Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (53 összesen)
  1. #26

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Miért pont ezekkel érdemes menni szerinted? És a Ferrari miért nem jó itt? És a Brabham? A pörgős motorjaik, vagy futómű miatt?
    A Brabham is jó ide irtam is igaz hogy csak az időim közé de odairtam. A Ferrarit egyelőre nem próbáltam még valahogy kiment a fejemből de majd ma pótlom ezt a hiányosságot. Egyébként jó lesz a Ferrari is Kyalamira az egyik legtúlkormányzottabb autó a mezőnyben erős motorral szóval nem lesz gond vele. A trükk egyébként az hogy gyors pályákon mész gyors autóval vagy gyorsabb autóval a lassún pedig lassúval vagy lassabbal. Igy lehet majd spórolni a kreditekkel.

    Egyébként azért jó ezekkel menni mert gyorsak. Az M29 gyakorlatilag mindenhol megállja a helyét amolyan univerzális ótómobil. Az A2Mk1 szárny nélküli autó remek végsebességgel és a gyors pályákon nagyon jól teljesit éppen azért mert nincs szárnya de ez ne rettentsen el senkit se nagyon kellemesen túlkormányzott az autó és egészen olcsó a tudásához képest. Az RS12 ha meg birod ülni akkor egy körön üthetetlen. Brutális végsebesség - köszönhetően a duplaturbónak - a végsebességhez mérten remek aerodinamika. Ideális autó lenne ha végigbirna egy versenyt de erre maximális turbóteljesitmény mellett nincs sok esély de majd még melózom a Racesetupokon és akkor kiderül mit bir. A Lotus 80 egy remek autó fantasztikus talajtapadással és jó a végsebessége is. Nincs különesebb probléma vele.
    A BT48 már más tészta. Azt is meg kell tudni ülni. Eléggé kényes jószág óvatosan kell bánni ezzel a monsterrel könnyen fordul nagyon, bivalyerős motorja van szóval észnél kell ám lenni rendesen.

    Szabi
    Utoljára módosította: ATM1990; 2007. 07. 22. 08:23.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  2. #27

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Frissitettem a Kyalami Qualy setuppakkom.

    Hozzáadva:

    Williams FW07 Qualy
    Ferrari T4 Qualy
    Ligier JS11 Qualy

    A frissitett pakk #24 - es postban található csatolásként. Itt kérdezném a mélyen tisztelt és szeretett (komolyan mondom!) adminokat, hogy egy 600kb os replaypakk mennyire terheli a tárhelyünket? Mert ha gázos a dolog akkor felrakom máshova és belinkelem ez nem probléma.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  3. #28
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Féktávon 92-94% fékerő feletti beállítással rendszeresen füstölősre fékezem a kerekeket. Visszaváltáskor adom a gázfröccsöt lelkesen és érzem is a jótékony, stabilizáló hatását. De valahogy nem az igazi a féktáv. 100%-os fékerővel lehet jól menni? Hogyan?

  4. #29

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Féktávon 92-94% fékerő feletti beállítással rendszeresen füstölősre fékezem a kerekeket. Visszaváltáskor adom a gázfröccsöt lelkesen és érzem is a jótékony, stabilizáló hatását. De valahogy nem az igazi a féktáv. 100%-os fékerővel lehet jól menni? Hogyan?

    Ez a fékezési technikádtól függ. Én nem pumpálom a gázt fékezés közben hanem picit nyomva tartom. Nem fullgázon vagyok természetesen hanem majdnem el van engedve a gáz teljesen és a fék be van nyomva olyan 80% - ig.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  5. #30
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Hozzáértőkhöz lenne kérdésem:

    A hátsó rugó keménységét mi alapján kellene megválasztani?

    Tapasztalatom szerint a legpuhábbat lehet nyugodtan használni, 3.5-3.8cs magassággal, 0cm vagy max 0.5cm határolóval pl Kyalamin alig fog leütni.
    Elöl legpuhább rugóval, teljesen leengedve 2cm-re, 0cm határolóval sem fog leérni.
    Ez gondolom a játék hibája. A Race-ben is mindenki a legpuhább rugókkal ment. És a két játék motorja ugyanaz.

  6. #31

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Hozzáértőkhöz lenne kérdésem:

    A hátsó rugó keménységét mi alapján kellene megválasztani?

    Tapasztalatom szerint a legpuhábbat lehet nyugodtan használni, 3.5-3.8cs magassággal, 0cm vagy max 0.5cm határolóval pl Kyalamin alig fog leütni.
    Elöl legpuhább rugóval, teljesen leengedve 2cm-re, 0cm határolóval sem fog leérni.
    Ez gondolom a játék hibája. A Race-ben is mindenki a legpuhább rugókkal ment. És a két játék motorja ugyanaz.
    Amint mondasz az teljesen igaz. Az ideális hátsó hasmagasság pályától függően 3.4cm és 3.8cm között van vagy a két megadott érték egyike. Elől pedig nyugodtan használható a 2.0cm és mindenhol a leglágyabb rugó és a határolót is nyugodtan le lehet venni 0ra mindenhol. Persze az elsülső hasmagasság is változik pályától függően de a legnagyobb elülső hasmagasság is csak 2.2cm legalábbis amire nekem eddig szükségem volt. Majd az oldalon megjelenő setup guideban ott lesz minden ami szükséges legalábbis remélem.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  7. #32
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Versenyre feltöltve emeli mindenki a magasságot 0.2-0.3cm-el ugye?
    De közepes és kemény rugót soha senki nem használ ha jól sejtem

  8. #33

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Versenyre feltöltve emeli mindenki a magasságot 0.2-0.3cm-el ugye?
    De közepes és kemény rugót soha senki nem használ ha jól sejtem
    Nem. Versenyre a hasmagasság emelése nem szükséges.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  9. #34
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem. Versenyre a hasmagasság emelése nem szükséges.
    Akkor az 50-100kg üzemanyag többletsúlyt mivel szokás kompenzálni? Keményebb rugóval??? (nem gondolnám) Esetleg több határolóval? Vagy semmivel?

  10. #35

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor az 50-100kg üzemanyag többletsúlyt mivel szokás kompenzálni? Keményebb rugóval??? (nem gondolnám) Esetleg több határolóval? Vagy semmivel?
    semmivel, nem sérülnek a "szoknyák", ha leüt az autó ezért semmi következménye nincs a dolognak.

  11. #36
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    semmivel, nem sérülnek a "szoknyák", ha leüt az autó ezért semmi következménye nincs a dolognak.
    Akkor ez egy ujabb programhiba ha jol sejtem. Annak idején pont ez volt az egyik legkritikusabb, hogy az auto magasságát relatív állandó szinten tartsák, a sebességtől, és a leszorítóerő nagyságától függetlenül. Se túl nagy rés ne legyen a szoknyák mellett, se ne kopjanak el.
    Ha túl sokat leüt az autó alja, szinta karistolja az aszfaltot, ezt sebességcsökkenéssel nem bünteti a program? Ha jól emlékszem anno a GP4-ben erre kellett figyelni.

  12. #37
    Illés Roland Regisztrált Rolika logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 08.
    Város
    Hódmezövásárhely
    Üzenetek
    804

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem anno a GP4-ben erre kellett figyelni.
    Valóban a GP4 ben volt van ilyen és kár hogy nem számíthatunk egy GP5 re amiben már a net is meg van oldva hisz egy jó játék igaz Hamchival megy neten a gp4 de sose probáltam.
    A száguldás és a verseny nekem Életelemem, ez hajtja vérem, ezt űzöm egész életemben
    Interlagos onboard lap

  13. #38
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    A Renault RS11 és az RS12 között mi az eltérés? Ránézésre a játékban csak az első szárnyak mérete eltérő minimálisan és a tükrök. Egyéb is van?

  14. #39

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Perszehogy van. Kisebb teljesitmény rosszabb aerodinamika de gyors pályákra az RS11 remek választás ha be tudod úgy állitani hogy a turbó végigbirja (Láttam már FLOGban olyat aki végigment vele szóval abszolut nem lehetetlen a dolog. Nehéz megszokni a Renault autóit nekem legalábbis nem ment olyan gyorsan mint a többi de ez nem baj)

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  15. #40
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Megoldható lenne hogy hozzáférhető legyen a 79mod setupguide?

  16. #41

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Nahh akkor itt a setup guide elnézést a késésért de egy másik gépnél ülök és kicsit problémás volt áthozni. Mondom ez lesz majd rajta a bajnokság oldalán is és még egyszer bocsánat a késésért. Enjoy it!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  17. #42
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Hálás köszönetem!!

  18. #43

    Re: rF Setupok és Setupolás

    A jövő heti Silverstone - ban megrendezendő tesztfutamhoz készitettem néhány beállitást időmérőre.

    Ez a pakk a következő autók beállitásait tartalmazza:

    Ligier JS11 : 1:21.902
    Renault RS12 : 1:21.903
    Williams FW07 : 1:22.101
    Lotus 80 (első szárny nélküli) : 1:22.134
    Ferrari T4 (nagyon kezdetleges még!) : 1:23.1

    Valamint egy kidolgozatlan McLaren M29 setup. Én még be fogom állitani a Brabham BT49 és BT48 - cat és az Arrows A2 - t és természetesen megcsinálom az M29 - cet. Ha van rá igény azokat is felpakolom.

    Szabi

    Alant a pakk:
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  19. #44

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Szabi,

    elolvastam a setup guide-odat, ami sok hasznos információt tartalmaz, de van benne néhány tévedés.

    - caster: igazából nincs köze a fékezéshez. amit befolyásol az a kanyarodás. minél magasabb az érték (egy bizonyos pontig persze) annál nagyobb sebességgel, stabilabban lehet befordulni a kanyarba. Viszont ha túl nagy ez az érték, akkor ha kimegy a kocsi fara, nehezebb egyenesbe visszahozni, esélyesebb, hogy megpördülsz.

    Nem tudom az rfactor ezt ffb-n keresztül hogyan közvetíti, de elméletileg a kormányzást is nehezebbé teszi, keményebb lesz az ffb (lfs-ben pl).

    Viszont, ha túl magas az érték, kanyar bemenetelnél hirtelen átcsaphat túlkormányozottságba a kezdeti stabil kanyarodás. Ezt nehéz elmagyarázni, LFS-ben jól lehet érzékelni a változtatásokat, GTL-ben pedig azt, hogy mennyit segít bekanyarodásnál, ill. hogy okoz túlkormányozottságot, ha túl magas az érték.

    - Toe-in/out: nem dőlnek a kerekek semerre, ezt össze- ill. széttartásnak hívják. a beállítási javaslatok viszont stimmelnek viszont, ha kanyar bemenetelnél pl. túlságosan ideges az autó és mással nem tudod/akarod orvosolni a hibát, akkor a toe in-t elöl pozitívra állítva stabilabb lehet az autó. Habár nem lesz gyorsabb, de stabilabb igen.

    - A difinél azért hiszed azt, hogy fordítva kéne lennie a coast hatásnak, mert a GPL-ben valóban fordítva éri el a kívánt hatást, de ezek a difik másmilyenek. A power hatást annyival egészíteném ki, hogy ha kisebb a százalék több erő vész el, nem gyorsul annyira jól a kocsi kanyarból kifelé, ha nagyobb ez a százalék, akkor jobban átadja az erőt a difi a kerekeknek, ha elég jó a tapadás, jobb a kigyorsítás is, viszont hirtelen túlkormányozottságot is okozhat, ha a tapadás elvész. Amíg eljut idáig a helyzet, addig viszont valamivel alulkormányozottabb kigyorsításnál az autó. Ez ISI simekben nem igazán számít sokat, tehát alacsonyabb értékekkel is elég jó kigyorsítást érhetünk el.

    - A coast-ot jól írtad le, minél kisebb, annál fordulékonyabb az autó, mivel kevésbé zár össze a difi (0=nyitott difi, 100=zárt difi), tehát, ha kanyarbemenetelnél a kocsi fara megcsúszik, akkor a coast növelése segíthet rajta, DE nem biztos, hogy az alacsony coast érték miatt csúszott meg a kocsi! lehet pl a fékerőelosztás, rossz felfüggesztés beállítás, túl agresszív toe out (negatív) elöl.

    - A preload-hoz valószínűleg szintén nem kell nyúlni és jó az 1-es, de én hétfőn például úgy éreztem, hogy 2-essel jobb lett volna az rs12. Ezt úgy lehet érezni, hogy mikor nem fékezel, és a gázt is teljesen felengedted, fordulsz be a kanyarba és ebben az átmeneti rövid kis időben amíg nem adsz gázt a kigyorsításhoz a kocsi fara megcsúszik, akkor érdemes megpróbálni a preloadot növelni.
    Ha úgy fékezel, hogy sosem engeded el a gázt, egy pillanatra sem, akkor az 1-es preload elég, viszont, ha kanyarban néha gáz és fék nélkül csak gurulsz/csúszol, akkor a preloaddal orvosolhatod az autó nem kívánt tüneteit.

  20. #45

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi,

    elolvastam a setup guide-odat, ami sok hasznos információt tartalmaz, de van benne néhány tévedés.

    - caster: igazából nincs köze a fékezéshez. amit befolyásol az a kanyarodás. minél magasabb az érték (egy bizonyos pontig persze) annál nagyobb sebességgel, stabilabban lehet befordulni a kanyarba. Viszont ha túl nagy ez az érték, akkor ha kimegy a kocsi fara, nehezebb egyenesbe visszahozni, esélyesebb, hogy megpördülsz.

    Nem tudom az rfactor ezt ffb-n keresztül hogyan közvetíti, de elméletileg a kormányzást is nehezebbé teszi, keményebb lesz az ffb (lfs-ben pl).

    Viszont, ha túl magas az érték, kanyar bemenetelnél hirtelen átcsaphat túlkormányozottságba a kezdeti stabil kanyarodás. Ezt nehéz elmagyarázni, LFS-ben jól lehet érzékelni a változtatásokat, GTL-ben pedig azt, hogy mennyit segít bekanyarodásnál, ill. hogy okoz túlkormányozottságot, ha túl magas az érték.

    - Toe-in/out: nem dőlnek a kerekek semerre, ezt össze- ill. széttartásnak hívják. a beállítási javaslatok viszont stimmelnek viszont, ha kanyar bemenetelnél pl. túlságosan ideges az autó és mással nem tudod/akarod orvosolni a hibát, akkor a toe in-t elöl pozitívra állítva stabilabb lehet az autó. Habár nem lesz gyorsabb, de stabilabb igen.

    - A difinél azért hiszed azt, hogy fordítva kéne lennie a coast hatásnak, mert a GPL-ben valóban fordítva éri el a kívánt hatást, de ezek a difik másmilyenek. A power hatást annyival egészíteném ki, hogy ha kisebb a százalék több erő vész el, nem gyorsul annyira jól a kocsi kanyarból kifelé, ha nagyobb ez a százalék, akkor jobban átadja az erőt a difi a kerekeknek, ha elég jó a tapadás, jobb a kigyorsítás is, viszont hirtelen túlkormányozottságot is okozhat, ha a tapadás elvész. Amíg eljut idáig a helyzet, addig viszont valamivel alulkormányozottabb kigyorsításnál az autó. Ez ISI simekben nem igazán számít sokat, tehát alacsonyabb értékekkel is elég jó kigyorsítást érhetünk el.

    - A coast-ot jól írtad le, minél kisebb, annál fordulékonyabb az autó, mivel kevésbé zár össze a difi (0=nyitott difi, 100=zárt difi), tehát, ha kanyarbemenetelnél a kocsi fara megcsúszik, akkor a coast növelése segíthet rajta, DE nem biztos, hogy az alacsony coast érték miatt csúszott meg a kocsi! lehet pl a fékerőelosztás, rossz felfüggesztés beállítás, túl agresszív toe out (negatív) elöl.

    - A preload-hoz valószínűleg szintén nem kell nyúlni és jó az 1-es, de én hétfőn például úgy éreztem, hogy 2-essel jobb lett volna az rs12. Ezt úgy lehet érezni, hogy mikor nem fékezel, és a gázt is teljesen felengedted, fordulsz be a kanyarba és ebben az átmeneti rövid kis időben amíg nem adsz gázt a kigyorsításhoz a kocsi fara megcsúszik, akkor érdemes megpróbálni a preloadot növelni.
    Ha úgy fékezel, hogy sosem engeded el a gázt, egy pillanatra sem, akkor az 1-es preload elég, viszont, ha kanyarban néha gáz és fék nélkül csak gurulsz/csúszol, akkor a preloaddal orvosolhatod az autó nem kívánt tüneteit.
    Köszönöm a javitásokat Viktor. György kollégánk is küldött nekem javitani valót. Elnézést kérek a hibákért már dolgozom a javitásokon. A Toe inről tudom hogy össze ill. széttartást jelent. Eléggé siettem a dologgal hogy időre kész legyen és ilyenkor becsúsznak hibák. Igazatok van mindkettőtöknek mindenben. A Cambernél annyit hozzátennék hogy dől az a kerék csak nem a Toe In nél ahogy én irtam. Gyorsitásnál hátsó kerekek befele dőlnek az elsők kifele mig fékezéskor pont forditva.

    Még egyszer köszönöm a javitásokat és kérek mindenkit hogyha még talál valamit irja ide nyugodtan vagy küldje el privátban mivel dolgozom a végleges változaton és nem szeretném ha az hibás lenne (de természetesen én magam is át fogom nézni a dolgot ismét de több szem többet lát ).

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  21. #46

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    A Cambernél annyit hozzátennék hogy dől az a kerék csak nem a Toe In nél ahogy én irtam. Gyorsitásnál hátsó kerekek befele dőlnek az elsők kifele mig fékezéskor pont forditva.
    ezt nem értem mire írod? tudsz angol linket küldeni arról, ahol ezt olvastad?

  22. #47

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    ezt nem értem mire írod? tudsz angol linket küldeni arról, ahol ezt olvastad?
    Ezt még Wéber Gábor GPL Setup Guide -jából tanultam.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  23. #48

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt még Wéber Gábor GPL Setup Guide -jából tanultam.
    ja értem, csak úgy jött ki, mintha ezt az előzőekre reagálnád, holott ez nem is került szóba

  24. #49
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Az F1 79mod FFB beállításokra van valakinek jó ötlete?
    Ide kapcsolodik még, hogy létezik ez a RealFeel plugin. Hogy működik ez? Tapasztalatok? Érdemes foglalkozni vele?

  25. #50

    Re: rF Setupok és Setupolás

    Igen megéri foglalkozni az FFB Pluginnel! Az rFactorCentralon megtalálod a Plugint és azt hiszem van hozzá egy leírás!

    Javában zajlik egy World Championship az rFactorcentralon az újonnan megjelent 1995 CART móddal! Van még néhány magyar kolléga de örülnénk ha minél többen megpróbálnák! Röviden a bajnokságról: 5 pályán repesztünk 10perc időmérővel és 10 körös versenyekkel! Az 5 verseny versenyidejei adódnak össze és ennek alapján alakul ki a sorrend! Nincs korlátozva az autóválasztás és nincs korlátozva hogy hány versenyt futsz szóval ha vmi nem sikerül van javítási lehetőség bőven! A szerver 24/7ben fut és a VB Augusztus 21ig tart!

    Indulásnak itt vannak az eddig elkészült setupjaim az 5 pályához!

    Néhány tipp: a gumi fizikája elképesztően jól van megcsinálva szóval a felvezető körben nagyon óvatosan kell menni mert nagyon hidegek a gumik! Én kért mért kört szoktam menni a felvezető után mert a második mért kör elejére ideálisra melegednek a gumik!

    Jó szórakozást Mindenkinek és remélem sokan jöttök majd!

    Szabi
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •