Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (65 összesen)
  1. #26
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    MOD-ok

    Sziasztok!
    Tud valaki valamit "egy bizonyos" WTCC Volvo C30 és/vagy Chevi Cruze modokról!? Léteznek? Mert láttam, hogy opció van, vagyis létezhet, mert a Summer Cup alatt nem lehet Volvo-t használni, szóval, ha valaki tud linkelni, szívesen fogadom!

  2. #27
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Tud valaki valamit "egy bizonyos" WTCC Volvo C30 és/vagy Chevi Cruze modokról!? Léteznek? Mert láttam, hogy opció van, vagyis létezhet, mert a Summer Cup alatt nem lehet Volvo-t használni, szóval, ha valaki tud linkelni, szívesen fogadom!
    Az stcc-ben van c30 meg s60.

  3. #28

  4. #29
    Ludvig Gábor Regisztrált Bo Garesper logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    57

    ATCC Mod

    Alkottak az FDR-es srácok és nem is rosszat. Próbáljátok ki! Tartogat néhány meglepetést is.

    Hm... és egy versenytársunk is bekerült a módba!!! Grat Arcsi!

    http://www.fdr.feb-design.nl/modding
    Utoljára módosította: Bo Garesper; 2010. 11. 13. 03:20.

  5. #30
    Szia!

    Ezeket bemásolom , nem kavar nekem össze semmit ? steamet esetleg vagy hogy nem tudok majd csatlakozni a szerverhez mert módosít valamin esetleg ?!
    Légyszi ezek érdekelnének utána szívesen kipróbálnám.

    köszönöm!

  6. #31
    Ludvig Gábor Regisztrált Bo Garesper logója
    Csatlakozott
    2008. 09. 10.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    57
    Idézet Eredetileg Lengyel Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Ezeket bemásolom , nem kavar nekem össze semmit ? steamet esetleg vagy hogy nem tudok majd csatlakozni a szerverhez mert módosít valamin esetleg ?!
    Légyszi ezek érdekelnének utána szívesen kipróbálnám.

    köszönöm!

    Nem piszkál bele semmibe, külön módként kezeli. A választható módoknál lesz még egy ATCC néven.

  7. #32
    köszönöm!

    megnézzem!

  8. #33
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    Cruze!

    Sziasztok!
    Akad valaki, aki ért a modoláshoz, konvertáláshoz? rFactor-os WTCC 2010 mod elég komoly, van hozzá szintén elég jó Cruze kiegészítés is, én pedig arra gondoltam, hogy használnám a factorosat race-hez. Csupán a folyamatot nem vágom egyenlőre, hogy mit hogyan merre!? Valaki?

  9. #34
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Akad valaki, aki ért a modoláshoz, konvertáláshoz? rFactor-os WTCC 2010 mod elég komoly, van hozzá szintén elég jó Cruze kiegészítés is, én pedig arra gondoltam, hogy használnám a factorosat race-hez. Csupán a folyamatot nem vágom egyenlőre, hogy mit hogyan merre!? Valaki?
    Nem eleg neked ennyi auto? Ott vannak a `06, `07, `08 es stcc gepek is Az mondjuk teny, hogy a ligaban alig hasznalunk, max 4-5 kulonbozot, ez van.
    Viszont elvileg keszuloben van jo par plussz auto, de meg nem 100%osak. De egy orosz ligaban mar hasznaljak, tesztelik, pofozgatjak. Ha minden igaz aprilisban kiadjak es lesz Civic, Integra, Cruze, Focus es Porsche Panamera SC

  10. #35
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    Nem eleg neked ennyi auto? Ott vannak a `06, `07, `08 es stcc gepek is Az mondjuk teny, hogy a ligaban alig hasznalunk, max 4-5 kulonbozot, ez van.
    Viszont elvileg keszuloben van jo par plussz auto, de meg nem 100%osak. De egy orosz ligaban mar hasznaljak, tesztelik, pofozgatjak. Ha minden igaz aprilisban kiadjak es lesz Civic, Integra, Cruze, Focus es Porsche Panamera SC
    Elégnek elég, de update/upgrade-elni kellene, hamár a Simbin nem ad ki újat!

  11. #36
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Szeretném kipróbálni az Andy Priaulx Crowne Plaza kiegészítést a sima Vectra miatt, de képtelen vagyok telepíteni. Rákattintok a "JÁTÉK TELEPÍTÉSE" gombra, de semmi. Tudna valaki segíteni??
    Itt a steames link: http://store.steampowered.com/app/8670/

    Köszi.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  12. #37
    Abért Róbert Regisztrált Abarth logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 23.
    Város
    Szombathely
    Üzenetek
    1.659
    Idézet Eredetileg Abarth írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretném kipróbálni az Andy Priaulx Crowne Plaza kiegészítést a sima Vectra miatt, de képtelen vagyok telepíteni. Rákattintok a "JÁTÉK TELEPÍTÉSE" gombra, de semmi. Tudna valaki segíteni??
    Itt a steames link: http://store.steampowered.com/app/8670/

    Köszi.
    Hülye vagyok, fel van telepítve.
    Nem kell az autóba zene, majd a motor muzsikál.


  13. #38
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375

    STCC 2011 mod

    Sziasztok!
    Ha valakit érdekel, elkészítettük a skandináv túraautó bajnokság idei szezonjának modifikációját.
    Letölthető innen:
    http://www.nogripracing.com/details....r=33144&page=1
    Vagy innen direktbe:
    http://www.megaupload.com/?d=HUWSYROP
    Utoljára módosította: zolibphc; 2011. 07. 22. 19:29.

  14. #39
    Bohus Ákos Versenyző Aker logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 15.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    19
    (Race07/GTRevo)
    VLM_LeMans féle pályát futtatta valaki offline Race Event-ben?
    Nálam a boxkiálláskor (Forced pitstop = YES) diszkvalifikálja csaknem a teljes mezőnyt.

    Köszi!

    [News]
    Minden VLM trackem ugyen ezt csinálja, kötelező boxkiállásnál DQ.
    Utoljára módosította: Aker; 2011. 12. 02. 19:37.

  15. #40
    honnan tudok még letolteni kiegészitéseket a race-hez? a nogripracingrol nemtudok mert nem enged regelni multiaccount miatt, pedig még soha az életben nem regiztem ott be, fura

    láttam nálatok hogy vannak 2009 es bmw-k , azok mennyiben különböznek a 2008 asoktól teljesitményben?

  16. #41
    Idézet Eredetileg fforex írta Hozzászólás megtekintése
    honnan tudok még letolteni kiegészitéseket a race-hez? a nogripracingrol nemtudok mert nem enged regelni multiaccount miatt, pedig még soha az életben nem regiztem ott be, fura

    láttam nálatok hogy vannak 2009 es bmw-k , azok mennyiben különböznek a 2008 asoktól teljesitményben?
    Próbálj másik mail címet. Vagy, ha semmi nem megy, megmondod mi kell, letöltöm, elküldöm.

  17. #42
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg fforex írta Hozzászólás megtekintése
    honnan tudok még letolteni kiegészitéseket a race-hez? a nogripracingrol nemtudok mert nem enged regelni multiaccount miatt, pedig még soha az életben nem regiztem ott be, fura

    láttam nálatok hogy vannak 2009 es bmw-k , azok mennyiben különböznek a 2008 asoktól teljesitményben?
    A 2009-eseket pénzért tudod beszerezni (leszögezve, hogy nem szeretjük az illegális szoftvereket), az STCC2, ill. WTCC 2010 tartalmazza őket, én nem vagyok BMW-s, de elvileg erősebbek, mint a régiek.
    Íme pár oldal, ahol regisztráció után azt szedsz, amit akarsz:
    http://f1classic.your-talk.com/f14-mods
    http://www.Racing-Garage.eu
    http://www.artsonika.com/
    http://www.nogripracing.com/index.php

  18. #43
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    A 2009-eseket pénzért tudod beszerezni (leszögezve, hogy nem szeretjük az illegális szoftvereket), az STCC2, ill. WTCC 2010 tartalmazza őket, én nem vagyok BMW-s, de elvileg erősebbek, mint a régiek.

    köszi. nekem dobozos race on van, most gondolkodom stcc 2 megvételén, gondolom a benne levő kocsik valamivel erősebbek a 2007-08 as modelleknél.

    nekem mostanság a Hondával jönnek össze a jobb idők, de még csak nemrég kezdtem. még mindig levagyok maradva 2-4 másodperccel, és nem tudom hol szehetném össze, ezért is gondoltam hogy az újabb kocsik valamivel gyorsabbak lehetnek
    Utoljára módosította: fforex; 2012. 03. 03. 15:07.

  19. #44
    Srácok, egy kis segítség kellene!

    A Steam utasításait követve telepítettem az Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway (Free DLC) addon-t a Race07-hez. Ha most nézem a steamet, ehhez a kiegészítéshez már csak a Play Game gombot adja. Erre kattintva elindul a Race07, de nem látok semmi változást és nem találom a játékban a Crown Plaza raceway-t sehol. Akkor ez most mi is? Mit kellene látnom?
    (csak az alap Race07-GTR Evo dupla lemez van meg)

  20. #45
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, egy kis segítség kellene!

    A Steam utasításait követve telepítettem az Andy Priaulx Crowne Plaza Raceway (Free DLC) addon-t a Race07-hez. Ha most nézem a steamet, ehhez a kiegészítéshez már csak a Play Game gombot adja. Erre kattintva elindul a Race07, de nem látok semmi változást és nem találom a játékban a Crown Plaza raceway-t sehol. Akkor ez most mi is? Mit kellene látnom?
    (csak az alap Race07-GTR Evo dupla lemez van meg)
    Vauxhall Vectrát+magát a pályát adja!

  21. #46
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Vauxhall Vectrát+magát a pályát adja!
    de hogy?
    mert nem látom a pályalistában crown-t, ha modjuk bemegyek a gyakorlásba...

  22. #47
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    de hogy?
    mert nem látom a pályalistában crown-t, ha modjuk bemegyek a gyakorlásba...
    Nincs elottem,de az extrak reszben van azt hiszem!
    A 2007-es autok kozott a vauxhall-t se talalod?
    Nem lehet h csak letoltotted de nem telepitetted a plaza patcht?

  23. #48
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nincs elottem,de az extrak reszben van azt hiszem!
    A 2007-es autok kozott a vauxhall-t se talalod?
    Nem lehet h csak letoltotted de nem telepitetted a plaza patcht?
    Ok, megvan! Valójában csak úgy csinált, mintha. De telepítve nem volt, a Steam mégis azt mondta lehet jáccani. Ugyanakkor a Steam LIBRARY alatt volt egy SteamApp8650 nevű cucc, na ezt telepíteni kellett és redi!

  24. #49
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Ok, megvan! Valójában csak úgy csinált, mintha. De telepítve nem volt, a Steam mégis azt mondta lehet jáccani. Ugyanakkor a Steam LIBRARY alatt volt egy SteamApp8650 nevű cucc, na ezt telepíteni kellett és redi!

  25. #50
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jaaa úgy könnyű. Tesztelve nekem is mélyrehatóbb véleményem lenne...
    Na most komolyan, engem valami GT (vagy Porsche Cup) irány érdekelne, és van sok sok Race MOD (gondolom jók is), de sajnos sosem vették arrafelé az irányt a Race-esek...
    Az engem is érdekelne a Porsche ha jól tudom van is belőle jó mod. Vagy valami más márkakupa én azt bírnám nagyon, ha hátsó kerék azzal is kiegyezek!


Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •