Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 65 (65 összesen)
  1. #51
    György Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2012. 10. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    221
    Egy jó porsche az jöhetne, ezt meg majd megnézem, bírom ezeket a vasakat is!

  2. #52
    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=31534
    Szuper cucc!
    Van hozzá egy patch is, mi eddig nem használtuk. Külső üveget javít, vagy valami hasonlót, tehát nem kell.

  3. #53
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Igen ez a PORse se rossz és a Race ben is van rakás Mod amin lehetne szaggatni. Retro cool- max, Radical sem rossz stb. De amúgy ebben az old WTCC-ben is van hátsó kerekes nem kevés. Oder van a WTCC extreme.. csak azt meg is kell ülni mennek mintazállat.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #54
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Na kipróbáltam én is a mod-ot, és azt kell mondanom, hogy jóféle mod ez. Legalábbis nekem tetszik.
    Sajnos kipróbáltam én is... kár volt...
    A motorhangtól nem áll fel a szőr a hátamon, olyan alap az is, és a gumihangok se jók, ha van egyáltalán mert nekem nem tűnt fel.
    Szerintem túl jól fordulnak a verdák, és igazából egyáltalán nem kihívás a vezetésük. Se drift, se megcsúszás, csak megyek mint egy FWD-ssel... Bár én még azzal is többször megcsúszok mint ezekkel a Porschékkal. Most így hirtelen beugrott hogy ez nagyon hasonlít egy DTM autóra! Azok is mindenhol befordulnak mint atom, iaz csúszi is képesek.
    Ez a MOD egy hótt alap, ami semmi extrát nem tud.
    Extra alatt a vezetési nehézséget értem, blokkolás, drift, és hogy el kell találni a ("jóval" kisebb) tempót (mint amit megszoktunk GT-s verdáktól) ahhoz hogy befordulj. Általában ilyen egy Porsche Cup-os autó.
    Vezettem már ennél 100-szor jobbat, pedig az rF volt.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 11. 03. 12:17.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #55
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Mondjuk nekem mindegy csak hátsó kerekes legyen és ne legyen úgy elqva a fizikája,mint a bömösnek. Bár nekem tetszett a Porsche és sztem meg is lehet billenteni. Lehet Nibi te vagy túl jó..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #56
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk nekem mindegy csak hátsó kerekes legyen és ne legyen úgy elqva a fizikája,mint a bömösnek. Bár nekem tetszett a Porsche és sztem meg is lehet billenteni. Lehet Nibi te vagy túl jó..
    Vagy csak azért mondod hogy jó mert még nem próbáltál jobbat.
    Most a Porsche Mobil1 Supercup közvetítéseken is milyen jól lehetett hallani hogy mennyire várniuk kell hogy beforduljon a verda (és addig csak tartják a gázt), mert aránylag rosszul fordul (pl GT, vagy DTM-hez képest). Ehhez képest ebben a MOD-ban mint ha DTM-et vezetnénk. Fordul mint barom.

    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Hát mondjuk rF-ben a PCC mod az ölég fain!!
    Most hogy így mondod a nevét, tényleg azt próbáltam, és verte is a Race-est.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 11. 03. 13:58.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #57
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Vezettem már ennél 100-szor jobbat, pedig az rF volt.
    Hát mondjuk rF-ben a PCC mod az ölég fain!!

    Szerk: @Nibi: Hát igen Porsche Carrera Cup http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=PCC%202007
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 11. 03. 14:03.


  8. #58
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy csak azért mondod hogy jó mert még nem próbáltál jobbat.
    Most a Porsche Mobil1 Supercup közvetítéseken is milyen jól lehetett hallani hogy mennyire várniuk kell hogy beforduljon a verda (és addig csak tartják a gázt), mert aránylag rosszul fordul (pl GT, vagy DTM-hez képest). Ehhez képest ebben a MOD-ban mint ha DTM-et vezetnénk. Fordul mint barom.


    Most hogy így mondod a nevét, tényleg azt próbáltam, és verte is a Race-est.
    lehet benne valami. én sem szeretem a sínautó feelinget.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #59
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Támogatom hogy kilehetne próbálni valami másik osztályt, ágat. Énmár említettem hogy lehetne minden második héten, vagy hétvégente valami másabb, lazább, funabb verseny. Talán nem is kell hogy bajnokság legyen, csak külön futamok. Pár nappal elötte kilehetne rakni hogymelyik (mod) pálya lesz, melyik (mod) autók, letöltési linkel. Max egynappal elötte lehetne idnítani a szerverét, vagy 1 óra gyakorlás is elég lenne. Szivesen kipróbálnék egy bevállalósabb vezetést a toppilóták körül (persze lehet ehhez nemfűlne a foga másnak), anélkül hogy gajravágnám saját,és a másik bajnokságát. Most a sok ember között bizti kitöltenénk egy szervert (és egypár emberre ahogy láttam ráfér a rutin szerzés). Lényeg hogy rendszeres legyen, automatikasan várjuk. Tesztelésre is fel lehetne használni. Kilehetne próbálni a változékony időjárást is.

    Éshamár mod, miért nem valami hivatalost próbálnánk ki? GTclub, GTsports, GTpro class (GT1,GT2,GT3)? Sokféle kocsi, mégis egymáshoz vannak igazítva. Aztán vannak mai amcsi dögök (musti, challanger). Retro járgányok (igaz GTL ottvan, de itt is jó móka). Valamint Mini kupa (lassú, de szoros versenyek). Caterhamek. Valamint ottvannak a nemhivatalos mod-ok, F1, golf, clio, F1 legends, eza a BTCC mod is, valamint Porsche cup.
    Rám számíthatnátok.

  10. #60
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Támogatom hogy kilehetne próbálni valami másik osztályt, ágat. Énmár említettem hogy lehetne minden második héten, vagy hétvégente valami másabb, lazább, funabb verseny. Talán nem is kell hogy bajnokság legyen, csak külön futamok. Pár nappal elötte kilehetne rakni hogymelyik (mod) pálya lesz, melyik (mod) autók, letöltési linkel. Max egynappal elötte lehetne idnítani a szerverét, vagy 1 óra gyakorlás is elég lenne. Szivesen kipróbálnék egy bevállalósabb vezetést a toppilóták körül (persze lehet ehhez nemfűlne a foga másnak), anélkül hogy gajravágnám saját,és a másik bajnokságát. Most a sok ember között bizti kitöltenénk egy szervert (és egypár emberre ahogy láttam ráfér a rutin szerzés). Lényeg hogy rendszeres legyen, automatikasan várjuk. Tesztelésre is fel lehetne használni. Kilehetne próbálni a változékony időjárást is.

    Éshamár mod, miért nem valami hivatalost próbálnánk ki? GTclub, GTsports, GTpro class (GT1,GT2,GT3)? Sokféle kocsi, mégis egymáshoz vannak igazítva. Aztán vannak mai amcsi dögök (musti, challanger). Retro járgányok (igaz GTL ottvan, de itt is jó móka). Valamint Mini kupa (lassú, de szoros versenyek). Caterhamek. Valamint ottvannak a nemhivatalos mod-ok, F1, golf, clio, F1 legends, eza a BTCC mod is, valamint Porsche cup.
    Rám számíthatnátok.
    Csatlakozva hozzád, egy mini kupás FUN versenysorozatot támogatnék, nagyon penge kis gépek

  11. #61
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    TOCA 2 gecc!!!

  12. #62
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    vagy a 3-ban a gokart Amúgy a Camaro cup sem rossz a race-ben és az gyári vagy mi. Van sok hátsó kerekes nem elqrt.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #63
    Na pont a Camaro Cup olyan mintha tankkal mennél ..

  14. #64
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    vagy a 3-ban a gokart Amúgy a Camaro cup sem rossz a race-ben és az gyári vagy mi. Van sok hátsó kerekes nem elqrt.
    Jaja ez is igaz, bár sok AC-zés után próbáltam a Race-es Camarot és rettentően fapadosnak tűnt.
    Szóval nem tudom mi a jó.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #65
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja ez is igaz, bár sok AC-zés után próbáltam a Race-es Camarot és rettentően fapadosnak tűnt.
    Szóval nem tudom mi a jó.
    háát ,ahogy nézem neked kell megmondanod már... miazaz AC?
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 04. 00:28.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •