Találatok: 1 - 13 (13 összesen)

Téma: Trailbraking

  1. #1
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Trailbraking

    Pontosan mi is ez a trailbraking?
    Nemrég olvastam róla GPL setupokkal kapcsolatban de nem sikerült igazából megvilágosodnom...
    Szóval fékezéskor gázadás...

    GTR-ben működik?

    Tehát pl 60-40 fékerőelosztás helyett elöl leveszem, pl 50-50%-ra és féktávon gázadással kontrollálom a hátulját. Ha jól sejtem ennek az az előnye, hogy be tudom "csóválni-lendíteni" a hátulját a kanyarba.
    Maga a féktáv nem lesz hosszabb? Hiszen a dinamikus előreterhelődés miatt szokás elöre nagyobb fékerőt állítani. Vagy a fékezési pont ugyanott, de így be lehet kissé engedni fékkel az autót az ívre és nem tolja el az elejét?
    thx

  2. #2

    Re: Trailbraking

    Wéber Gabi:
    "a trailbraking nem azt jelenti, amikor fékezés alatt gázt adsz, hanem azt, hogy fékezés közben kanyarodsz (amitől túlkormányzott lesz), és a fék folyamatos visszaengedésével tartod egyensúlyban az autó túlkormányzottságát"

    GTR-ben is mennie kell.

  3. #3
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Trailbraking

    Van aki nem így kanyarodik?
    Nekem analóg gamepadom van, de azzal is műkszik, persze nem minden kanyarban.

  4. #4
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Trailbraking

    Én nem igy kanyarodom,de ez meglátszik az idöeredményeimen is!
    Csak 1-2 pályán sikerül igy menni,de nem minden pályán érzek rá...

  5. #5
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Trailbraking

    Na igen, azért bazi nehéz így kanyarodni gamepaddal, de mindig igyekszem.

  6. #6

    Re: Trailbraking

    Én sem így kanyarodom, tehát nem ez a kulcs :P Általában 60:40-es féket használok, és nem nyomom együtt a pedálokat.

  7. #7
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339

    Re: Trailbraking

    GPL-ben elterjedt volt ez a vezetési stílus, Nem volt ritka a 50-50 alatti beállítás sem, vadultunk 47-53-al is, vicces volt
    GTR-ben is lehet így menni, de sokkal kevesebbet lehet nyerni vele, inkább a kényelmet szolgálja, nem blokkol az eleje olyan könnyen, és stabilabb a féktávon a kocsi.Nem ettől mész wr-t az tuti.

  8. #8
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Trailbraking

    De így elvileg később kell elkezdeni fékezni, ami sok plusszt jelenthet, bár a kigyorsítás fontosabb.
    A fékelosztást gondolom, azért mindig pályához hangolod, persze nyilván vezetési stílus kérdése is, hogy neked melyik jó, de ha jól gondolom, akkor jó, ha a hátsó kerék még éppen nem blokkol le. Így később fog az első is blokkolni(mármint ha kicsit hátrafele tolod.).

  9. #9

    Re: Trailbraking

    Mikor kezdtem a GTR-t én is ezzel a módszerrel próbálkoztam, de nem vezetett eredményre, legalábbis nálam. Versenyen tuti nem ajánlatos, mivel a hátsó gumik nagyon hamar elkopnak. Most olyan 56-56.5-ös fékerőnél is néha enyhe gázadással kell megakadályoznaom , hogy az autó a befordulás előtt keresztbeálljon. Ez a stílus szerintem nem nyerő, legalábbis olyan mértékben mint a GPL-ben biztos nem.

  10. #10
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Trailbraking

    Értem, de akkor elárulhatnátok azt is, hogy mi a nyerő, mármint sztetek.

  11. #11

    Re: Trailbraking

    Idézet Eredetileg Tomievo írta
    Értem, de akkor elárulhatnátok azt is, hogy mi a nyerő, mármint sztetek.
    Szerintem: #6

  12. #12
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Trailbraking

    Idézet Eredetileg Tomievo írta
    Értem, de akkor elárulhatnátok azt is, hogy mi a nyerő, mármint sztetek.
    Ügyesen venni a féktávot és amikor elkezdesz kanyarodni, akkor már csak a gázzal mahinálsz. Lehetőleg a kigyorsítási pontig egyenletesen tartva.
    Én így csinálom és többnyire bejön, bár nem tudom, hogy gamepad-el ez mennyire kivitelezhető.

  13. #13
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Trailbraking

    Nagyrészt kivitelezhető, bár nálam be van kapcsolva néhány segítség, mint a kipörgésgátló és a blokkolásgátló, mert ezek nélkül nem jutnék sokra a gamepaddal, ezek nélkül nem menne. Emiatt én jópár kanyarban igyekszem még fékezni, bár ez nem trailbraking, kicsit tartom a gázt, vagy finoman gyorsítok, aztán mikor már az eleje hajlandó kanyarodni full gáz.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •