Oldal: 3 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (361 összesen)
  1. #51
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233

    Re: Segítség kezdőknek

    Hello Mindenkinek!!!

    Most jelentkeztem a fórumba!
    Most csak köszönök, nem tudok miről írni, de majd lesz egy pár kérdésem...
    Mihamarabb szeretnék csatlakozni hozzátok! A szabályokat olvastam/tanulmányozom!
    Addig is maradok A Grand Prix 4 offline-nál... (az megy...)

  2. #52

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Más téma: hol tudom megnézni a fékek hőmérsékletét és azt hogy mennyi lenne az ideális? (annyit sejtek, hogy valahol a MoTeC cuccosban kell keresgélni)
    A Motec LCD displayen tudod megnézni az autóban ülve, és az LCD mode gombbal tudsz váltogatni az adatok között, alapból az időt mutatja, gombnyomásra az olaj és vízhőmérsékletet, utána a gumik hőmérsékletét (BE,JE,BH,JH), majd a fékekét. Az ideális fékhőmérséklet 450-550 fok (tudomásom szerint), 600 fölött már nincs olyan fékhatás. A hűtést a brake duct-al tudod szabályozni.

  3. #53
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Ha majd eljutok odáig, hogy a szerveren autózzak, akkor megnő a játék gépigénye a háló miatt (ADSL internetem van)?

  4. #54

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Ha majd eljutok odáig, hogy a szerveren autózzak, akkor megnő a játék gépigénye a háló miatt (ADSL internetem van)?
    nekem kb 10fps-el kevesebb van online mint offline.

  5. #55
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Nem GTR, de hátha tud valaki segíteni!
    Letöltöttem egy GPL 2004 Demo nevű cuccost. Az érdekelne, hogy ez micsoda. Új játék, vagy csak mod a GPL-hez, hol tudom beszerezni? Az alap játék az megvan.

    Előre is köszi!

  6. #56
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Wink Re: Segítség kezdőknek

    Hi.

    Azt szeretném kérdezni, hogy létezik olyan program mellyel, a replay-eimet le tudom menteni pl.: avi-ba vagy mpeg-be. Már annyi helyen kerestem és sehol nem találtam semmit. Olyanra gondolok mint a FRAPS nevű fps mérő. Azzal csak két gondom van: 1 beleszakad a gép mire 15mp felvesz 2 csak 15mp-t tud felvenni. Nekem olyanra lenne szükségem ami annyit venne fel amennyit én akarok hanggal együtt.

    Ha valaki tud ilyet jelezze. Írja esetleg be ide a linket.

    Előre is köszi a segítséget.

  7. #57

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Nem GTR, de hátha tud valaki segíteni!
    Letöltöttem egy GPL 2004 Demo nevű cuccost. Az érdekelne, hogy ez micsoda. Új játék, vagy csak mod a GPL-hez, hol tudom beszerezni? Az alap játék az megvan.

    Előre is köszi!
    Nem új játék. Hanem azokat a kiegészítéseket próbálja demonstrálni amiket lelkes versenyzőtársaink csináltak a GPL-hez.

  8. #58

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Hi.

    Azt szeretném kérdezni, hogy létezik olyan program mellyel, a replay-eimet le tudom menteni pl.: avi-ba vagy mpeg-be. Már annyi helyen kerestem és sehol nem találtam semmit. Olyanra gondolok mint a FRAPS nevű fps mérő. Azzal csak két gondom van: 1 beleszakad a gép mire 15mp felvesz 2 csak 15mp-t tud felvenni. Nekem olyanra lenne szükségem ami annyit venne fel amennyit én akarok hanggal együtt.

    Ha valaki tud ilyet jelezze. Írja esetleg be ide a linket.

    Előre is köszi a segítséget.

    Sajnos én nem tudok

  9. #59
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Az kár. Egy srác készített egy videot saját Richard Burns replay-éből. És ő azt írta, hogy (nem kamu) Xvid kodekkel készítette a movie-t. Én próbáltam rájönni, hogy azzal, hogy lehet ilyen videot készíteni, de őszintén bevallom, hogy foggalmam sincs!!

  10. #60
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Én láttam már GTR replayből készített avi-t, de azt az internetről töltöttem (nem promo video volt, mert a tag elég gyíkul ment ). Ergó valahogy biztos lehet csinálni ilyesmit. Hogy hogyan, aztatat ném' tom!

  11. #61

    Re: Segítség kezdőknek

    A megoldás a képernyőn futó alkalmazások felvételére:
    http://www.pcworld.hu/story.php?sid=2571
    Persze ez egy a sok közül.

  12. #62
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Király át tudtam menni a linkre. Na én pont ilyen programot kerestem. Már csak egy kérdésem lenne. HONNAN tudom bszerezni eeeeeezzzzzzzztttttt!!!
    Utoljára módosította: Ace576; 2005. 01. 19. 15:11.

  13. #63
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Leszedtem a wincam 2000. nevű progit csak sajnos amint elindítom a gtr-t akkor a gépem bemondja az unalmast és még az alt ctrl del sem segít. Egyébként nagyon király kis program. Érdemes kipróbálni. Másnak lehet, hogy jó lesz.

  14. #64

    Re: Segítség kezdőknek

    Önmagában az aviba való real time felvétel is lefogja rendesen a gépet,nemhogy még egy ilyen program pluszban:-))Elég gépigényes a két dolog egyszerre....
    Valószínűleg ezért fagy le.Hogy honnan tudod megszerezni?Google-t próbáld ki:-)
    De majd ha lesz időm utánanézek kevésbé processzorigényes proginak is.

  15. #65

    Re: Segítség kezdőknek

    Szeretném ha a topicnak megfelelő hozzászólások kapnának helyet.
    Ez a téma a "Segítség kezdőknek" nevet kapta és kicsit kezd elmenni a téma tárgyától a beszélgetés.

    Bárki nyithat új témát akár GPL2004 demo, vagy akár Videókészítás a GTR-ből névvel.

    Szóval csak szeretném ha megmaradna a fórum értelmi célja
    Köszönöm.

  16. #66
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Cool Re: Segítség kezdőknek

    Na ilyennel szeretném én játszani a GTR játékot.

    http://www.force-dynamics.com/video.shtml

    Érdemes letölteni az ott található videokat. 4,5 ; 10 illet 60 megásak. Higgyétek el megéri. Én már vagy tízszer néztem meg őket. Aki teheti mindenképp rángassa le a videokat. Aztán aki még nem látta annak kíváncsi vagyok a véleményére!!

    Miért nincs nekem ilyenem


  17. #67

    Re: Segítség kezdőknek

    Rendben Jani,bocs.Fogok egy témát nyitni ennek.

  18. #68
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Srácok tudnátok nekem segíteni. Végre megy a game. Minden király egyet kivéve. Nincsen Force Feeback-em. Mitől van ez. megénztem win-ban. Ott minden stimmel. Logitech Momo Racing kormányom van. Ha a gép kap jelet, akkor egy kis zöld led felvillan a kormányon és amíg játszom úgy is van. na ez a kis led frankón világít a játék alatt csak én nem érzek semmit. A beállításoknál fel van nyomva minden maximumra. Aki tud segítsen nekem.

    Előre is köszönöm.!

  19. #69
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Srácok tudnátok nekem segíteni. Végre megy a game. Minden király egyet kivéve. Nincsen Force Feeback-em. Mitől van ez. megénztem win-ban. Ott minden stimmel. Logitech Momo Racing kormányom van. Ha a gép kap jelet, akkor egy kis zöld led felvillan a kormányon és amíg játszom úgy is van. na ez a kis led frankón világít a játék alatt csak én nem érzek semmit. A beállításoknál fel van nyomva minden maximumra. Aki tud segítsen nekem.

    Előre is köszönöm.!
    Attól függ, mit szeretnél érezni. Az én Logitech Momo-m (szerintem akkor a tied is) nem fog rezegni, remegni stb, csak nagyobb erő kell a tekeréséhez. Szerintem az is elég nagy feeling (de az is lehet, hogy csak nem tudtam beállítani rendesen )

    Ui: Bár a logitech katalógusban is azt írják, hogy csak ez az erővisszacsatolás van benne, rezgés nincs.

  20. #70
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Már hogyne lenne benne rezgés!!!! Szerinted az FFb az mi??? Egyébként kellett hozzá a patch utólag rájöttem. Nekem egyébként a rázókövön úgy rángatja a kezem a kormány, hogy nem győzöm tartani. Ja és a mi gépünkkel ha minden maxon van még a kocsi alapjáratát is lehet érzékelni.

    Abban viszont újfent segítséget kérnék, hogy hogy lehet beállítani a visszapilantót az autóra. Azt látom ,hogy van csak az amit én látok a kocsi saját tükre és abból igen nehéz valakit meglátni.

    Köszönöm a segítséget!!

  21. #71
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    Már hogyne lenne benne rezgés!!!! Szerinted az FFb az mi??? Egyébként kellett hozzá a patch utólag rájöttem. Nekem egyébként a rázókövön úgy rángatja a kezem a kormány, hogy nem győzöm tartani. Ja és a mi gépünkkel ha minden maxon van még a kocsi alapjáratát is lehet érzékelni.

    Abban viszont újfent segítséget kérnék, hogy hogy lehet beállítani a visszapilantót az autóra. Azt látom ,hogy van csak az amit én látok a kocsi saját tükre és abból igen nehéz valakit meglátni.

    Köszönöm a segítséget!!
    Az kircsi! A ffb erővisszacsatolást jelent, az működik is, de a rezgés az nem! Naszóval milyen patch kell hozzá? Ha az a momo rezeg, akkor az enyémnek is kellene!!!
    Bár hozzáteszem, hogy 3 különböző sorozatszámmal szerepel ez a kormány, tehát előfordulhat, hogy a tied az rezeg is, az enyém meg csak nehezíti a tekerést.
    Utoljára módosította: Palesz; 2005. 01. 21. 16:31.

  22. #72

    Re: Segítség kezdőknek

    A Logitech kormányoknál általában be kell pipálni a "reverse ffb" gombot a játékokban! Csak akkor fejti ki hatását. Egyébként meg minden ffb-es kormány "rezeg" is nemcsak visszahúz.

  23. #73
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    A Logitech kormányoknál általában be kell pipálni a "reverse ffb" gombot a játékokban! Csak akkor fejti ki hatását. Egyébként meg minden ffb-es kormány "rezeg" is nemcsak visszahúz.
    Hogy tudok képet feltölteni a fórumba? Megvan a bizonyíték!
    Remélem, hogy a részetekről is csak poén szinten megy ez a kormányosdi!
    Utoljára módosította: Palesz; 2005. 01. 21. 21:22.

  24. #74
    Bagi Zsolt Regisztrált Ace576 logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 17.
    Város
    Birmingham(UK)
    Üzenetek
    329

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Zizics János írta
    A Logitech kormányoknál általában be kell pipálni a "reverse ffb" gombot a játékokban! Csak akkor fejti ki hatását. Egyébként meg minden ffb-es kormány "rezeg" is nemcsak visszahúz.


    Ez így igaz. Nekem a Momo előtt két és fél évig egy Logitech wingman Formula Force Gp kormányom volt. Ami ugyan jóval kevesebbet tud mint a momo, de FFB abban is volt és az is rezgett! Egyébként nekem nem kell kipipálni a reverse effect című részt. Én feltelepítettem a hivatalos német 1,1-es és 1,2-es patchet és minden gondom megoldódott.

    A visszapillantókérdést kivéve. Esetleg abbantud valaki segíteni???

  25. #75

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Ace576 írta
    A visszapillantókérdést kivéve. Esetleg abbantud valaki segíteni???
    Kapcsold be a "virtual mirror"-t, ha esetleg szürke amikor elindulsz a boxból nyomd meg az 1-es gombot.

Oldal: 3 / 15 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •