Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (36 összesen)

Téma: Net minőség

  1. #1
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Net minőség

    A kérdésem az lenne,hogy a XV. kerületben Ujpalotán akarom lecserélni a Net előfizetésemet mert 12.000 forint havonta.
    A minősége jo,de nagyon drága.
    Van valami DIGI TV,és DIGI NET.
    Oda szeretnék átmenni,de kellene valami vélemény,hogy jo-e vagy sem...
    Gondolok itt a Net minőségére elsőképpen.
    Ami most van at a T-online,de iszonyat drága most a pénztárcámnak,és a család a Digi tv repártol tv ügyében,ugyhogy a Net is lehetne ott...he jo a minősége...
    Vélemény?Tapasztalat?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #2
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem az lenne,hogy a XV. kerületben Ujpalotán akarom lecserélni a Net előfizetésemet mert 12.000 forint havonta.
    A minősége jo,de nagyon drága.
    Van valami DIGI TV,és DIGI NET.
    Oda szeretnék átmenni,de kellene valami vélemény,hogy jo-e vagy sem...
    Gondolok itt a Net minőségére elsőképpen.
    Ami most van at a T-online,de iszonyat drága most a pénztárcámnak,és a család a Digi tv repártol tv ügyében,ugyhogy a Net is lehetne ott...he jo a minősége...
    Vélemény?Tapasztalat?
    hmm..énis erre páylázok..a kábeleket már kihúzták..hamarosan lehet előfizetni rá...szal érdekel engem is
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Net minőség

    Ugyan nem Bp., hanem Debrecen, de itt évek óta sláger a Digi. Olcsó és bazi gyors. (gyakorlatilag egy LAN-t kapsz)
    A mi lépcsőházunkba ősszel húzták be, de én mégsem váltottam.
    Én is drágállom a upc-t, de ez legalább stabil mint a beton. A Digiről sok olyat hallok, hogy meg-megszakad. A legtöbb embert ez nem aggasztja, észre sem veszi, csak mondjuk engem ha kivág egy versenyről amire 2 hete készültem, hát kicsit morci lennék.
    És semmi többet nem tok elmondani...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #4

    Re: Net minőség

    Úristen, 12e... Megértem hogy cserélsz.

    Nehéz általánosságban a Digiről beszélni, szerintem hely függő, de ez igaz lehet más szolgáltatókra is. Szóval nekem volt Digi a IX. ker-ben, viszont én abban az időben végig laggoltam. Hiába telefonáltam, azt mondták minden rendben. Az érdekesség az volt, hogy volt itt valaki ugyanúgy a IX.ből Digivel, és Ő nem laggolt Lehet a mi tömbünkben volt egy olyan átjátszó ami nem tudta az alacsony pinget.
    Azóta a UPC-m atomstabil, és szerintem az se drága. 7e-ért már szupergyorsat kapsz.
    Esetleg érdemes lenne megkérdezni, van-e valami próbaidő. Vagy ha nincs hűségnyilatkozat akkor meg nincs nagy gáz

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Net minőség

    A Digi TV-ről csak mint műholdas TV szolgáltatót láttam (minőséget) illetve hallottam eddig, sok jót viszont nem: csak azt hogy szedett-vedett-katasztrófa-gagyi az egész...

    A 12K viszont baromi sok, féláron bárhol kapsz bármit...

  6. #6
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Net minőség

    Én a szüleimnek Miskolcon köttetek be 20/10M -t 2500 FTért! A letöltés tényleg bazi gyors és feltöltés is! Ezt a 8.emeleten a haverom mondta ugyancsak Miskolcon 30/20MB-val. Játék tapasztalatom viszont nincs sajna!

    nekem most UPC van Bp-en 1,2MB de eddig minden versenyen atombiztos volt!

  7. #7
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Net minőség

    Úgy látom hasonlóak a tapasztalatok.
    Egyébként most a upc-nél is van hűségidő nélküli csomag, nekem asszem valami 10/3 Mbit-es van 7500-ért. Digi olcsóbb jóval, de mint mondtam rosszakat hallok én is...

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  8. #8
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Úgy látom hasonlóak a tapasztalatok.
    Egyébként most a upc-nél is van hűségidő nélküli csomag, nekem asszem valami 10/3 Mbit-es van 7500-ért. Digi olcsóbb jóval, de mint mondtam rosszakat hallok én is...
    Miert a UPC-nel van husegnyilatkozatos csomag is? En csak husegnyilatkozat nelkuli arakat latok kiteve az oldalukon.
    Ha valaki tud valamit szoljon, mert nekem most jar le es ujrakotnem vagy Digi... ha lesz addigra.

  9. #9
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Net minőség

    Én is pont most készülök szolgáltató váltásra T-online-ról Székesfehérváron!

    Első célpont pont a Digi lenne teljes csomaggal!(TV, Telefon, Internet) Az egész csomag kb. annyiba lenne, mind a mostani internetem ára!(6900Ft)

    Szóval tényleg várom Én is a tapasztalatokat!

  10. #10
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Miert a UPC-nel van husegnyilatkozatos csomag is? En csak husegnyilatkozat nelkuli arakat latok kiteve az oldalukon.
    Ha valaki tud valamit szoljon, mert nekem most jar le es ujrakotnem vagy Digi... ha lesz addigra.
    Hogy őszinte legyek, én úgy másfél éve nem néztem az upc csomagjait. Akkor kötöttem az enyémet, és akkor még volt. Aztán jöttek sorba az újabb akciók, és csomagok, csak persze a drága szolgáltatók b*sznak a meglévő ügyfeleikre, nekik csak az a lényeg, hogy az újakat becsábítsák, így egy kumma sort nem kaptam tőlük semmilyen formában, hogy te hülye, hát vannak itt olcsóbban, nagyob sávszéllel, hűségidő nélküli csomagok is.
    Szóval nekem egy munkatársam hívta fel a figyelmemet erre, és akkor váltottam.
    Megjegyzem, ő azt csinálta, hogy ott volt a 2 éves hűség, átváltott egy olyanra aminél nincs, majd mikor a kislány leokézta a rendszerben, akkor közölte, hogy akkor most szeretném felmondani a szerződést.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  11. #11

    Re: Net minőség

    A upc-nél nekem 1 év után megadták az új árakat, gyorsabb sebességet. Csak fel kell hívni őket!

  12. #12
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: Net minőség

    Nekem UPC a szolgáltatóm Szolnokon!Most jelen pillanatban 10/2es (asszem) és nekem nem volt még gondom vele.Most 6500 Ft-ot fizetek érte.De viszont gondolkozok azon hogy én is váltsak DigiNet-re.Ennyi lóvéért nem is árulnak már netet ha jól tudom.30/20as net van ha jól tudom 5500Ft-ért(!!!!!) ami nem sok.Ugyhogy lehetne csinálni egy szavazást erről ha benne vagytok.

    Scuderia Giudice #099#

  13. #13
    Gombkötő Csaba Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    216

    Re: Net minőség

    Most váltottam december végén Upc-ről Digire. 30/20-as 3500 ft, nekem tetszik. a torrent nagyon gyors, még nem dobott le a szerverről. Nem tudom, hogy laggolok-e. Erről a B futamos versenyzőtársaimat kellene megkérdezni.

  14. #14
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Gombkötő Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Most váltottam december végén Upc-ről Digire. 30/20-as 3500 ft, nekem tetszik. a torrent nagyon gyors, még nem dobott le a szerverről. Nem tudom, hogy laggolok-e. Erről a B futamos versenyzőtársaimat kellene megkérdezni.
    Én a digiről rosszat hallottam igaz a kábeltv részéről, már egy kisebb viharnál sincs tv adás ráadásul nem igazán akarják felvenni a telefonokat. Egyenlőre elég kevés helyen érhető el ez a szolgáltatás még nagyvárosokon belül is.

  15. #15
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Én a digiről rosszat hallottam igaz a kábeltv részéről, már egy kisebb viharnál sincs tv adás ráadásul nem igazán akarják felvenni a telefonokat. Egyenlőre elég kevés helyen érhető el ez a szolgáltatás még nagyvárosokon belül is.

    nekem gyanús hogy az digi műhold lehetett nem? Mert nekünk is volt az de amint lehetett lemondtuk

  16. #16
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem UPC a szolgáltatóm Szolnokon!Most jelen pillanatban 10/2es (asszem) és nekem nem volt még gondom vele.Most 6500 Ft-ot fizetek érte.De viszont gondolkozok azon hogy én is váltsak DigiNet-re.Ennyi lóvéért nem is árulnak már netet ha jól tudom.30/20as net van ha jól tudom 5500Ft-ért(!!!!!) ami nem sok.Ugyhogy lehetne csinálni egy szavazást erről ha benne vagytok.

    Miskolcon 30/20M 3500 FT csak net esetében is

  17. #17
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Gombkötő Csaba írta Hozzászólás megtekintése
    Most váltottam december végén Upc-ről Digire. 30/20-as 3500 ft, nekem tetszik. a torrent nagyon gyors, még nem dobott le a szerverről. Nem tudom, hogy laggolok-e. Erről a B futamos versenyzőtársaimat kellene megkérdezni.
    Doningtonban amikor előttem mentél egyszer eltűntél. 1mp múlva közvetlen előttem jelentél meg, de rögtön vissza is ugrottál az eredeti távolságba. Jól rám ijesztettél. Egyébként nem laggoltál az a kb. 10perc alatt, amíg látótávolságon belül autóztál.

  18. #18
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    nekem gyanús hogy az digi műhold lehetett nem? Mert nekünk is volt az de amint lehetett lemondtuk
    Műholdas a TV része ez tuti és gyanúsan olcsó is, ettől függetlenül az internet része még lehet hogy jó.

  19. #19

    Re: Net minőség

    Nekem kb. 3 éve Digi van, és csak 2x ment el az internet, akkoris csak akkor amikor szóltak, hogy bővítés miatt nem lesz egy ideig.
    Baromi gyors és nekem nagyon megbízható, eddig nem volt vele bajom+olcsó is

  20. #20
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg gpower írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem kb. 3 éve Digi van, és csak 2x ment el az internet, akkoris csak akkor amikor szóltak, hogy bővítés miatt nem lesz egy ideig.
    Baromi gyors és nekem nagyon megbízható, eddig nem volt vele bajom+olcsó is

    ....és szabad kérdezni, hogy helyileg hol?

  21. #21
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Net minőség

    Akkor ahogy nézem,a UPC nek egy pont a Digi vel szemben.
    Kezd körvonalazodni a dolog.
    De lehet hogy ha bemegyek felbontani a szerződést,máris kikalkulálnak egy sokkal elönyösebb szerződést.
    Volt erre példa már az ismeröseim között.
    A T lány eléggé atom biztos,ezért sajnálok megválni töle.
    Nem tudom hány éve megyek itt,de a GPL otta nem igazán emlékszem disconnect feliratra...az meg nemgyenge....
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  22. #22
    Tímár Sándor Versenyző Tímár Sándor logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 07.
    Város
    Milton Keynes
    Üzenetek
    1.957

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Coopeer írta Hozzászólás megtekintése
    Miskolcon 30/20M 3500 FT csak net esetében is
    Pont ezért kérdezem!Nekem a harmad olyan gyors 6500Ft(UPC)!Nekem itt valami gyanus csak hát mi lehet itt a buktató.Szolnokon is 3500 Ft a 30/20as!Itt valami sunyiság van tuti.

    Scuderia Giudice #099#

  23. #23
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Tímár Sándor írta Hozzászólás megtekintése
    Pont ezért kérdezem!Nekem a harmad olyan gyors 6500Ft(UPC)!Nekem itt valami gyanus csak hát mi lehet itt a buktató.Szolnokon is 3500 Ft a 30/20as!Itt valami sunyiság van tuti.

    Nem tudom! Hűségidő nincs ezért szerintem megkockáztatható!

  24. #24
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem az lenne,hogy a XV. kerületben Ujpalotán akarom lecserélni a Net előfizetésemet mert 12.000 forint havonta.
    A minősége jo,de nagyon drága.
    Van valami DIGI TV,és DIGI NET.
    Oda szeretnék átmenni,de kellene valami vélemény,hogy jo-e vagy sem...
    Gondolok itt a Net minőségére elsőképpen.
    Ami most van at a T-online,de iszonyat drága most a pénztárcámnak,és a család a Digi tv repártol tv ügyében,ugyhogy a Net is lehetne ott...he jo a minősége...
    Vélemény?Tapasztalat?
    Bármelyik ADSL szolgáltatót választhatod. Átveszik a hurkot a t-hometól és gykorlatilag ugyanaz marad a szolgáltatás minősége fele vagy harmada árból.
    4mbit 4eft körül van pl. a datanetnél.

  25. #25
    Ceglédi Csaba Regisztrált Coopeer logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    471

    Re: Net minőség

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Bármelyik ADSL szolgáltatót választhatod. Átveszik a hurkot a t-hometól és gykorlatilag ugyanaz marad a szolgáltatás minősége fele vagy harmada árból.
    4mbit 4eft körül van pl. a datanetnél.

    Húrkot? Csak nem Telco-ban dolgozol?

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •