Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 45 (45 összesen)
  1. #26

    Re: Addon pályák GTR2

    Utoljára módosította: Antal István; 2007. 03. 11. 14:21.

  2. #27

    Re: Addon pályák GTR2


  3. #28
    Nagy Ákos Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 01. 03.
    Város
    Göd
    Üzenetek
    509

    Re: Addon pályák GTR2

    nálam az összes addon pálya aszfaltja nagyon világos, fehér szemcsés. valaki tudja mi ez?

  4. #29

    Re: Addon pályák GTR2

    Valaki tudna nekem linket vagy bármit adni az új vonalvezetésű Hungaroringhez? Már nincsen azon ha helyen ami a topic elején volt belinkelve, vagy én nem látom. Régebben már leszedtem onnan, de nemrég kitöröltem a gtrből. Azt hittem megvan. Hát nincs, és sehol nem találom.

  5. #30

    Re: Addon pályák GTR2

    Sziasztok!

    Megvan valakinek a régi Nordschleife? Az a '70-es évek beli változat, az új f1 pálya nélkül. Vagy tudtok dobni egy linket?

    Kösz.

  6. #31
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Addon pályák GTR2

    ma leteszteltem silverstone-t. nálam átment egy hibát találtam, nincs lámpa a box bejáratánál, van viszont szép sárga vonal amit könnyű észrevenni, másik lámpa működik, fps 50-60 között(C2D E6300, X800GTO, húzást visszavéve nem egy erőmű a gépem), grafika rendben(bárcsak a hungaroring lenne ilyen) felvezető autó van, vágásokat bünteti, griden, boxban van 28 hely. Na ennyi. Csináltam egy rövid de velőtlen videót, talán a lényeg látszik, hogy minden ok. http://www.youtube.com/watch?v=Lj0yd_P8Nqc
    folyt.köv. holnap

  7. #32

    Re: Addon pályák GTR2

    valakinek van drift palyaja vagy valami?

  8. #33
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ma leteszteltem silverstone-t. nálam átment egy hibát találtam, nincs lámpa a box bejáratánál, van viszont szép sárga vonal amit könnyű észrevenni, másik lámpa működik, fps 50-60 között(C2D E6300, X800GTO, húzást visszavéve nem egy erőmű a gépem), grafika rendben(bárcsak a hungaroring lenne ilyen) felvezető autó van, vágásokat bünteti, griden, boxban van 28 hely. Na ennyi. Csináltam egy rövid de velőtlen videót, talán a lényeg látszik, hogy minden ok. http://www.youtube.com/watch?v=Lj0yd_P8Nqc
    folyt.köv. holnap
    Szia Zoli!

    Ezen a videon mar latni a zold kocsikat is (nem ugrik be most )
    Lesz modellfrissites a bajnoksagban is? Vagy ez csak neked egy addon? Aston Martin na Csak eszembe jutott.

  9. #34
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Zoli!

    Ezen a videon mar latni a zold kocsikat is (nem ugrik be most )
    Lesz modellfrissites a bajnoksagban is? Vagy ez csak neked egy addon? Aston Martin na Csak eszembe jutott.
    Helló! Sajna nem tudtam elmenni a találkozóra, úgyhogy nem tudom miben egyeztek meg a köv. bajnoksággal kapcsolatban, de szerintem hamarosan kiderül. Ha zöld kocsikat akarsz, gt2007es modban találsz(www.perfect-racing.com)

  10. #35

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Deviance írta Hozzászólás megtekintése
    valakinek van drift palyaja vagy valami?

    Olyan nekem is kéne mert elég szük mapok vannak

    de azért van 1-2 pl Denver

  11. #36
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Helló! Sajna nem tudtam elmenni a találkozóra, úgyhogy nem tudom miben egyeztek meg a köv. bajnoksággal kapcsolatban, de szerintem hamarosan kiderül. Ha zöld kocsikat akarsz, gt2007es modban találsz(www.perfect-racing.com)
    Meg annyi kerdes hogy te hogyan oldod meg a tobbfele MOD kezeleset? Ugy ertem, hogy gondolom evvel a verzioval nem tudok menni itt nem?

  12. #37
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Meg annyi kerdes hogy te hogyan oldod meg a tobbfele MOD kezeleset? Ugy ertem, hogy gondolom evvel a verzioval nem tudok menni itt nem?
    Amíg a szerver gépre nincs föltelepítve addig nem tudod itt használni. Azt viszont nem tudom, hogy egyszerre miképp lehet két modból autót választani, bár én még az időmérő hosszán se tudtam változtatni, szó lehet nálam van a hiba.

  13. #38
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ma leteszteltem silverstone-t. nálam átment egy hibát találtam, nincs lámpa a box bejáratánál, van viszont szép sárga vonal amit könnyű észrevenni, másik lámpa működik, fps 50-60 között(C2D E6300, X800GTO, húzást visszavéve nem egy erőmű a gépem), grafika rendben(bárcsak a hungaroring lenne ilyen) felvezető autó van, vágásokat bünteti, griden, boxban van 28 hely. Na ennyi. Csináltam egy rövid de velőtlen videót, talán a lényeg látszik, hogy minden ok. http://www.youtube.com/watch?v=Lj0yd_P8Nqc
    folyt.köv. holnap
    Meg egy kerdes... nem tudod elkuldeni valahogy vagy belinkelni ezt a felveteled? Gondolom a youtube elegge lebutitja es levesz a felbontasbol.
    Szeretnem megnezni. Koszi: Nandi

  14. #39
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Rupa Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg a szerver gépre nincs föltelepítve addig nem tudod itt használni. Azt viszont nem tudom, hogy egyszerre miképp lehet két modból autót választani, bár én még az időmérő hosszán se tudtam változtatni, szó lehet nálam van a hiba.
    Ezt most ugy kell erteni, hogy nem lehet ide oda valtogatni hanem mindig torles es visszamasolas?

  15. #40
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Nando írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt most ugy kell erteni, hogy nem lehet ide oda valtogatni hanem mindig torles es visszamasolas?
    nem kell törölni, külön kategóriaként kezeli, megmaradnak a gt2003, gt2004, ngt2003, stb. kategóriák is, csak odabiggyeszti utánuk a gt2007et is, csak arra még nem jöttem rá, hogy lehet mondjuk 2003as és 2007es autókkal egyszerre menni. Sajna a videót már töröltem.

  16. #41
    Papdi Tamás Regisztrált toto92 logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 08.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    389

    Re: Addon pályák GTR2

    http://www.nogripracing.com/details....enr=1883&pic=4

    Valaki régebben kérte, de még nem láttam ide belinkelve a régi Nürburgringet, azaz a Nordschleife-ot. Összesen három verzió van, egyik tartalmazza az új pályát is, a második csak kb. a felét, a harmadik pedig csak a régit. Kinézetre jó(nak tűnik), nincsenek fekete foltok a pálya mellett, ugynakkor vigyázni kell, ahol nincs korlát, ott ki lehet menni, valamint olyan szakaszokon, ahol csak rövid ideig van korlát, előfrodulhat, hogy átmegy rajta az autó, de ez(ek - eddig csak egy ilyet láttam) belső íven vannak. Visszajátszásban látszik, hofgy ha nekimegyünk a korlátnak, az autó beleolvad egy kicsit, illetve felette megjelenik egy fekete árnyék, de szvsz nem vészes.

    Huhhh, bocsi a regényért

  17. #42
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585

    Re: Addon pályák GTR2


  18. #43
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Addon pályák GTR2

    Ha valaki tudna egy olyan linket küldeni ahol vannak addon pálya köridők az legyen olyan kedves és ossza meg velem. Egyenlőre Paul Ricard 1988 köridők érdekelnének NGT autókkal. THX!

  19. #44
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    851

    Re: Addon pályák GTR2

    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Ha valaki tudna egy olyan linket küldeni ahol vannak addon pálya köridők az legyen olyan kedves és ossza meg velem. Egyenlőre Paul Ricard 1988 köridők érdekelnének NGT autókkal. THX!

    Találtam egy versenyt ahol látni a futott eredményeket Paul Ricard 88-on, az 1:24.2xx-es idő édeskevés lesz még a B szerverre is (Porsche RS). Pedig most úgy érzem hogy ennél több nincs bennem, nagyon nehéz hátsókerekes autóval jó időt menni legalábbis nekem.

  20. #45
    Csányi Tamás Regisztrált thee logója
    Csatlakozott
    2007. 12. 07.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    402
    az Autocar Will it drift? műsorában lévő pályát, vagy ahhoz hasonlót tudnátok ajánlani?



    1:37-től látszódik jobban maga a pálya

    (ez nem az igazi, mert a kiskört nem lehet itt gyakorolni)

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •