Találatok: 1 - 8 (8 összesen)
  1. #1

    Lightbulb Erősebb lámpafény

    Elsősorben az éjszakai vezetést könnyíti meg, ez az erősebb lámpafény kiegészítés!

    (Nappal nem néztem )
    Csatolt képek Csatolt képek
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  2. #2

    Re: Erősebb lámpafény

    Ezt hova kell betenni??

  3. #3

    Re: Erősebb lámpafény

    A readme.txt-ben benne van

    GamaData\Teams könyvtárba

  4. #4

    Re: Erősebb lámpafény

    köszike

  5. #5

    Re: Erősebb lámpafény

    Viszont érdekesen néz ki, ha nappal felkapcsolod! Mintha valami giga 80000W halogénnel nyomnák a kocsi orrán!

  6. #6
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Erősebb lámpafény

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    Elsősorben az éjszakai vezetést könnyíti meg, ez az erősebb lámpafény kiegészítés!
    Szerintem ez simán csalás kategória
    Egyébként most olvastam a Simbin fórumban ezt, ami Henrik Roos-tól származik:

    Direct from Henrik Roos:

    'The headlights in the game show almost exactly as much as you see in spa at night in reality. If anything they err on being slightly too helpful. In real life you almost see nothing with a clean windscreen and drive half on feel and memory. When the screen mists or gets dirty or wet, you drive half o memory and half on prayers'.

  7. #7
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: Erősebb lámpafény

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Szerintem ez simán csalás kategória
    Egyébként most olvastam a Simbin fórumban ezt, ami Henrik Roos-tól származik:

    Direct from Henrik Roos:

    'The headlights in the game show almost exactly as much as you see in spa at night in reality. If anything they err on being slightly too helpful. In real life you almost see nothing with a clean windscreen and drive half on feel and memory. When the screen mists or gets dirty or wet, you drive half o memory and half on prayers'.
    Az életben nem ilyen fényvisszaverősek a kanyart jelző táblák mint ezen a kocsin a reklámok? Annyi már elég lenne egy olyannak aki egyébként ismeri a pályát szerintem. De a játékban a csont sötét azért kicsit tulzás szvsz :P

  8. #8
    Németh Tamás Regisztrált Tomievo logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    98

    Re: Erősebb lámpafény

    Sztem ahol nincs kivilágítás ott egyáltalán nem túlzás a csontsötét. Ha vezettél már éjszaka megvilágítás nélküli országuton, bizony ott sem látsz sokat, max ha felkapcsolod az erősebbiket. EKkor látsz kb. 70 méterrel előre. Ha ehhez hozáveszed a 200 feletti tempót akkor bizony elég izzasztó a helyzet, mint a játékból kiderül. Mondjuk nem próbáltam 200-al menni este, nem is bírná a Ladám, de kanyargós úton így is érdekes és izgalmas lehet egy-két helyzet.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •