Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (89 összesen)

Téma: HGTRM4 GT Spa

  1. #26
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Franc essen bele! Tök jól megyek, harmadik vagyok örülök mint majom a farkának, vizes beállítással - ugye féltem az esőtől - erre két literrel kevesebbet tankoltam mint kéne ! Gondoltam hogy itt baj lesz, de nincs gáz felgurolok felgurolok a La Source-ig, hüha innen már elvisz a gravitáció, éljen Newton ! Beállok a boxba, de gáz van fél milit előre csúsztam, erre toltana hátra, de mival ha nincs benzin?? Szerelők meg néznek mert fél milit hibáztam , azt ezzel megy el futam! Tök jó!

  2. #27
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Elégedett voltam a kvalifikáción szerzett 10. helyemmel az 575-el, és bíztam benne, hogy az autó kiváló stabilitása segít majd a futamon. A rajt után előbb Horváth Attila pályaelhagyása után léptem egy helyet előre majd sikerült megelőznöm Szegedi Gabit. Ezután a Bondár Zsolt, Benczédi Zsolt, Körmöndi Attila trióval mentünk pár kört, míg a Rivage után a jobb oldali kerékvető megdobott és megpördültem a balos kanyarban. 12.-helyre tudtam visszajönni, ezután megelőztem Balogh Tomit (megjegyzem Tomi, néha kicsit lagoltál, meg-megúszott az autód), majd Mihálszki Csabival csatáztunk, egészen addig amíg az Eau Rouge-ba egymás nyakán mentünk be, megcsúsztunk balra mindketten, ő még kikerülte a gumifalat, de én annyira a fenekében voltam, hogy már nem tudtam kikerülni, és már csak az "are U Ok man?" üzenet maradt számomra.
    A legnagyobb baj az volt, hogy ma este fejben nem igazán voltam ott a pályán.

  3. #28

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Megint megfőtt az 550 motorja alattam. Pedig volt eszembe ma ez a dolog, hogy nehogy úgy járjak mint Sepangban és mégis bekövetkezett. No problem
    Majd legközelebb.

  4. #29
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Jó futam volt, de sajna elfelejtettem lejjebbtekerni a max fordulatszámon, meg is főtt szegénykém. Kovács Szilveszterrel jót csatáztunk, kb 20 kör után tudtam megelőzni, de mivel zabált a gép rendesen, szerintem a boxban buktam volna pár helyet. Sajnálom, hogy így ért véget, sokkal élvezetesebb az endurance verseny, mint a síma, több kiállás, nagyobb taktikázási lehetőség. Na majd jövőre.

  5. #30
    Mihálszki Csaba Versenyző mihi12 logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 27.
    Üzenetek
    168

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Sajnos nekem is felrobbant a motor!!
    Ráadásul kigyorsításnál 74 fokos vízhőmérséklet mellett!Lehet nem kellett volna feljebb vennem 4-re a hűtést, úgy látszik tényleg nem szabad hideg motorral sem menni!Legalábbis az 550 nagyon kényes!

    Csiki Peti sajnálom, hogy kiestél mögülem, jót csatázhattunk volna, mondjuk ott nekem sem sok hiányzott, gondolom én zavartalak meg.

  6. #31
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Csaba, 3-as hütővel is fingattam már itt ki motort edzésen.

    A versenyen pedig 2. helyről 1:40perc után robbant fel a motor.
    Ma 10 percel többet mentem mint mult héten, iszonyu sok pontot sikerült eldobni spaban, de azért idegesitő hogy egyszer sem balesetben lett oda az autó

  7. #32
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg mihi12 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos nekem is felrobbant a motor!!
    Ráadásul kigyorsításnál 74 fokos vízhőmérséklet mellett!Lehet nem kellett volna feljebb vennem 4-re a hűtést, úgy látszik tényleg nem szabad hideg motorral sem menni!Legalábbis az 550 nagyon kényes!

    Csiki Peti sajnálom, hogy kiestél mögülem, jót csatázhattunk volna, mondjuk ott nekem sem sok hiányzott, gondolom én zavartalak meg.
    Nem a Te hibád volt, figyelmetlen voltam!
    Én is sajnálom!

  8. #33
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Egyébként már nagyon várom hogy egyszer végre megérkezzen az online pilótacsere!
    Talán a GTR3-ban.

  9. #34
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Bizony, ezen kivül már csak a súlybüntetés hiányzik.

    Peti, most komolyan kérem hogy a boxutcai rajtot felejtsük el, hány ember versenyét fogja még teljesen elrontani?

  10. #35
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg KiMika írta Hozzászólás megtekintése
    Zsír futam volt, mentem kb. 10 métert a versenyből :S Valakinek ott maradt az autója a rajtrácson, vártam, de aztán rájöttem, hogy az rövid időn belül nem fog onnan eltűnni...Nem akartam kapásból körhátrányból kezdeni, így kijöttem a piroson...DQ és ki is vágott a francba...Ennyit erről.
    Ha a boxutcából rajtolsz, és átmész a piroson (azaz nem várod meg a zöldet) automatikusan DQ-t kapsz, ez nem bug.

  11. #36
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    55
    Üzenetek
    2.030

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Bizony, ezen kivül már csak a súlybüntetés hiányzik.

    Peti, most komolyan kérem hogy a boxutcai rajtot felejtsük el, hány ember versenyét fogja még teljesen elrontani?
    Miért, most mit rontott el?

    Sajnos az ISI engine nem tudja dedi szervernél a handicap-et, de teljesen egyetértek.

  12. #37
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Csiki Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ha a boxutcából rajtolsz, és átmész a piroson (azaz nem várod meg a zöldet) automatikusan DQ-t kapsz, ez nem bug.
    Igen, az életben is ha átmégy a piroson és megbüntet a rendőr, az sem bug, bár meg vagyunk győződve róla hogy a rendőr a hibás, vagy az autó, de legfőképp a hülye világ és a szabályok tehetnek róla (csak mi nem vagyunk hibásak!!!), ez sajnos ettől még nem így van
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2007. 02. 19. 00:47.

  13. #38
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ilyen nincs egy bughalmaz ez a játék. Hozzáérek a falhoz erre begyűri az orrát mint a satu leszakad a kerék leáll a motor vége
    Erre is van már egy patch ami javítja!!!

    Több odafigyelés kell és az aszfalton kell maradni, nem szabad nekimenni a falnak és akkor nem törik össze az autó.


  14. #39
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Feri neked papnak kellett volna menned.

  15. #40
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Erre is van már egy patch ami javítja!!!

    Több odafigyelés kell és az aszfalton kell maradni, nem szabad nekimenni a falnak és akkor nem törik össze az autó.

    Na igen rám kellene egy javítás sztem úgy a 8020-as verziószám körül már végig tudnék menni így is
    Szörnyű a helyzet a fejemben ma

  16. #41
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Prezsi írta Hozzászólás megtekintése
    Feri neked papnak kellett volna menned.
    Az egyiknek az a baja, hogy átmegy a piroson és ezért megbüntetik, a másiknak hogy nekimegy a falnak és összetörik az autója, és ezekről a "bughalmaz játék" tehet. Ráadásul a "tetves szabályok" miatt nem használhatja már az autóját többet....

    Te pedig akkor fogsz majd legjobban felháborodni amikor a verseny közbeni chatstop megszegése miatt fogsz büntetést kapni, és arról is majd más tehet persze.

    Basszus, azért néha nézzünk már magunkba egy ici-picit de tényleg, és kapjunk már a fejünkhöz...
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2007. 02. 19. 01:12.

  17. #42
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Még is keserű szályízzel hagyom itt a GT kategóriát!
    A rajtom jo volt, de a karamból miatt már ott hátrányba kerültem. Aztán a szemem láttára esett ki a csapattársam! Megjegyezném, hogy az tényleg bug volt! Utánna hibáztam egy csomót, Peti is elment(nem tudom ezek a ferrarik hogy mennek, de elég érdekes, nem hiszem hogy élőbe is így megalázná az egyenesbe a lambort). Az első boxom után már kevesebb hibával mentem, majd a 2. után még kevesebbel és már a 7. voltam, amikor kiálltam a 3.ra.(nem tudom hirtelen az illető nevét(fekete narancs lambo), de jól megszívatott!!! lekörözött létére!)
    Utánna jött a fekete leves! Nagyon visszaestem amit nem tudtam mire vélni de gondoltam, hogy majd ha kiállnak a többiek visszaszerzem a helyem. Nos nem így lett, mert az egyik körben a célegyenesre ráfordító elött elment a fékem! Hiába nyomtam azt a kurva pedált, pumpáltam mindent csináltam vele de baszott fogni!!! Hogy mentsem ami menthető, elrántottam a kormányt, és féloldalasan csapodtam a falnak. Első szárny, jobb első kerék, futómű szarrá ment. Bementem a boxba és megcsinálták, de valamit mondtak, hogy nem tudom mi van vele(kicsit fáradt voltam már ahhoz hogy megjegyezzem). Kimentem a boxbol és kb 10-12körrel a vége elött a hosszu egyenes végén visszaváltásnál elfüstölt a motor! Nem tudom hogy mitől, amikor 5-ös hütéssel mentem és 84foknál nem volt melegebb a moci! Nagyon mérges vagyok, mert még soha nem füstölt el motor alattam!!!
    Rengeteg pontot dobtam el az NGT-n is meg itt is!

  18. #43
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Életkor
    41
    Üzenetek
    329

    Re: HGTRM4 GT Spa

    B futam:

    Hát gyerekek sztem nézzétek vissza a replay-t, hogy a Csányi Balázs és Peching Rezső Urakkal mit műveltünk. ( Persze jó értelemben!) Már 2 óra 15 perce toltuk ahogy a csövön kifért és még mindig csak 1-2 mp különbség volt köztünk. Én beékelődtem az első helyezett Balázs és a harmadik Rezső közé. Így vonatozgattunk egy jó darabig. Aztán az utolsó boxkiállás után Rezső mint nevető harmadik jött ki a dologból és az élre állván vitte a pálmát!!
    Egyébként mikor így hárman kergetőztünk illetve én gyilkoltam a Saleen-t, hogy utólérjem a Balázst, Rezső csak úgymond sunnyogott mögöttünk! Tudtam mire megy ki részéről a játék. Valahogy el tudtam képzelni az arckifejezését mondván: Na ez a két hülye lerendezi egymást én csak kicsapom az indexet és már meg is van a győzelem. Szerencsére nem így lett, de ennek ellenére is Rezsesz győzött!

    GRATULÁLOK MÉGEGYSZER!!!

  19. #44
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Fejreállás után nyomogattam minden gombot, kerestem a reset-et, de nem vettem észre hogy közben lenyomtam a c-t is. Elnézést mindenkitől, akit ez megzavart, nyilván jár a chat-stop büntetés.

    Az meg, hogy nézzünk önmagunkba is néha, mindenkire vonatkozik beleértve azokat is, akik önmagukat képzelik a világ legokosabb emberének és önbizalomtúltengési komplexusuktól szenvedve rendszeresen késztetést éreznek rá, hogy felnőtt embereknek folyamatosan osszák az észt.

  20. #45
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Prezsi írta Hozzászólás megtekintése
    Az meg, hogy nézzünk önmagunkba is néha, mindenkire vonatkozik beleértve azokat is, akik önmagukat képzelik a világ legokosabb emberének és önbizalomtúltengési komplexusuktól szenvedve rendszeresen késztetést éreznek rá, hogy felnőtt embereknek folyamatosan osszák az észt.
    Jól látod, Rád is vonatkozik!

  21. #46
    Pataki Ádám Regisztrált Zajcev logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 09.
    Életkor
    41
    Üzenetek
    229

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Nos...
    Ott kezdodott a dolog, hogy practiceon kb 1 oraval az idomero elott megneztem, hogy milyen taktikaval fogok menni. A 45 percet 93 liter benzinnek irta (ugye 3 kiallas). Oke akkor ez pont jo lesz, gondoltam. Quali megvolt, no problem, bar 0.4 secet eldobtam a legjobb koromben, hala egy kedves boxbol kijovo, de nem elengedo kolleganak....
    Oke verseny, setup betolt, lecsekkol, race.. Az elso korben feltunoen furcsan mozgott az auto, ami derekasan kitartott a 3 ora vegeig. Qrvara nem azzal a setuppal mentem mint idomeron, szerintem vmi mas otvar setupot toltott be!! A quali es a verseny setupom kozotti kulonbseg csak a benzin mennyisege volt, semmi mas. Keptelen voltam tartani a versenytempot, szepen vissza is estem. Termeszetesen a kellemetlem, es lassu(alulkormanyzott) kocsival szepen hibazgattam is, mert pici gazadasra meg tulkormanyzott volt. Elso kerekcsere rendben is volt, jovok ki a boxbol, erre a lampanal elobb kikapcsolt a rohadt limiter es termeszetesen fekete zaszlot kaptam. Majdnem escet nyomtam, mert azt hittem ez DQ lesz, a szereloket nem hallottam, mert levettem a hangjukat, turo tudja mit pofaztak.
    Szerencsere csak stop (14mp-ig!! ) and go buntetes volt. Visszajovok, kocsi megint onnalo eletre kellt....... irany box, ezt kb meg 2xer eljatszottam, szegeny Benczedi Zsoltra a fraszt hozva a buszmegalloban fektavnal, amikor nem igazan voltam ura a kocsinak. A keresztbecsuszas meg egy defektet is ert, slusszpoenkent. A kocsira feltavnal mar soft gumikat raktam, ezzel valamelyest javult a kocsi, es tudtam vhogy tartani a lepest a tobbiekkel is, ha nagyon koncentraltam. Utolso kerekcserenel, mivel az elotte levo defektnel, nem kertem benyat, ugy gondoltak 45 perc mulva se kerek. Meg szerencse, hogy egy korrel elobb mentem ki, mint akartam, igy meg korbe tudtam menni egyszer, hogy utana ismet befaradjak a boxba benzinert is.....
    Osszesegeben talan 7-8x voltam a boxban, eleg fani volt..

    Soha tobbet 3 oras Spa!!!!!
    Pataki Adam

  22. #47
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Életkor
    49
    Üzenetek
    410

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Nem gondoltam volna, hogy majd három óra versenyzés legvégén még ennyire szorongatni fognak, de Géza mégis megtette, én meg már nem bírtam a nyomást, így az utolsó körben előzött meg, és végül 11. lettem. Nagyon jó verseny volt!
    Grat minden célbaérőnek!
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  23. #48
    Prezsnyák Zsolt Regisztrált Prezsi logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 12.
    Életkor
    54
    Üzenetek
    241

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Meg akartam nézni a replay-t, de kattintás után kilépett a játék. Most magamba szálltam és megállapítottam, hogy rossz helyen nyomtam meg az egeret.

  24. #49
    Csányi Balázs Regisztrált Bazsy logója
    Csatlakozott
    2006. 06. 26.
    Város
    Zolling (Németország)
    Életkor
    44
    Üzenetek
    3.832

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Ace576 írta Hozzászólás megtekintése
    B futam:

    Hát gyerekek sztem nézzétek vissza a replay-t, hogy a Csányi Balázs és Peching Rezső Urakkal mit műveltünk. ( Persze jó értelemben!) Már 2 óra 15 perce toltuk ahogy a csövön kifért és még mindig csak 1-2 mp különbség volt köztünk. Én beékelődtem az első helyezett Balázs és a harmadik Rezső közé. Így vonatozgattunk egy jó darabig. Aztán az utolsó boxkiállás után Rezső mint nevető harmadik jött ki a dologból és az élre állván vitte a pálmát!!
    Egyébként mikor így hárman kergetőztünk illetve én gyilkoltam a Saleen-t, hogy utólérjem a Balázst, Rezső csak úgymond sunnyogott mögöttünk! Tudtam mire megy ki részéről a játék. Valahogy el tudtam képzelni az arckifejezését mondván: Na ez a két hülye lerendezi egymást én csak kicsapom az indexet és már meg is van a győzelem. Szerencsére nem így lett, de ennek ellenére is Rezsesz győzött!

    GRATULÁLOK MÉGEGYSZER!!!

    Valóban így volt! Azt még hozzáteszem, hogy az én szemszögemből is nézzétek meg!!!Amit a boxban műveltem a 4. kiállásnál.... Hát így lett Rezsesz a győztes és Zsolti a 2.

    Gratula nekik is, meg minden célbaérkezőnek!!!Nagyon élveztem, edigi legjobb helyezésem....asszem, bár voltam már 1x az A futamon is

  25. #50
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: HGTRM4 GT Spa

    Idézet Eredetileg Ace576 írta Hozzászólás megtekintése
    B futam:

    Hát gyerekek sztem nézzétek vissza a replay-t, hogy a Csányi Balázs és Peching Rezső Urakkal mit műveltünk. ( Persze jó értelemben!) Már 2 óra 15 perce toltuk ahogy a csövön kifért és még mindig csak 1-2 mp különbség volt köztünk. Én beékelődtem az első helyezett Balázs és a harmadik Rezső közé. Így vonatozgattunk egy jó darabig. Aztán az utolsó boxkiállás után Rezső mint nevető harmadik jött ki a dologból és az élre állván vitte a pálmát!!
    Egyébként mikor így hárman kergetőztünk illetve én gyilkoltam a Saleen-t, hogy utólérjem a Balázst, Rezső csak úgymond sunnyogott mögöttünk! Tudtam mire megy ki részéről a játék. Valahogy el tudtam képzelni az arckifejezését mondván: Na ez a két hülye lerendezi egymást én csak kicsapom az indexet és már meg is van a győzelem. Szerencsére nem így lett, de ennek ellenére is Rezsesz győzött!

    GRATULÁLOK MÉGEGYSZER!!!
    Gratulálok fiuk!
    Mögöttetek nem lehetett unatkozni,az biztos.Jo volt a meglátás,probáltam várni,de mondjuk kevés voltam ahoz,hogy előzhessek is.
    A régi GPL es időket idézte ez a kis hármas vonatozás,ahol senki nemengedhette meg azt a luxust,hogy hibázzon.
    Nagyon hátulrol indultam az esős időmérő miatt,és nem is reménykedtem addan,hogy az első nyolcban végzek.
    Ennek ellenére lassan kusztam felfelé,és igyekeztem a benzint jol belőni.
    Irtam egy kis táblázatot,hogy hány percre menni benya kell,és ezt használtam a tankolásnál.Bejött.
    Azt azért nemhittem volna,hogy még pontot is szerzek a hátso sorbol!
    Sok apro csata volt,és a lekörözöttek is szuperül engedtek el mindenkit,akit láttam körülöttem.
    Régen örültem már ennyire!
    GRAT!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •