Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 39 (39 összesen)
  1. #26
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    És arról mi a véleményetek, hogy a 6800GS kártyám mellé beszúrnék még egy ugyanilyet az alaplapba. Van valakinek SLI-vel tapasztalata? Nekem ez a kártya nagyon jól működik, és most talán tudok is venni mellé párját kb 24 ezresért. Vélemény?
    A véleményem az SLI-vel kapcsolatban az, hogy nem lenne ez rossz dolog ha rendesen működne
    Sajnos vannak játékok amikkel nem megy rendesen, néhány esetben mostmár ritkán hibás a megjelenítés pár régebbi játék esetén.
    Sőt FPS esés is előfordul sajnos ez már nem olyan ritkán ami abból áll:
    Az egy kártyás rendszer teljesítményét is alulmúlja a cucc ha olyan játékot fogsz ki amit rosszul kezel.
    Na lol azért ez égés egy LAN-on mondjuk, hogy szaggat valami ami másnak megy pff pedig 2 kártáyd van és nem is a gyengébbik fajtából, persze ez már extreme eset hogy szaggat is de benne van a pakliban.
    Mielőtt még valaki felvetné, hogy NVIDIA ellenségként vagyok itt jelen akkor jelzem nem csak sok a negatív tapasztalatom ezekkel kapcsolatban.
    Sajnos a GTR-ről nemtudok, hogy milyen támogatással rendelkezik SLI téren
    Amúgy kb 40%-os növekedést jelent átlagban ha megy a rendszer rendesen annyit meg sztem nem ér pffffffff.

  2. #27
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    És arról mi a véleményetek, hogy a 6800GS kártyám mellé beszúrnék még egy ugyanilyet az alaplapba. Van valakinek SLI-vel tapasztalata? Nekem ez a kártya nagyon jól működik, és most talán tudok is venni mellé párját kb 24 ezresért. Vélemény?
    Teszt

    http://prohardver.hu/cikkek/2006-02-...s/oldal_9.html

    Nem tűnik rossznak
    Az más kérdés,hogy én inkább eladnám u.ennyiért a GS-t és 50k-ért egy 7950GT vennék.
    Utoljára módosította: prost; 2007. 03. 24. 17:37. Indoklás: more info

  3. #28
    Szekeres Zoltán Regisztrált Szekeres Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 09. 23.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    275

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    És arról mi a véleményetek, hogy a 6800GS kártyám mellé beszúrnék még egy ugyanilyet az alaplapba. Van valakinek SLI-vel tapasztalata? Nekem ez a kártya nagyon jól működik, és most talán tudok is venni mellé párját kb 24 ezresért. Vélemény?
    Egyet értek az előttem szólókkal.
    Azért nem látom értelmét mert maga a vertex/pixel shader ill a pipeline-ok száma nem nő, míg ha ezt eladod és veszel egy teszemazt 7900GS-t akkor az a 20/7 pipa már elég sok mindenhez elég a maga 256bites interfészével együtt. /na ez szép volt.../ Hiába csinál jó drivereket az nvidia, az sli-hez vhogy annyira nem megy neki, ezt is mérlegeld.

  4. #29
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: melegszívü nvidia.

    Kőszi srácok, akkor még kicsit gondolkodok a dolgon, illetve lehet, hogy megpróbálom eladni tényleg, és inkább veszek valami durvább kártyát. Azért jutott ez egyébként eszembe, mert anno azért ezt az alaplap-VGA párost vettem, hogy majd dejólesz később olcsón venni egy VGA-t pluszba, de ezek a kártyák még mindig elég drágák, nem akar esni az áruk tovább Asszem ez így tényleg nem lenne "gazdaságos"
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  5. #30

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Honk írta Hozzászólás megtekintése
    Kőszi srácok, akkor még kicsit gondolkodok a dolgon, illetve lehet, hogy megpróbálom eladni tényleg, és inkább veszek valami durvább kártyát. Azért jutott ez egyébként eszembe, mert anno azért ezt az alaplap-VGA párost vettem, hogy majd dejólesz később olcsón venni egy VGA-t pluszba, de ezek a kártyák még mindig elég drágák, nem akar esni az áruk tovább Asszem ez így tényleg nem lenne "gazdaságos"
    nem esett az áruk? a középkategória tetejének számító 7900GS/GT illetve az x1900GT/x1950Pro kártyák nagyon sokat estek, kb a felére csökkent az áruk. én még anno 70ér vettem az x1900gt-t, ami akkor egy jó biznisz volt, mert boltban 80-90K volt, lévén, hogy akkor jött be. most meg az alap x1950 pro 40-45 K körül is kapható már
    és azt azért az utóbbi időben minden teszt bizonyította, hogy jobb az x1950 Pro a 7900 GT-nél, de az x1900 GT is jobb, lévén, hogy ugyanaz a specifikációja, mint az x1950 Pronak (talán az órajelek különböznek kicsit, de az nem olyan jelentős), csak nem támogatja hardveresen a crossfire-t, meg még 90nm-es a mag, nem 80nm-es. ezért kicsit melegebb és többet fogyaszt.

  6. #31
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta Hozzászólás megtekintése
    nem esett az áruk? a középkategória tetejének számító 7900GS/GT illetve az x1900GT/x1950Pro kártyák nagyon sokat estek, kb a felére csökkent az áruk. én még anno 70ér vettem az x1900gt-t, ami akkor egy jó biznisz volt, mert boltban 80-90K volt, lévén, hogy akkor jött be. most meg az alap x1950 pro 40-45 K körül is kapható már
    és azt azért az utóbbi időben minden teszt bizonyította, hogy jobb az x1950 Pro a 7900 GT-nél, de az x1900 GT is jobb, lévén, hogy ugyanaz a specifikációja, mint az x1950 Pronak (talán az órajelek különböznek kicsit, de az nem olyan jelentős), csak nem támogatja hardveresen a crossfire-t, meg még 90nm-es a mag, nem 80nm-es. ezért kicsit melegebb és többet fogyaszt.
    Konkrétan a 6800GS-re írtam, hogy egy ideje nem akar lejjebb menni az ára, mármint nagymértékben. De úgy néz ki, hogy a srác, akitől a párját venném megveszi inkább az enyémet, így neki lesz SLI-je, nekem meg új kártyám. Így viszont elkezdtem kacsintgatni a 8800GTS felé amit olyan 68 ezresért látok nagykeráron. Mondjuk ahhoz már plusz negyveniksz papirost kell hozzátalicskáznom, de akkor egy ideig megint nem kéne ezzel a témával foglalkoznom.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  7. #32
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: melegszívü nvidia.

    Hát, a 8800GTS-el elleszel egy darabig, az biztos

  8. #33

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Hát, a 8800GTS-el elleszel egy darabig, az biztos
    Nehogy azt hidd
    Pataki Adam

  9. #34
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Zajcev írta Hozzászólás megtekintése
    Nehogy azt hidd
    El lesz vele egy darabig, hidd el.

  10. #35
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    El lesz vele egy darabig, hidd el.
    THX

  11. #36
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: melegszívü nvidia.

    Köszönöm mindenkinek a segítséget. Úgy döntöttem, hogy maradok az ATI kártyáknál, mert már nem merek megbízni ezek után az Nvidiaban. A pénz fele is megvan már, és ha még az állambácsi is elküldi a 3 havi ösztöndíjam, akkor minden happy lesz.

  12. #37
    Varga Ádám 85 Regisztrált Larionov logója
    Csatlakozott
    2005. 12. 01.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    1.095

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Egy X850pro-m van eladó ha ez segit vmit!
    Agp-s rettenetesen tuningbarát, van rajta egy artic cooling ati silencer, ez egy jóóóó nagy tuninghütő (megvan a gyári is de hangos volt) SEMMI hangja, 1 éves, problémamentes, eredeti ati - ati, doboza tartozékai is megvannak

    Dx8-ban 1600x1200ban nyomtam vele sokáig medium-high beállításokkal 40-80 FPS online teljes mezőnnyel.
    Továbbá fontos tényezőnek tartom hogy az Ati kártyák képminősége pont autós progik alatt sokkal jobb mint az nvidiák (kivétel az uj 8000 széria), ez a sokkal precizebb 16x anisotropic filternek köszönhető.
    Ha megfigyeled nvidia kártyákon a fehér csikok a pálya szélén rondán elmosődnak a távolban, atin nincs ilyen.
    Mennyiért árulod ezt a kártyát?

  13. #38
    Molnár Botond Regisztrált Jacek logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 23.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    192

    Re: melegszívü nvidia.

    na a fehet csikok 8800-on is ugyan olyan rondak)

  14. #39
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.631

    Re: melegszívü nvidia.

    Idézet Eredetileg Jacek írta Hozzászólás megtekintése
    na a fehet csikok 8800-on is ugyan olyan rondak)
    Annak idején ebből nagy felhajtást csináltak az nvidia-nál hogy az ati csal mert a távolabbi texturákat nemszámolja olyan részletesen. És nem elég hogy gyorsabb lett tőle de még jobban is nézet ki. Úgy hogy miután ki kampányolták magukat, szépen csöndbe ők is átvették a trükköt, csak ezekszerint nekik nem sikerült olyan jól.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •