Oldal: 1 / 13 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (313 összesen)
  1. #1
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Exclamation GTR2 Futam Videok!!!

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. Annó egy HGTRM találkozón beszéltünk róla ( aki ott volt talán emlékszik rá), hogy én szívesen csinálnék a futamok után összefoglaló videokat. Na most! Ebben ti nagyon sokat tudnátok nekem segíteni. Arra kérnélek titeket, hogy a futam után, akivel történik valami látványos, legyen az egy szép előzés, karamból vagy csak szépen összeszedte a gépét az írja, be ide, hogy replay-ben hol is találom az adott jelenetet! Így nem csak olyan jelenetek kerülhetnek majd bele az adott videokban amiket esetlegesen én jónak találok arra.

    A másik dolog. Gondolom ti is sok autós videot láttatok már lévén, hogy itt az emberk 99,9%-ának benzin folyik az ereiben és nem vér! Álltalában igen frankó (rendszerint valamilyen rock) zene szól a video alatt. Nos ebből én igen nagy hiánnyal küzködök. Akinek van valamilyen zenéje amit úgy gondol, hogy stimmelne egy összefoglaló video alá az kérem keressen meg msn-en. ( zsoltbagi@msn.com)

    Előre is köszönöm a segítséget!!!

  2. #2
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Ha hiszed ha nem nekem is éppen ma jutott eszembe, hogy kellene valami jó kis videót csinálni ezekről

  3. #3

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Ace576 írta Hozzászólás megtekintése
    ... Álltalában igen frankó (rendszerint valamilyen rock) zene szól a video alatt. Nos ebből én igen nagy hiánnyal küzködök. Akinek van valamilyen zenéje amit úgy gondol, hogy stimmelne egy összefoglaló video alá az kérem keressen meg msn-en...
    Holnap-holnapután keresek valami dinamikus zenét hozzá, ne aggódj van alapanyag...

  4. #4
    Balogh János Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Jó ötlet! Az index F1 liga anno csinált ilyeneket és elég szórakoztatóak voltak!

    Én a zene részhez szólnék hozzá, érintettségem okán. Néhány ötlet:

    Billy Idol: Rebell Yell, White wedding
    Deep Purple: Speed king, Highway star, Hush
    Wings: Medicine Jar
    Black Sabbath: Paranoid

    Van pár Dire Straits, Led Zeppelin és Rolling Stones szám is ami sokat szerepel kisérőzeneként, azokból is lehetne válogatni.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe, ezeket természetesen prezentáni is tudom vagy segíthetek keresni. majd felveszlek MSN-en is.

    üdv:

    Johnny

  5. #5
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Ace576 írta Hozzászólás megtekintése
    A másik dolog. Gondolom ti is sok autós videot láttatok már lévén, hogy itt az emberk 99,9%-ának benzin folyik az ereiben és nem vér! Álltalában igen frankó (rendszerint valamilyen rock) zene szól a video alatt.
    KÖNYÖRGÖM NE!

    Nincs rosszabb mikor autós videót látok zenével és nem hallani az autók hangját... Komolyan! Úúútálom az összes ilyen zenés videót.

    Semmi köze nincs az autóversenynek a zenéhez.
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2007. 01. 28. 22:53.

  6. #6
    Monori Gyula Regisztrált Monori Gyula logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 21.
    Város
    Gyula
    Üzenetek
    402

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    KÖNYÖRGÖM NE!

    Nincs rosszabb mikor autós videót látok zenével és nem hallani az autók hangját... Komolyan! Úúútálom az összes ilyen zenés videót.

    Semmi köze nincs az autóversenynek a zenéhez.
    Ja szerintem is!

  7. #7
    Balogh János Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta Hozzászólás megtekintése
    KÖNYÖRGÖM NE!

    Nincs rosszabb mikor autós videót látok zenével és nem hallani az autók hangját... Komolyan! Úúútálom az összes ilyen zenés videót.

    Semmi köze nincs az autóversenynek a zenéhez.
    Ej ne legyetek ilyen elutasítóak! Szerintem meg mindennek van köze a zenéhez! Ha pedig ilyen összeollózott videót akar valaki csinálni, ahhoz kell a zene, az a kapcsolat a részek között, az ad egy alaphangulatot! Ilyenkor már technikailag sem lehet jól összevágni más hangerejű és dinamikájú részeket. Idegesítő és jellegtelen lesz, a zenével viszont van íve, lehet rá "komponálni". Én is szeretem az autók hangját de ilyenkor szerintem felesleges. Szerintem. Písz, rész, rokk, pajtások...

  8. #8
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Zene,szorakoztatás,video.Nekem nem hiányzik a kocsik hangja,pláne,hogy nem igaziak.
    Ugyhogy Techno-Rock rnekem mindegy,csak szoljon alatta valami!
    Ha hangot akarok hallani,Palesz kivisz BRNO ba!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  9. #9

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Nem ertem miert kell mindig rock zenet rakni az autos videok ala? A legjobbak amiket lattam egyik sem volt rock zenes video. Emlekszel az elso videod ala milyen zenet ajanlottam? Rock zene volt az?
    Pataki Adam

  10. #10
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Zajcev írta Hozzászólás megtekintése
    Nem ertem miert kell mindig rock zenet rakni az autos videok ala? A legjobbak amiket lattam egyik sem volt rock zenes video. Emlekszel az elso videod ala milyen zenet ajanlottam? Rock zene volt az?
    Sajna már nem emlékszem mit ajánlottál akkor. De én egyáltalán nem ragaszkodom a Rock zenéhez, de azt azért ne várjátok el tőlem, hogy Thunderdome-ot tegyek a video alá!

  11. #11
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Ace576 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna már nem emlékszem mit ajánlottál akkor. De én egyáltalán nem ragaszkodom a Rock zenéhez, de azt azért ne várjátok el tőlem, hogy Thunderdome-ot tegyek a video alá!
    Nem is rossz 5let.

  12. #12
    Balogh János Regisztrált
    Csatlakozott
    2006. 10. 03.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    29

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Ace576 írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna már nem emlékszem mit ajánlottál akkor. De én egyáltalán nem ragaszkodom a Rock zenéhez, de azt azért ne várjátok el tőlem, hogy Thunderdome-ot tegyek a video alá!

    Remek House gyüjteményem is van....

    Amúgy szvsz a stílus csak illeszkedjen valamennyire az Eksönhöz és jó legyen...láttam pár ilyen összefoglaló videót régebben és sokszor jó volt a kép és a zene is csak egymással nem voltak még csak köszönő viszonyban sem..

  13. #13

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Ez a tegnapi tömegbaleset jó kis móka volt. Kár, hogy az okot technikai probléma adta. Jobb lett volna, ha csak simán ront valaki
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #14
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    440 - Tömegbaleset (Balogh Tomi tv kam-jából egész jó a történés)
    2661 - Nibi (3.), és Nortsen (4.) szeretnének lekőrözni! Persze mikor máskor hibázna a lekőrözendő... Pintér Attila (16.), Árpási Zsolt (17.) Csak azt sajnálom hogy nem küzdelemben adtam el a 3. helyem!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #15
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Hát lehet, hogy befürödtem a dologgal és nem biztos, hogy a saját hibámból!
    Valaki nézze meg nekem, hogy ha sokszor és sokat beleteker a replay-be akkor kifagy-e neki a játék?! Mert én pl ráálok egy illetőre és próbálom követni, hogy miket csinált, bele-bele tekergetve a videoba. Egy idő után azt veszem észre, hogy már nem is azt az illetőt mutatja a replay akire én rááltam majd ha ezután is belehúzok valahova akkor kifagy a játék. Sorozatosan ezt csinálja. Az egyben sem volt valami óriási a replay funkció, de ha 2-ben ezt így hozták össze akkor nem tudok videokat készíteni!
    Azért még megpróbálom párszor! Valaki nézze meg hogy nála mit reagál a gép!
    Előre is köszi!

  16. #16
    Lehr Attila Regisztrált Honk logója
    Csatlakozott
    2006. 01. 13.
    Város
    Kalocsa
    Üzenetek
    410

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Ace576 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát lehet, hogy befürödtem a dologgal és nem biztos, hogy a saját hibámból!
    Valaki nézze meg nekem, hogy ha sokszor és sokat beleteker a replay-be akkor kifagy-e neki a játék?! Mert én pl ráálok egy illetőre és próbálom követni, hogy miket csinált, bele-bele tekergetve a videoba. Egy idő után azt veszem észre, hogy már nem is azt az illetőt mutatja a replay akire én rááltam majd ha ezután is belehúzok valahova akkor kifagy a játék. Sorozatosan ezt csinálja. Az egyben sem volt valami óriási a replay funkció, de ha 2-ben ezt így hozták össze akkor nem tudok videokat készíteni!
    Azért még megpróbálom párszor! Valaki nézze meg hogy nála mit reagál a gép!
    Előre is köszi!
    A kifagyás sajnos nálam is rendszeresen előfordul, másik autóra váltás meg pl Brno-i GT szerver replayben fordul elő, mégpedig azért mert nem volt valami tökéletes sok emberrel a szerver kapcsolata, és amikor egy pillanatra nincs jel valakiről akkor a következő versenyzőre ugrik. De a nagyobb probléma asszem mégis csak a fagyás. Én is akartam az egész bajnokságról futamonként videót csinálni, de már a legelején feladtam emiatt.
    Én csak traktort tudok vezetni.
    Lehr Attila www.kalandrover.hu; www.simsporttv.hu

  17. #17
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Akkor viszont sajnos nem lesznek videok, mivel így képtelenség csinálni, hogy 5 percenként kifagy ha tekergetem a videot! Pedig szívesen csináltam volna!

  18. #18
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Probáljátok megy úgy hogy a 3D configban benyomjátok a windowed modot.

  19. #19
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Azért én még a videókészítésről nem mondtam le

  20. #20

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Csak azt sajnálom hogy nem küzdelemben adtam el a 3. helyem!
    Én is sajnálom.
    Egyébként dettó ezeket akartam én is berakni a mi részünkről.
    Nekem mákom volt minkét balesetben, mert jól sikerült kijönni belőlük, bár mindkettő áldozata lettem.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  21. #21

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Kifagyni nálam is ki szokott. Esetleg ha csak megállt állapotban tekersz bele? Nálam olyankor stabilabb, de ott is szokott fagyni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #22

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Nah most talaltam egy jo zenet amire sztem jol lehet vagni zuzos videot:
    Prodigy - Spitfire (Their Law: The Singles 1990-2005)
    Pataki Adam

  23. #23

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    A replay broblémákról Babinszki Gabival és Csiki Petivel asszem tudnánk mit mesélni. Amit javasolni tudok, hogy a magny-cours-i futamot jobb ha elfelejted, mert eddig az volt a legrosszabb replay.
    De én azt vettem észre, hogy a javítás óta lement futamok visszajátszásaiban sokkal kevesebb kiakadás történt. Nálam szinte a teljes felvezetőt sok ember szemszögéből és az öszes óvott incidenst végig lehet nézni egyetlen kiakadás nélkül.
    Ja és persze a játék továbbra sem szereti az alt+tab kombinációt.

    (Nekem Dózsa Ákos aláírásában szereplő HGTRM2005.wmv videó stílusa hihetetlenül tetszett. Többször is megnéztem már csak úgy)
    Utoljára módosította: Antal István; 2007. 01. 30. 08:53.

  24. #24
    Kigyós Gergely Regisztrált Kigyós Gergely logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 20.
    Város
    Zalaszentgrót
    Üzenetek
    1.117

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Készítettem egy rövid kis videót gondoltam belinkelem ide sajnos időm nem sok van ezt is 1 óra alatt voltam kénytelen összedobni így még nincs kész hiányoznak a feliratok na meg az akciók mert a replay-ből való kiszedegetés is ebben az 1 órában történt
    Sajnos nem írtatok olyan jeleneteket amik benne lehetnének egy videóban így sajnos napokba tellne amíg sikerülne megcsinálni egy válogatást és élvezetes movie-t csinálni belőle
    Írjatok jelenetekről a szerveren lévő replay-ben nézzétek meg mikor van és írjátok le aztán akkor majd lehet csinálni igazi videót a bajnokságról
    http://tryathlon.extra.hu/e107_files...ads/hockHD.wmv

  25. #25

    Re: GTR2 Futam Videok!!!

    Idézet Eredetileg Kigyós Gergely írta Hozzászólás megtekintése
    Készítettem egy rövid kis videót gondoltam belinkelem ide sajnos időm nem sok van ezt is 1 óra alatt voltam kénytelen összedobni így még nincs kész hiányoznak a feliratok na meg az akciók mert a replay-ből való kiszedegetés is ebben az 1 órában történt
    Sajnos nem írtatok olyan jeleneteket amik benne lehetnének egy videóban így sajnos napokba tellne amíg sikerülne megcsinálni egy válogatást és élvezetes movie-t csinálni belőle
    Írjatok jelenetekről a szerveren lévő replay-ben nézzétek meg mikor van és írjátok le aztán akkor majd lehet csinálni igazi videót a bajnokságról
    http://tryathlon.extra.hu/e107_files...ads/hockHD.wmv
    klassz

    elmehetne oktatófilmnek is, válogatott szabálytalan előzési kisérletek címmel
    Babinszki Gábor

Oldal: 1 / 13 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •