Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (28 összesen)
  1. #1

    Re: Külföldi bajnokságok

    Nem GPL bajnokság de ha megengeditek ideirom. Vasárnap indultam a FLOG rFactor 1979 seriesben Long Beachen. 3hete játszom a móddal és ilyen ellenfelek ellen tolhattam mint Dom Duhan, Greger Huttu, Ilkka Haapala, Jon Edwards és egész tűrhető eredményt értem el ahhoz képest hogy 3nappal a verseny előtt még a pályát se ismertem. 28 indulóból a 11. helyről indulhattam de rögtön karambolba keveredtem és az utolsó helyen találtam magam. Innen küzdöttem fel magam egészen a 12. helyig és ha még lett volna egy vagy két kör meglehetett volna akár a top10en belüli hely is. Összehasonlitásképp: Dom Duhan az utsó helyről indult de Ő megúszta a tömegkarambolt de igy is "csak" 7. lett. Ennek fényében nézzétek eredményem. Hadd jelentsem be hogy Team Redline nevelés (olyan pilóták csapata mint Greger Huttu, Dom Duhan és Volker Hackmann) lettem és a jövőben mindenképp lehetőséget kapok majd (ezt maga Dom mondta nekem Ő a Team Redline Team Manager). Azért indultam hogy Dom kérésének eleget téve tapasztalatokat gyűjtsek nem hagyom itt a HGPLMet nem kell megijedni csak 2 gamét fogok tolni egyszerre. Remélem nem voltam unalmas.

    Szabi
    Utoljára módosította: ATM1990; 2007. 03. 30. 14:56.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  2. #2

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem GPL bajnokság de ha megengeditek ideirom. Vasárnap indultam a FLOG rFactor 1979 seriesben Long Beachen. 3hete játszom a móddal és ilyen ellenfelek ellen tolhattam mint Dom Duhan, Greger Huttu, Ilkka Haapala, Jon Edwards és egész tűrhető eredményt értem el ahhoz képest hogy 3nappal a verseny előtt még a pályát se ismertem. 28 indulóból a 11. helyről indulhattam de rögtön karambolba keveredtem és az utolsó helyen találtam magam. Innen küzdöttem fel magam egészen a 12. helyig és ha még lett volna egy vagy két kör meglehetett volna akár a top10en belüli hely is. Összehasonlitásképp: Dom Duhan az utsó helyről indult de Ő megúszta a tömegkarambolt de igy is "csak" 7. lett. Ennek fényében nézzétek eredményem. Hadd jelentsem be hogy Team Redline nevelés lettem és a jövőben mindenképp lehetőséget kapok majd (ezt maga Dom mondta nekem Ő a Team Redline Team Manager). Azért indultam hogy Dom kérésének eleget téve tapasztalatokat gyűjtsek nem hagyom itt a HGPLMet nem kell megijedni csak 2 gamét fogok tolni egyszerre. Remélem nem voltam unalmas.

    Szabi
    végre egy ember akinek tetszik az rFactor 79' mod! nekem is nagyon bejön, jó lenne egyszer egy bajnokságot összehozni vele.
    Babinszki Gábor

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Captain írta Hozzászólás megtekintése
    végre egy ember akinek tetszik az rFactor 79' mod! nekem is nagyon bejön, jó lenne egyszer egy bajnokságot összehozni vele.
    A 70-es évek (vége is) nekem is bejön, de játékban még nem tudtam kipróbálni.
    Ehhez mit kell megvenni? Az rFactort? Gondolom a mod ingyenes. Vagy sem?
    Meg gondolom nem 2000 huf, mint a GPL.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #4

    Re: Külföldi bajnokságok

    Akit érdekel a verseny az letöltheti és megnézheti a közvetitést ha rábök eme linkre: http://www.flog.com/FLOG_Series/FLOG...ries_Bonus.wmv
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  5. #5
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    A 70-es évek (vége is) nekem is bejön, de játékban még nem tudtam kipróbálni.
    Ehhez mit kell megvenni? Az rFactort? Gondolom a mod ingyenes. Vagy sem?
    Meg gondolom nem 2000 huf, mint a GPL.
    Nem, nem. Nekem már sikerült elindítani a modot a trial verzión, ha érdekel szólj és leírom mailben, de ide nem merem írni, mert a Mester nem szereti ha ilyesmiről fecsegünk a fórumon.

  6. #6
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem GPL bajnokság de ha megengeditek ideirom. Vasárnap indultam a FLOG rFactor 1979 seriesben Long Beachen. 3hete játszom a móddal és ilyen ellenfelek ellen tolhattam mint Dom Duhan, Greger Huttu, Ilkka Haapala, Jon Edwards és egész tűrhető eredményt értem el ahhoz képest hogy 3nappal a verseny előtt még a pályát se ismertem. 28 indulóból a 11. helyről indulhattam de rögtön karambolba keveredtem és az utolsó helyen találtam magam. Innen küzdöttem fel magam egészen a 12. helyig és ha még lett volna egy vagy két kör meglehetett volna akár a top10en belüli hely is. Összehasonlitásképp: Dom Duhan az utsó helyről indult de Ő megúszta a tömegkarambolt de igy is "csak" 7. lett. Ennek fényében nézzétek eredményem. Hadd jelentsem be hogy Team Redline nevelés (olyan pilóták csapata mint Greger Huttu, Dom Duhan és Volker Hackmann) lettem és a jövőben mindenképp lehetőséget kapok majd (ezt maga Dom mondta nekem Ő a Team Redline Team Manager). Azért indultam hogy Dom kérésének eleget téve tapasztalatokat gyűjtsek nem hagyom itt a HGPLMet nem kell megijedni csak 2 gamét fogok tolni egyszerre. Remélem nem voltam unalmas.

    Szabi
    Na ez már tényleg nem semmi! GRATULÁLOK SZABIKÁM!

  7. #7

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Larionov írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez már tényleg nem semmi! GRATULÁLOK SZABIKÁM!
    Köszi Ádám! Mindent megteszek hogy büszkék lehessetek majd rám.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  8. #8
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: Külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Ádám! Mindent megteszek hogy büszkék lehessetek majd rám.

    Szabi
    Az vagyok egyem meg a kis husodat!!!

  9. #9

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Április 15. FLOG 1979 series Jarama.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  10. #10

    Re: rF külföldi bajnokságok

    és elindulsz rajta Balog ?

  11. #11

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Perszehogy! Lassan megtanulom magamra belőni az autót és akkor már sokkal jobb eredmények fognak jönni.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  12. #12

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Ha vannak setupjaid, ne kímélj
    Babinszki Gábor

  13. #13

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Április 15. FLOG F1 1979 series Jarama:

    Egészen jó kis versenynek igérkezett (nincs hosszú im...) ezt a versenyt creditpontspórolásra akartam felhasználni hogy jobb autókkal mehessek a hátralévő futamokon. Sajnos a gépemmel valami nem stimmelt és eszméletlenül laggoltam mind az időmérő mind a verseny alatt ami több kiforgáshoz és csúnya hibákhoz vezetett ami pedig nagyon nagy hátrányt eredményezett a versenyen. Annyit tudok mondani hogy az egész versenyemet az időmérővel együtt tönkretette a laggolás. Az utolsó hibám (mindegyik lag miatt volt) végzetesnek bizonyult és teljesen irányithatlanná vált az autóm. Kieséssel végződött ez a futam hát számomra pedig normál körülmények között még ezzel a gyengébb autóval is pontszerző lehettem volna ami ebben a rendkivül erős mezőnyben nagyon szép teljesitmény lett volna. Nem vagyok elkeseredett mert tudom hogy nem rajtam mullott a dolog. Ez is technikai sport most géptechnikám szólt közbe nem az autóm. Monaco következik ezen a héten és nagyon jó kis versenyt várok és remélem hogy ismét pontszerző hellyel örvendeztetlek meg Titeket!

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  14. #14

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Hajrá Szabi!

    Mennyit mentél Jaramán?

    Setupot linkelj majd légyszi Monaco-hoz. Thx.
    Babinszki Gábor

  15. #15

    Re: rF külföldi bajnokságok

    1:18.332 McLaren M28D (17 vége megfutható)
    1:18.519 Arrows A1Mk1 (18 eleje a megfutható)
    1:18.606 Alfa (17vége 17közepe....)

    A gyorsabb autókat nem próbáltam ebből a trióból választottam mert ezek olcsóbb autók. Végül az Arrowsot választottam.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  16. #16

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Először is Sziasztok!

    Beszámolok a FLOG F1 1979 Series Monacoban tartott derbijéről.
    Erre a versenyre a Wolfot választottam és nagyon nagy reményeket fűztem hozzá (konkrétan az első 10 be vártam magamat edzésen is és a versenyen is) de az időmérőm rémes volt a várt 26közepének még a közelében sem voltam ami nagy szégyen volt nekem de aki ismer az tudja hogy nem szoktam feladni és ezt ismét bebizonyitottam. A versenyen a 17. rajtkockából vettem nagyon jó rajtot (érdekes itt én rajtolok le mindenkit majdhogynem) de sajna a rajt utáni pofozkodásból teljesen vétlenül ugyan de vesztesen kerültem és nagyon visszaestem. Nagyon nyomni kezdtem a pedált és egyre másra előzgettem le a versenytársakat egészen úgy kb. a 15. körig. Itt a második Portrierből kifele elnéztem a kigyorsitást és a falhoz vágtam az autót nagyon csúnyán (letört az első szárny és az autó erősen húzni kezdett jobbra) de nem adtam fel. Belassultam de biztosan róttam a köröket és szépen jöttem felfele a 14. helyről egészen a 12dikig. Ekkor utolért Craig Cattingah (bocs Craig ha a második neved nem smakkol ) és őrült csatába kezdtünk. Neki az autója rendben volt de én mentem elől és nem akartam elengedni egyrészt mert az ellentmond az elveimnek másrészt a pontszerző helyek utolsóján haladtam ekkor. Aztán a végén is mögöttem maradt nem tudott leelőzni és a kiesők miatt sikerült az első tizben végeznem. 9. hely lett az enyém aminek nagyon örülök. Ezzel már 5pontot sikerült gyűjtenem kicsiny hazánknak. Innen is köszönöm Greger Huttunak aki segédkezet nyújtott a felkészülésben és adott egy kiváló setupot . Köszi Greger! Remélem büszkék vagytok rám és igérem hogy nagyon fogom nyomni Dijonban is 2hét múlva.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  17. #17
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Először is Sziasztok!

    Beszámolok a FLOG F1 1979 Series Monacoban tartott derbijéről.
    Erre a versenyre a Wolfot választottam és nagyon nagy reményeket fűztem hozzá (konkrétan az első 10 be vártam magamat edzésen is és a versenyen is) de az időmérőm rémes volt a várt 26közepének még a közelében sem voltam ami nagy szégyen volt nekem de aki ismer az tudja hogy nem szoktam feladni és ezt ismét bebizonyitottam. A versenyen a 17. rajtkockából vettem nagyon jó rajtot (érdekes itt én rajtolok le mindenkit majdhogynem) de sajna a rajt utáni pofozkodásból teljesen vétlenül ugyan de vesztesen kerültem és nagyon visszaestem. Nagyon nyomni kezdtem a pedált és egyre másra előzgettem le a versenytársakat egészen úgy kb. a 15. körig. Itt a második Portrierből kifele elnéztem a kigyorsitást és a falhoz vágtam az autót nagyon csúnyán (letört az első szárny és az autó erősen húzni kezdett jobbra) de nem adtam fel. Belassultam de biztosan róttam a köröket és szépen jöttem felfele a 14. helyről egészen a 12dikig. Ekkor utolért Craig Cattingah (bocs Craig ha a második neved nem smakkol ) és őrült csatába kezdtünk. Neki az autója rendben volt de én mentem elől és nem akartam elengedni egyrészt mert az ellentmond az elveimnek másrészt a pontszerző helyek utolsóján haladtam ekkor. Aztán a végén is mögöttem maradt nem tudott leelőzni és a kiesők miatt sikerült az első tizben végeznem. 9. hely lett az enyém aminek nagyon örülök. Ezzel már 5pontot sikerült gyűjtenem kicsiny hazánknak. Innen is köszönöm Greger Huttunak aki segédkezet nyújtott a felkészülésben és adott egy kiváló setupot . Köszi Greger! Remélem büszkék vagytok rám és igérem hogy nagyon fogom nyomni Dijonban is 2hét múlva.

    Szabi
    Nagy vagy Szabi, mutasd meg nekik!!!

  18. #18

    Re: rF külföldi bajnokságok

    rFactor FLOG F1 1979 Series Dijon (Május 6.)

    Nah ez egy érdekes verseny volt, mivel a verseny napjáig fogalmam nem volt róla hogy milyen autóval menjek majd Huttu tanácsára az Arrows A2Mk1 - est választottam amihez az ALIEN (bocsi Greger) mellékelt nékem egy qualy és egy racesetupot is. Fantasztikus érzés volt vezetni ezt az autót nagyon jól ment, ha nem rontom el az időmérőt a 6. helyről vághattam volna neki a versenynek a 32 indulóból így viszont sajna csak a 15. kocka lett az enyém. Ismét óriási rajtot vehettem volna ha nem olyan keskeny a pálya de még így is jó pár embert lerajtoltam de T1 - ben kiraktak és a 29. helyről kellett jönnöm felfele. Az autó eszméletlenül ment és egyszer Dom Duhan előtt találtam magam (Ő is és Huttu és hátulról jöttek mert mindkettejüknek Disconnectjük volt de ők már jóval előrébb jártak amikor engem kiraktak szal nem volt semmi) és nekiálltunk egymást gyilkolni. 3körig nem is volt semmi baj nem tudott megelőzni de aztán hibáztam és elment. Végül 12. helyen értem be a végén (az óriási tempót nem bírták a gumijaim....) de Dom így is megdícsért szóval remekül éreztem magam a futam után és ismét hazahoztam egy pontot ide a Kárpát-Medence legszebb országába. Ismét köszönettel tartozom Gregernek mert az Ő setupja nélkül nem biztos hogy ilyen remek versenyem lett volna. Köszönöm Greger!

    Szabi

    UI: Dom végül 9. Huttu pedig 2. lett
    Utoljára módosította: ATM1990; 2007. 05. 13. 12:23.
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  19. #19
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    ide a Kárpát-Medence legszebb országába.
    Hofi szavaival élve: "Jó szélcsendes hely ez a Kárpát-medence, DE A BÜDÖS IS BENNTMARAD"

  20. #20

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Szervusztok!

    Előző héten volt a FLOG F1 1979 Series Brands Hatchben tartott versenye. Jó esélyekkel indultam kinézett egy pontszerző hely nekem. Jó volt a qualym is szóval minden rendben volt még ekkor. 15. helyről remek rajt után (végre volt hely) az első kört a 11. helyen fejeztem be és lassan másztam felfele majd megállapodtam a 7. helyen ami 28 pilótából nem is rossz de elszámoltam a benzint és 3körrel a vége előtt kiestem. Kár érte mert nagyon jól mentem de majd jön Monza:P jövő héten. Amúgy még igy is hoztam haza 1pontot.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  21. #21

    Re: rF külföldi bajnokságok

    FLOG F1 1979 Series Monza

    Óriási reményekkel érkeztem meg ide mivel ez a kedvenc versenypályám és sokat vártam magamtól úgyhogy Williamsszel mentem attól függetlenül hogy egy Renault RS12 jobb lett volna. Az időmérőn egy nagyon jó 5. helyet sikerült elérnem és a Mesteremtől Greger Huttutól aki 3. helyet szerezte meg a rajtrácson csak 3századdal kaptam ki. Azt hiszem ebből ragyogóan látszik mennyire szoros volt az időmérő. Sajnos a rajtom nem volt jó kiszoritottak a sikánnál és ami még rosszabb ki is löktek. Aztán a rémálom csak nem akart véget érni. Az első két körben letörték az első és a hátsó vezetőszárnyam és úgy éreztem itt vége van nincs értelme továbbmenni. De mivel ez a pálya történetesen Monza volt nem adtam és bulldogként vetettem magam az előttem lévők után (a 10. hely környékén mentem ekkor) és utol is értem őket de ahogy fogyott a benzin úgy vált az autóm egyre kevésbé kontrolálhatóvá és jöttek a kiforgások. Sok kör lement mire biztonságosan tudtam autózni megint. Sajnos igy szárnyak bődületesen lassú voltam de szerencsémre annyira nem hogy ne szerezzek pontot. 10. helyen értem célba ami igy újragondolva a versenyt nem is olyan rossz.

    Nagyon csalódott voltam és vagyok még most is de nem baj majd legközelebb. Jön még kutyára kamion ahogy Sándor barátom mondani szokta.

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  22. #22

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése

    Nagyon csalódott voltam és vagyok még most is de nem baj majd legközelebb. Jön még kutyára kamion ahogy Sándor barátom mondani szokta.

    Szabi
    Háááát, azt hiszem eljött végre amiről beszéltem!

    Véget ért az rFactorCentral közreműködésével megrendezett 1995 CART Mód rFactor Világbajnokság! 5 pálya 10körös versenyek és az összversenyidő döntött! Nem voltak nagy reményeim amikor elindultam a sorozatban bevallom egy top10es helynek örültem volna látatlanban! Ám ahogy haladtunk előre látszott hogy van esély többre is és én igyekeztem megtettem mindent hogy a lehető legjobb helyen végezzek! Laguna Secán Világcsúcsot repesztettem az edzésen, Surfers Paradise - on én futottam a leggyorsabb versenyt (Laguna Secán és Mid Ohión 2. leggyorsabb voltam versenyidőt tekintve) és még Vanporton is tűrhető volt az eredményem de Watkins Glen lett a mumusom: sehogy se akart egy igazán gyors verseny kijönni mindig elfogyott a gumi ha nagyon nyomtam, ha nem nyomtam akkormeg lassú voltam és akárhogy pofozgattam a setupot nem jöttem rá a hibámra...! Az utolsó napon értem el mindezt amit most leírtam óriási hajrát toltam és egy ideig úgy nézett hogy Világbajnok lehetek de egy új ismerősőm még napközben elvert...Sebaj mondom: szép lehet az ezüst is....erre egy új zélandi versenyző ismerősöm az éj leple alatt mindkettőnket elvert és Ő lett a Világbajnok én pedig nem tudtam annyit javulni végső kétségbeesésemben hogy meglegyen az ezüst!

    Összességében mégis elégedett vagyok mert egy nagyon nagyon erős mezőnyben, megálltam a helyem és ez a 3. hely Nekem most felér egy arannyal!

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  23. #23
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg ATM1990 írta Hozzászólás megtekintése
    Háááát, azt hiszem eljött végre amiről beszéltem!

    Véget ért az rFactorCentral közreműködésével megrendezett 1995 CART Mód rFactor Világbajnokság! 5 pálya 10körös versenyek és az összversenyidő döntött! Nem voltak nagy reményeim amikor elindultam a sorozatban bevallom egy top10es helynek örültem volna látatlanban! Ám ahogy haladtunk előre látszott hogy van esély többre is és én igyekeztem megtettem mindent hogy a lehető legjobb helyen végezzek! Laguna Secán Világcsúcsot repesztettem az edzésen, Surfers Paradise - on én futottam a leggyorsabb versenyt (Laguna Secán és Mid Ohión 2. leggyorsabb voltam versenyidőt tekintve) és még Vanporton is tűrhető volt az eredményem de Watkins Glen lett a mumusom: sehogy se akart egy igazán gyors verseny kijönni mindig elfogyott a gumi ha nagyon nyomtam, ha nem nyomtam akkormeg lassú voltam és akárhogy pofozgattam a setupot nem jöttem rá a hibámra...! Az utolsó napon értem el mindezt amit most leírtam óriási hajrát toltam és egy ideig úgy nézett hogy Világbajnok lehetek de egy új ismerősőm még napközben elvert...Sebaj mondom: szép lehet az ezüst is....erre egy új zélandi versenyző ismerősöm az éj leple alatt mindkettőnket elvert és Ő lett a Világbajnok én pedig nem tudtam annyit javulni végső kétségbeesésemben hogy meglegyen az ezüst!

    Összességében mégis elégedett vagyok mert egy nagyon nagyon erős mezőnyben, megálltam a helyem és ez a 3. hely Nekem most felér egy arannyal!

    Szabi
    Gratulálok Szabi!
    Szép munka!

  24. #24

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok Szabi!
    Szép munka!
    Köszönöm szépen! Örülök hogy ilyen korán is van valaki aki értékelni tudja a sikerem! Igyekeztem nem szégyent hozni Rátok meg Magamra!

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


  25. #25

    Re: rF külföldi bajnokságok

    Jut eszembe: nehogy azt gondolja bárki is hogy nem voltak tényleg jó és gyors pilóták (pl. olyan is volt aki élőben versenyez elég keményen: Formula Renault - t tesztelt többször, F3 és most Formula Fordozik és New Zealand szülötte) szóval így tessék értékelni az eredményem! Szoros volt a mezőny és nem volt egyszerű megállni a helyét az embernek!

    (Bevallom kicsit nagyobb örömre számítottam Részetekről, de azért örülök hogy legalább 1 ember volt aki gratulált pedig életében nem versenyzett Velem)

    Nehogy bárki is ezt szemrehányásnak vegye csupán megjegyeztem!

    Szabi
    GPLRank
    Monster Of GPLRank


    Racing is in my blood. . .it's part of my life

    You think you have a limit. . . You also touch this limit then something happens and you can push harder than ever before. . .


    www.orionraceteam.com


Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •