Ezen kívül még a 360-ra emlékszem, amit megfőztem. Hát ezek az olasz vasak nem bírnak engem...

Koncz Dávid Regisztrált
    Város
    Karcag
    Életkor
    32
    Üzenetek
    25

Hát GRATULA skacok, az élő közvetítésen keresztül is izgalmas volt nagyon Nagyot mentetek Norbi és Viktor! Megérte megvárni GRT

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.117

Na igen a verseny eleje nagyon jó volt utána sajnos senkivel sem találkozta
    Egyszer láttam Norbi-t amikor visszajött elém az 1. helyre akkor másodikként jó volt nézni ahogy megy
    Aztán sajnos senkivel sem találkoztam a későbbikeben
    Nekem 28FPS-em volt a rajtnál (rajtrácson) De ez sajna az 1680*1050-es felbontásan köszönhető ezt már nehéz kiszolgálni.
    Amúgy nem volt gond és akadás sem jelentkezett bár féltem az eső miatti fps csökkenéstől, de szerencsére nem volt olyan mértékű, hogy észrevegyem.

Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    40
    Üzenetek
    3.832

Először is, BOCSÁNAZ Szloboda Gusztávtól!

Másodszor pedig átmentem a célvonalon, és kifogyott a benyám....pedig már nem volt hátra idő!! Megint eltankoltam magamat! NO COMMENT

Amúgy jó volt

Bondár Zsolt Regisztrált Bond logója
    Életkor
    51
    Üzenetek
    88

Hú de buta voltam, slick és száraz set... Versenyképtelen voltam, viszont ennyit még életemben nem gépészkedtem egy futamon.

Nem zártm a szívembe a mai futamot, ráadásul ehhez a teljesítményhez a C5 is elég lett volna, jól elhasználtam a Lambot...

Horváth Attilával jó kis helycserés támadások voltak, ennyi dobott fel összvissz a mai estén
    Nagyon buta a játék máig ezt mondom, ezek a körülmények, és a fizika nevetségessé teszik sajna. Jó lett volna elfelejteni a változó időt már évad elején, jó tudom hogy megszavaztuk, de akkor még nem tudtuk, hogy ennyire gyík az eső benne.
    tHUNder Racing

"Lehetetlen nincs, csak tehetetlen "

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233

Idézet Eredetileg Szekeres Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    azt a "+!%"!%'"!%'"!+'
    3percel a warmup vége előtt a GTR2 program gondol egyet és leteszi magát az asztalra
    Ezért kell ablakban futtani a GTR-t!!! Én má csak tom!
    Pl. a Doningtoni GT futamom elszállt volna ha nem úgy futtatom...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.117

off.
    Hát igen a köv évadból ezt ki kellene szedni valamit kellene tenni.
    Mondjuk sorsolással megoldani hogy melyik verseny legyen esős (csak a verseny előtt 1 órával sorsolni és 100%-ra rakni így legalább nem lenne kavarodás a száraz gumival tocsógó vízben is gyorsabb vagyok-al. Na lol.
    És sztem a napszakváltást viszont be kellene majd rakni eső helyett mert akkor már kb jó lesz fps ügyileg a dolog (együtt a 2 ok, hogy nem megy de ha eső nem lesz napszakot lehetne váltani ez azért változatossá tenné a versenyeket.
    Na de nem offolok itt majd lesz valahogy

On:
    Én is eltaktikáztam magam nemértem miért tankoltam ennyit, hiszen 15L-errel kevesebbet nyomtam amikor kimentem tankolni de így is maradt még 12 lol. Így kicsit túlsúlyos voltam a többiekhez képest főleg az első agyig töltött részben.

Amúgy Én Zone ALaram 7-et használok de nincs vele gond ne aggódjatok nyugodtan fel lehet rakni!
    Tökéletesen együttműködik a GTR2-vel és nem rakja le tálcára......

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    38
    Üzenetek
    4.233

Idézet Eredetileg Bazsy írta Hozzászólás megtekintése
    Először is, BOCSÁNAZ Szloboda Gusztávtól!

Másodszor pedig átmentem a célvonalon, és kifogyott a benyám....pedig már nem volt hátra idő!! Megint eltankoltam magamat! NO COMMENT

Amúgy jó volt

Már bizti tod, de leírom: ha lejár az idő, akkor még szinte mindig van 1 kör!

Futamról:
    NGT-t elbaxtam, de a GT-t megnyertem! (Persze mindig B-ligás voltam)
    De nagyon melós volt a 7. helyről az élre jönni! Csodálkoztam is! Pál Ferivel meg iszinyat jót csatáztunk, vagy inkább szenvedtük! Én inkább szenvedésnek éreztem... Hát ment az a Saleen rendesen!
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2007. 04. 15. 23:26.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Életkor
    50
    Üzenetek
    241

Ma a slickek nem voltak igazán jók, végig hidegek voltak. Első kiállásig sikerült Ateszt magam mögött tartani, kerékcsere után még sikerült több másodperces előnyt is szereznem előtte, de Tilus gondoskodott róla, hogy az előnyöm semmivé olvadjon. A motorhőmérsékletek végig jók voltak, úgy váltottam ahogy szoktam, mégis megadta magát a Viper vége előtt tízegynéhány körrel.

Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965

Idézet Eredetileg Prezsi írta Hozzászólás megtekintése
    Ma a slickek nem voltak igazán jók, végig hidegek voltak. Első kiállásig sikerült Ateszt magam mögött tartani, kerékcsere után még sikerült több másodperces előnyt is szereznem előtte, de Tilus gondoskodott róla, hogy az előnyöm semmivé olvadjon. A motorhőmérsékletek végig jók voltak, úgy váltottam ahogy szoktam, mégis megadta magát a Viper vége előtt tízegynéhány körrel.
    Elnézést Prezsi!
    Kijöttél elém hideg gumikon, és igen nagy tempokülönbséggel érkeztem, nem goldoltam volna, hogy elfordulsz mellettem, mikor láttam az autódat, már késő volt
    Próbáltam várni, de Atesz jött elöbb, amikor 1mpen belül kerültél, a legelső hibámnál elengedtelek, nem akartalak tovább feltartani.

Pár körrel késöbb majdnem összetörtem magam a gőzfüggönyödtől

Sajnos a Sloft slick az első etappab tul hamar elkopott, ezért medium slicket választottam (zuhogó esőben, ez azért elég vicces), ami nem akart bemelegedni, igy 50 percen keresztül küszködtem vele, és 3 helyet vesztettem

Legutóbb "damp" körülmények között a sloft slick volt a jó, most ugy fest az intermadiate volt jó hosszu távra, hát...ki érti ezt

Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.965

Erősen támogatom már jó ideje a teljesen fix időjárást, akár azonalli jelleggel.
    Napszakváltás mehet helyette szerintem is.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    4.987

Connetion lost...

Már qualon is lagolhattam mert voltak apró beakadások, aztán warmup-on kitett. Pedig még a ventrilo-t is kilőttem verseny előtt. Nemtudom van e köze a sávszélnöveléshez de eddig még sosem fordult elő...

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •