Találatok: 1 - 4 (4 összesen)
  1. #1
    Balogh János Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    V8 Supercars MOD

    Sziasztok! Szokott játszani valaki ezzel a MOD-al a GTR2 alatt? Én nemrég töltöttem le. Személy szerint mindig is nagyon tetszett a V8 bajnokság a TOCA Race Driver mindhárom részében ezt szerettem a legjobban, főleg a pályák miatt.

  2. #2
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: V8 Supercars MOD

    Idézet Eredetileg john77 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Szokott játszani valaki ezzel a MOD-al a GTR2 alatt? Én nemrég töltöttem le. Személy szerint mindig is nagyon tetszett a V8 bajnokság a TOCA Race Driver mindhárom részében ezt szerettem a legjobban, főleg a pályák miatt.
    Van egy kis team-ünk, a Hungarian Racing Club. Amatőr autóverseny szimulátor rajongókkal tele, ahol elég nagy rajongótábora van a V8 bajnokságnak. Annak idején Mi is a Toca3-ban szerettük meg ezt a módot és azóta is ha lehet, az összes játékban keressük ezt a kiegészítőt.
    Gtr2-ben is amint kijött, már nyüstöltük is egymást a jól megszokott pályákon. Nekem egy a gondom vele, hogy csekély a beállítási lehetőség az autó paramétereit illetően. A hard-hard gumi, amit fixként ad a játék, elég bizar!

  3. #3
    Balogh János Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    Re: V8 Supercars MOD

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy kis team-ünk, a Hungarian Racing Club. Amatőr autóverseny szimulátor rajongókkal tele, ahol elég nagy rajongótábora van a V8 bajnokságnak. Annak idején Mi is a Toca3-ban szerettük meg ezt a módot és azóta is ha lehet, az összes játékban keressük ezt a kiegészítőt.
    Gtr2-ben is amint kijött, már nyüstöltük is egymást a jól megszokott pályákon. Nekem egy a gondom vele, hogy csekély a beállítási lehetőség az autó paramétereit illetően. A hard-hard gumi, amit fixként ad a játék, elég bizar!
    Ez remek! Ha lesz valamikor valamiféle ilyen szervezett keretek közti móka ,ahhoz én is csatlakoznék! Amúgy hogy a hard-hard gumi mennyire bizarr? Szerintem egy ilyen Holden meg Ford, amcsi léptékű autók, úgyhogy gondolom 1,5 tonna felett lehet csak a saját tömegük, plusz még jobban billegnek is, megmaradt a "lekváros" futóművűkből is valami...Szóval lehet hogy így van és a slicket hamar széttaposnák? Nem tudom!
    De a pályákat nagyon bírom, főleg a világ legszörnyűbb városi pályáját, Canberrát!

  4. #4
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026

    Re: V8 Supercars MOD

    Idézet Eredetileg john77 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez remek! Ha lesz valamikor valamiféle ilyen szervezett keretek közti móka ,ahhoz én is csatlakoznék! Amúgy hogy a hard-hard gumi mennyire bizarr? Szerintem egy ilyen Holden meg Ford, amcsi léptékű autók, úgyhogy gondolom 1,5 tonna felett lehet csak a saját tömegük, plusz még jobban billegnek is, megmaradt a "lekváros" futóművűkből is valami...Szóval lehet hogy így van és a slicket hamar széttaposnák? Nem tudom!
    De a pályákat nagyon bírom, főleg a világ legszörnyűbb városi pályáját, Canberrát!

    Igazából mindenféle versenyt szoktunk játszani GTR2-ön belül, legyen szó V8 módról, vagy akár VW GTi módról! Sajna nem mindenkinek eredeti a játéka, ezért ha csatlakoznál néha a versenybe, akkor látogass el az sg.hu oldalára, majd oda regisztrálva és bejelentkezve látható a fórumunk!

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1153042404

    Ott elmondjuk, hogy igazából hogyan is tudsz csatlakozni a versenybe!

    Üdv.
    Taky

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •