Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (60 összesen)

Téma: Spa problémák

  1. #26
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922

    Re: Észrevételek

    Az 2:21.943-es köröm vágásos. Elsőre próbálkozásra lehet a buszmegállónál 2 mp-et vágni. Kis próbálgatással simán lehet ott 3 mp-et is.
    Azért elég kiábrándító, hogy érdemesebb a vágások próbálgatásával szöszölni, mint a setupolással. Főleg aki nem csapatban nyomul, hogy a többiek a fülére mondják a tippeket
    Utoljára módosította: tvr; 2007. 02. 08. 14:41.

  2. #27
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Az 2:21.943-es köröm vágásos. Elsőre próbálkozásra lehet a buszmegállónál 2 mp-et vágni. Kis próbálgatással simán lehet ott 3 mp-et is.
    Azért elég kiábrándító, hogy érdemesebb a vágások próbálgatásával szöszölni, mint a setupolással. Főleg aki nem csapatban nyomul, hogy a többiek a fülére mondják a tippeket
    Gyuri, ha ezen múlik, akkor Én szívesen a füledre mondok tippeket, ha éppen egyszerre vagyunk a serveren!

  3. #28
    Zsebe Gábor Versenyző Zsebszi logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    204

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg marhára nem fair play hogy valaki vagdos!
    Ha észreveszem h nem törli a körömet, akkor lassítok, hogy még véletlenül se legyen fals az eredmény! Tipp: figyeljük egymást (Én fogok )
    Azt tudom tapasztaltam már!
    Az Eau -Rouche még elmegy szerintem, olyan a többi pályában is van meg ott a vágás vagy sikerül vagy palánk!

  4. #29
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.627

    Re: Spa problémák

    Rajnóki Tibor,
    Sándor Tibor,
    Vígh Lóránd és
    Tóvári György

    körei törölve lettek. Az összes olyan köridőt töröltem amit a bejelentése előtt futott. Újra kell prekvalifikálnotok

    Figyeljetek oda a vágásokra!!!!
    Ha vágtál és nem veszi észre, akkor érdemes még a kör befejezése előtt szándékosan lassítani, hogy ne ez legyen a legjobb köröd.


    Maximális fair play-t várunk el mindenkitől!

  5. #30

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Zsebszi írta Hozzászólás megtekintése
    Azt tudom tapasztaltam már!
    Az Eau -Rouche még elmegy szerintem, olyan a többi pályában is van meg ott a vágás vagy sikerül vagy palánk!

  6. #31
    Ferencz Gábor Regisztrált FRIZ 22 logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 08.
    Város
    Salgótarján
    Életkor
    52
    Üzenetek
    428

    Re: Spa problémák

    Felmentem a kezdő szerverre, hát nagyon durva, alig van FPS, 70% esőnél, és csak 3-an voltunk a pályán.


    FRIZ 22 - ATESZ 04

  7. #32
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Spa problémák

    Én most vagyok szerveren, és az egyik körön kiírta, hogy "játék szinkronizálás 103ms". (egyedül voltam a szerveren).

    Ez mit jelent? akkor laggolhattam egy nagyot? A netkapcsolatom miatt lehetett?

  8. #33
    Juhász Tamás Regisztrált Juhasz Tamas logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 28.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    2.736

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    Gondolkodunk még a megoldáson, de egy dolgot addig is mindenképp javaslok:
    Senki ne vágjon a prekval alatt, mert akinél ez kiderül ott nagyon durva szankció lesz!

    A szerveren mindenről van replay!!

    Ha valaki szeretné töröltetni a köridejét, még most szóljon itt a fórumban legkésőbb csütörtök éjfélig!
    Ez a versenyen való boxkiállásra is vonatkozik ,ugye? Ha egyenesen bemegyünk, ugyanúgy nem ad büntit, ha jól próbáltam...
    (mondjuk nekem ez már nem fér bele a fairplay-be)

  9. #34
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Leslie írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen az Eau -Rouche kanyar bevételénél is igen csúnya vágást lehet csinálni, az egész kanyar karakterisztikája semmit nem ér igy, és ott is igencsak lehet időt nyerni, de ez már régóta igy van, legalább defektet kapna az illető! Szóval nem tudom mi a megoldást de valamit jó lenne kitalálni erre a problémára.
    Igen,de ha az Eau Rouche ban,nem jön össze a vágás,akkor race vége!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  10. #35
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922

    Re: Észrevételek

    Idézet Eredetileg Juhasz Tamas írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a versenyen való boxkiállásra is vonatkozik ,ugye? Ha egyenesen bemegyünk, ugyanúgy nem ad büntit, ha jól próbáltam...
    (mondjuk nekem ez már nem fér bele a fairplay-be)

    Egy 3 órás versenyen a boxkiállásonkánt lecsalható 2mp (összesen talán kb 10 mp) talán nem fog senkinek multiorgazmust okozni... Mert ezt a VB úgysem tudja ellenőrizni...
    Gondolom ha vkit meglátunk vágni, az úgyis megy óvásba...

  11. #36
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.117

    Re: Spa problémák

    Még jobb ötlet ha valaki azt ott vágja töltsön le egy boxutca áthajtást az ezen a versenyen a nagyhalál

  12. #37

    Re: Spa problémák

    Emlékszem tavaly itt fogyott ki a benzinem a Mclaren 3 hour-on.
    Kezdtem asszem egy boxáthajtásos büntivel az elején Rezsesszel egyetemben. Nagyon örültem neki itt talán a leghosszabb a box. Jöttem felfelé mint a talajvíz azt hiszem már Antal István mögött voltam a 4 helyen mikor leállt a motor. Nem irta ki úgy emlékszem a Mclaren motecja a benzin mennyiségét. Csak bemondta a progi, hogy kevés a benzin én meg gondoltam még egy kör belefér. Hát nem így lett. Remélem nem baj, hogy ezt ide írtam. Nekem ez is egy spái probléma volt

  13. #38
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Spa problémák

    Nem tudom, ez a vágás dolog miért jó? Szerintem lassan eljutunk oda ahova az olaszok, hogy 2 kerék mindig a pályán kell, hogy legyen! Szerintem ez nem is rossz ötlet! Pl magnyban is tök szar, hogy a 2 legnahezebb sikánt le kell vágni a jó időhöz! Persze ha senki nem vágná, akkor izgibb lenne a verseny(és az élmezőnynek sem azért lenne 2seccel jobb ideje, mert jol tud vágni)!

    Az Orúzsbsn nem tudom, hogy milyen előnyt tud szerezni az ember? Én probáltam elég sokféleképpen venni(álltalában ahogy esik ugy puffan, mindig ahogy éppen kijön) de semmi előnyöm nem származott belőle.
    A buszmegálló vágásához nem fűznék semmit, csak annyit, hogy szégyenlheti magát aki levágja!

    Ui: Lehetőleg probálja meg mindenki bevenni a rajt után az Orúzst, mert nem szeretném, hogy éppen engem rakjon ki valaki mint a multkor!

  14. #39
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Életkor
    42
    Üzenetek
    230

    Re: Spa problémák

    Szerintem az "Oruzst" ugy vagjak, hogy lehuzodnak balra a kerekvetore a bemenetnel, es onnantol mar csak egyenesen vegigmennek rajt, balrol a fal menten. Remelem ertheto.

  15. #40

    Re: Spa problémák

    Idézet Eredetileg Nagypál Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az "Oruzst" ugy vagjak, hogy lehuzodnak balra a kerekvetore a bemenetnel, es onnantol mar csak egyenesen vegigmennek rajt, balrol a fal menten. Remelem ertheto.
    Ja érthető de ez még nem vágás szerintem. A kerékvető is a pályához tartozik.

  16. #41
    Nagypál Péter Regisztrált Nagypál Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 19.
    Város
    Tamási
    Életkor
    42
    Üzenetek
    230

    Re: Spa problémák

    Ugy szamit vagasnak, hogy a fenti balosban az auto szinte a fal mellett megy el a kerekvetot, meg szinte a jobb kerek eri es nem a bal. Mondjuk en nem kockaztatok, inkabb biztonsagosan megyek at rajta, a 3 ora az nagyon hosszu ido, es szeretnek a leintesnel is bent lenni a jatekban.

  17. #42

    Re: Spa problémák

    Idézet Eredetileg Nagypál Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Ugy szamit vagasnak, hogy a fenti balosban az auto szinte a fal mellett megy el a kerekvetot, meg szinte a jobb kerek eri es nem a bal. Mondjuk en nem kockaztatok, inkabb biztonsagosan megyek at rajta, a 3 ora az nagyon hosszu ido, es szeretnek a leintesnel is bent lenni a jatekban.
    Ja értem mit akarsz mondani. Háát szerintem az nem csak, hogy nem biztoságos hanem még talán időt is veszíteni lehet úgy ha a kerékvető kicsit megdob nem lesz jó a kigyorsítás.

  18. #43

    Re: Spa problémák

    Segítsen már valaki arra lennék kíváncsi mennyi benzin kell a GTC-be a 3 órára? Egy literszámra lennék kíváncsi ami tutti elég.

  19. #44
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233

    Re: Spa problémák

    3.2 litert eszik/kör
    Offba meg nézd meg h hány körös lesz!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #45
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922

    Re: Spa problémák

    A két kerékkel a pályán szabály nem tűnik ám rossznak... Csak azt hogyan lehet ellenőrizni?

  21. #46

    Re: Spa problémák

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    3.2 litert eszik/kör
    Offba meg nézd meg h hány körös lesz!
    72 kört ir a versenyre.
    Akkor 235 liternek elégnek kell lenni.?

  22. #47
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Spa problémák

    Idézet Eredetileg Sándor Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    72 kört ir a versenyre.
    Akkor 235 liternek elégnek kell lenni.?
    Én 250 körül számoltam. 243-44 körül jött ki a full 72 körös távnál, de erre rá kell számolni a felezetőt is. Szerintem ennyivel tuti elég lesz.
    Mondjuk én 3.4-es fogyival azámoltam, mert többet eszik mint amit kiir a boxban.

  23. #48
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922

    Re: Spa problémák

    Milyen Boxkiállások reeálisak egy 3 óráson? Gondolom nem az 5 kiállásos 30 perces etapokkal megy a többség... ?
    Fogyasztást hogy méritek? Pl 10 körhöz mennyi benya, és /10? És az RSR mennyit fogyaszt?
    Utoljára módosította: tvr; 2007. 02. 11. 17:55.

  24. #49
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616

    Re: Spa problémák

    Idézet Eredetileg tvr írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen Boxkiállások reeálisak egy 3 óráson? Gondolom nem az 5 kiállásos 30 perces etapokkal megy a többség... ?
    Fogyasztást hogy méritek? Pl 10 körhöz mennyi benya, és /10? És az RSR mennyit fogyaszt?
    Azon mulik, hogy mennyire kopnak a gumik. Szerintem 2-3kiállás a reális. 2 az kicsit necces a gumik miatt, bár ha hard-hard gumival mész akkor elvileg kibirja az 1órás etapot.

  25. #50
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Életkor
    52
    Üzenetek
    922

    Re: Spa problémák

    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Azon mulik, hogy mennyire kopnak a gumik. Szerintem 2-3kiállás a reális. 2 az kicsit necces a gumik miatt, bár ha hard-hard gumival mész akkor elvileg kibirja az 1órás etapot.
    Üzemanyaggal bírná a két kiállást (90-90l tankolással)
    Kérdés nem lassítja-e nagyon az autót?

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •