Oldal: 41 / 41 ElsőElső ||| 31 37 38 39 40 41
Találatok: 1.001 - 1.025 (1025 összesen)

Téma: RACE 07

  1. #1001
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem a RaceRoom Racing Experience-el kapcsolatban, a Steamen le tudtam tölteni és telepítette is de indulásnál kér egy mail címet és egy felhasználó nevet. Most akkor meg kellene vennem? A cél a DTM Experience 2014 kiegészítő lenne de ahhoz elvileg kell a RaceRoom is? Eddig ezek vannak meg:

    http://forum.gtr-masters.hu/attachme...5&d=1407067011
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #1002
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. Lenne egy kérdésem a RaceRoom Racing Experience-el kapcsolatban, a Steamen le tudtam tölteni és telepítette is de indulásnál kér egy mail címet és egy felhasználó nevet. Most akkor meg kellene vennem? A cél a DTM Experience 2014 kiegészítő lenne de ahhoz elvileg kell a RaceRoom is?...
    Sztem ezen az oldalon kell regizned, mivel a játékon belül-kívül a webes szolgáltatásokra is támaszkodik (rekord idők, replay, vásárlás).
    http://game.raceroom.com/

    Szerk: Nincs 50% kupon...
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 08. 03. 18:37.

  3. #1003
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Van egy kis probléma... Tegnapelőtt lefagyott a játék.... Újraindítás után meg azt láttam, hogy a VW kijelzőjéről (az LCD-ről a kormány felett) eltűntek a számok, csak a fordszámjelző csík és felette a ledek működnek. Továbbá minden gyári festésű VW hófehér lett. Rajtam kívűl Hondák voltak még fenn, de azoknak látszólag jó volt a skinje. Ma a Race07-et újratelepítettem (és csak azt). Az LCD-t néztem csak, skint nem tudtam, nem volt fenn senki, de látszólag a probléma nem oldódott meg. Számok most sincsenek az LCD-n.

    Mi lehet a gond, mit érdemes csinálni?

  4. #1004
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy kis probléma... Tegnapelőtt lefagyott a játék.... Újraindítás után meg azt láttam, hogy a VW kijelzőjéről (az LCD-ről a kormány felett) eltűntek a számok, csak a fordszámjelző csík és felette a ledek működnek. Továbbá minden gyári festésű VW hófehér lett. Rajtam kívűl Hondák voltak még fenn, de azoknak látszólag jó volt a skinje. Ma a Race07-et újratelepítettem (és csak azt). Az LCD-t néztem csak, skint nem tudtam, nem volt fenn senki, de látszólag a probléma nem oldódott meg. Számok most sincsenek az LCD-n.

    Mi lehet a gond, mit érdemes csinálni?
    Felbontásnál válassz 32 bites felbontást.

  5. #1005
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy kis probléma... Tegnapelőtt lefagyott a játék.... Újraindítás után meg azt láttam, hogy a VW kijelzőjéről (az LCD-ről a kormány felett) eltűntek a számok, csak a fordszámjelző csík és felette a ledek működnek. Továbbá minden gyári festésű VW hófehér lett. Rajtam kívűl Hondák voltak még fenn, de azoknak látszólag jó volt a skinje. Ma a Race07-et újratelepítettem (és csak azt). Az LCD-t néztem csak, skint nem tudtam, nem volt fenn senki, de látszólag a probléma nem oldódott meg. Számok most sincsenek az LCD-n.

    Mi lehet a gond, mit érdemes csinálni?
    Ilyen nekem is volt. Újratelepítés után lett nekem is. Megint újraraktam és jó lett. De hogy mitől lövésem sincs azóta megint jó. Esetleg még az lehet, hogy nem cserélted le a színét a lednek a kijelzőn és az rontotta el? Mert mondjuk nekem az is lehetett,de utána kivettem.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  6. #1006
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Mi lehet a gond, mit érdemes csinálni?
    Első körben csinálj egy zsír új profilt csak próbakép, és csak next, next, oké után nézd meg mi a helyzet

  7. #1007
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Első körben csinálj egy zsír új profilt csak próbakép, és csak next, next, oké után nézd meg mi a helyzet
    Hát, nem is tudom. A 32 bit az nem jó, mert eddig is azon ment. Tegnap 5 kör gyak után verseny, majd t1 előtt kifagyott megint. Bepipultam, legyalultam. Éjjel újraraktam az egészet. Ma csak ránéztem, de a zsír új telepítésen nincs dashboard!!!
    Még ezt az új profilt megpróbálom - lehet, hogy fagyásnál megsérült a profilom, és azt másoltam vissza? Ez így leírva is nevetséges, hát még ha....

    Nem tudom, de egy biztos, a 8.1 óta valami nem stimmel.

  8. #1008
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Új profilt csinálj, ne régit másolj. És ne is állítsd be, csak próbáld ki.

  9. #1009
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Új profilt csinálj, ne régit másolj. És ne is állítsd be, csak próbáld ki.
    Csináltam újat, úgy sem jó. Szóval tök új a telepítés, másik drive-on van, új a profil, és nem jó!!! Ha legalább azt látnám, hogy be van-e kapcsolva a fényszóró, már elég lenne, de így totál gáz. Kipróbálom másik kocsival is...

    Semmilyen kocsival sem jó az LCD kijelző.
    Utoljára módosította: Flexibilis; 2014. 09. 16. 22:11.

  10. #1010
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Csináltam újat, úgy sem jó. Szóval tök új a telepítés, másik drive-on van, új a profil, és nem jó!!! Ha legalább azt látnám, hogy be van-e kapcsolva a fényszóró, már elég lenne, de így totál gáz. Kipróbálom másik kocsival is...

    Semmilyen kocsival sem jó az LCD kijelző.
    Na, akkor elmondom mi volt, hátha másnak is segíthet. Szóval egy egyszerű fagyással kezdődött. Utána eltűntek az LCD kijelző adatok és egyes skinek (gyáriak is). Újratelepítettem, viszont az Install mappa (amit a C dokumentumokba tesz) nem lett törölve, így létrehozott agy Install 2-őt. Ugyanolyan szar maradt az egész. Aztán megint újratelepítettem, de akkor az Install 2-őt töröltem, az Install mappából pedig a profilomat töröltem csak. Így sem lett jó, hiába csináltam tök új profilt. Aztán néhányszor még ezt eljátszottam, és komolyan mondom, már nem emlékszem, hogy hányadik kísérleten voltam túl, de amikor épp Install 2 volt a telepítési mappa, fogtam az 1-est és kitöröltem. A következő játékindításnál meg létrehozta újra az 1-es mappát, amibe létrehoztam tök új profilt, és így jó lett. Igaz, hogy valamiért most meg angol az egész játék, de ez engem egy cseppet sem zavar, sőt.

    Ja, és a legeslegfontosabb szerintem, hogy Windows 7 kompatibilis módba kellett állítani, mert az utána következő indításnál hozta létre az új és végre működő mappát és beállításokat. Szóval, ha valaki hasonlóan jár, akkor mentse le a setupjait és törölje az install mappát/mappákat.

    Az viszont világos hogy a Race07 nem komálja a 8.1-es Windows-t.

  11. #1011
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Az viszont világos hogy a Race07 nem komálja a 8.1-es Windows-t.
    Kb 2 hónapja váltottam 8.1re és nálam semmilyen gond nincs vele eddig Race07-el.

  12. #1012
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Kb 2 hónapja váltottam 8.1re és nálam semmilyen gond nincs vele eddig Race07-el.
    Biztos vagyok benne, hogy a számítógépek világában a hardware is szerepet játszik abban, hogy mi mivel működik zökkenőmentesen. Tudom, hogy itt most szoftverről beszélünk, de szerintem mégis kell legyen összefüggés hardver oldallal is. És hát nem ugyanolyan hardvereket használunk.
    Bevallom, nem is gondoltam volna, hogy kompatibilitást állítsak a Race07-re, viszont RD forumon olvastam, hogy másnak is volt ilyen problémája, és ez megoldotta, ahogy egyelőre nekem is. Úgyhogy mint megoldási opciót nem szabad elvetni.

  13. #1013
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor elmondom mi volt, hátha másnak is segíthet. Szóval egy egyszerű fagyással kezdődött. Utána eltűntek az LCD kijelző adatok és egyes skinek (gyáriak is). Újratelepítettem, viszont az Install mappa (amit a C dokumentumokba tesz) nem lett törölve, így létrehozott agy Install 2-őt. Ugyanolyan szar maradt az egész. Aztán megint újratelepítettem, de akkor az Install 2-őt töröltem, az Install mappából pedig a profilomat töröltem csak. Így sem lett jó, hiába csináltam tök új profilt. Aztán néhányszor még ezt eljátszottam, és komolyan mondom, már nem emlékszem, hogy hányadik kísérleten voltam túl, de amikor épp Install 2 volt a telepítési mappa, fogtam az 1-est és kitöröltem. A következő játékindításnál meg létrehozta újra az 1-es mappát, amibe létrehoztam tök új profilt, és így jó lett. Igaz, hogy valamiért most meg angol az egész játék, de ez engem egy cseppet sem zavar, sőt.

    Ja, és a legeslegfontosabb szerintem, hogy Windows 7 kompatibilis módba kellett állítani, mert az utána következő indításnál hozta létre az új és végre működő mappát és beállításokat. Szóval, ha valaki hasonlóan jár, akkor mentse le a setupjait és törölje az install mappát/mappákat.

    Az viszont világos hogy a Race07 nem komálja a 8.1-es Windows-t.
    Nekem is tök ilyen, nincsen az LCD-n, csak a fordulatszámmérő skála. Azt hittem, hogy az ilyen és nem is foglakoztam vele. És nekem is van Install 2 mappa.
    Köszi a megoldást, akkor én is bűvészkedek vele egyet.
    (Nekem is tökéletesen megy win8.1 alatt.)

  14. #1014
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Na, akkor elmondom mi volt, hátha másnak is segíthet. Szóval egy egyszerű fagyással kezdődött. Utána eltűntek az LCD kijelző adatok és egyes skinek (gyáriak is). Újratelepítettem, viszont az Install mappa (amit a C dokumentumokba tesz) nem lett törölve, így létrehozott agy Install 2-őt. Ugyanolyan szar maradt az egész. Aztán megint újratelepítettem, de akkor az Install 2-őt töröltem, az Install mappából pedig a profilomat töröltem csak. Így sem lett jó, hiába csináltam tök új profilt. Aztán néhányszor még ezt eljátszottam, és komolyan mondom, már nem emlékszem, hogy hányadik kísérleten voltam túl, de amikor épp Install 2 volt a telepítési mappa, fogtam az 1-est és kitöröltem. A következő játékindításnál meg létrehozta újra az 1-es mappát, amibe létrehoztam tök új profilt, és így jó lett. Igaz, hogy valamiért most meg angol az egész játék, de ez engem egy cseppet sem zavar, sőt.

    Ja, és a legeslegfontosabb szerintem, hogy Windows 7 kompatibilis módba kellett állítani, mert az utána következő indításnál hozta létre az új és végre működő mappát és beállításokat. Szóval, ha valaki hasonlóan jár, akkor mentse le a setupjait és törölje az install mappát/mappákat.

    Az viszont világos hogy a Race07 nem komálja a 8.1-es Windows-t.
    Nekem volt install 7 ig is már. Mindig létrehoz egy újat, ha nem törlöd újratelepítés előtt teljesen mindegy hogyan indítod.. Ki kell törölni, majd elindítani, ha feltelepítetted és kilépni, ekkor létrehozza a race07 mappát, majd bemásolni az egész mappát, akár SimBin -estül és utána minden ugyanúgy marad. Config, Controlset, Setupok stb..stb. Nem kell újrakinlódni a beállításokat. Nekem is 8.1 van és , mint írtam random javult meg. Amúgy az égvilágion semmi baja nekem a 8.1 -el. Sőt! Ha valaki magyarra akarná a játékot, akkor ahol a customskin mappája is van ott a gyökérben ( C:\Users\Felhasználó\Documents\SimBin\RACE 07 ) a config.ini -ben a LANGUAGEINDEX=0 -át írja át 8-asra és magyar lesz.

    Szerintem amúgy a Teams mappában a motec fájlok között kell keresgélni a ludast. Bár lehet nem ,de én ott babráltam, hogy a kijelző más színű legyen, mikor elromlott anno.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 09. 17. 13:50.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #1015
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, jól látom, hogy eltűnt a Steam áruházból a Race07? Tud erről vki valamit?

  16. #1016
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, jól látom, hogy eltűnt a Steam áruházból a Race07? Tud erről vki valamit?
    Jól látod, de ennek már lassan 1 hónapja is van. Én arra tippelek, hogy valami hasonló lehet, mint ami az R3E-nél történt: névben fejlesztőváltás történt, és gondolom emiatt került le jelenleg a Steam áruházból.

  17. #1017
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, jól látom, hogy eltűnt a Steam áruházból a Race07? Tud erről vki valamit?
    Jaja ez így van, egyik ismerős akarta múltkor megvenni valamelyik kiegészítőt(STCC talán) erre mondja nincs steamen, gondoltuk biztos nem találja...körülnéztem és sehol semmi se Race07, se kiegészítők csak pár demo.
    Így innentől aki eredeti játékot akar beszerezni nem lesz egyszerű dolga. (pl akinek a fórumba javasoltad, hogy szerezze be az eredeti játékot, hát most nem tudom hogy fogja )
    Én is arra tippelek amit az Ádám is ír, hogy a név/cég változás miatt, de azért valamilyen áthidaló lehetőséget hagyhattak volna....
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #1018
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Srácok, Race07-et be lehet egyáltalán szerezni most valahol?

  19. #1019

  20. #1020
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Cd galaxis? 576? Mintha ott is láttam volna a race injectiont.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #1021
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, Race07-et be lehet egyáltalán szerezni most valahol?

    http://576.hu/catalogsearch/result/?...ld=race&q=race

  22. #1022
    Fári Ádám Dániel Versenyző adfar94 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 22.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok, jól látom, hogy eltűnt a Steam áruházból a Race07? Tud erről vki valamit?
    Ismét szerepel a játék a Steam áruházban.

  23. #1023
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg adfar94 írta Hozzászólás megtekintése
    Ismét szerepel a játék a Steam áruházban.

  24. #1024
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Jött ma egy jó kis frissités a játékhoz, azóta nem müködik az XD és a Real Time Telemetry program sem a játékban. Fasza frissités volt.....
    Öregember nem gyorsvonat.......

  25. #1025
    Sziasztok! Lehet itt állítani a fej dőlését? Assettoban asszem ez a "pitch"! Amúgy ez a szim még mindig frankó, főleg a hangok!

Oldal: 41 / 41 ElsőElső ||| 31 37 38 39 40 41

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •