Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (31 összesen)
  1. #1
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    RPM tournament

    Sziasztok,

    Ahogy néztem páran közületek már regisztráltak az RPM fórumon, és meg is kaptátok a jelszót az RPM szerverhez (Gio, Szabó Viktor).

    Indítottunk egy bajnokságot, aminek a 2-ik fordulója most lesz Szombaton és Vasárnap megosztva 4 szerveren kb 100 indulóval, pálya Brands Hatch, 15 kör, pro-level, nincs forced cockpit view, üzemanyag fogyás, gumikopás, meghibásodások minden alap 100%-on.

    Az első futam Monzán 2 hete nagyon jó volt, jó lenne minél több magyart is látni a bajnokságban, jelenleg egyedüliként képviselem kis-hazánkat...

    Amennyiben valaki szeretne indulni folyamatosan van lehetőség nevezni, amit megtehettek itt, a Tournament Sign up részen, valamint minden infót megtaláltok magáról a bajnokságról is: http://www.rpmnet.org/forum/viewforu...bb089d654187a7

    Ezek után még regisztrálni kell a GPCOS-on is, infók ugyanezen a link-en GPCOS support részen (GPCOS-osn regisztráljuk a futamokat, automatikus statisztikákat készít eredményekről, köridőkről, bajnokság álllásáról stb....).
    GPCOS website link (a ligák közül az RPM WTCC torunament-et kell kiválasztani): http://www.wagenvoort.net/gpcos/league.php

    Ha már a most Szombati futamon is indulni szeretne valaki kérem mielőbb jelezze szándékát a fenti link-en, hogy a csoport beosztást időben el lehessen készíteni, illeteve a GPCOS regisztráció is kb 1-2 nap, amíg validálják a jelentkezőt.

    Üdv mindenkinek: Attila

    u.i.: remélem nem sértettem meg semmilyen szabályt ezzel az üzenettel, gyertek minél többen!
    Utoljára módosította: Domján Attila; 2007. 02. 20. 10:40.

  2. #2
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: RPM tournament

    A versenyek itt azért gondolom nem az első kanyarig tartanak

  3. #3
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Nem, nagyon jó kis futamok vannak, tényleg profi emberkékkel, szuper fair versenyeknek nézünk elébe!

    Monzán az 1-es csoportban (itt vannak a leggyorsabb emberkék a qualifikáció alapján) 1.58.8 volt a pole idő, 0.047 másodperc különbség volt az első 3 között, balszerencsémre pont én voltam a harmadik....
    A 10 körös futamon magán az első 4 végig 2-3 tizedre utazott egymás mögött, előtt mellett, egyetlen érintés nélkül, szóval ez a bajnokság nem a másik kilökéséről szól.

    Brands Hatch-i második forduló is szorosnak ígérkezik, próbafutamok alapján a pole-hoz 1.34.5 körüli idő kell majd, a verseny megnyeréséhez meg stabil 1.35-ök néha 1.34...
    15-körös versenyen a győztes idő általában 24 perc 5-10 másodperc körül van, 145 kph feletti átlagsebességgel, és nagyon fair küzdelmekkel. Ez persze az 1-es csoportra vonatkozik, a 2-ik 3-ik csoportban szolídabb időkkel is lehet jó eredményeket elérni.
    A 4-ik csoport érdekes lesz, mivel az új jelenktezők itt fognak indulni, és vannak közöttük nagyon gyors emberkék is, akik a következő futamon már biztos a 3-ik csoportban lesznek... Amennyiben a jelentkezők száma meg fogja haladni a 100-at (már nagyon közel vagyunk hozzá...), akkor 5-ik csoport is lesz.

    A bajnokságban a mostani induló számok alapján 4*25 fős szerver van, az 1-es csoportban lehet a legtöbb pontot szerezni, a 4-esben a legkevesebbet, és minden futam után a csoport első 5 helyezettje feljebb lép egy csoporttal, az utolsó 5 pedig lejjeb csúszik a következőbe.


    Gyertek bátran, hajrá magyarok!
    Utoljára módosította: Domján Attila; 2007. 02. 20. 09:53.

  4. #4

    Re: RPM tournament

    Szívesen indulnék ha lenne elég időm, de egyenlőre örülök ha szabaddá tudom tenni magam a GTR kezdő ligás futamokra illetve egy-két RACE teszt futamra. Sajnos a hétvégéim általában "zsúfoltak". Azért még gondolkozom rajta

  5. #5
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Gio, tvr, sok sikert és jó versenyeket a bajnokságban!

  6. #6
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Neo[RPM] írta Hozzászólás megtekintése
    Gio, tvr, sok sikert és jó versenyeket a bajnokságban!
    A tesznapokra nem találok dátumokat. Hol keressem?

  7. #7
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: RPM tournament

    A 15 körös verseny alatt a gumik hogy viselkednek? A RACE-ben boxkiállás, nem mutatják a táblát mint a GTR"-ben, nincs info a gumikopásról...
    35-40 C° külső hőmérséklettel már találkoztam szerveren, hamar érezni lehetett a melegedést.

  8. #8
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Minden nap 24h-ban mennek az RPM server-ek, akármikor be lehet lépni, általában egy open és egy jelszavas.

    A jelszó hozzáférést kérni kell a fórumon, de minden normális (nem karambolozni vágyó) versenyző megkaphatja, amíg be nem bizonyítja, hogy nem érdemes rá...
    Főleg ha a bajnokságban is indul (na meg ha magyar az plusz előny, mivel én is az vagyok... lol)
    Ez a jelszó a mindenkori RPM jelszavas serverre érvényes.

    Itt kell jelentkezni rá:
    http://www.rpmnet.org/forum/viewforu...e6ed949ed6773b

    A bajnoki futamokra a jelszót a GPCOS-on találod meg a jelentkezésed regisztrálása után a Personal control center oldalon.

    Gumikopsáról: 10-ik körtől kezdve már elég jól lehet érezni, hogy fogynak, főleg ha valaki nagyon gumi fogyasztó vezetési stílusban megy, úgyhogy kell rá vigyázni...
    Utoljára módosította: Domján Attila; 2007. 02. 21. 11:18.

  9. #9
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: RPM tournament

    Miért van az, hogy a múlt heti regisztrációmmal már nem tudok belépni a fórumba?
    Sajnos arra már nincs időm, hogy még egy bajnokságban induljak hétvégente, de hétköznap szívesen mennék pár fun race-t normális versenyzőkkel. Az angol tudásom kicsit hiányos, úgyhogy örülnék, ha segítenél egy kicsit.

  10. #10
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Miért van az, hogy a múlt heti regisztrációmmal már nem tudok belépni a fórumba?
    Sajnos arra már nincs időm, hogy még egy bajnokságban induljak hétvégente, de hétköznap szívesen mennék pár fun race-t normális versenyzőkkel. Az angol tudásom kicsit hiányos, úgyhogy örülnék, ha segítenél egy kicsit.
    Szia, elvileg be kell tudjál, hogy lépjél a fórumba akármikor, ha egyszer regisztráltál. Lehetsége, hogy valami gixer történt, pár napja át lett formálva a fórum struktúrája az egyszerűbb áttekinthetőség kedvéért, de pl nekem semmi gondom nem volt belépni utána ugyanazzal a névvel és jelszóval.

    Pontosan mit ír, miért nem tudsz belépni? Password recovery optiont próbáltad esetleg? ott ha megadod az e-mail címedet amivel regisztráltál, akkor küldd egy automatikus mailt a neveddel és jelszavaddal.

  11. #11
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: RPM tournament

    Hamarosan mi is szervezünk RACE bajnokságot, részletek egy-két héten belül. Hétköznapra tervezzük, hogy ne ütközzön a GTR2 bajnoksággal.

    A RACE szerverünk természetesen továbbra is elérhető a GTR-Masters.hu szervertagjai számára, 24 órában.

    A másik bajnokságról az infót köszönjük, de részleteit légyszí' ne itt beszéljétek meg.
    Kösz a megértést.

  12. #12
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Neo[RPM] írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, elvileg be kell tudjál, hogy lépjél a fórumba akármikor, ha egyszer regisztráltál. Lehetsége, hogy valami gixer történt, pár napja át lett formálva a fórum struktúrája az egyszerűbb áttekinthetőség kedvéért, de pl nekem semmi gondom nem volt belépni utána ugyanazzal a névvel és jelszóval.

    Pontosan mit ír, miért nem tudsz belépni? Password recovery optiont próbáltad esetleg? ott ha megadod az e-mail címedet amivel regisztráltál, akkor küldd egy automatikus mailt a neveddel és jelszavaddal.
    Valami olyasmit ír, hogy nem megfelelő a felhasználónév, vagy a jelszó. Megkértem jelszóm a regisztációs e-mailemre, de arra azt mondta, hogy nincs ilyen e-mail címhez regisztáció. Ha megpróbálok újra regisztálni, akkor meg foglaltnak mondja a felhasználónevemet.
    Lehet, hogy a legegyszerűbb megoldás, ha regisztrálom magam új felhasználónéven.

  13. #13
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan mi is szervezünk RACE bajnokságot, részletek egy-két héten belül. Hétköznapra tervezzük, hogy ne ütközzön a GTR2 bajnoksággal.

    A RACE szerverünk természetesen továbbra is elérhető a GTR-Masters.hu szervertagjai számára, 24 órában.

    A másik bajnokságról az infót köszönjük, de részleteit légyszí' ne itt beszéljétek meg.
    Kösz a megértést.
    Elnézést, ha gondot okoztam, csak informálni szerettelek volna titeket erről a lehetőségről.

  14. #14
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan mi is szervezünk RACE bajnokságot, részletek egy-két héten belül. Hétköznapra tervezzük, hogy ne ütközzön a GTR2 bajnoksággal.

    A RACE szerverünk természetesen továbbra is elérhető a GTR-Masters.hu szervertagjai számára, 24 órában.

    A másik bajnokságról az infót köszönjük, de részleteit légyszí' ne itt beszéljétek meg.
    Kösz a megértést.
    Ha lesz bajnokság, akkor egyértelmű, hogy itt indulok.

  15. #15
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    A RACE szerverünk természetesen továbbra is elérhető a GTR-Masters.hu szervertagjai számára, 24 órában..

    Soha senki nincs fenn a HGTRM szerveren
    Open szerveren pedig felesleges versenyezni. Max 2-3 kanyarig tart, pláne ha lerajtolom az elsőkerekeseket

  16. #16
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Üzenetek
    1.539

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Soha senki nincs fenn a HGTRM szerveren
    Open szerveren pedig felesleges versenyezni. Max 2-3 kanyarig tart, pláne ha lerajtolom az elsőkerekeseket
    Sajnos nekem is ez a tapasztalatom.

  17. #17
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Tiszteletben tartva Pál Ferenc kérését, ha valakit a továbbiakban érdekel ez a bajnokság, nyugodtan érdeklődhet nálam privát üzenetben, vagy az RPM honlapon:

    http://www.rpmnet.org/forum/index.ph...d2462df2046593

    Mindenkit várunk szeretettel!

  18. #18
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Egy kis hangulat csináló a hamarosan induló bajnokságotokhoz.

    Ez volt a rajtja a tegnapi RPM bajnokság 1-es leggyorsabb csoportjának, nagyon fair és tiszta rajt volt, ilyet kívánok mindenkinek!

    u.i.: én vagyok a Honda a második helyről rajtolva, ez itt a reklám helye... lol
    http://www.youtube.com/watch?v=OZc-4lEuxo0


    Ez meg itt egy kis összefoglaló a futamról, nem semmi küzdelem volt.....
    http://www.youtube.com/watch?v=h52-8RcpdHY&eurl=
    Utoljára módosította: Domján Attila; 2007. 02. 25. 17:15.

  19. #19
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Június 16-ával vége az RPM RACE bajnokságnak, de indulnak a következők!

    Hamarosan elkészül a bajnokság összefoglaló videója, elérhető lesz DVD-n és letölthető formátumban is, ime egy kis előzetes:

    http://www.youtube.com/watch?v=QVEmK-KyIZ4
    http://www.youtube.com/watch?v=NrFA8yoi_2Y
    Utoljára módosította: Domján Attila; 2007. 06. 07. 06:40.

  20. #20
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: RPM tournament

    Rájöttem:
    Hosszabbak a futamok,és van idő kivárni,ráadásul a kerék kopását is be kell kalkulálni.
    Nem annyira sprint verseny,mint a miénk.
    Azért balhé ott is van ahogy én láttam.
    De joval többen vannak ott,és csoportok vannak.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  21. #21
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament

    Balhé persze hogy van, de fair és szép balhék, jó versenyek vannak (egy két emberke kivételével, de ők már nem versenyeznek velünk... lol)

  22. #22
    Molnár Botond Regisztrált Jacek logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 23.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    192

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Neo[RPM] írta Hozzászólás megtekintése
    Balhé persze hogy van, de fair és szép balhék, jó versenyek vannak (egy két emberke kivételével, de ők már nem versenyeznek velünk... lol)
    Ja csak a group 4-en at kell makolnod magad

  23. #23
    Domján Attila Regisztrált Domján Attila logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 06.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    539

    Re: RPM tournament



    A következőre időben kell jelentkezni, és akkor a qualifikáción egyből lehet rangsorolni a Group 1-be...

  24. #24
    Molnár Botond Regisztrált Jacek logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 23.
    Város
    Törökbálint
    Üzenetek
    192

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Neo[RPM] írta Hozzászólás megtekintése


    A következőre időben kell jelentkezni, és akkor a qualifikáción egyből lehet rangsorolni a Group 1-be...
    Mindjart jobban hangzik mert egy Group 4-es elmenyre nincs szuksegem megegyszer

  25. #25
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: RPM tournament

    Idézet Eredetileg Jacek írta Hozzászólás megtekintése
    Mindjart jobban hangzik mert egy Group 4-es elmenyre nincs szuksegem megegyszer
    Azt ne feledd el,hogy ott hosszabbak a futamok mint itt,zért nincs akkora lökdösödés,ogyanis kivárás taktikája is bejöhet,és igy lehet vonatozni nyugodtan kivárásra is.
    Néztem egy-két ottani rajtot,és mindenki ráér,mert van ideje felkuszni.
    Egy misét mindenképpen megér,ha meg a group 4 be marad az ember,még mindig visszaléphet.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Oldal: 1 / 2 1 2 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •