Oldal: 4 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (361 összesen)
  1. #76
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Srácok van arra lehetőség a GTR-ben, hogy a sima pratice alatt futott körömet elmentsem reaplay-be????

    Ha igen, akkor miként lehet ezt megoldani.

    Köszi a segítséget!!!

  2. #77

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Srácok van arra lehetőség a GTR-ben, hogy a sima pratice alatt futott körömet elmentsem reaplay-be????

    Ha igen, akkor miként lehet ezt megoldani.

    Köszi a segítséget!!!
    Sajnos "Papy módra" nem tudsz menteni (azaz kijelölni és elmenteni), a program minden egyes alkalommal amikor kilépsz egy pályáról az adott session-ben futott leggyorsabb körödet elmenti (és futamon az egész futamot is), ez azonban online csak akkor történik meg ha következő session-re vagy pályára ugrás előtt kilépsz. Sajnos ez az ISI motor 1.0-ás engine egyik gyengéje. Remélem a 2.0-ás engine, amellyel a következő Simbin progik készülnek alkalmas lesz kivágásos mentésre.

  3. #78
    dr. Véber Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 03.
    Város
    [HUN] Csorna
    Üzenetek
    24

    Re: Segítség kezdőknek

    Sziasztok!

    Szabályos az, ha időmérő alatt kikapcsolom a gumikopást, és a benzinfogyást?
    Értelem szerűen ez verseny alatt nem lehet megengedni, de ha valaki körrekordot akar futni, - szerintem - akkor praktikus, mert könnyű autóval róhatod a köröket, és nem kell gyakran benzinért vagy egy nagyobb kicsúszás után gumicseréért kimenni a boxba. (vagyis vissza a garázsba)

    "Hivatalosan" az autósérülést hány százalékig szabályos lekorlátozni? Magyarul, edzésen kikapcsolható-e a törés? (Gumifallal történt randevú után ne kelljen boxba menni.)


    BR

    Yah, és nagyszabású gratula az érintetteknek a GT Nations Cup-ban elfoglalt ELSŐ helyért!!!!
    http://www.schuerkamp.de/zope/gtrank/viewNationsCup

    Ebből arra is lehet talán következtetni, hogy az LFS után GTR-ben is a magyar lesz a legerősebb nemzeti bajnokság!

  4. #79
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Wink Re: Segítség kezdőknek

    Hi

    Valaki tud arról infót adni, hogy ha én tegnap éjjel jelentkeztem a bajnokságba akkor arról kb mikor kapok értesítést, hogy a versenybíróság elfogadta a jelentkezést vagy sem???

    Köszi a választ!


  5. #80
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Én most szeretnék jelentkezni. Előbb a szerver-pénzt kell átutalni és utána regisztrálni, vagy fordítva?

  6. #81
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Én most szeretnék jelentkezni. Előbb a szerver-pénzt kell átutalni és utána regisztrálni, vagy fordítva?

    Én pont 1 órával ezelőtt fizettem be a zsét. Én előbb leadtam a jelentkezésemet, majd két db válasz emailt kaptam. Az egyikben le volt írva, hogy regisztrálták a jelentkezésemet, majd a másodikban kaptam meg azt, hogy mennyit és hogy hová kell befizetnem!!

  7. #82

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Na ilyennel szeretném én játszani a GTR játékot.

    http://www.force-dynamics.com/video.shtml

    Érdemes letölteni az ott található videokat. 4,5 ; 10 illet 60 megásak. Higgyétek el megéri. Én már vagy tízszer néztem meg őket. Aki teheti mindenképp rángassa le a videokat. Aztán aki még nem látta annak kíváncsi vagyok a véleményére!!

    Miért nincs nekem ilyenem

    Ez mar igen. Bar szerintem ez a dolog olyan draga lehet mint egy auto.
    Szivesen elvinnem egy korre az oregmuterom,hogy hannya ossze a labaszarat.
    Mar a Lock on-nal eszrevettem, hogy lekellett ulnie mert megszedult,hat egy ilyen dologgal, azszem betojna.
    Csakany

  8. #83
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg GorbiQ írta
    Ez mar igen. Bar szerintem ez a dolog olyan draga lehet mint egy auto.
    Szivesen elvinnem egy korre az oregmuterom,hogy hannya ossze a labaszarat.
    Mar a Lock on-nal eszrevettem, hogy lekellett ulnie mert megszedult,hat egy ilyen dologgal, azszem betojna.
    Csakany
    Csak tájékoztatás képpen a ketyere ára 1,8 millió forint!

    Tud valaki segíteni nekem? : barátommal szerettem volna nyomni a gtr-t. És semmi pénzért nem látta az általam létrehozott játékot. Megvolt neki az én ip-m meg minden. És mégsem. Mi lehet a hiba??? Valakinek van valami ötlete??

  9. #84
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Srácok valaki tud esetleg segíteni ebben a hálós gtr témában, amit fentebb írtam???

    Előre is köszi!

  10. #85

    Re: Segítség kezdőknek

    Sokrétű a dolog eléggé...

    Lehet tűzfal beállítás, SP2, router...stb.

  11. #86
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Srácok, hogy működik a dolog: aki nem fizetett az nem is jöhet a pénteki versenyre???

  12. #87
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Srácok, hogy működik a dolog: aki nem fizetett az nem is jöhet a pénteki versenyre???
    Ez szerintem természetes.

    A nyílt teszt futamoknak (amikor bárki jöhetett) már vége. A bajnokságra csak a szervertagok és a vendégek (akik más szervereken tagok) jöhetnek.

  13. #88
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Wink Re: Segítség kezdőknek

    HI.
    Írtátok, hogy aki az első 3-ban bent van a "B" ligás versenyen az ún. szabad-kártyás pilótaként indulhat az A-liga futamon. Ott mi milyen gépekkel indulhatunk??? Gt kategóriással???

    Éa mi van ha valaki pontszerző helyre kerül (mondjuk ez kizárt csak érdeklődés szinten ) az beszámít valahova???

  14. #89
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    HI.
    Írtátok, hogy aki az első 3-ban bent van a "B" ligás versenyen az ún. szabad-kártyás pilótaként indulhat az A-liga futamon. Ott mi milyen gépekkel indulhatunk??? Gt kategóriással???
    Természetesen, ugyanazok a szabályok érvényesek mindenkire.
    Éa mi van ha valaki pontszerző helyre kerül (mondjuk ez kizárt csak érdeklődés szinten ) az beszámít valahova???
    Természetesen beszámít az A ligás bajnokságban.

  15. #90

    Re: Segítség kezdőknek

    Tommy, megkérnélek hogy mielőtt hozzászólsz egy témához, légyszíves nézd meg hogy mihez szólsz hozzá. Köszi!

    Videókészítés topic

    UI: Ez másokra is vonatkozik, akinek nem inge ....

  16. #91

    Re: Segítség kezdőknek

    Haliho

    Már egy ideje gyűröm én is a játékot, viszont a Motec-el valahogy nem boldogulok, és hát ugye azon múlik az egész setup. Mivel a németül nem igazán értek, gondoltam atteszem az english versiont a demo-ból, ahogy itt láttam valamelyik topicban hogy ilyet lehet. Egyébként nem volt meg a demo, egyből a teljes játékkal kezdtem, csak a motec miatt töltöttem le....
    Nem tudom hogy mit rontottam el, én az egész MoTeC mappát töröltem és helyére tettem az angolt. Na azóta a "No Motec Log Files in This Dir" üzenetet adja. Azt láttam hogy a \GTR\Motec\Channels mappán belül van egy Master.chl file, azt gondoltam ez kell neki, ezért a fennti útvonalat adtam meg neki Data File Directory-nak. De semmi....
    Szóval ha esetleg túl bonyolult volt akkor végülis csak annyi lenne a kérdésem hogy hogyan tudom angol (ne adj isten magyar) nyelven HASZNÁLNI a motec-et????
    Vagy azt is nagyon megköszönném valamelyik setup gurunak ha esetleg küldene egy linket ahol van magyar leírás, vagy elmagyarázná, hogy hogyan is kéne ezt használni, mit kell nézni rajta, mert németül semmit se vágok...
    És már csak egy kérdésem maradt
    Az tiszta sor hogy simulation módban kell játszani minden segítség nélkül, de
    ilyenek hogy Kanyarjelzők, Boxkijárat jelzése, Saját box jelzése, illetve kipörgés és blokkolásgátló használható, vagy felejtsem el??????

    Jó, rendben, befejeztem, leülök és => X <= ide lőjetek.
    Én

    (ha esetleg volt ilyenről szó másik topicban akkor elnézést de én nem találtam)

  17. #92
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Srácok valaki adjon infót. Jó lenne még az esti GT futam előtt.

    Autófestést ugye tetszőlegest lehet használni a gépen. Ez nem minősül szabályszegésnek ugye?? Ha mégsem megengedett akkor jelezzétek, nehogy ezen bukjon a dolog estére!!Előre is köszi az infót!!

  18. #93

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Srácok valaki adjon infót. Jó lenne még az esti GT futam előtt.

    Autófestést ugye tetszőlegest lehet használni a gépen. Ez nem minősül szabályszegésnek ugye?? Ha mégsem megengedett akkor jelezzétek, nehogy ezen bukjon a dolog estére!!Előre is köszi az infót!!
    Nem szerencsés a saját festés mert előfordulhat, hogy a többiek safety car-nak látják az autódat, bármivel is vagy. És persze jön a mismatch üzenet.
    Szóval ne használd légyszíves!

  19. #94
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    A saját boxot jelolő nyilacskát (semmi más segítséget) lehet bekapcsolva hagyni, vagy azt sem? (ez tényleg semmit nem befolyásol, szerintem)

  20. #95

    Re: Segítség kezdőknek

    Azt lehet, sőt tanácsos, anélkül ugyanis nem találod meg a box-od

  21. #96

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Sly írta
    Haliho

    Már egy ideje gyűröm én is a játékot, viszont a Motec-el valahogy nem boldogulok, és hát ugye azon múlik az egész setup. Mivel a németül nem igazán értek, gondoltam atteszem az english versiont a demo-ból, ahogy itt láttam valamelyik topicban hogy ilyet lehet. Egyébként nem volt meg a demo, egyből a teljes játékkal kezdtem, csak a motec miatt töltöttem le....
    Nem tudom hogy mit rontottam el, én az egész MoTeC mappát töröltem és helyére tettem az angolt. Na azóta a "No Motec Log Files in This Dir" üzenetet adja. Azt láttam hogy a \GTR\Motec\Channels mappán belül van egy Master.chl file, azt gondoltam ez kell neki, ezért a fennti útvonalat adtam meg neki Data File Directory-nak. De semmi....
    Szóval ha esetleg túl bonyolult volt akkor végülis csak annyi lenne a kérdésem hogy hogyan tudom angol (ne adj isten magyar) nyelven HASZNÁLNI a motec-et????
    Vagy azt is nagyon megköszönném valamelyik setup gurunak ha esetleg küldene egy linket ahol van magyar leírás, vagy elmagyarázná, hogy hogyan is kéne ezt használni, mit kell nézni rajta, mert németül semmit se vágok...
    És már csak egy kérdésem maradt
    Az tiszta sor hogy simulation módban kell játszani minden segítség nélkül, de
    ilyenek hogy Kanyarjelzők, Boxkijárat jelzése, Saját box jelzése, illetve kipörgés és blokkolásgátló használható, vagy felejtsem el??????

    Jó, rendben, befejeztem, leülök és => X <= ide lőjetek.
    Én

    (ha esetleg volt ilyenről szó másik topicban akkor elnézést de én nem találtam)
    Motec-hez sajnos magyar leírás nincs, de ha a demoból egy az egyben bemásolod és felülírod a Motec mappát a GTR-be akkor angol lesz.
    Ami a segítségeket illeti az auto-clutch engedélyezett, a kipörgésgátló és blokkolásgátló nem. Természetesen a boxkijárat jelzése és a saját box jelzése használható.

  22. #97
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Az OK, hogy ne használjunk egyedi festéseket, de ez vonatkozik a felnikre is?
    (azokra, amiket a innen a fórumról szedtem (Lamborghini, Ferrari))

  23. #98

    Question Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Peter Csiki írta
    Motec-hez sajnos magyar leírás nincs, de ha a demoból egy az egyben bemásolod és felülírod a Motec mappát a GTR-be akkor angol lesz.
    Ami a segítségeket illeti az auto-clutch engedélyezett, a kipörgésgátló és blokkolásgátló nem. Természetesen a boxkijárat jelzése és a saját box jelzése használható.
    Hát pontosan ezt csináltam, de nem igazán lett jó... Először azt a data file-t hiányolta amit fenntebb írtam, aztán valahogy elindítottam de csak a funkciók fele működik.... Mindegy szerintem újratelepítem és majd megoldom valahogy.
    Még annyi kérdésem lenne, nem lenne megoldható hogy itt a fórumon legyenek fennt hotlap-ok? Legalább azoké akik be vannak fizetve a serverre (héten én is)? Tudom hogy kinnt van minden pályán ahol volt verseny a leggyorsabb kőr, de lehet attól simán jobbat tud vki menni otthon vagy a versenyen kívül, éés szerintem másokat is érdekelne mennyit kell még hoznia másokhoz képest.....

  24. #99
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Mikor lesz elérhető online-ban Magny-Cours?

  25. #100

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Az OK, hogy ne használjunk egyedi festéseket, de ez vonatkozik a felnikre is?
    (azokra, amiket a innen a fórumról szedtem (Lamborghini, Ferrari))

    A felniket lehet használni, az nem okoz mismatch error üzenetet.
    A szerver már át lett állítva

Oldal: 4 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •