Találatok: 1 - 16 (16 összesen)
  1. #1
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    RACE - Brands Hatch

    Akkor senki se felejtse el, hogy ma este lesz az első teszt-futam!

    Időpont: december 23. szombat 20.00
    Pálya: Brands Hatch
    Autó: szabadon választott
    Időjárás: száraz
    Időmérő: 30 perc
    Futamok: 14 kör

    Warmup nincs, időmérő után azonnal indul az első futam.
    A második futamot az első futamon az első 8 helyen befutott versenyző automatikusan fordított sorrendben kezdi!

    Ide jöhetnek majd a beszámolók, észrevételek is.

  2. #2
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    416

    Re: RACE - Brands Hatch

    Ezt mondom, hogy löknek ha kell ha nem , miért nem figyel és mindig hátulrl kilök, a francba. Nem lehet tőlük normálisan menni, mi ez?
    Eddig nem volt itt ilyen. De úgy látszik, hogy most már mindent lehet nekik. Köszönöm, megint klassz volt a francba az ilyenek miatt.

  3. #3
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616

    Re: RACE - Brands Hatch

    Nekem pedig a 2. futam elött amikor az elsőben 2. lettem kidobott, hogy a steam valami hibát csinált és hogy valami file-al szarakodik!
    Nagyon jó!
    Persze a rohadt hirdetést még van ereje benyomni!
    Amugy nagyon jó volt a futam! A rajtnál nagyon sokan bealudtak!

  4. #4

    Re: RACE - Brands Hatch

    Első futamon 4. lettem pedig qualyn utolsó előtti, második futamon meg kifagyott a gépem. Elég vicces dolog már ez, mert gtr2be is warmupon fagytam, racebe szerencsére tesztfutamon, viszont 24/7be megy a gépem és soha máskor nem fagyok, még amikor gtr-2zök prequal, vagy csak timetrial, bármi, akkor sem. Csak amikor számít...



    Amúgy sztem nagyon ottvan a cucc, ez a rajt kifejezetten jó, csak cikis amikor valaki előtted elalszik és el kell férni közte és a másik oldalon feltörekvők között

  5. #5

    Re: RACE - Brands Hatch

    Idézet Eredetileg Szekér Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Első futamon 4. lettem pedig qualyn utolsó előtti, második futamon meg kifagyott a gépem. Elég vicces dolog már ez, mert gtr2be is warmupon fagytam, racebe szerencsére tesztfutamon, viszont 24/7be megy a gépem és soha máskor nem fagyok, még amikor gtr-2zök prequal, vagy csak timetrial, bármi, akkor sem. Csak amikor számít...



    Amúgy sztem nagyon ottvan a cucc, ez a rajt kifejezetten jó, csak cikis amikor valaki előtted elalszik és el kell férni közte és a másik oldalon feltörekvők között
    Asszem én voltam aki elszunditott..

    Bakker jó volt a game de a második futamon ez a felfüggesztés hiba nem hiányzott..

  6. #6
    Tyukodi Zoltán Regisztrált ZTyukodi logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 10.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    327

    Re: RACE - Brands Hatch

    Milyen szimulátor az, ami a box-ba be- és a kockás zászlón áthaladva kiveszi az irányítást a kezemből?
    Kaptam a szélvédőbe egy kavicsfelverődést az első futamon, ami a másodikra eltűnt, pedig nem volt a szervíz listában szélvédő csere.
    Mindkét futamon szereztem pontot az eredménylista alapján, de a célon áthaladva bemondja a csapatfőnök a rádióba, hogy nem szereztem pontot.
    Az elsőn 6, a másodikon 1 pontot szereztem. A végső eredménylistában viszont 8 pontom volt. Honnan lett nekem mégegy?
    A végső eredménylistában sem szerepelnek a leggyorsabb körök.
    FPS-em annyi volt, hogy még épp vezethető volt az autó, pedig már nem nagyon van mit lekapcsolni. GTR-ben ilyen sosem volt ugyanezen a vason (esőben sem). Itt nem lehet annyira részletesen állítani a grafikát.

  7. #7

    Re: RACE - Brands Hatch

    Hát, beigazolódótt, hogy karácsonyfa díszítés közben nehéz teszt-futamon részt venni!

    Komolyra fordítva a szót, 10 kör gyakorlással és 5 körrel a második futamban a végéről elrajtolva is élveztem a dolgot. Kár hogy elintéztem a fefüggesztésemet.
    Nekem nem volt semmilyen technikai gondom.

  8. #8
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: RACE - Brands Hatch

    Szerintem marha jó volt a futam, csak az elsőba sajna kiestem ! Próbáltam előzni de egyszer csak ott termett előttem a másik alfa oszt vége! A másik futamot szerencsére befejeztem, ott legalább volt egy kis harc! Ha valakit meglöktem volna bocsi egyik sem volt szándékos!
    Iszatnbulban találkozunk!
    Norbi hogy a francba mész ilyen gyorsan?????????
    Utoljára módosította: Bazsi; 2006. 12. 23. 23:10.

  9. #9
    Balázs János Versenyző Johnyka logója
    Csatlakozott
    2005. 02. 04.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    60

    Re: RACE - Brands Hatch

    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt mondom, hogy löknek ha kell ha nem , miért nem figyel és mindig hátulrl kilök, a francba. Nem lehet tőlük normálisan menni, mi ez?
    Eddig nem volt itt ilyen. De úgy látszik, hogy most már mindent lehet nekik. Köszönöm, megint klassz volt a francba az ilyenek miatt.
    Ez lehet hogy én voltam, amennyiben az eset az első kanyarban történt, és egy Alfával voltál.
    De ha nem akkor is elnézést kérek attól akit megforgattam, de egyszerre, egymás mellett érkeztünk meg a féktávra -amely egyedül is elég nagy kihívás-, és egyszerűen így sikerült.
    Elnézést mégegyszer.
    Sajna nem tudtam megnézni a replay-t hogy pontosan mi történt, mert nem mentette el a versenyeket, csak a kvalikat.
    Ezt az esetet kivéve nagyon tetszett a verseny, kiváncsian várom a következő futamot.

  10. #10
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: RACE - Brands Hatch

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Mindkét futamon szereztem pontot az eredménylista alapján, de a célon áthaladva bemondja a csapatfőnök a rádióba, hogy nem szereztem pontot.
    Ismert probléma, ki fogják javítani. A lényeg, hogy az eredményed jó, csak rosszat mond.

  11. #11

    Re: RACE - Brands Hatch

    Idézet Eredetileg ZTyukodi írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen szimulátor az, ami a box-ba be- és a kockás zászlón áthaladva kiveszi az irányítást a kezemből?
    Kaptam a szélvédőbe egy kavicsfelverődést az első futamon, ami a másodikra eltűnt, pedig nem volt a szervíz listában szélvédő csere.
    hát milyen lenne? ISI! gtl is ilyen volt, de azt ki lehetett kapcsolni az ini file buherálásával, race-ben ezt úgy tudom nem lehet, de engem nem zavar annyira. box-ba elméletileg amúgy sem kéne beállni, max stop and go-ra.

    feri, arra tudsz magyarázatot, hogy miért kaptam az első versenyen stop and go-t mikor a rajtig egy millimétert sem mozdultam és a rajtnál is beragadtam? néztem mellettem Balázs az alfával kb másfél-két métert araszolt előre a rajt előtt, nem tudom ő kapott e stop and go-t false start-ért.

    amúgy egész jó volt a verseny, már a 2. amin nem kaptam stop and go-t és nem csaptam neki a boxbejárati falnak az autót, hogy aztán szétmenjen a felfüggesztés , igaz ez előtt csak a demoval mentem 3 kört, de legalább az is brands hatch volt, meg gtl-ből ismertem már a pályát
    meg szerencsére norbi linkelt egy setupot. nektek kopott a gumi? én nem éreztem különbséget a végén sem, de lehet azért, mert még nagyon óvatosan mentem.

  12. #12

    Re: RACE - Brands Hatch

    Replay van?

  13. #13
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: RACE - Brands Hatch

    "feri, arra tudsz magyarázatot, hogy miért kaptam az első versenyen stop and go-t mikor a rajtig egy millimétert sem mozdultam és a rajtnál is beragadtam? néztem mellettem Balázs az alfával kb másfél-két métert araszolt előre a rajt előtt, nem tudom ő kapott e stop and go-t false start-ért."
    Nem, nem kaptam büntetést, de végül is nem is mozdultam be, tényleg csak a lámpák kiallvása után indultam el!!

  14. #14

    Re: RACE - Brands Hatch

    Idézet Eredetileg Antal István írta Hozzászólás megtekintése
    Replay van?
    Nincs sajnos. A szerver ugyanúgy nem menti el az online replayt mint ahogy a sajátunk sem.
    A Simbinnél már tudnak róla és hamarosan orvosolni fogják.

  15. #15

    Re: RACE - Brands Hatch

    Idézet Eredetileg Bazsi írta Hozzászólás megtekintése
    "feri, arra tudsz magyarázatot, hogy miért kaptam az első versenyen stop and go-t mikor a rajtig egy millimétert sem mozdultam és a rajtnál is beragadtam? néztem mellettem Balázs az alfával kb másfél-két métert araszolt előre a rajt előtt, nem tudom ő kapott e stop and go-t false start-ért."
    Nem, nem kaptam büntetést, de végül is nem is mozdultam be, tényleg csak a lámpák kiallvása után indultam el!!
    hm, érdekes, hogyan vártad a rajtot? satufék és gázfröccsök? vagy csak álltál ott üresben és kész? néztem jobbra ki és láttam, ahogy araszol előrefelé az autód

    az elején egy ilyen satufék, gázfröccs dolgot én is csináltam, de meg sem moccant az autó, gtl-ben is mindig így indultam és ott egy stop and go-t sem kaptam. na mindegy, remélem többször nem fordul elő velem.

  16. #16
    Knyihár Balázs Versenyző Bazsi logója
    Csatlakozott
    2005. 10. 12.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    544

    Re: RACE - Brands Hatch

    Nem, úgy rajtolok, hogy belövöm a fordulatszámot 3 ledig, aztán hal elalszik apiros beváltok, vagy egy hangyányival előtte, és finom gáz! A satufékes módszerről még nem is halottam , gtl-ben lehet kipróbálom!!
    Amúgy szerintem a lag miatt volt, mint kiderült küzdök vele! Nagyom remélem szobatig megjavul!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •