Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: Kezdő Brno 07/01/14

  1. #1
    Antal István Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 08. 06.
    Életkor
    48
    Üzenetek
    799

    Kezdő Brno 07/01/12

    Buczkó Zoltán
    140 Formáció megbontása, büntetése 5 liszenszpont levonás.
    345 Formáció megbontása, büntetése 5 liszenszpont levonás.
    390 Buczkó Zoltán „lag”-ja nekimegy Knyihár Balázsnak, versenybaleset.
    Ezt követően hátúlról nekimegy Horváth Gábornak, büntetése 10 liszenszpont levonás.
    Büntetése összesen 20 liszenszpont levonás, melynek következtében a futam előtt rendelkezésre álló 18 liszenszpontja ezzel elfogyott, így a szabályok értelmében a Donnington-i futamot kénytelen lesz kihagyni.

    Orosz Sándor
    170 „Szellemnek” ütközik, megáll, Kolozs Tamás nem tudja kikerülni és belemegy.
    Orosz Sándor a megállásért figyelmeztetést kap, ill javasoljuk ellenőrizze a játékon belül, hogy a netkapcsolata CABLE/DSL-re legyen állítva.

    Horváth Gábor
    175 Hátulról belemegy Zakar Zsoltba, büntetése 5 liszenszpont levonás.

    Nagy Ákos
    275 Formáció megbontása, büntetése 5 liszenszpont levonás.
    410 Kiforgatja Völgyi Tibort, büntetése 10 liszenszpont levonás és boxutcai rajt a következő futamán.
    Büntetése összesen 15 liszenszpont levonás, melynek következtében a futam előtt rendelkezésre álló 15 liszenszpontja ezzel elfogyott, így a szabályok értelmében a Donnington-i futamot kénytelen lesz kihagyni.

    Kolozs Tamás
    400 A T1-ben kilöki Kovács Szilvesztert, büntetése 10 liszenszpont levonás.
    845 Kovács Szilveszter előzése közben nem tudja tartani az általa választott belső ívet és a pálya külső íve felé sodródva nekiütközik Szilveszternek, büntetése 10 liszenszpont levonás.
    Büntetése összesen 20 liszenszpont levonás, melynek következtében a futam előtt rendelkezésre álló 16 liszenszpontja ezzel elfogyott, így a szabályok értelmében a Donnington-i futamot kénytelen lesz kihagyni.

    Pintér Attila
    400 A T1-ben kilöki Sziráczki Balázst, aki több pozíciót veszít, büntetése 10 liszenszpont levonás és boxutcai rajt a következő futamán.

    Barta Tibor
    420 Féktávon belecsúszik Puskás Zoltánba, figyelmeztetés részesül (óvatosan a hideg gumikkal)

    Knyihár Balázs
    475 Féktávon meglöki Horváth Gábort, büntetése 5 liszenszpont levonás.

    Óvások

    Kovács Szilveszter
    835 Meglöki Takács Gyulát, büntetése 5 liszenszpont levonás.

    Juhász Áron
    995 Hátulról kilöki Balogh Jánost, büntetése 10 liszenszpont levonás
    Utoljára módosította: Antal István; 2007. 01. 22. 09:46.

  2. #2
    Sziráczki Balázs Regisztrált Sziráczki Balázs logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Baja
    Életkor
    37
    Üzenetek
    42

    Re: Kezdő Brno 07/01/14

    Pintér Attila
    400 A T1-ben kilöki Sziráczki Balázst, aki több pozíciót veszít, büntetése 10 liszenszpont levonás és boxutcai rajt a következő futamán.


    Úgy gondolom ,hogy ez a büntetés túlzott. Attila igaz hibázott a rajt utáni első kanyarban ,de nem gondolom hogy ez egy szándékos ütközés lett volna. Egyszerűen túl rövidet fékezett a mezőnyhöz mérten. Másrészt 442-446 között mikor látta ,hogy mögé érkeztem vissza is engedett. Kérném a versenybíróságot az eset újravizsgálására és ezzel együtt a büntetés mértékének csökkentésére!

  3. #3
    Kolozs Tamás Regisztrált kolitomi logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 10.
    Város
    gödöllő
    Életkor
    53
    Üzenetek
    125

    Re: Kezdő Brno 07/01/14

    845 Kovács Szilveszter előzése közben nem tudja tartani az általa választott belső ívet és a pálya külső íve felé sodródva nekiütközik Szilveszternek, büntetése 10 liszenszpont levonás

    Azért az érdekelne ki látta ezt a kanyarivet sodrodásnak,ugyanis én visszanéztem jópárszor és egy centit nem sodrottam.Megfigyelhető,hogy ugyanazon az iven vettem a kanyart minden körben.Szerintem itt semmi nem történt csak oldalról rámhúzták az autót.Elfogadom természetesen a döntést főleg,hogy kezdő vagyok még,de szerintem,ha valaki láthatóan tól lefele engem a kanyar előtti egyenesben és bejön mellém a kanyar belső ivén,én nem huzom rá az autót hanem elengedem.De semmiképp nem azt büntetem aki előzni próbál a saját ivén.Egyébként azóta számtalan ugyanilyen előzést láttam már,és nem volt koccanás mert elengedte a lassabb a gyorsabb versenyzőt.Mindegy ez van,azért megnézhetnétek még egyszer.

  4. #4
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: Kezdő Brno 07/01/14

    Idézet Eredetileg Sziráczki Balázs írta Hozzászólás megtekintése
    Pintér Attila
    400 A T1-ben kilöki Sziráczki Balázst, aki több pozíciót veszít, büntetése 10 liszenszpont levonás és boxutcai rajt a következő futamán.


    Úgy gondolom ,hogy ez a büntetés túlzott. Attila igaz hibázott a rajt utáni első kanyarban ,de nem gondolom hogy ez egy szándékos ütközés lett volna. Egyszerűen túl rövidet fékezett a mezőnyhöz mérten. Másrészt 442-446 között mikor látta ,hogy mögé érkeztem vissza is engedett. Kérném a versenybíróságot az eset újravizsgálására és ezzel együtt a büntetés mértékének csökkentésére!
    Ha valakiről csak feltételeznénk, hogy szándékosan ütközik, az lenne az utolsó megmozdulása a ligában. A rajt utáni T1-es szabálytalanságokat mindennél keményebben büntetjük.

  5. #5
    Csiki Péter Adminisztrátor Csiki Péter logója
    Csatlakozott
    2004. 04. 04.
    Életkor
    56
    Üzenetek
    2.030

    Re: Kezdő Brno 07/01/14

    Idézet Eredetileg kolitomi írta Hozzászólás megtekintése
    845 Kovács Szilveszter előzése közben nem tudja tartani az általa választott belső ívet és a pálya külső íve felé sodródva nekiütközik Szilveszternek, büntetése 10 liszenszpont levonás

    Azért az érdekelne ki látta ezt a kanyarivet sodrodásnak,ugyanis én visszanéztem jópárszor és egy centit nem sodrottam.Megfigyelhető,hogy ugyanazon az iven vettem a kanyart minden körben.Szerintem itt semmi nem történt csak oldalról rámhúzták az autót.Elfogadom természetesen a döntést főleg,hogy kezdő vagyok még,de szerintem,ha valaki láthatóan tól lefele engem a kanyar előtti egyenesben és bejön mellém a kanyar belső ivén,én nem huzom rá az autót hanem elengedem.De semmiképp nem azt büntetem aki előzni próbál a saját ivén.Egyébként azóta számtalan ugyanilyen előzést láttam már,és nem volt koccanás mert elengedte a lassabb a gyorsabb versenyzőt.Mindegy ez van,azért megnézhetnétek még egyszer.
    Figyelmedbe ajánlanám a versenyzői kódex "előzési pozíció"-ról szóló részét.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •