Oldal: 4 / 41 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (1025 összesen)

Téma: RACE 07

  1. #76
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: RACE 07

    A lényeg:
    A progi kiszivárgott,5,3 GB,és szuper jo!
    Tehát:
    Alig várjuk a megjelenést!

    VITA LEZÁRVA!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #77

    Re: RACE 07

    Szörnyű milyen természetes lett a "lopás". DVD kölcsönzőben dolgozok és mikor kisgyerekesek jönnek be, van hogy a gyerek megkérdi: "Anya ugye ezt is lemásoljuk?" -Anyuka meg vörösödik. Arról nem tehetsz, hogy 2 héttel megjelenés előtt felrakta valaki netre. Viszont arról Te tehetsz, hogy letöltötted. Ha ezt hangoztatod is, a Te bajod. Amúgy erre vannak a Demo-k. Nem hiszem, hogy a Demo óta hatalmasat változott volna fizikában vagy grafikában.

  3. #78

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Szörnyű milyen természetes lett a "lopás"...
    nem kell idézőjelbe rakni

  4. #79

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg sharky76 írta Hozzászólás megtekintése
    Miért nem kellene ide beírni? Mert warez? És akkor mi van? ...
    Pont azért... szerintem
    Idézet Eredetileg sharky76 írta Hozzászólás megtekintése
    Azonkívűl álszent dolognak tartom (nem csak itt, minden fórumon) a warez, mint olyan ellen ágálni. Mindenki tudja, hogy van, mindenki letölt minden marhaságot a net-ről, akkor meg miről beszélünk? Egy ilyen világban élünk. .
    Kikérem magamnak ezt a "királyi" többest! Igenis nem mindenki töltöget le lopott cuccot a netről!
    Idézet Eredetileg sharky76 írta Hozzászólás megtekintése
    Ámbár nincs ezzel semmi gond, a játékfejlesztők és kiadók még így is bőven megélnek! .
    A fejlesztők lehet, h megélnek, és ha nem sokszorosítod nagyüzemben akkor megtűrik az ilyesmit, de attól ez még abszolút illegális. Amikor megjelenik a világkiállításon mondjuk az új Mondeo akkor mindenki ellopja, csak hogy kipróbálhassa? Aztán persze megveszi a kereskedésben?
    Idézet Eredetileg sharky76 írta Hozzászólás megtekintése
    De nem akarok ebbe belemenni, csupán tudatni akartam Veletek, milyen király a játék.
    ...

  5. #80
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RACE 07

    Sajnos az ellen nem lehet tenni, hogy kiszivárgott, viszont az ellen tehetsz, hogy le is töltsed.

    Hogy is van a szlogen? A lopás bűn....

  6. #81
    Németh Lajos Vince Regisztrált sutyi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 13.
    Város
    Budaörs
    Üzenetek
    105

    Re: RACE 07

    Jelen esetünkben nem sokra megy valaki az e-féle Race07-el, mert csak offline módban lehet telepíteni, s így még LAN sincs. Aki pedig komolyan gondolja a versenyzést, az úgysem egyedül fog az AI ellen karikázgatni, hanem interneten, talán valamiféle ligában. Ehez pedig mindenképpen eredeti kell, és nem hiszem hogy az 7e Ft ekkora érvágás egy sim kedvelő egyénnek.
    Bring your sunblock, we're going to hell...

  7. #82
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Üzenetek
    699

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Szörnyű milyen természetes lett a "lopás". DVD kölcsönzőben dolgozok és mikor kisgyerekesek jönnek be, van hogy a gyerek megkérdi: "Anya ugye ezt is lemásoljuk?" -Anyuka meg vörösödik. Arról nem tehetsz, hogy 2 héttel megjelenés előtt felrakta valaki netre. Viszont arról Te tehetsz, hogy letöltötted. Ha ezt hangoztatod is, a Te bajod. Amúgy erre vannak a Demo-k. Nem hiszem, hogy a Demo óta hatalmasat változott volna fizikában vagy grafikában.
    Pontosan! Egyébként mindenki magából indul ki,szóval...

  8. #83
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: RACE 07

    Már kérdeztem de akkor mégegyszer:

    Ez a Steam-es dolog hogy működik? Kifizetem leszedem a cuccost, utána ki tudom írni dvd-re vagy nem? Ha meg nem akkor ha egyszer már megvettem utána bármikor le tudom majd tölteni a Steamről?

  9. #84
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RACE 07

    Igen, ha egyszer megvetted akkor utána újra tudod telepiteni másik gépen, vagy netán formázás után ugyanazon a gépen még egyszer, nem kell újra kifizetni.
    Persze egyszerre csak egy gépen lehet használni, de fel lehete telepteni akár többre is, csak párhuzamosan ugyanabban az időben nem tudod futtatni.

  10. #85
    Körmöndi Attila Regisztrált Atesz logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 24.
    Város
    Tapolca
    Üzenetek
    478

    Re: RACE 07

    Köszi!

  11. #86

    Re: RACE 07

    Úristen!!! Úristen!!! Ne haragudjatok, de ez röhejes! Ennyire álszent hozzáállást a dolgokhoz! Amúgy rendben, nem vitatkozom. Én elfogadom az enyémtől eltérő véleményt, jó lenne, aha mindenki így tenne és nem ítélkezne rögtön. A lopás tényleg bűn. A letöltés viszont nem lopás. Ezzel lehet vitatkozni, akkor is így van. Még a hatályos európai és magyar törvények szerint is. Mint mondtam, én is megveszem, mert ez a játék minden pénzt megér! Viszont mire Ti október 15-én elkezdhetitek tölteni a Steam-ről, addigra én végignyomom az összes bajnokságot a játékban. És ez a lényeg, erről szól az egész. Az online része szintén működni fog, így vagy úgy. A Race tört verzióját úgyanúgy tudtam online használni, mint a Steam-est. Ennyi. Na csak ennyit akartam. További jó játékot mindenkinek! Bocs, ha az általam elkövetett szörnyű bűnnel megsértettem valakinek a kényes és kifinomult ízlését.

  12. #87
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RACE 07

    Nem úristen, de bármilyen hihetetlen vannak még emberek, akik tisztelik ilyen esetekben annyira az alkotót, hogy csak az eredeti verzióval foglalkoznak.

    Álszent??? Mi alapján itélkezel olyanokról, akiket nem ismersz?

    Na jó, foglalkozzunk inkább a játékkal....

  13. #88
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: RACE 07

    Letöltötted, örülj neki. Senki nem mondta hogy tedd közzé, ha meg beírtad fogadd el azok véleményét, akik ezt nem jó szemmel nézik. Nem hiszem hogy sokat nyertél ezzel, mert a hivatalos megjelenés után, még kb 1 hónapig mindenki tesztel és gyakorol. Majd csak ezek után kezdődik valszeg a bajnokság. Amúgy meg nem mindenki ítél el azért mert letöltötted, csak nem divat a forumban ezt reklámozni.
    Dusa Tibor

  14. #89
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: RACE 07

    Apropo Race 07!
    Akkor saját festések itt is lesznek mint a GTR 2 ben?
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  15. #90
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Apropo Race 07!
    Akkor saját festések itt is lesznek mint a GTR 2 ben?
    Nagyon reménykedek benne !!
    Dusa Tibor

  16. #91
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RACE 07

    Igen, lehet skin-eket csinálni, már rengetegen készitettek is, és nagyon jól működik a dolog!

    http://forum.rscnet.org/forumdisplay.php?f=1199

  17. #92

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Apropo Race 07!
    Akkor saját festések itt is lesznek mint a GTR 2 ben?
    F3000-ben egyforma autók vannak, így ott biztosan lesz saját festés.
    WTCC-ben meg akkor ha fix autóval nyomjuk végig a szezont.

  18. #93

    Re: RACE 07

    Kövezzetek meg, de a Radical kocsik nagyon jóra sikeredtek.
    Az meg hogy megelőlegezi, hogy a "GTR Masters" nevű csapatnál versenyzek Pál Feri és Wéber Gabi pilótákkal, az állati jópofa.
    Ja, és Zandvoort is egészen más, mint az eddig elérhető TOCA-s verzió.

    (Miközben írok, közben: , de ezt le kellett írnom)

  19. #94

    Re: RACE 07

    csapatok lesznek?én is akarook

  20. #95
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    F3000-ben egyforma autók vannak, így ott biztosan lesz saját festés.
    WTCC-ben meg akkor ha fix autóval nyomjuk végig a szezont.

    Én úgy gondolom csak a FIX autós megoldás lenne az igazi. Az előző bajnokságban is jól működött sztem, csak a bünti rendszeren kéne variálni. A visszamenőleg idő büntetést én támogatnám, mert szerintem a rövid távú versenyeken mint a RACE is, ez nagyon jól beválna. 10-15 mp-n belül van a versenyzők többsége egy futamon. Szóval egy esetleges 5-10-15 mp büntetés rendesen befolyásolná a verseny végeredményét.
    Dusa Tibor

  21. #96
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Dusa Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Én úgy gondolom csak a FIX autós megoldás lenne az igazi. Az előző bajnokságban is jól működött sztem, csak a bünti rendszeren kéne variálni. A visszamenőleg idő büntetést én támogatnám, mert szerintem a rövid távú versenyeken mint a RACE is, ez nagyon jól beválna. 10-15 mp-n belül van a versenyzők többsége egy futamon. Szóval egy esetleges 5-10-15 mp büntetés rendesen befolyásolná a verseny végeredményét.
    Ez igaz.
    Viszont nehéz elbirálni a balesetek egy részét,ugyanis kilincsen megy a mezöny sokszor,és nem köteles elegnedni a másikat senki.
    Lásd:Zanadi esete,mikor a második futamon az első háromnak eszében sem volt elengedni csakazért mert az első futamon első volt.
    Nehéz lessz átültetni dolgokat a szimulátor világába.
    Uj szabályok,és dolgok kellenek...
    Na,akkor gondolkozzunk Béláim...
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  22. #97
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz.
    Viszont nehéz elbirálni a balesetek egy részét,ugyanis kilincsen megy a mezöny sokszor,és nem köteles elegnedni a másikat senki.
    Lásd:Zanadi esete,mikor a második futamon az első háromnak eszében sem volt elengedni csakazért mert az első futamon első volt.
    Nehéz lessz átültetni dolgokat a szimulátor világába.
    Uj szabályok,és dolgok kellenek...
    Na,akkor gondolkozzunk Béláim...
    Akár mi is a szabály, akármilyen megoldás születik, elbírálni mindig nehéz. Milyen hiba milyen büntetést érdemel.
    Dusa Tibor

  23. #98
    Dusa Tibor Regisztrált Dusa Tibor logója
    Csatlakozott
    2006. 05. 19.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    440

    Re: RACE 07

    Úgy gondolom egy boksz utcai áthajtás már megpecsételi a versenyző sorsát, főleg itt a Race-ben. Azon a versenyen már nem nagyon reménykedhetsz semmiben. Ez már sztem egy súlyos büntetés. Még az utolsó rajthely az, ami súlyos de emészthető büntetés. Az mp-s büntetések is lehetnek súlyosak, attól függően hogy mennyit is jelent egy 10mp büntetést. Lehet hogy csak 1-2 pozit, de lehet hogy az utolsó helyen találod magad. Szóval érdekes lenne az tuti !!
    Dusa Tibor

  24. #99
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: RACE 07

    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz.
    Viszont nehéz elbirálni a balesetek egy részét,ugyanis kilincsen megy a mezöny sokszor,és nem köteles elegnedni a másikat senki.
    Lásd:Zanadi esete,mikor a második futamon az első háromnak eszében sem volt elengedni csakazért mert az első futamon első volt.
    Nehéz lessz átültetni dolgokat a szimulátor világába.
    Uj szabályok,és dolgok kellenek...
    Na,akkor gondolkozzunk Béláim...
    Már bocs, hogy beleszólok -hiszen nem valószínű, hogy indulok ebben a bajnokságban-, de Tibinek igaza van!

    A szankciók milyensége, vagy mértéke és az estek kivizsgálásának módja nem ugyan az!

    Kívülállóként, nekem is szimpatikusabb (igazságosabb) a visszamenőleges időbüntetés, de hogy annak az elbírálása hogyan valósul meg, az már más tészta! (valószínűleg azt lesz nehezebb megvalósítani!)

  25. #100
    Kunszabó Sándor Regisztrált sancyy logója
    Csatlakozott
    2006. 03. 22.
    Város
    Kakucs, Pest megye
    Üzenetek
    699

    Re: RACE 07

    Sztem is teljesen igaza van Dusa Tibinek,mind az autóválasztás,mind pedig a büntetési rendszer terén.
    Kunszabó Sándor

Oldal: 4 / 41 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •