Oldal: 5 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (361 összesen)
  1. #101

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Sly írta
    Hát pontosan ezt csináltam, de nem igazán lett jó... Először azt a data file-t hiányolta amit fenntebb írtam, aztán valahogy elindítottam de csak a funkciók fele működik.... Mindegy szerintem újratelepítem és majd megoldom valahogy.
    Még annyi kérdésem lenne, nem lenne megoldható hogy itt a fórumon legyenek fennt hotlap-ok? Legalább azoké akik be vannak fizetve a serverre (héten én is)? Tudom hogy kinnt van minden pályán ahol volt verseny a leggyorsabb kőr, de lehet attól simán jobbat tud vki menni otthon vagy a versenyen kívül, éés szerintem másokat is érdekelne mennyit kell még hoznia másokhoz képest.....
    A MoTeC oldalárol, le lehet szedni az angol interpretert...
    http://www.motec.com/software.htm
    Feltelepited, aztán onnan ahova telepiti(sajna nem lehet meghatározni), átmásolod a GTR-ben lévö MoTeC mappába, ennyi és már angol is.

  2. #102
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Holnap (meg a többi futamon is) hány órakor kezdődik a móka? (edzés, időmérő, stb.)

  3. #103

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Holnap (meg a többi futamon is) hány órakor kezdődik a móka? (edzés, időmérő, stb.)
    Szabadedzések: 18.00 - 21.00
    Időmérő kezdete: 21.00

  4. #104
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Hi.

    Valaki nagyon gyorsan válaszoljon mert gond lesz! Nem enged be az emailben kapott jelszóval!! Állandóan azt írja ki, hogy rossz jelszó. Megpróbáltam csupa nagy és csupa kisbetűvel a jelszót de sehogy nem jó. Valaki segítsen!!! Please

  5. #105

    Re: Segítség kezdőknek

    Lehet , hogy balek vagyok, de amit kaptam jelszót, nem működik!!
    Valaki help , please!!!

  6. #106
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg GSiZsolti írta
    Lehet , hogy balek vagyok, de amit kaptam jelszót, nem működik!!
    Valaki help , please!!!
    Állitják már a szervert, hamarosan kész, és müködni fog a jelszó!

  7. #107
    Kiss Norbert Versenyző Norbi logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    287

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Norbi írta
    Állitják már a szervert, hamarosan kész, és müködni fog a jelszó!
    Na elvileg megy a mailben küldött jelszó, most probáljátok

  8. #108
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Wink Re: Segítség kezdőknek

    Srácok lenne egy kérdésem: mitől volt az a mai futamon, hogy az első kör végén olyat akadt a játék, hogy rossz volt nézni??!! Chellos-internetem van ami nekem 180k-t bír. És a múltkori futamon nem is volt semmi ilyen jellegű hiba. Szerintetek most mi nem stimmelt??? Most visszanéztem a replay-t és ott igen sűrűn olyat ugrott a kocsim, hogy az ész megáll!! És a dúrva, hogy én ebből semmit nem vettem észre!!

    Ja és most szeretnék elnézést kérni azoktól akiknek ezzel gondot okoztam!!! Remélem többet ilyen nem fog előfordulni!! Gondolom Ti is!!

  9. #109

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Srácok lenne egy kérdésem: mitől volt az a mai futamon, hogy az első kör végén olyat akadt a játék, hogy rossz volt nézni??!! Chellos-internetem van ami nekem 180k-t bír. És a múltkori futamon nem is volt semmi ilyen jellegű hiba. Szerintetek most mi nem stimmelt??? Most visszanéztem a replay-t és ott igen sűrűn olyat ugrott a kocsim, hogy az ész megáll!! És a dúrva, hogy én ebből semmit nem vettem észre!!

    Ja és most szeretnék elnézést kérni azoktól akiknek ezzel gondot okoztam!!! Remélem többet ilyen nem fog előfordulni!! Gondolom Ti is!!
    Semmi gond Zsolti, csak négyszer mentem neked. A legszebb, az elugratós figura azt hiszem 560-nál van a visszajátszásban.
    Viszont egy dolog miatt nagyon hasznos volt ez a pár karambol. Utána, és miután megpördültem, nem kockáztattam már semmit, teljesen a biztonságra törekedtem, a tuti 2. helyre hajtottam.
    Az elején szerintem meg tudtalak volna előzni, az első körökben nagyon óvatos voltál, de hát a lag miatt a szellemautó... aztán a kerékcsere után meg elkezdtem iszonyatosan fáradni. Ha még 2 kör lett volna, tutira rontok, annyira elfáradtam az utóbbi napok éjszakázásában.

    Másrészt szeretném mindenkinek megköszönni életem első igazi online versenyét! Klassz volt a hangulat meg minden és remélem, én is bizonyitottam, hogy azért, mert vki számitógépes szakújságiró (és még ráadásul játékfejlesztő is), attól még lehet, hogy versenyezni is tud.
    Már csak egy jó beállitás kellene Hétfőre...vki tud segiteni?

  10. #110

    Re: Segítség kezdőknek

    650-nél van az igazi Superman-es repülés.

  11. #111
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    1. Ugye át lesz állítva a B-ligás táblázatban az, hogy csak a B ligások eredményei szerepeljenek. Most még áttekinthető, de később szerintem elég zavaros lesz.

    2. Tegnap volt életem 1. online versenye. Mocskosul élveztem, nagyon jó volt, főleg az, hogy amennyit összeszerencsétlenkedtem (3 kereszt, ebből 2 kavicságyas) be tudtam hozni pontszerző helyre!

    3. Sok sikert a dobogósoknak a hétfői futamhoz (ha elindulnak), ja, és az A ligásoknak is!

  12. #112

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    1. Ugye át lesz állítva a B-ligás táblázatban az, hogy csak a B ligások eredményei szerepeljenek. Most még áttekinthető, de később szerintem elég zavaros lesz.

    2. Tegnap volt életem 1. online versenye. Mocskosul élveztem, nagyon jó volt, főleg az, hogy amennyit összeszerencsétlenkedtem (3 kereszt, ebből 2 kavicságyas) be tudtam hozni pontszerző helyre!

    3. Sok sikert a dobogósoknak a hétfői futamhoz (ha elindulnak), ja, és az A ligásoknak is!
    Hát a második kanyaros kiforgásod nem volt semmi, Norbi majdnem veled együtt ment kavicsot szedni, hátulról nézve elég ijesztő volt a dolog, de örülök, hogy meg tudtad fogni és nem csaptad oda magad.

  13. #113
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Ugye át lesz állítva a B-ligás táblázatban az, hogy csak a B ligások eredményei szerepeljenek. Most még áttekinthető, de később szerintem elég zavaros lesz.
    Az A-ligás versenyzők B-liga futamán szerzett eredményei hogyan számítanak bele a B-liga bajnokság pontversenyébe?
    A versenyszabályzat erről nem nyilatkozik egyértelműen: "A B-ligás futamokon indulhatnak A-ligás pilóták"
    Eredményeik értékeklésre (pont) is kerülnek, és így a bajnokság végén lesz egy A-ligás és egy B-ligás helyezésük?
    Vagy mintegy külön géposztályként szerepelnek, külön lesznek értékelve és eredményeik nem számítanak bele a B-liga bajnokságba.
    ???
    Utoljára módosította: tvr; 2005. 02. 05. 14:37.

  14. #114
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Segítség kezdőknek

    Jelenlegi rendszerben minden versenyző kap pontot aki bárhol indul. Magyarul, ha A ligás B-ben indul (persze Elise-el) és B ligás indul A-ban, ugyanúgy kap pontot mint a többiek és a statisztikáiba is beszámít!

    Szerintem így korrekt. De ha nem mondjátok...

  15. #115
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Pál Ferenc írta
    Jelenlegi rendszerben minden versenyző kap pontot aki bárhol indul. Magyarul, ha A ligás B-ben indul (persze Elise-el) és B ligás indul A-ban, ugyanúgy kap pontot mint a többiek és a statisztikáiba is beszámít!

    Szerintem így korrekt. De ha nem mondjátok...
    Csak azért kérdeztem, mert korábban valahol írva volt, hogy az A-ligások eredménye nem számít bele a B-ligába, csak fordítva. Persze ez nem azt jelentené, hogy pl. én most ne 4, hanem 5 pontot kapjak, mert egy A ligás lett a 4. csak nem lenne a ott a B-s tabellán. Szerintem így jobb lenne, de ez csak egy vélemény, remélem nem fogalmaztam túl hülyén!
    Másik kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet B-ből A-ba kerülni? (nem mint szabadkártyás, hanem mint állandó) Ettől még ugyan biztos távol állok, csak érdekelne.

  16. #116
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Segítség kezdőknek

    B-ligás szemszögből azért kicsit másként is látszódhat ez a dolog:
    - Mindenki nevezett a HGTRM-be, befizette ugyanazt a nevezési díjat, ami jó!
    - Majd lett a B-liga, ami jó!
    - Hogy a B-ligában véletlenül se legyen kevés induló, indulhattak az A-ligások is, hiszen az lenne a lényeg, hogy élesben, nagy forgalomban menjen a verseny, abból lehet megtanulni azt, amit offline nem lehet: humán ellenfél mögött autózás versenytempóban, kifékezés, előzés, lekörözés, elengedések... jó!
    - Sajnos a versenyidőpontok kialakultával a hangulatos hétvégi online gyakorlások a B-ligások számára végetértek... marad a kényszerű offline
    - Az A-ligások gyakorlatilag kaptak egy második bónusz (gyakorló) bajnokságot

    Tehát jelenleg az A-liga 3 napi (hétvége!!!) online gyakorlási lehetőséggel és egy plusz bajnoksággal kap többet ugyanazért a nevezésért.

    Amennyiben az A-ligások a B-liga pontjait is kapják, lehetőség lesz a B-ligások egymás közti versenyét is befolyásolni, magyarul "bundázni" (elnézést, senki ne vegye magára, de Budapesten vagyunk...) hiszen a bajnokság tétje az A-ligába kerülés...
    A lényeg az hogy számomra az tűnik korrektnek, ha az eredmények feltüntetése mellett, csak a B-ligások kapjanak pomtokat és nem abszolút sorrend, hanem a saját sorrendjük alapján!
    Még így is az A-ligások járnak jobban...

    A 107-110%-os szabály igazából okafogyottá vált azóta, mióta a lassú rookie versenyzők külön sorozatban indulnak.

  17. #117

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg tvr írta
    B-ligás szemszögből azért kicsit másként is látszódhat ez a dolog:
    - Mindenki nevezett a HGTRM-be, befizette ugyanazt a nevezési díjat, ami jó!
    - Majd lett a B-liga, ami jó!
    - Hogy a B-ligában véletlenül se legyen kevés induló, indulhattak az A-ligások is, hiszen az lenne a lényeg, hogy élesben, nagy forgalomban menjen a verseny, abból lehet megtanulni azt, amit offline nem lehet: humán ellenfél mögött autózás versenytempóban, kifékezés, előzés, lekörözés, elengedések... jó!
    - Sajnos a versenyidőpontok kialakultával a hangulatos hétvégi online gyakorlások a B-ligások számára végetértek... marad a kényszerű offline
    - Az A-ligások gyakorlatilag kaptak egy második bónusz (gyakorló) bajnokságot

    Tehát jelenleg az A-liga 3 napi (hétvége!!!) online gyakorlási lehetőséggel és egy plusz bajnoksággal kap többet ugyanazért a nevezésért.

    Amennyiben az A-ligások a B-liga pontjait is kapják, lehetőség lesz a B-ligások egymás közti versenyét is befolyásolni, magyarul "bundázni" (elnézést, senki ne vegye magára, de Budapesten vagyunk...) hiszen a bajnokság tétje az A-ligába kerülés...
    A lényeg az hogy számomra az tűnik korrektnek, ha az eredmények feltüntetése mellett, csak a B-ligások kapjanak pomtokat és nem abszolút sorrend, hanem a saját sorrendjük alapján!
    Még így is az A-ligások járnak jobban...

    A 107-110%-os szabály igazából okafogyottá vált azóta, mióta a lassú rookie versenyzők külön sorozatban indulnak.
    Én senkiről se feltételezem, hogy bundázik, ez szerintem erős túlzás.
    Úgy gondolom, ha egy B-ligás pilóta akár még lassabban is, de stabilan megy egy A-ligásnak (ha nem alien) GT autó ellen NGT-vel és NGT autó ellen Elise-el esélye sincs.
    A pontokat azért sem tudjuk szétválasztani, mert úgy a site eredmény generáló-kiíró és statisztikai rendszere nem működik.
    Amit a szerver hétvégi használhatóságáról írtál jogosnak érzem, megnézzük mit tehetünk .

  18. #118

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Csak azért kérdeztem, mert korábban valahol írva volt, hogy az A-ligások eredménye nem számít bele a B-ligába, csak fordítva. Persze ez nem azt jelentené, hogy pl. én most ne 4, hanem 5 pontot kapjak, mert egy A ligás lett a 4. csak nem lenne a ott a B-s tabellán. Szerintem így jobb lenne, de ez csak egy vélemény, remélem nem fogalmaztam túl hülyén!
    Másik kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet B-ből A-ba kerülni? (nem mint szabadkártyás, hanem mint állandó) Ettől még ugyan biztos távol állok, csak érdekelne.
    Benne van a szabályzatban: "Ha egy A-ligás pilóta két egymást követő futamon bejelentés nélkül nem jelenik meg helyét elveszíti, és azt automatikusan a B-liga pontversenyében az adott pillanatban vezető pilóta kapja meg".
    A versenybíróság speciális helyzetben, -magyarul ha egy köztudottan régóta versenyző jó és gyors pilóta jelentkezik a bajnokságba- rögtön adhat valakinek A-ligás tagságot.

  19. #119
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg tvr írta
    Amennyiben az A-ligások a B-liga pontjait is kapják, lehetőség lesz a B-ligások egymás közti versenyét is befolyásolni, magyarul "bundázni" (elnézést, senki
    Na ekkora baromságot már rég olvastam. Lotus Elise-szel nekem mint tapasztalt embernek enyhán szólva kinszenvedés, hogy 110%-on belül legyek egy F360-hoz...
    Milyen bundázásról beszélsz?

    Aki mögöttem, ÉS BÁRMELYIK LOTUS ELISE mögött végez, az azért végez ott, mert saját maga tehet róla, hogy 15-ször buki egy verseny alatt. Ezt pedig fölöttébb nem nevezném bundázásnak.

    Ha mégis ezt gondolod rólunk, akkor pedig ne haradugj, de ezt személyes sértésnek veszem és kikérem magamnak!!!

  20. #120
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Segítség kezdőknek

    TVR, egyébként mond ki őszintén, nem látod szívesen az A ligásokat és rendben vagyunk.... De légyszíves ne ítélj előre, 8 HGPLM ligát nyomtunk le, asszem bunda nélkül.

    Bocs hogy felment a pumpa, de ha mégegyszer visszaolvasod mit írtál talán magad is rájössz, hogy picikét durva!
    Utoljára módosította: Pál Ferenc; 2005. 02. 06. 00:03.

  21. #121
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Segítség kezdőknek

    "lehetőség lesz a B-ligások egymás közti versenyét is befolyásolni, magyarul "bundázni" (elnézést, senki ne vegye magára, de Budapesten vagyunk...)" ezt írtam

    Az idézőjelet nem észrevenni szarvashiba. Az írott szöveg pedig megállja a helyét, el kell olvasni alaposan, többször és aki ezen megsértődik az legyen szíves és tegye meg.
    A B-ligás GT és az A-s NGT időeredmények nem állnak olyan távol egymástól, mint az NGT és Elise esetében. A pénteki futam alapján... És ha az A-liga első fele szépen megjelenik a B-liga GT futamon, ott a B-liga második felének garantáltan fű (pont) sem nő. Lesz kb öt B-ligás pontszerző és csókolom... Erre gondoltam.... Egyébként gondolom pont ezért lett eredmények alapján válogatva szét a két liga és nem sorsolva...

    Úgy gondolom, hogy ezen a fórumon személyiségem felvállalásával megírhatom a véleményem. Ezt tettem. Nem volt szándékomban mindenki tetszését elnyerni, még kevésbé egyetértését. De úgy gondolom mindenki számára hasznos ha más szemszögből is láttatják a tényeket. Ha meg le van ugatva a kutúrált hozzászólás nekem mind1... Öreg vagyok már a sértődősdihez, meg a dulifulihoz... :-)

    Az pedig hogy ki kit lát vagy nem lát szívesen futamokon eléggé egyértelmű a versenyszabályzatból: miszerint a B-liga futamain bárki HGTRM nevezett versenyző elindulhat (ha nincs eltiltás alatt) míg fordítva ugyanez nem mondható el... Olvass vissza...

  22. #122
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg tvr írta
    "lehetőség lesz a B-ligások egymás közti versenyét is befolyásolni, magyarul "bundázni" (elnézést, senki ne vegye magára, de Budapesten vagyunk...)" ezt írtam

    Az idézőjelet nem észrevenni szarvashiba.
    Okidoki, akkor azt kérem ki magamnak, hogy "egymás közti versenyét is befolyásolni".
    Jobb így? Mert ugyanarról beszélünk még mindig...

  23. #123

    Re: Segítség kezdőknek

    Ha annak idején jól értelmeztem akkor azért lett b liga hogy a kezdők és azok akiknek nem megy versenytapasztalatokat szerezzenek.De!!Mint b ligás versenyző Nekem is az véleményem hogy nem biztos hogy nyerő doog az a ligások részvétele.Nem azért mert idegesítenek hanem azért mert a rutinjuk és a tapasztalatuk alapján rendesen rávernek a b ligásokra.Csak egy példa a Kiss Norbi idöeredménye:verseny körülmények között NGTvel 1:40.A b ligások között nem sok volt aki ugyanezt megcsinálta GTvel.Szóval lehet hogy egy-két embernek elmegy a kedve a játéktól mert már eleve esélytelennek látja a dolgot.......

  24. #124
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Daffy írta
    Ha annak idején jól értelmeztem akkor azért lett b liga hogy a kezdők és azok akiknek nem megy versenytapasztalatokat szerezzenek.De!!Mint b ligás versenyző Nekem is az véleményem hogy nem biztos hogy nyerő doog az a ligások részvétele.Nem azért mert idegesítenek hanem azért mert a rutinjuk és a tapasztalatuk alapján rendesen rávernek a b ligásokra.Csak egy példa a Kiss Norbi idöeredménye:verseny körülmények között NGTvel 1:40.A b ligások között nem sok volt aki ugyanezt megcsinálta GTvel.Szóval lehet hogy egy-két embernek elmegy a kedve a játéktól mert már eleve esélytelennek látja a dolgot.......
    Teljesen egyetértek! Induljanak el a futamainkon, mert miért ne, legalább sokan vagyunk, de könyörgöm, miért kap pontot a profi versenyző az amatőr ligában!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Az A ligások kezeljék ezeket a versenyeket tétnélküli tesztfutamnak!

    Szerintem.

    Vége.

    Ennyi.
    (Tudom, hogy erre a gép nem képes, de annyit meg lehetne tenni, hogy szólni a B ligásoknak, hogy nézzék meg a névsort és aki A ligás, azt széppen képzeletben húzzák le a listáról, mertnemszámítbele, sőt szerintem morálisan is sokat dobna.)
    Utoljára módosította: Palesz; 2005. 02. 06. 13:25.

  25. #125
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    A pontokat azért sem tudjuk szétválasztani, mert úgy a site eredmény generáló-kiíró és statisztikai rendszere nem működik.
    Péter!
    Azért ezt érvelésként ugye nem gondoltad komolyan? Ugye téged sem a számítógép irányít?
    Persze a mondat alapján a szoftveres eredményszámítás nehézségei csak a kissebbik akadálynak tűnnek... (?)
    Utoljára módosította: tvr; 2005. 02. 06. 14:32.

Oldal: 5 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •