Oldal: 1 / 15 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (361 összesen)
  1. #1

    Segítség kezdőknek

    Sziasztok, ahogy megláttam a képeket a játékról, meg kipróbáltam a demót, rögtön tudtam, hogy kell nekem a game.

    A topic címe gondolom magáért beszél.

    Szóval a kérdéseim:
    1, A kéziféket meg a dudát - mondjuk ez nem olyan fontos - hogyan lehet
    használni?
    (hiába állítottam be neki akármilyen gombot, nem működött)
    2, Ha 9-el jelzem, hogy kiállnék a boxba, hiába megyek ki, nem mindig
    kezdik javítani a gépet, egyszerűen nem történik semmi.
    (pitmarker van, motort leállítom, stb.)

    Köszi,
    mÁkos

  2. #2
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Segítség kezdőknek

    Töröld ki az Ignition és a motorstart gombokat,mert akkor magátol is megcsinálja a program.Leállitja a kocsit ha kell,és el is inditja ahogy lehet.Ráadásul nincs vele gond verseny közben. :heyjoe67_

  3. #3

    Re: Segítség kezdőknek

    Köszi, kipróbálom

  4. #4

    Re: Segítség kezdőknek

    Kézifék másnak sincs?
    mert nekem sehogyan sem akar működni.

  5. #5

    Re: Segítség kezdőknek

    Hááátőő, szerintem ebbe a játékba nem kell a kézifék

  6. #6

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Janos Zizics írta
    Hááátőő, szerintem ebbe a játékba nem kell a kézifék
    pedig donington-on jól jönne!

  7. #7

    Re: Segítség kezdőknek

    Na nem baj, csak meg leszek kézifék nélkül...

  8. #8
    Tóvári György Regisztrált
    Csatlakozott
    2004. 12. 18.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    922

    Re: Segítség kezdőknek

    Tanácsot szeretnék kérni!
    Frissen próbálgattam a játékot a monzai pályán. Hátul az Ascari sikán előtti egyenes végén féktávra érkezve annyira dobálja az autót (360 Modena- monza_360_rennen setup) hogy szinte egyenesbe is nehéz tartani. Féktávon pedig csak nagyon korai (200m) motorfékes, simítós fékezéssel tudom megtartani az autót. Beállításokkal lehet ezen érdemben segíteni, vagy ilyen a pálya, meg kell tanulni? Milyen futóműparamétereket kellene állítani? Puhább első rugó? Puhább fast bump?
    Véleményeket előre is köszönöm!
    Egy lelkes amatőr....

  9. #9

    Re: Segítség kezdőknek

    Nem tudom milyen az a setup és én se vagyok egy setup guru, de ha nagyon elpattog az autó az útról akkor szerintem lágyítsd a rugókat és a fast bump-ot is lágyíthatod illetve a fast rebound-ot növelheted. Ebben az esetben lehet hogy növelned kell a hasmagaságot ha a rugólágyítás miatt beüt az autó alja.
    Ha azért van gondod mert beüt az autó alja akkor keményítsd a rugókat és/vagy emeld a hasmagasságot illetve növeld a fast bump-ot és csökkentsd a rebound-ot első nekifutásra.
    A brake biast is állíthatod hátrébb, így rövidebb lesz a fékút, de lehet hogy "idegesebb" lesz az autó fékezés közben.

  10. #10

    Re: Segítség kezdőknek

    Sziasztok abban segitsetek nekem legyszives hogy honnan tudnam beszerezni ezt a jatekot.

  11. #11
    Pál Ferenc Adminisztrátor Pál Ferenc logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 13.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    2.627

    Re: Segítség kezdőknek

    Németország vagy Ausztria.

  12. #12
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.514

    Re: Segítség kezdőknek

    Szia.
    A kézifék,és a duda teljesen felesleges,Töröld ki a gyujtás,és a motor inditás gombokat is,és akkor a boxban azzal sincs gondod,mert akkor magátol indit,és állit motort,és a gyujtást is magátol adja rá,veszi le.
    Ha a depoba kijössz,elvileg notesz eléd,és beállitod hogy mit csináljanak,végül enter.asszem ennyi.

  13. #13

    Re: Segítség kezdőknek

    Okés,
    megnézem.

  14. #14

    Re: Segítség kezdőknek

    Hi!

    Pitcrew egyáltalán nincs a játékban?

  15. #15

    Re: Segítség kezdőknek

    Nincs.

  16. #16

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg tvr írta
    Tanácsot szeretnék kérni!
    Frissen próbálgattam a játékot a monzai pályán. Hátul az Ascari sikán előtti egyenes végén féktávra érkezve annyira dobálja az autót (360 Modena- monza_360_rennen setup) hogy szinte egyenesbe is nehéz tartani. Féktávon pedig csak nagyon korai (200m) motorfékes, simítós fékezéssel tudom megtartani az autót. Beállításokkal lehet ezen érdemben segíteni, vagy ilyen a pálya, meg kell tanulni? Milyen futóműparamétereket kellene állítani? Puhább első rugó? Puhább fast bump?
    Véleményeket előre is köszönöm!
    Egy lelkes amatőr....

    Szia!

    Nekem is voltak hasonló gondjaim és a beállítások mellett még esetleg az lehet a gond hogy túl gyorsan váltasz vissza úgy hogy közben a féket is padlóig nyomod.De ez csak egy tipp.

  17. #17

    Re: Segítség kezdőknek

    Azt honnan tudjátok, hogy melyik kocsin milyen gumi van? Azt olvastam az sokat számít...

  18. #18

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Szabó Viktor írta
    Azt honnan tudjátok, hogy melyik kocsin milyen gumi van? Azt olvastam az sokat számít...
    A Motec telemetriában látod, a Details / Vehicle résznél miután betöltesz egy kört.

  19. #19
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Üzenetek
    2.344

    Re: Segítség kezdőknek

    Hi!

    Ha a játékhoz felrakok minden kiegészítő cuccost (vagy akár azok nélkül), akkor van benne helyezésekért járó súlytöbblet?

  20. #20

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Palesz írta
    Hi!

    Ha a játékhoz felrakok minden kiegészítő cuccost (vagy akár azok nélkül), akkor van benne helyezésekért járó súlytöbblet?
    Van, alapból benne van a handicap rendszer, bár sajna dedikált szervernél egyelőre nem működik.

  21. #21
    dr. Véber Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 03.
    Város
    [HUN] Csorna
    Üzenetek
    24

    Re: Segítség kezdőknek

    Sziasztok!

    Van valakinek érdemi tapasztalata, vagy hasznos információja a TrackIR-ről?
    (www.naturalpoint.com/trackir/)
    Érdemes ilyesmire költeni? (€100,-)

    BR

  22. #22

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg Bulletproof Rabbit írta
    Sziasztok!

    Van valakinek érdemi tapasztalata, vagy hasznos információja a TrackIR-ről?
    (www.naturalpoint.com/trackir/)
    Érdemes ilyesmire költeni? (€100,-)

    BR
    Nekem van TarckIR-em (3 pro), de végül nem használom, mert egyrészt lassabb vagyok vele, másrészt lehet, hogy csak velem van ilyen gond, de előfordul, hogy tengeribetegség szerü tüneteket észlelek magamon 10-15 kör után. Balikó Attila is kipróbálta és egyszer azt mondta: "lehet hogy pár perc múlva viszont fogom látni a vacsorám a kormányon ha tovább megyek vele" .
    Azt gondolom, hogy nagyszerű segítség a tájékozodásban, de nekem nem jött be.

  23. #23
    dr. Véber Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 01. 03.
    Város
    [HUN] Csorna
    Üzenetek
    24

    Re: Segítség kezdőknek

    A TrackIR-rel való lassulásod pusztán a fej- és szemmozgás összehangolásának szokatlanságából fakad, vagy lehet valami más - esetleg szoftveres - oka is? Biztos nem könnyű hozzászokni, hogy a valós helyzetekkel ellentétben a fejed fordítod el, és a szemed fixen a monitort bámulja.
    Én elég gyengén nyomom és gyakran előfordul, hogy az AI megelőz, ezért sűrűn használom az oldalranézet gombokat. Ennél a megoldásnál talán kényelmesebb lehet a TrackIR használata.
    A tengeribetegség fellépéséig mennyire dobja meg a vezetési élményt?
    Hol szerezted be? Egyáltalán Magyarországon forgalmazza valaki, vagy Németo. a legközelebbi forrás?

    BR

  24. #24

    Re: Segítség kezdőknek

    sziasztok!

    mivel volt szerencsem (illetve most is van) kiprobalni, en is hozzaszolnek. nagyon zavaro a termeszetellenes fej-szemmozgas kombinacio. a dolog akkor lenne sztem jo, ha azt a kis kutyut hasznalnam hozza, amit a sony-tol lattam. tudjatok, egy szemuveg-szeru kijelzo, eredetileg dvd nezesre hasznaljak, lattam mar tobb helyen. normal monitornal ulve a track-ir zavaro, faraszto, hisz meg az egyenesben is figyelni kell arra, hogy mit csinalsz. sajnos az en tapasztalatom szerint az egeszen finom mozgasokat nem megfeleloen koveti, tobbszor ugy jartam, hogy fel koron keresztul rangattam a fejem, mire sikerult vegre egyenesen neznem. osszegezve: a fejmozgast koveto kijelzo nelkul csak egy jopofa dolog, komoly szimezesre alkalmatlan erdekesseg..."szerintem".

    udv!
    Balikó Attila

  25. #25

    Re: Segítség kezdőknek

    Idézet Eredetileg atyka írta
    sziasztok!

    mivel volt szerencsem (illetve most is van) kiprobalni, en is hozzaszolnek. nagyon zavaro a termeszetellenes fej-szemmozgas kombinacio. a dolog akkor lenne sztem jo, ha azt a kis kutyut hasznalnam hozza, amit a sony-tol lattam. tudjatok, egy szemuveg-szeru kijelzo, eredetileg dvd nezesre hasznaljak, lattam mar tobb helyen. normal monitornal ulve a track-ir zavaro, faraszto, hisz meg az egyenesben is figyelni kell arra, hogy mit csinalsz. sajnos az en tapasztalatom szerint az egeszen finom mozgasokat nem megfeleloen koveti, tobbszor ugy jartam, hogy fel koron keresztul rangattam a fejem, mire sikerult vegre egyenesen neznem. osszegezve: a fejmozgast koveto kijelzo nelkul csak egy jopofa dolog, komoly szimezesre alkalmatlan erdekesseg..."szerintem".

    udv!
    Balikó Attila

    Csak csatlakozni tudok, egyébként online rendeltem meg. http://www.naturalpoint.com/trackir

Oldal: 1 / 15 1 2 3 4 5 11 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •